Author Topic: [NWL-TR] Napolyon Savaşları Türkiye Ligi - [Temyiz Kurulu & Kara Liste]  (Read 17935 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Tonyukuk

• Sergeant
  • *
    • View Profile
Herkese kolay gelsin. Hayırlı cumalar

Offline Aurius

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
  • Side: Neutral
Bu akşam yaptığımız maçta hakeme saygısızlık ve bize kışkırtma yapılmıştır. Biz burada mahalle maçı felan yapmıyoruz, kurallara göre oyun oynuyoruz. Ancak bize yapılan kışkırtmalar ve saygısızlıklar bu maçın kabul edilebileceğini düşündürmüyor. Zaten maçın yapılması bile NWL-TR kuralları dışındaydı. Ortak NWL-TR Ts3'ü kullanılmadı maç yarım saat gecikti. Bu durumları lütfen göz önüne alınız.loglara bakılmasınıda önerir gerekirse maçın yeniden yapılmasını arz ederim

Yapmış olduğun Temyiz neticesinde, Logları kontrol etmem 15 dakikamı aldı.. İçinden hayal gücü yüksek olan arkadaşların muazzam küfürlerini gördüm, fakat bu küfürler ne yazık ki Temyiz'de bulunan 12nci Alay'ın oyuncularından da var, bir kere şu durumu ifade edelim..

44ncü Alay içerisinde; 6 oyuncu,
12nci Alay içerisinde ise; 3 oyuncu, şu anda hakaret, oyunu sabote etmek v.b. durumlardan ötürü 2 oyun cezası yiyebilir..

Ve şu durum var, NWL-TR Resmi Team Speak 3 sunucusunda sıkıntı çıktı, bunu buradan Temyiz ile belirtmen maç oynadıktan sonra çok abez kaçıyor, ikincil bir adresimiz 1rhein.de "Nr.25 1Rhein" Alayı tarafından sağlanmakta, şayet 1Rhein adresinde her hangi bir sorun yine varsa aynı şekilde Hakemlerin belirleyeceği adreste maç yapılır.. Yani olay şu şekilde, sizler Temyiz yaparak kendinizi ve diğer takımı da yaktınız, bunun neticesinde bir yaptırım alınırsa her iki takım için aşırı kötü bir sonuçla neticelenir, ben bunun yerine Maç tekrarıolmasını düşünüyorum,  aksi halde de düşünceniz ve itirazınız varsa da, gereğini yapayım..

Maç tekrarı olması durumunda 3 farklı hakem ve bizzat ben de geleceğim için, olası sorunlar yaşanmayacaktır..

ve bu arada, Tercih sizin.

Burada polemiğe son veriniz, aksi halde doğrudan gereği olacaktır.. Maçınızın ne zaman olacağına dair kararı verin, hakemleri ben ayarlayacağım.  >:(
Maç kaybedip küfür edince maç mı tekrarlanıyor güzelmiş ya aklımın köşesinde bulunsun

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union

Sayın alay liderleri ve üyeleri,

NWL-TR Lig içerisinde 2 hafta boyunca meydana gelen müsabakalar sonucunda LogSpy üzerinden Loglara bakma imkanı bulamamış olmam sebebiyle dün hepsini gece boyunca kontrol ettim, ve ortaya çıkan sonuç neticesinde yapılan ihlalleri ve yaptırımları burada paylaşmak durumundayım, olası bir itirazlarınızı bu konudan yani "NWL-TR Temyiz Kurulu &  Kara Liste" bölümünden yapmanızı rica ediyorum..

Elimden geldiği kadarıyla, katılımcı alaylara yardımcı olmaya çalıştım fakat ihlal konusunda meydana gelen sorunlarda gerekli yaptırımları da uyguladığımı belirtmek isterim.. Umarım Lig organizasyonu olarak benim almış olduğum bu kararları dikkate alırsınız ve bir daha oluşabilecek hataların tekrarlanmamasını gözden geçirirsiniz, şimdiden teşekkürler.

