Author Topic: [Steel Brigade] 6th Regiment of Foot [Aktif]  (Read 17371 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Giles

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Giles
  • Side: Neutral
Re: 6th Brigade Of Blackwater's Corps[Aktif] [Alımlar Açıktır]
« Reply #75 on: November 30, 2018, 06:40:36 pm »
Halkımı Ts ye davet ediyorum. Bugüne kadar milletin gücünden daha büyük bir güç tanımadım ben.#FuckyouLuz(İ)Ka

Offline zeusxll

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Zeus
« Reply #76 on: November 30, 2018, 06:41:04 pm »
 iyi dedin abi
« Last Edit: December 05, 2018, 10:05:32 pm by Darel »

Offline Memelogia

• Volunteer
  • *
  • Babanne Hunter
    • View Profile
  • Side: Confederacy
« Reply #77 on: November 30, 2018, 06:41:18 pm »
Halkımı antrenman serverlarına, offical serverlarına davet ediyorum oh wait...
BABANNENİZE HAKİM OLUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Offline Giles

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #78 on: November 30, 2018, 08:42:08 pm »
Bu yorumu alayıma laf atıp kaçan arkadaş için yazıyorum (kendi forumunu kapattığı için buraya yazıyorum).Öncelikle bir kaç alay kapandıktan sonra insanların buraya geldiğinden bahsetmiş.Senin alayına ve birkaç alaya olduğu gibi bizede gelenler oldu tabii ki.
Fakat şunu unutmamak lazım ki alayımız şuanda mevcut yaklaşık 80 kişi iken sonradan gelenler 6-7'yi geçmez.Eğer istersen ben full private adamlar ile de maça çıkarım sen yeterki maç tekliflerini kabul et.Neyse fazla lafı uzatmadan sana ve event takımına avrupada başarılar diliyorum.Türkye'yi temsil etmeye devam et  8) 8) 8)

Offline Luz1kA

• Second Lieutenant
  • *
  • Always keep your foes confused.
    • View Profile
    • Youtube = Luz1kA
  • Nick: 88th_CSjt_Luz1kA
« Reply #79 on: November 30, 2018, 08:56:32 pm »
Olaylara dahil olmak istemem çünkü 2 taraflada aram iyi fakat şunu söylüyebilirim Türkiye'nin En İyi Alayının pasife alınması sonucu bizde Nr49'u açma kararı aldık(amacımız eski kadroyu bir arada tutup en azından ortamımız bozulmasın dedik) fakat işler istedigimiz gibi gitmedi daha dogrusu gidiyordu 4 maçta 4 galibiyet alarak yolumuza devam ediyorduk fakat nedense daha fazla ugraşmak istemedim biraz daha tecrübe kazanmam gerektigine karar verdim ve klanı kapattım bir çok Türk klanı ve Avrupa klanından Astsubaylık ve Subaylık teklifi aldım fakat ben kararımı verip 6th'ye katıldım gelirken yanımda benimle birlikte olan dostlarımıda getirdim sagolsunlar beni yarı yolda bırakmadılar uzun lafın kısası yarın bir gün ne olur bilemem fakat şuanlık dogru bir karar verdigimi düşünüyorum ki benimle birlikte gelen üyelerimde aynı şeyi söylüyor ha lafı geçmişken benim üyelerimin hala aklını çelmeye çalışan bazı klan liderleri var yaptıklarınızdan haberim var sadece gülüyorum aglak bir bebek gibi insanları rütbe vererek klanınıza çekmeye çalışıyorsunuz bu kadar aciz olmayın bazı şeyleri kendi emeginizle yapmaya çalışın ve üyelerimide rahatsız etmeyi bırakın  ( 88'de ne büyük bir klanmış kardeşim be en kötü oyuncusu(ları) bile başka bir klana gidip direk astsubay olabiliyor tanrı bu klanı kuranlardan razı olsun gerçekten. ) İyi forumlar.
« Last Edit: November 30, 2018, 08:58:16 pm by Luz1kA »

