Author Topic: 82nd Regiment of Foot "General Shepherd's Volunteers" ✯ [Global] ✯  (Read 11615 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DAHITTT

• Corporal
  • *
  • My enemies are many, my equals are none.
    • View Profile
  • Nick: DAHITTT
  • Side: Confederacy

Spoiler

[close]

Bugün 32ndBL ile yaptığımız maçı 6-4 kazanmış bulunmaktayız. 82'nci alay yönetimi olarak kendilerine maç için teşekkür ediyoruz, ellerinize sağlık.

Ancak maç esnasında ve maç sonrası sergilenen, en kibar haliyle çirkeflik olarak tanımlayabileceğimiz davranışlar, 82'nci alay olarak gerçekten canımızı sıktı.

Maç skorunun 2-0 olmasıyla birlikte, 32nd'nin yöneticisi olan Hadrianus adlı arkadaşın oyuncularımıza karşı bu denli bir üslupla yazdığı küfüre karşın, sakinliğimizi koruduk, Slay dahi atmadık. Aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz üzere:

Spoiler
[close]

Tekrar maç esnasında, 4-0 öne geçmemizin ardından yine Hadrianus, bu sefer 82'nci alayı Aimbot ve Zoomhack kullanmakla itham etti. Kendisine yine cevap dahi vermedik.

Maçın bitmesinin ardından, özelden tebriklerimizi iletip maç için teşekkür etmemize karşılık, Hadrianus alayımıza karşı asılsız itham ve iftiralarına devam etmiştir.

82'nci alay yönetimi olarak, kendisine bunun bir oyun olduğunu ve bu oyunun içinde kazanmanın da, kaybetmenin de mümkün olduğunu, ayrıca insanlara iftira atıp ailevi değerlerine bu kadar kolay hakaret edemeyeceğini hatırlatmak isteriz.
- 82nd General HQ | Lt.Colonel DAHITTT
Goruntusunu yukarida yayinladiginiz, hakaret iceren sozu soyleyen kisiyi "slay" lemediginizi belirtiyorsunuz. Ancak, goruntusunu FSE de yayinliyorsunuz.  FSE kurallarina gore. Birini uzmek ya da kizdirmak / kizgin karsilik vermesini saglamak amaciyla, bilincli olarak rahatsiz edici ve kiskirtici online bildirimde bulunmak (Trolling), Hakaret ve Diger Kisisel Saldirilar, kuralini ihlal ediyorsunuz.  Acilen geregini yapmanizi rica ederim.  Aksi halde, geregini ben yaparim.
« Last Edit: June 20, 2019, 02:59:15 pm by Darel »

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
  • Side: Neutral
General Shepherd'in maçta subaylık yaptığı ve yönettiği 82nd'yi tebrik ederim. Güzel bir maçtı maçta oynayan tüm arkadaşlarımızın ellerine sağlık.

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
 ;D ;D ;D

this community literally sucks

Offline DAHITTT

• Corporal
  • *
  • My enemies are many, my equals are none.
    • View Profile
  • Nick: DAHITTT
General Shepherd'in maçta subaylık yaptığı ve yönettiği 82nd'yi tebrik ederim. Güzel bir maçtı maçta oynayan tüm arkadaşlarımızın ellerine sağlık.

82'nci Alay güncel olarak tarafımca yönetiliyor. Ayrıca maçta da subay bendim, bilgin olsun.

Offline Aeric

• Private
  • *
  • Nothing
    • View Profile
  • Nick: 44y_Aeric , Aericcck
Dahit Kolay Gelsin Canım  :-*   8)

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union
82nci Alay'ın idaresi tamamen Lt.Colonel Dahit ve alay'ın mevcudiyetinde ki subaylar tarafından sağlanmakta, benim her hangi bir yetkim yoktur, sadece Fahri olarak General rütbem ve alayın kurucusu olduğum için himayem var, o kadar :)

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
Bu arada "cevap dahi vermedik" kısmı hoşuma gitti çünkü hangi tuşla yakınlaştırıyorsunuz dediğimde Shepherd global chatten şakasına bir cevap vererek "H ile yapıyoruz" yazmıştı. Ayrıca 2 tur Subaylık yapan Shepherd Paşam bence paslanmamışsın iyiydi yönettiğin o turlar. DAHİT'in de subaylığı gayet güzeldi tekrar tebrik ederim.