Quote from: GUİD İhlalleri

82nd_Centre_Cdt_Waepa // 1839885 // 12nci Alay maçında 82nci Alay yönetiminin GUİD girmemesi sebebiyle, "İLK UYARI" olarak sayılmıştır!
44th_Rct_Plawres // 1519364   // 96ncı Alay maçında, 44ncü Alay yönetiminin GUİD girmemesi sebebiyle, "İLK UYARI" olarak sayılmıştır!
96th_Pvt_Akreal // 1353832 // 44ncü Alay maçında, 96ncı Alay yönetiminin GUİD girmemesi sebebiyle, "İLK UYARI" olarak sayılmıştır!
98th_Rgl_ensar // 1813160 // 32nci Alay maçında, 98nci Alay yönetiminin GUİD girmemesi sebebiyle, "İLK UYARI" olarak sayılmıştır!
98th_Pte_Arkadiuzs // 1730659 // 32nci Alay maçında, 98nci Alay yönetiminin GUİD girmemesi sebebiyle, "1 Maç Ceza" olarak sayılmıştır!
32ndFL_Rct_Oktanus // 1267989 // 98nci Alay maçında, 32nci Alay yönetiminin GUİD girmemesi sebebiyle, "İLK UYARI" olarak sayılmıştır!
32ndBL_Adv_Flareon // 785410  // 98nci Alay maçında, 32nci Alay yönetiminin GUİD girmemesi sebebiyle, "1 Maç Ceza" olarak sayılmıştır!
32ndBL[RL]Spec_ZaferBey // 1326671 // 98nci Alay maçında, 32nci Alay yönetiminin ısrarı üzerine, ve NWL-TR Organizasyonu tarafından yapılan incelemelerde oyuncunun 67thKGL - Türk Alayı isimli alayın bir mensubu olduğu sebebiyle, "NWL-TR Hükmen Ceza" olarak sayılmıştır!
44th_Rct_IMANEDEN // 1903297 // 12nci Alay maçında, 44ncü Alay yönetiminin GUİD girmemesi sebebiyle, "1 Maç Ceza" olarak sayılmıştır! // İKİNCİ İkaz!
44th_Pvt_Azad // 1946769 // 12nci Alay maçında, 44ncü Alay yönetiminin GUİD girmemesi sebebiyle, "1 Maç Ceza" olarak sayılmıştır! // Son İkaz!
82nd_Centre_Cdt_Waepa // 1839885 // 71nci Alay maçında 82nci Alay yönetiminin GUİD girmemesi sebebiyle, "1 Maç Ceza" olarak sayılmıştır!
Nr71[GardeReg]Kdt_Qlaskov // 910609 // 82nci Alay maçında 71nci Alay yönetiminin GUİD girmemesi sebebiyle, "İLK UYARI" olarak sayılmıştır!
Nr71[GardeReg]Gft_Himmo // 306862 //  82nci Alay maçında 71nci Alay yönetiminin GUİD girmemesi sebebiyle, "1 Maç Ceza" olarak sayılmıştır!

Ayrıca;

44th_Rct_russzin // 1864333 // 96nci Alay maçında, 44ncü Alay yönetiminin ısrarı üzerine, ve NWL-TR Organizasyonu tarafından yapılan incelemelerde oyuncunun 34th - Türk Alayı isimli alayın bir mensubu olduğu sebebiyle, "NWL-TR Hükmen Ceza" olarak sayılmıştır!
44th_Rct_YusufKhan  // 1817629 // 96nci Alay maçında, 44ncü Alay yönetiminin ısrarı üzerine, ve NWL-TR Organizasyonu tarafından yapılan incelemelerde oyuncunun 67thKGL - Türk Alayı isimli alayın bir mensubu olduğu sebebiyle, "NWL-TR Hükmen Ceza" olarak sayılmıştır!
44th_Rct_Aurius  // 1358338 // 96nci Alay ve 12nci Alay maçında, 44ncü Alay yönetiminin ısrarı üzerine, ve NWL-TR Organizasyonu tarafından yapılan incelemelerde oyuncunun 88th - Türk Alayı isimli alayın bir mensubu olduğu sebebiyle, "NWL-TR Hükmen Ceza" olarak sayılmıştır!

