Author Topic: 1v1 ligi Türkiye takım kaptanı.  (Read 3801 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline General Shepherd

• Major
  • *
  • Banned!
  • Kendi isteğimle ban yedim, Shepherd
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Side: Union
Re: 1v1 ligi Türkiye takım kaptanı.
« Reply #30 on: November 16, 2018, 04:25:20 pm »
 ;D  ;D  ;D

Çok iyi paylaşmışsın aferim sana, neden sildim halen idrak edemedin, birazdan özel mesaj kutuna bir ileti gelir idrak edersin..
#AbimYok

Offline MarjioviçR

• First Lieutenant
  • *
  • i liek CeRq
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
  • Side: Neutral
« Reply #31 on: November 16, 2018, 05:05:39 pm »
;D  ;D  ;D

Çok iyi paylaşmışsın aferim sana, neden sildim halen idrak edemedin, birazdan özel mesaj kutuna bir ileti gelir idrak edersin..
aYn Knk XD

Online Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
  • eyyy
    • View Profile
    • Youtube = Luz1kA
  • Nick: 98e[HQ]_Cpt_Luz1kA
« Reply #32 on: November 16, 2018, 05:26:02 pm »
;D  ;D  ;D

Bekliyorum Paşazadem bekliyorum kimden mesaj gelicek kime yalvardın yine arnavut dostlarınamı yoksa amerikalımı xDDDD
Spoiler
[close]

« Last Edit: November 16, 2018, 05:29:53 pm by Luz1kA »

Offline EnverPasa

• Corporal
  • *
    • View Profile
  • Nick: Feodras
« Reply #33 on: November 16, 2018, 05:29:03 pm »
Marji başkan TR şampiyon

Offline soonational

• Second Lieutenant
  • *
  • shit poke
    • View Profile
  • Nick: 53rdKuvMill_Alb_SooNationaL
« Reply #34 on: November 16, 2018, 09:37:58 pm »
hayır bide anlamadıgım adamla özelden konuşuyoruz adamın dedigi laflar şunlar steam ss atmak yasak oldugu için paylaşamıyorum isteyene atabilirim sonradan adam berkovic ve rebelliousa kötü kaptan falan dedi ya olaya bak XD

General Shepherd:
o arkadaşın yeteneği var, ama kişiliği yok.
liderlik yeteneğinin olduğunu da düşünüyorum, ki sizler takip ediyorsunuz. ( marjiden bahsediyor burada )

General Shepherd:
Rebel vardı bir zamanlar yıllardır kaptanlık yaptılar bir bok beceremediler, Berkovic ise ona yardımcı oluyordu, bir gün bazı tavsiyeler verince adama burnu sürttü sanırım o aralar da benim şöhretin tam yeni kötü olduğu zamanlardı, 2014 yılından tut bu zamana kadar bir bok yapamadılar.
geçenlerde ise zar zor bir ülkeyi
sokturmadım maça anca hükmen TR galip oldu
anla yani. ( burda ne demek istedigini anlıyamadım XD )

General Shepherd:
Olm bende bulurum şimdi
10 larca kişi
yazdırırım oraya
onu mu diyorsun sen

[Çarşamba 23:03]
General Shepherd:
   özelden yaz yada yazma
   çıkartırım 20 30 kişi şaşırırsınız bence biraz fazla kasın tavsiyem
        sen heralde beni 82den ibaret biliyorsun canım kardeşim  ( burada anlatmak istedigi millete özelden yazıcam hatta daha da ileri gidicem yabancı arkadaşlarımada yazıcam onlarda +1 yazsın xDDD )

[Çarşamba 23:04]
Nr.49 I Luz1kA:
   82 den istedigin kişiye yazdır ne diyim  bu adamlar klan lideri ve türkler yabancı degiller farkındaysan bizde wulfstana freedoma yada tanıdıgımız herkese yazdırırdık

diyecek birşey yok..

( Diger Postta yorumu sildigi için buraya yazıyorum gerçekler acıdır... :D :D )

Rebel ile berkovicinin kaptanlığını sorgulatmam onlar elinden geleni yapıyorlar ve bu senede eğer nwwc olursa kesinlikle kaptanlığa devam etmeliler . Yabancılarla oynamak zor elinden gelen bi olay değil sürekli sorunlar yaşanıyor 60 ping oynarken bi anda 100 120 pinge çıkmak gibi orda bi kişi düşünce bile mahfoluyorsunuz karşınızdaki adamlar 10 40 ping arası kendi serverindeymiş gibi oynuyor bi zahmet Türk takımı zorlansın o pingle bile 6 ülkeden 4'ünü sağlam yendik diğer 2'side almanya ile hollandaydı onlarda yarı finale çıktı . He birde Allah için eventte blok atmayı bilmeyen insanları kesip burda insanlar süngü oynuyorum demesin birde tr'nin en iyi oyuncularıda her zaman yabancı klanlardan çıkacak tr'de entrikayla uğraşmaktan süngü gözünü gören yok 👎

Offline misiroglu

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
« Reply #35 on: November 16, 2018, 09:41:52 pm »
boş boş tartışmalara, gereksiz kıskançlığa gerek yok. berkoviç'te rebellious'ta elinden geleni yeterince yaptılar. şimdi sıra marji'de :d
#marjiforpresidency

Offline Aragorn.