Offline Thelard

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Thelard
  • Side: Union
« Reply #80 on: November 30, 2018, 09:06:31 pm »
Olaylara dahil olmak istemem çünkü 2 taraflada aram iyi fakat şunu söylüyebilirim Türkiye'nin En İyi Alayının pasife alınması sonucu bizde Nr49'u açma kararı aldık(amacımız eski kadroyu bir arada tutup en azından ortamımız bozulmasın dedik) fakat işler istedigimiz gibi gitmedi daha dogrusu gidiyordu 4 maçta 4 galibiyet alarak yolumuza devam ediyorduk fakat nedense daha fazla ugraşmak istemedim biraz daha tecrübe kazanmam gerektigine karar verdim ve klanı kapattım bir çok Türk klanı ve Avrupa klanından Astsubaylık ve Subaylık teklifi aldım fakat ben kararımı verip 6th'ye katıldım gelirken yanımda benimle birlikte olan dostlarımıda getirdim sagolsunlar beni yarı yolda bırakmadılar uzun lafın kısası yarın bir gün ne olur bilemem fakat şuanlık dogru bir karar verdigimi düşünüyorum ki benimle birlikte gelen üyelerimde aynı şeyi söylüyor ha lafı geçmişken benim üyelerimin hala aklını çelmeye çalışan bazı klan liderleri var yaptıklarınızdan haberim var sadece gülüyorum aglak bir bebek gibi insanları rütbe vererek klanınıza çekmeye çalışıyorsunuz bu kadar aciz olmayın bazı şeyleri kendi emeginizle yapmaya çalışın ve üyelerimide rahatsız etmeyi bırakın  ( 88'de ne büyük bir klanmış kardeşim be en kötü oyuncusu(ları) bile başka bir klana gidip direk astsubay olabiliyor tanrı bu klanı kuranlardan razı olsun gerçekten. ) İyi forumlar.
+1 ve şunu demek istiyorum 4 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik yazmanı rica edeceğim

Offline Luz1kA

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • Youtube = Luz1kA
« Reply #81 on: November 30, 2018, 09:07:16 pm »
+1 ve şunu demek istiyorum 4 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik yazmanı rica edeceğim

boş yapma teneke

Offline Luz1kA

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • Youtube = Luz1kA
« Reply #82 on: November 30, 2018, 09:25:26 pm »
Ve bomba bir transfer geliyor acaba kim geliyorrrrrrrr  ;)  ???

Offline MarjioviçR

• First Lieutenant
  • *
  • i liek CeRq
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #83 on: November 30, 2018, 09:30:02 pm »
Ve bomba bir transfer geliyor acaba kim geliyorrrrrrrr  ;)  ???
rebellious

Offline Memelogia

• Volunteer
  • *
  • Babanne Hunter
    • View Profile
  • Side: Confederacy
« Reply #84 on: November 30, 2018, 09:52:18 pm »
*TANKIN ÖNÜNE YATAR*
BABANNENİZE HAKİM OLUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Offline Luz1kA

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • Youtube = Luz1kA
« Reply #85 on: November 30, 2018, 09:53:25 pm »
*TANKIN ÖNÜNE YATAR*

*30 Kasım 2018 gazi madalyasını Meteye takar*

Offline Luz1kA

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • Youtube = Luz1kA
« Reply #86 on: November 30, 2018, 10:26:28 pm »
Lord of the Tunceli nam-ı değer Gatts abim aramıza katıldı   8)

Offline Giles

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #87 on: November 30, 2018, 10:42:09 pm »
Lord of the Tunceli nam-ı değer Gatts abim aramıza katıldı   8)

Hege hege  ;D

Offline EnverPasa

• Private
  • *
    • View Profile
  • Nick: Nr2_Fus_EnverDaPleB
« Reply #88 on: November 30, 2018, 11:32:52 pm »
Pvt Enver sadece Enver dimi? 5. Enver Paşayı kaldıramicam artık

Offline Giles

• Second Lieutenant