Quote from: Çakışmalar
DatGuy // 1097402 isimli oyuncu 96ncı Alay GUİD listesinde yer alması, ve 32nci Alay'ın talebi üzerine oluşabilecek ihlallerin önlemini almak kaydıyla, "NWL-TR Bekleme Cezası" olarak sayılmıştır!

Quote from: İsim sorunları
Stabsfeldwebel Cafer 1532063  // [12thTY]Kaymak_Selami //  1532063
Unterfeldwebel Cenker 1732847 // [12thTY]CenkerMoksanMokuz //  1732847
Oberschütze Alptuğ 1889926    // TAB[12th]OScht_AtSinegi //  1889926
44th_Fus_ChosenUndead 1826620 // 44th_Fus_Marlov   //  1826620   [ChosenUndead İLK UYARI]
44th_Rct_ReaPisot 1827002 // 44th_Pvt_~ReaP //  1827002
44th_Rct_jack - 1724198 //  44th_Rct_Badbappe // 1724198
Charles 654061 // 96th_Rec_Cici_Kus //  654061
Mr.Mayhem  1328953//  96th_Vet_FuhreriousComrade //  1328953
KeremPasha 1263311 //  96th_Vet_LVictoria //  1263311
DatGuy 1097402 // 96th_Vet_daddypleasee //  1097402
Thanatos 1589927 // 98th_LCpl_AngryVillager //  1589927
sN0w  963122 // 98th_Pte_Kar //  963122 
Hans 1420799 //  98th_Pte_Lesiron //  1420799
Astero, 1434552 // 32ndBL[RL]LtCol_Janos //    1434552
Resul 1675651 //  32ndCL_Rct_KatilCivciv //  1675651
44th_Fus_ChosenUndead // 1826620 44th_Fus_CahirmawrAepCaellac   // 1826620 [ChosenUndead İLK UYARI]
44th_Pvt_Messer 1785294 // 44th_Pvt_MerveSu //  1785294
Vincenzo - 626454 // Nr71[HQ]Oberst_Friedrich //  626454

Quote from: Hatalar

Eklenecek :
Albert - 3577187

Verilen oyuncu, "Albert - 3577187 - Nr71[GardeReg]Sld_Albert // 1782018 olarak tespit edilmiştir, en kısa sürede yeniden atılmasını belirtmek isterim.

Quote from: Diğer
Söz konusu oluşabilecek alay birleşmeleri konusunda biz yönetim olarak hiç bir şekilde, sizlerin işlerine müdahale etmeyiz.. Lakin bir koşul altında doğrudan ve daha önce birleşilen alayın oyuncuları NWL-TR içerisinde oynayan bir alay'ın maçlarına dahil olmuşsa doğrudan o oyuncu ceza yiyecektir..

Örnek; 44ncü Alay'ın Aurius vakası gibi, 88nci Alay'ın bir üyesi ve NCO'su olduğunu kendisi belirtmesi durumunda "İnvite" olarak sayılmıştır..

Ve ayrıca, siz NW Alayları içerisinde alınmış bir karar olabilir, Double-Regiment kuralı hiç bir şekilde NWL-TR Lig kurallarında kabul edilmemiş olup;
15. Invite, paralı asker v.b. gibi oyuncular yasaktır.
 doğrudan "İnvite" olarak değerlendirilir...

Tavsiye; Hata yapma ihtimaliniz olabilir, bu konuda GUİD başvurularınızda ki oyuncunun ismi oyunda ki gibi olmalı, bu konuda dikkatli olunuz..

