Author Topic: Rezillik  (Read 670 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Luz1kA

• Second Lieutenant
  • *
  • Always keep your foes confused.
    • View Profile
    • Youtube = Luz1kA
  • Nick: 98th_Cpt_Luz1kA
  • Side: Neutral
Rezillik
« on: January 25, 2019, 12:47:02 am »

FSE Forum Kurallari, Madde No.1
1.Etnik Koken, Milliyet, Cins, Din ya da Kisisel Inanclar nedeni ile Kucuk Dusurucu veya Ayrimci Yorumlar veya Icerik.

·         Irkcilik veya her turlu nefret soylemi ( Fasizm ve diger ayrimcilik turleri de dahil olmak uzere) kabul edilebilir degildir ve sert bir sekilde cezalandirilir.  Buranin, farkli din, etnik koken ve degerlere sahip uyelerden olusan Uluslararasi bir topluluk oldugunu, lutfen,  daima aklinizda tutun.
·         Nasyonel-Sosyalizmi yucelten resim, fotograf, cizim, sekil ya da icerik ozellikle yasaktir: FSE, Almanya nin tavizsiz olarak uyguladigi Strafgesetzbuch section 86a no lu yasasini cignemeyi arzu etmez ve bu nedenle, kullanicilarin isbu sozlemeye uygun davranmalarini rica eder.
Politikl tartismalara, yalnizca Politik Tartisma olarak belirtilen ileti dizilerinde izin verilir.  Tum kullanicilar, uygar tartismalar konusunda cesaretlendirilir ve farkli politik dusunce ve gorusteki uyelere karsi duygusal ve kisisel saldirilardan kacinmalari onerilir. Kisisel dusunceniz ile Irkcilik ayni olabilir.  Her kullanicinin kendi politik goruslerine sahip olma hakki vardir, ancak, politik goruslerini Forumu kullanarak yayma dogal hakkina sahip degildir.
« Last Edit: February 19, 2019, 09:17:51 am by Darel »

Offline Buzz -iwnl-

• Sergeant Major
  • *
    • View Profile
  • Nick: Buzziwnl
Re: Rezillik
« Reply #1 on: January 25, 2019, 12:54:27 am »
Yok  etmişsin reizzzzz :o :o

Offline Dexter

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: January 25, 2019, 01:04:24 am »
Ne Güzel Özetlemişsin Bazı İnsanlar Yediremiyor. Zaten Bunu Söyleyen İnsanlar Almanya'ya Kaybederler Falan Diyordu Ama Sonuç Belli :) Marji'nin Kaptanlığı Gerçekten Güzel

Gidip Türkiye Takımının Bile Neler Yapabiliceğini Karşıya Söyleyen İnsanların Utanmaları Hiçmi Yok ?

Offline Comrade_Caucasian

• Second Lieutenant
  • *
  • Warden of your nightmare
    • View Profile
  • Nick: 4e_Huss_CvlVt_Caucasian
« Reply #3 on: January 25, 2019, 01:37:36 am »
Dramayı sevmem ama, bi insanın inancıyla, kusuruyla alay edip düşük görmek herhalde düşülebilecek en son yer ve yapılabilecek hele ki birinin arkasından konuşarak, en hayasızca şey. Ama ne güzel, hakettiği değeri de görüyor topluluğumuzda bu herifler. Hem Türk hem uluslararası NW toplumunda, asla çıkamayacak kadar yerin dibindeler ve umarım hiç çıkamazlar. Böyle tipler Türk NW topluluğunun asalağıdır.

Böyle konuların daha az açılması dileğiyle.

Offline Siamons

• Sergeant Major
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: January 25, 2019, 11:32:47 am »
Luz1kA Holmes.

brazdnt

• Guest
« Reply #5 on: January 25, 2019, 04:14:33 pm »
Dramayı sevmem ama, bi insanın inancıyla, kusuruyla alay edip düşük görmek herhalde düşülebilecek en son yer ve yapılabilecek hele ki birinin arkasından konuşarak, en hayasızca şey. Ama ne güzel, hakettiği değeri de görüyor topluluğumuzda bu herifler. Hem Türk hem uluslararası NW toplumunda, asla çıkamayacak kadar yerin dibindeler ve umarım hiç çıkamazlar. Böyle tipler Türk NW topluluğunun asalağıdır.

Ne kadar haklısın ''Bir insanın inancıyla dalga geçmek'' yanlış hatırlamıyorsam Allah isimli varlığa küfür eden ben değildim.