Offline Feodras

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Feodras
Haydi köyüne

yecgga

• Guest
Top 10 saddest anime moments

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
Haydi köyüne

AŞLVLALKVKALKCKAŞKVŞAŞCŞKSLSJV

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD

Offline cugi

• Sergeant
  • *
    • View Profile

Offline Fya

• Private
  • *
    • View Profile
Anime izlemeye başla sheperd.Anime klanı kurarsın  ;) ;) ;) ;)

Offline HyperCharge

• Corporal
  • *
    • View Profile
Merhabalar. Her güzel şey gibi 82nd de, artık zamanını doldurmuştur. Klanın yöneticileri olarak yapmadığımız şeyler yüzünden ailevi değerlerimize edilen küfürleri gördük. Bu tür şeylerle kafamızı daha fazla bozmak istemediğimiz için ve ayrıca neredeyse hiçbirimiz aktif olamadığı için, oyundan bıktığımız için klanın kapanması gerektiği sonucuna vardık.

halihazırda klanımızda bulunan ve oyunu oynayan kişileri de geçmişimizde bizi çok iyi bilen, bizim de iyi bildiğimiz 40th'ye gönderiyoruz.

82nd artık yok bundan sonra. Ne Warband'da, ne de Bannerlord'da hiçbir zaman var olmayacak.

Kişisel olarak bir şey söylemek gerekirse, sizinle aynı millette olduğum için milliyetimden utandığım zamanlar oldu. Yapmadığım şeyler yüzünden küfür yediğim oldu. Sırf 82'den birisiyim diye yemediğim laf kalmadı. Yapacak bir şey yok. Kötü söz sahibine ait demekten başka bir şey gelmiyor vicdanımdan.

Küfürü, sırf üstünlük kurmak için, gerçek hayatta ezilen benliğinin intikamını sanal hayattan almak için kullananlar yüzünden bu güzel oyun için yapılmak istenen her şey çöp oldu gitti. Kendi gözlerimle şahit oldum buna gerek Nizam-ı Cedid'de olsun gerek son 30 Ağustos töreninde olsun.

Bannerlordda daha kötü bir hal alacak burası. Şimdiden görüyorum. Eski insanlar buranın sahibi benim diye diye ortama yeni gelen temiz kalpli insanları oyundan soğutmakla kalmayacak, hayatında yaşamadığı psikolojik travmaları yaşatacaklar onlara. Şimdiden üzülüyorum o masumlara. Yazık. Çok yazık.

Neyse artık, güldük eğlendik sonuna geldik. 82nd artık tamamen kapandı ve hiçbir zaman geri gelmeyecek. Şimdi horonlarınızı gönül rahatlığıyla tepebilirsiniz.

Mutluluk ve sağlıcakla kalın.

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
Merhabalar. Her güzel şey gibi 82nd de, artık zamanını doldurmuştur. Klanın yöneticileri olarak yapmadığımız şeyler yüzünden ailevi değerlerimize edilen küfürleri gördük. Bu tür şeylerle kafamızı daha fazla bozmak istemediğimiz için ve ayrıca neredeyse hiçbirimiz aktif olamadığı için, oyundan bıktığımız için klanın kapanması gerektiği sonucuna vardık.

halihazırda klanımızda bulunan ve oyunu oynayan kişileri de geçmişimizde bizi çok iyi bilen, bizim de iyi bildiğimiz 40th'ye gönderiyoruz.

82nd artık yok bundan sonra. Ne Warband'da, ne de Bannerlord'da hiçbir zaman var olmayacak.

Kişisel olarak bir şey söylemek gerekirse, sizinle aynı millette olduğum için milliyetimden utandığım zamanlar oldu. Yapmadığım şeyler yüzünden küfür yediğim oldu. Sırf 82'den birisiyim diye yemediğim laf kalmadı. Yapacak bir şey yok. Kötü söz sahibine ait demekten başka bir şey gelmiyor vicdanımdan.

Küfürü, sırf üstünlük kurmak için, gerçek hayatta ezilen benliğinin intikamını sanal hayattan almak için kullananlar yüzünden bu güzel oyun için yapılmak istenen her şey çöp oldu gitti. Kendi gözlerimle şahit oldum buna gerek Nizam-ı Cedid'de olsun gerek son 30 Ağustos töreninde olsun.

Bannerlordda daha kötü bir hal alacak burası. Şimdiden görüyorum. Eski insanlar buranın sahibi benim diye diye ortama yeni gelen temiz kalpli insanları oyundan soğutmakla kalmayacak, hayatında yaşamadığı psikolojik travmaları yaşatacaklar onlara. Şimdiden üzülüyorum o masumlara. Yazık. Çok yazık.

Neyse artık, güldük eğlendik sonuna geldik. 82nd artık tamamen kapandı ve hiçbir zaman geri gelmeyecek. Şimdi horonlarınızı gönül rahatlığıyla tepebilirsiniz.

Mutluluk ve sağlıcakla kalın.
+1 bye