Tavsiye; NWL-TR katılmayan diğer bir alay'ın oyuncusu, ister Türk, ister Yabancı olsun Lig içerisinde oynayamaz!
 Ve yabancı oyuncuların Lig içerisinde oynamalarının yasak olduğunu belirtmek isteriz..

NWL-TR Organizasyon Yönetimi
General Shepherd

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
98th_Pte_Arkadiuzs // 1730659 // 32nci Alay maçında, 98nci Alay yönetiminin GUİD girmemesi sebebiyle, "1 Maç Ceza" olarak sayılmıştır!
Bu oyuncunun guid'inin listede olmadığının farkında olduğumdan oyuna sokmadım.Kendisi sadece maçı izleyiciden izledi.Kararı tekrar gözden geçirmenizi rica ediyorum.

Offline Theoden

• Second Lieutenant
  • *
  • My enemies are many but my equals are non!
    • View Profile
  • Nick: 32ndBL_2ndLt_Skeat
İlk başta klan liderlerinin bana geri dön demesiyle dönmüştüm ama verilen bu saçma sapan kararlardan sonra tekrardan katılmama kararı alıyorum. DOUBLE REGİMENT YAPMAK İNVİTE DEĞİLDİR. O İNSANLAR NWLTRDEN DAHA ÖNCE BİZİM EKİBİMİZE KATILDILAR VE OYNAMAYA BAŞLADILAR. DİĞER KLANLARIN AÇILMIŞ OLMASI ORAYA DA YARDIM İÇİN GİTMİŞ OLMALARI BİZİM ALAYDA VERDİKLERİ ONLARCA EMEĞİ YOK SAYMIYOR.

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
Bu oyuncunun guid'inin listede olmadığının farkında olduğumdan oyuna sokmadım.Kendisi sadece maçı izleyiciden izledi.Kararı tekrar gözden geçirmenizi rica ediyorum.

Kontrol edeceğim, belki gözden kaçmış olabilirim, ama geri dönüş yaptığın için teşekkür ederim, kontrol sonrası bakacağım ve tekrar post atacağım.

İlk başta klan liderlerinin bana geri dön demesiyle dönmüştüm ama verilen bu saçma sapan kararlardan sonra tekrardan katılmama kararı alıyorum. DOUBLE REGİMENT YAPMAK İNVİTE DEĞİLDİR. O İNSANLAR NWLTRDEN DAHA ÖNCE BİZİM EKİBİMİZE KATILDILAR VE OYNAMAYA BAŞLADILAR. DİĞER KLANLARIN AÇILMIŞ OLMASI ORAYA DA YARDIM İÇİN GİTMİŞ OLMALARI BİZİM ALAYDA VERDİKLERİ ONLARCA EMEĞİ YOK SAYMIYOR.

Bende dönmenize sevinmiştim fakat burada ki hatalı ben değilim, burada ki hatalı kurallar da değil, doğrudan sizlerin yapmış olduğu bu ihlaldir, aşağıda ki arkadaş olayı zaten belirtiyor, ve 88nci Alay'ın bir NCO'su olarak kendisi ifşa ediyor, + onu geçtim aynı zamanda 95th isimli yeni bir alay'ın da üyesi kendisi son 2 gün içerisinde yeni açmış oldukları bu alayın da kurulması çok ironik değil mi sizce?

Burada kimsenin emeği yok sayılmıyor, sadece emek konusunda yanlış yollara girenleri her ne kadar doğru yola sokmaya çalışsakta onlar kendilerini kötü duruma düşürüyorlar, yani kusura bakmayın. Ve sizlere başarılar dilerim.