Ban olayına gelirsek birincisi ban atarken ki adım *****_Brazdnt değil Guzel_Tuzak dı nerenden izledin bilmiyorum belki izlerken sinirden gözün dönmüştür orasını bilemem.Ben bu güne kadar kim ne hak ederse ona göre davrandım.Türklere ve Allaha küfür ederek yapabileceğiniz en büyük ayıbı yapmışsınız siz bir kere isteyene özelden atabilirim her türlü ''Rezillik'' elimde mevcuttur.
Videonun liste dışında olma sebebi kanala girince direk ekrana çıkmasını istemediğimdendir. Merak edenlere videoyu atıyorum zaten gizleyecek bir şeyim yok.82nd ve diğer  NW klanlarının discordunda video olmasının sebebide budur.
Ayrıca admin şifresine bile sahip çıkamayacak kadar beceriksiz insanlarsınız.Şifreyi aldığım adam bile sizin adamınız başka insanlara suç atacağınıza önce kendinize çeki düzen verin.Herkes kusursuz değildir.

Son olarak ben veya draqula alevi düşmanı falan değiliz.Öyle olsaydık ismi lazım olmayan siyasi partinin gençlik kollarında cemevi basıyor olurduk herhalde ...

« Last Edit: February 19, 2019, 09:20:50 am by Darel »

Offline Comrade_Caucasian

• Second Lieutenant
  • *
  • Warden of your nightmare
    • View Profile
  • Nick: 4e_Huss_CvlVt_Caucasian
« Reply #6 on: January 25, 2019, 04:38:19 pm »

Ne kadar haklısın ''Bir insanın inancıyla dalga geçmek'' yanlış hatırlamıyorsam Allah isimli varlığa küfür eden ben değildim.

Kanıtla madem böyle bi iddia attın. ;) Böyle milletin ortasında dalga geçip sövdüğümü, veya herhangi bir sunucuda? Üzgünüm ama brazdnt benim davranışlarım hakkında konuşabilecek en son varlık sensin.

Bel altı vuracaksan yani TS'de kayıt falan aldıysan söyleyeyim, onlar özel konuşma sayıldığı için bu kapsama girmiyor veyahut steam konuşmaları.
« Last Edit: January 25, 2019, 04:41:59 pm by Comrade_Caucasian »

brazdnt

• Guest
« Reply #7 on: January 25, 2019, 04:42:45 pm »

Kanıtla madem böyle bi iddia attın. ;) Böyle milletin ortasında dalga geçip sövdüğümü, veya herhangi bir sunucuda? Üzgünüm ama brazdnt benim davranışlarım hakkında konuşabilecek en son varlık sensin.
Orda seni kast etmemiştim :D.Yanlış anladıysan özür dilerim.Bir şey yazarsanız yarın bakabileceğim bir daha boşuna beklemeyin forumda

Offline Luz1kA

• Second Lieutenant
  • *
  • Always keep your foes confused.
    • View Profile
    • Youtube = Luz1kA
  • Nick: 98th_Cpt_Luz1kA
« Reply #8 on: January 25, 2019, 04:47:27 pm »

Ban olayına gelirsek birincisi ban atarken ki adım *****_Brazdnt değil Guzel_Tuzak dı nerenden izledin bilmiyorum belki izlerken sinirden gözün dönmüştür orasını bilemem.Ben bu güne kadar kim ne hak ederse ona göre davrandım.Türklere ve Allaha küfür ederek yapabileceğiniz en büyük ayıbı yapmışsınız siz bir kere isteyene özelden atabilirim her türlü ''Rezillik'' elimde mevcuttur.
Videonun liste dışında olma sebebi kanala girince direk ekrana çıkmasını istemediğimdendir. Merak edenlere videoyu atıyorum zaten gizleyecek bir şeyim yok.82nd ve diğer  NW klanlarının discordunda video olmasının sebebide budur.
Ayrıca admin şifresine bile sahip çıkamayacak kadar beceriksiz insanlarsınız.Şifreyi aldığım adam bile sizin adamınız başka insanlara suç atacağınıza önce kendinize çeki düzen verin.Herkes kusursuz değildir.

Son olarak ben veya draqula alevi düşmanı falan değiliz.Öyle olsaydık ismi lazım olmayan siyasi partinin gençlik kollarında cemevi basıyor olurduk herhalde ...