• Major
  • *
    • View Profile
  • Nick: Aragorn
« Reply #36 on: November 16, 2018, 09:44:18 pm »
Marji önce süngü öğreticem diye dolandırdığın parami ver kaptanlığa sonra düşünürüz

Offline MarjioviçR

• First Lieutenant
  • *
  • i liek CeRq
    • View Profile
« Reply #37 on: November 16, 2018, 09:46:04 pm »
Marji önce süngü öğreticem diye dolandırdığın parami ver kaptanlığa sonra düşünürüz
şimdide dolandırıcı olduk amk xd

Offline misiroglu

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
« Reply #38 on: November 16, 2018, 09:47:05 pm »

kaptanımda aradığım özellik işte bu, ya samet uzan başa ya kuzgun leşe

Offline Aragorn.

• Major
  • *
    • View Profile
  • Nick: Aragorn
« Reply #39 on: November 16, 2018, 09:49:13 pm »
birşey öğretsen helali hoş holsun derdimde ulan tek bi halt öğretmedin zamanında 2 sene olucak  hala aklımdasın

Online Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
  • eyyy
    • View Profile
    • Youtube = Luz1kA
  • Nick: 98e[HQ]_Cpt_Luz1kA
« Reply #40 on: November 16, 2018, 10:06:20 pm »
verdiginiz paralar yol su ve elektrik olarak geri dönecek

Offline MarjioviçR

• First Lieutenant
  • *
  • i liek CeRq
    • View Profile
« Reply #41 on: November 16, 2018, 10:06:34 pm »
birşey öğretsen helali hoş holsun derdimde ulan tek bi halt öğretmedin zamanında 2 sene olucak  hala aklımdasın
Milli takıma alcam seni len amq

Offline General Shepherd

• Major
  • *
  • Banned!
    • View Profile
    • 82nd Regiment
« Reply #42 on: November 17, 2018, 08:56:06 am »
Burada kıskançlık ve entrika yapan ben değilim, iki yüzlü kişiler bana İQ bozuk diyor daha düne kadar Steam üzerinden gülüm diyen kişiler ise şimdi farklı oluyorlar, sizlerin bir oyun için bu ortamda ki insana davranışınız eğer bu ise alın sizin olsun kaptanlık.. Reziller.
#AbimYok

Offline Zülfikar

• Colonel
  • *
  • no one will provoke me with impunity
    • View Profile
    • 88th Regiment of Foot
  • Nick: 88th_Col_Zulfikar
« Reply #43 on: November 17, 2018, 09:29:28 am »
Burada kıskançlık ve entrika yapan ben değilim, iki yüzlü kişiler bana İQ bozuk diyor daha düne kadar Steam üzerinden gülüm diyen kişiler ise şimdi farklı oluyorlar, sizlerin bir oyun için bu ortamda ki insana davranışınız eğer bu ise alın sizin olsun kaptanlık.. Reziller.

Entrika ve fesat senin tarzın değil miydi şep? Geçmişte yaptığın şeyleri ne çabuk unuttun? Bak ben çıkıp yüzüne karşı söylüyorum bazı şeyleri, TS'de milletin arkasından küfür etmiyorum. Sana da tavsiye ederim aynısını.

Not: Tartışmayı uzatmak istemiyorum ama sen çıkıp tartışmayı uzatmak istersen ben hep buradayım.

Offline General Shepherd

• Major
  • *
  • Banned!
    • View Profile
    • 82nd Regiment
« Reply #44 on: November 17, 2018, 10:08:00 am »

Entrika ve fesat senin tarzın değil miydi şep? Geçmişte yaptığın şeyleri ne çabuk unuttun? Bak ben çıkıp yüzüne karşı söylüyorum bazı şeyleri, TS'de milletin arkasından küfür etmiyorum. Sana da tavsiye ederim aynısını.

Not: Tartışmayı uzatmak istemiyorum ama sen çıkıp tartışmayı uzatmak istersen ben hep buradayım.

Allah Allah ben de mi var sorun diyordum, bak kardeşim sen kendin söylüyorsun,  geçmişte yaptığın diye şu anda yapsaydım ortada kalmazdı kimse, işte o zaman küfür etmek için haklı siz olurdunuz. Ben entrika fesat o işlerle uğraşmıyorum ama belli ki sen bu konuda gayet başarılı birisin, aferim sana.. Uzatmak gibi benim de bir derdim yok çünkü vakit önemlidir. Haydi size güle güle Gatts Efendi.
#AbimYok