Ben de 88'in astsubayıyım ve Nwl başından beri oynuyorum .d? ne yani beni fark etmediniz mi şimdi XDDDD güzel turnuva he :D ayriyeten o laf eden oyunculara ceza vermek yerine maçı iptal etmen diğer oyuncuların zamanını çalman demektir neyse turnuvanda başarılar

Offline Aurius

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile

Kontrol edeceğim, belki gözden kaçmış olabilirim, ama geri dönüş yaptığın için teşekkür ederim, kontrol sonrası bakacağım ve tekrar post atacağım.

Bende dönmenize sevinmiştim fakat burada ki hatalı ben değilim, burada ki hatalı kurallar da değil, doğrudan sizlerin yapmış olduğu bu ihlaldir, aşağıda ki arkadaş olayı zaten belirtiyor, ve 88nci Alay'ın bir NCO'su olarak kendisi ifşa ediyor, + onu geçtim aynı zamanda 95th isimli yeni bir alay'ın da üyesi kendisi son 2 gün içerisinde yeni açmış oldukları bu alayın da kurulması çok ironik değil mi sizce?

Burada kimsenin emeği yok sayılmıyor, sadece emek konusunda yanlış yollara girenleri her ne kadar doğru yola sokmaya çalışsakta onlar kendilerini kötü duruma düşürüyorlar, yani kusura bakmayın. Ve sizlere başarılar dilerim.

Ben de 88'in astsubayıyım ve Nwl başından beri oynuyorum .d? ne yani beni fark etmediniz mi şimdi XDDDD güzel turnuva he :D ayriyeten o laf eden oyunculara ceza vermek yerine maçı iptal etmen diğer oyuncuların zamanını çalman demektir neyse turnuvanda başarılar
Anlamıyor musun anlamamak mı istiyorsun 88 çok yakından bildiğin üzere kapalıydı ve bende 44e katılmıştım dolayısıyla nwltr'ye de katılmış oldum ilk maçı oynadık kazandık, 12 maçını oynadık kazandık ardından 88 tekrar açıldığı için oraya gittim kısaca oynadığım tüm maçlar sırasında 88 KAPALIYDI niye ceza yiyorum anlamış değilim umrumdada değil açıkcası sadece açıklamak istedim bb

Not: o yorumu yazdığımda da 88 açılmıştı 12 maçından sonra yazdım

ki her şeyi geçtim nwl'ye girdiğimden sonra açılan alaya girmem seni ne kadar ilgilendiriyor?
« Last Edit: June 19, 2019, 09:53:04 pm by Aurius »

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
  • Side: Confederacy
Double regiment olayının önüne geçmek isteyip gösterdiğin çaba için kendim ve klanım adına teşekkür ediyorum, bir alayın ligde olmaması o klanın oyuncusunun lige katılan bir alayla katılabileceği anlamına gelmiyor.

yecgga

• Guest
14. Oyuncular NWL-TR’ye katılan alaylardan yalnızca birinde oynayabilir. Oynadığı alaylardan 2’si de NWL-TR’de olan bir oyuncu olursa bu oyuncu NWL-TR’de oynamak için yalnızca bir alayı seçmek durumundadır.

Bu kurala göre oyuncu ligde tek bir alayda oynadığı sürece double-regiment serbest gözüküyor. Görünüşe göre konudaki hiçkimse(Sheperd dahil) kuralları okumamış.

Not: Sorun oynayıp oynamamamız değil, sorun kurallar belliyken hala çok alakasız şeyler söylenmesi.
« Last Edit: June 19, 2019, 10:35:08 pm by Zülfikar »

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
14. Oyuncular NWL-TR’ye katılan alaylardan yalnızca birinde oynayabilir. Oynadığı alaylardan 2’si de NWL-TR’de olan bir oyuncu olursa bu oyuncu NWL-TR’de oynamak için yalnızca bir alayı seçmek durumundadır.

Bu kurala göre oyuncu ligde tek bir alayda oynadığı sürece double-regiment serbest gözüküyor. Görünüşe göre konudaki hiçkimse(Sheperd dahil) kuralları okumamış.