Kendini dokunulamaz sanıp, milletin eventini basmak çok mantıklı bir şeymiş gibi konuşman gerçekten ilginç videonun altına "Bundan böyle bizden izinsiz event yok yapanı yakarız bu böyle biline.
operation was complateddd.!'4?" böyle yazman sanırım her şeyi özetliyor sizlerin niye böyle yaptığını hala anlıyamıyorum, Gatts türk düşmanı olsa niye Türk milli takımını temsil etsin, niye 88th'nin türk klanı olduğunu her fırsatta söylesin, insanları tanımadan yargılamanız çok ilginç, gerçi sen zaten 88th'de bulunmuştun ve ben senide çok severdim hatta hepimiz severdik iyi bir insandın, kavga etmeden ayrılmıştın bende hatta gitmeni istememiştim ama ondan sonra ne olduysa bir anda bize laf atmaya başladın ve sadece bizle değil çoğu türk klanının lideriyle dalga geçmeye başladın kendi profillerinize çoğu liderle ilgili küfürler yazdınız, evet sizi zamanında seven insan çoktu fakat siz bu hareketleri yaparak kendinizi insanlara karşı soğutuyorsunuz.

( Bu olaylardan sonra bile haftada 1 Teamspeak3 sunucumuza gelip Alevilere ve bize sövmende en komik olaylardan biri sanırım... )
« Last Edit: February 19, 2019, 09:23:07 am by Darel »

Online Gatts

• Colonel
  • *
  • no one will provoke me with impunity
    • View Profile
    • 88th Regiment of Foot
  • Nick: 88th_Col_Gatts
« Reply #9 on: January 25, 2019, 05:26:54 pm »
Buraya çıkıp bir şeyler yazmak istemiyordum, zira zerre kadar umurumda da değil yaptığınız şeyler. Ama madem sevip, saygı duyduğum insanlar tartışmaya katıldı ben de bir iki şey söylemek istiyorum.

Ciddiye alınacak insanlar değilsiniz, bu forumda veya başka herhangi mecrada kimsenin sizi ciddiye aldığını/alacağını düşünmüyorum. Bunun siz de çok iyi bir şekilde farkındasınız. Bana veya klanıma olan nefretinizin sebebini bilmiyorum, merak da etmiyorum. İstediğiniz gibi küfür etmeye devam edebilirsiniz, zaten tek yapabildiğiniz şey de bu. İnternetten küfür etmekle bir şey elde edebileceğinizi sanıyorsunuz komik bir şekilde.

Hiç dönüp şu geldiğiniz noktaya bakıyor musunuz? veya yaptığınız şeyleri ben neden yapıyorum bunları diye sorguluyor musunuz? Zaten zerre kadar utanıp, haya edebilseydiniz bugün bu noktada olmazdık.

Sadece ailelerinize acıyorum. Yıllarca büyüt, emek ver, okullara gönder ve ortaya böyle gibi insanlar çıksın. Trajik sadece.

Offline Darel

• Turkish Language Moderator
  • Board Moderator
  • *
    • View Profile
  • Nick: Darel, the Chef
  • Side: Confederacy
« Reply #10 on: January 25, 2019, 07:33:14 pm »
  • 1. Etnik köken, milliyet, cinsiyet, din veya kişisel inançlara dayalı aşağılayıcı veya ayrımcı açıklamalar
    Irkçılık veya nefret suçu içeren açıklamalar kesinlikle yasaktır. Bir mesaj göndermeden önce bu forumda dünyanın her yerinden insanlar olduğunu unutmayınız. Size normal gelen bir konuya herkes aynı gözle bakmayabilir. Irkçılığa sert bir şekilde müdahale edilecektir.
    Nasyonel-Sosyalizm'i öven ifadeler ve görseller özellikle yasaktır.
  • 2. Trollük, hakaret ve diğer kişisel saldırılar
    Forum üyelerine veya moderatörlerine karşı olan kişisel saldırılar kesinlikle tolere edilmeyecektir. Bu hakaret etmeyi(her şekilde), provakasyonu, eşcinsel hakaretleri, tehditleri, intihara yönlendirmeyi, birisinin ölmesini istemeyi veya bir kullanıcıyı ölümle tehdit etmeyi kapsar. Bu konu (tehditler kategorisinde) mizah konusu edilemez, adli olarak suçtur kesin bir ban ile sonuçlanır.
GENERAL SHEPPARD, LUZIKA1, BRAZDNT ARANIZDAKI BU TUR TARTISMALAR ILE FSE FORUM KURALLARINI IHLAL ETMEYE DEVAM EDERSENIZ, HEPINIZI BANLAYACAGIM.

https://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=39666.0
« Last Edit: January 25, 2019, 07:49:50 pm by Darel »
Darel, the oldfart.

Get in, get out or get run over.