Not: Sorun oynayıp oynamamamız değil, sorun kurallar belliyken hala çok alakasız şeyler söylenmesi.

Burada Gatts'e katılıyorum. Lig başlamadan önce yardımcı organizatörün Skitty'e de bu durumu sorduğumda kendisi de buna benzer bir şeyler demişti ki zaten konuşmayı sana atmıştım. Keşke o kıymetli toplantınızda bu konuyu konuşsaydınız.

not: liderime bir takım mesajlar atarak yazı yazmamı engellemesini istemişsin, yazık.
« Last Edit: June 20, 2019, 12:26:35 am by misiroglu »

this community literally sucks

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
Buradan sadece Temyiz v.b. durumlarla ilgili başvuruların atıldığını ilk önce tekrar herkese hatırlatmak isterim..

Anlamıyor musun anlamamak mı istiyorsun 88 çok yakından bildiğin üzere kapalıydı ve bende 44e katılmıştım dolayısıyla nwltr'ye de katılmış oldum ilk maçı oynadık kazandık, 12 maçını oynadık kazandık ardından 88 tekrar açıldığı için oraya gittim kısaca oynadığım tüm maçlar sırasında 88 KAPALIYDI niye ceza yiyorum anlamış değilim umrumdada değil açıkcası sadece açıklamak istedim bb

Not: o yorumu yazdığımda da 88 açılmıştı 12 maçından sonra yazdım

ki her şeyi geçtim nwl'ye girdiğimden sonra açılan alaya girmem seni ne kadar ilgilendiriyor?

Aurius'um ben seni çok iyi anlıyorum, eminim ki sende beni anlıyorsun, lakin senin kuralları iyi okuduğunu ve anladığını sanmıyorum..

Ben en son 82nci Alay'ın lideri konumunda birisiydim, şu anda her hangi bir yetkim yok ve normal bir oyuncu olarak oyunumu oynuyorum, NWL-TR sonrası da tamamen kıyamet olacağım sen şimdi gelip bana 88nci Alay'ın kapandığını belirtiyorsun ben o alayın Zabitliğini yapmıyorum ki her saniye açılıp, kapandığını belirtiyim.. Peki haydi onu geçtim, ilk başta geçtiğimiz günlerde 88nci Alay'ın bir NCO'su olduğunu belirten bir mesaj atmışsın çok büyük bir marifet gibi, yani çok komik ve gülünç duruma kendini soktuğunu bil be kardeşim, oynayacaksan da ya kendi alayında oynarsın yada bir başka alayda oynarsın ama bu lig'in bir kuralı var ve herkesin buna uyması gerekiyor..

Sen sarhoş musun yoksa gerçekten bu cevabı veriyor musun? Yoksa ben mi şaşı oldum da yazdıklarını farklı görüyorum, bu ortamda bu kadar yıl gelip emek harcamış birisi olarak bu yorumu yapabiliyorsan gerçekten helal olsun sana, 88nci Alay'ın NWL-TR katılmadığından ötürü, 44ncü Alay'ın her hangi bir 88nci Alay, yada bir başka klanın oyuncusunu alması demek kayıtsız şartsız o oyuncunun, 15nci Madde olan;
15.  Invite, paralı asker v.b. gibi oyuncular yasaktır.
Kuralı ile ceza alması gerektiği belirtilir.

Double-Regiment siz alaylar arasında serbest olabilir, lakin bu benim sorunum değil..

Burada Gatts'e katılıyorum. Lig başlamadan önce yardımcı organizatörün Skitty'e de bu durumu sorduğumda kendisi de buna benzer bir şeyler demişti ki zaten konuşmayı sana atmıştım. Keşke o kıymetli toplantınızda bu konuyu konuşsaydınız.

Skitty ilk hafta organizasyon hususunda bir kaç konuda yardımcılığı dokundu, ardından yetkisi alındı.. Soracak adamını buldun ve o arkadaşın yardımcı olacağı alan o değildi, bana da sordun ve gerekçi açıklamayı sana yaptım, insanların açığını bulmadan önce kendi alayınızın açığını bulmakta bağlı olduğun alayda ki yetkili kişilere yardımcı olarak yapabilirsin, toplantı içerisinde biz her şeyi konuşuyoruz ve her türlü kararı alaylar olarak alıyoruz, sizlere kendileri aktarmıyorsa o benim sorunum değil, ki karar onların yani, oldu adam 88 üyesi burada laga luga yapacak ve bir olay patlak verince sonuçta her şey bitmiş kendisi doğrudan belirtecek, sonra da burada yazı yazacak..

Kimse kimseyi aptal yerine koymasın, çünkü ortada insanların emeği var, bu emeği yok sayanlara da gereği yapılır.

Beyler burada kimse aptal değil, sizlerin özellikle 88, 67 oyuncularının gelip burada yorum yazması ve sözde haklıymış gibi bir durumu belirtmenize gerek yok, çünkü haklı olan ben değilim, kurallardır. Bu kadar net beyler.

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
insanların açığını bulmadan önce kendi alayınızın açığını bulmakta bağlı olduğun alayda ki yetkili kişilere yardımcı olarak yapabilirsin, toplantı içerisinde biz her şeyi konuşuyoruz ve her türlü kararı alaylar olarak alıyoruz.

Arkadaşım kurallarda invite ve double regiment konusu hakkında açıklayıcı ve yeterli bir şeyler olmadığı sana daha önce kaç defa söylendi lakin sen hep tek bir kural üzerinden yürümeyi tercih ettin.
Daha önceleri biz organizasyon düzenler iken içten içe dalga geçerek hava attığın konuda (TR'ye rekabet ortamını -ligleri- ben getirdim demen) açığın var ise ben bunu yüzüne vururum tabii ki.

Bu konuya bunu katmak istemezdim ama açıklayıcı kural nasıl olur diyorsan da buyur:

Spoiler
1.9. TR-RGL ligine katılmayan alay oyuncuları lige katılan herhangi bir alayda oynamasına müsade edilmeyecektir. Tespit edildiği takdir de invite olarak sayılacaktır. Takviye olarak sayılır ve invite konumuna düşer.
[close]

this community literally sucks

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
insanların açığını bulmadan önce kendi alayınızın açığını bulmakta bağlı olduğun alayda ki yetkili kişilere yardımcı olarak yapabilirsin, toplantı içerisinde biz her şeyi konuşuyoruz ve her türlü kararı alaylar olarak alıyoruz.

Arkadaşım kurallarda invite ve double regiment konusu hakkında açıklayıcı ve yeterli bir şeyler olmadığı sana daha önce kaç defa söylendi lakin sen hep tek bir kural üzerinden yürümeyi tercih ettin.
Daha önceleri biz organizasyon düzenler iken içten içe dalga geçerek hava attığın konuda (TR'ye rekabet ortamını -ligleri- ben getirdim demen) açığın var ise ben bunu yüzüne vururum tabii ki.

Bu konuya bunu katmak istemezdim ama açıklayıcı kural nasıl olur diyorsan da buyur:

Spoiler
1.9. TR-RGL ligine katılmayan alay oyuncuları lige katılan herhangi bir alayda oynamasına müsade edilmeyecektir. Tespit edildiği takdir de invite olarak sayılacaktır. Takviye olarak sayılır ve invite konumuna düşer.
[close]

O zaman daha açıklayıcı olması için bu kuralı mı eklememi istiyorsunuz?

15.Madde içerisinde "İnvite, Paralı asker" olayı her koşulda belirtilmiş, ilk toplantı içerisinde bizler zaten liderlerle konuştuk yani liderleriniz eğer bizi bir tarafları ile dinlemişlerse ben ne yapayım, açığım var ise yardımcı olacaksın ama en öncesi kendi alaylarınıza bakınız.

Ben hiç bir şekilde kimseyle dalga geçmedim, aksine ligler olayını Türk ortamına getirdiğim zaman daha çok insanların yapmasını istedim, ve öyle oldu, görülen o ki RGL ve diğer v.b. turnuvalar meydana çıkageldi, bunu ben getirdim diye demiyorum, insanların bilinçlenmesini sağladım ve bu yüzden övünüyorum diyorum, bu bir hava değil :)

Offline Aurius

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
88nci Alay'ın kapandığını belirtiyorsun ben o alayın Zabitliğini yapmıyorum ki her saniye açılıp, kapandığını belirtiyim..

Bence sende bizi anlamıyorsun yav ne yapalım yani bi klan kapandığı zaman herkese özelden mesaj falan mı atalım?

Peki haydi onu geçtim, ilk başta geçtiğimiz günlerde 88nci Alay'ın bir NCO'su olduğunu belirten bir mesaj atmışsın çok büyük bir marifet gibi, yani çok komik ve gülünç duruma kendini soktuğunu bil be kardeşim
::) benim orada, o cümleyi, ne anlamda yazdığımı bir tek sen anlamamışsın anlaşılan ki sadece o yere takılmışsın :D (büyük marifet istiyorsan özele gel 2 sayfa dökeyim)

oynayacaksan da ya kendi alayında oynarsın yada bir başka alayda oynarsın ama bu lig'in bir kuralı var ve herkesin buna uyması gerekiyor..
Kaçıncı kere söyleyeceğim bilmiyorum ama tekrar diyorum anlaman için en basit şekliyle söyleyeceğim.

1)88th kapandı
2)44th'ye katıldım (VE ORANIN BİR OYUNCUSU OLDUM TURNUVA O ZAMAN BAŞLAMAMIŞTI BİLE)
3)Ardından nwl'ye 44th olarak katıldım

Umarım anlarsın

Yani senin kafandan uydurduğun gibi '88th üyesiyken turnuva için 44th katıldı' değil olay.

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
88nci Alay'ın kapandığını belirtiyorsun ben o alayın Zabitliğini yapmıyorum ki her saniye açılıp, kapandığını belirtiyim..

Bence sende bizi anlamıyorsun yav ne yapalım yani bi klan kapandığı zaman herkese özelden mesaj falan mı atalım?

Peki haydi onu geçtim, ilk başta geçtiğimiz günlerde 88nci Alay'ın bir NCO'su olduğunu belirten bir mesaj atmışsın çok büyük bir marifet gibi, yani çok komik ve gülünç duruma kendini soktuğunu bil be kardeşim
::) benim orada, o cümleyi, ne anlamda yazdığımı bir tek sen anlamamışsın anlaşılan ki sadece o yere takılmışsın :D (büyük marifet istiyorsan özele gel 2 sayfa dökeyim)

oynayacaksan da ya kendi alayında oynarsın yada bir başka alayda oynarsın ama bu lig'in bir kuralı var ve herkesin buna uyması gerekiyor..
Kaçıncı kere söyleyeceğim bilmiyorum ama tekrar diyorum anlaman için en basit şekliyle söyleyeceğim.

1)88th kapandı
2)44th'ye katıldım (VE ORANIN BİR OYUNCUSU OLDUM TURNUVA O ZAMAN BAŞLAMAMIŞTI BİLE)
3)Ardından nwl'ye 44th olarak katıldım

Umarım anlarsın

Yani senin kafandan uydurduğun gibi '88th üyesiyken turnuva için 44th katıldı' değil olay.

Ben kafamdan uydurmuyorum, Log'lar öyle gösteriyor, sende öyle diyorsun.

Bu konunun tartışılır bir yanı yok, ve bu konuyu tartışsak bile değişecek bir şey yok, o yüzden konuyu daha fazla kirletmeyelim.