Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Darel

Pages: 1 2 3 ... 19
1


We need all the soul we kin git! Blues Bros ( Luz1ka & Marji)

2Gençler! Ibrahim Pasha'nın konusunu kirletmeyin lütfen. 

5
Kisileri degil konulari tartisin  / Discuss Topics, not individuals.

6
Türkçe Forum / Yeni Board Moderatörü
« on: September 09, 2019, 11:51:17 pm »

7
Burası tartışma konusu değil arkadaşlar, kendi fikirlerinizi başka yerde belirtin. Konu dışı yorum atmayın pls.Konu sahipleri, lütfen, konularınıza sahip çıkın. 

9
Forum tasarımı çok eskimiş. Şuan ki konu "Türkiye'nin En Büyük Türk Alayı" olmuş, bu misyonu tamamlamış bir konu, bunu artık değiştirmek lazım.
aklıma baş komutan erdogan geldi


. Ileti Dizilerinde konu disina (Off-Topic) cikmayiniz.
Bir ileti dizisinde yer alan, konu disi iletiler, ilgili dizinin amacina ve tartismaya aykiri iletiler olarak degerlendirilir.  Kullanicilar surekli olarak ileti dizisini konusundan saptirmaya  tesebbusunde bulunursa; moderatorler, bu kullanicilara karsi yaptirim uygulayacaklardir.  Kullanicilarin, ileti dizisini konusundan saptirmaya tesebbus ettiklerini Moderatorlere bildirme sorumlulugu, Ileti Dizisi sahibine aittir.

10
Karaboğa ve Theoden yukarıdaki tartışmayı daha fazla devam ettirmeyin.  Forumun 2., 3., ve 8. maddelerini ihlal ediyorsunuz.  Her ikinize de yaptırım uygularım. Bilginize.

11
Türkçe Forum / Re: Moderator'den Duyuru ve Uyarilar.
« on: July 29, 2019, 08:52:14 pm »
Mekanın sahibi geri geldiBebeleri pistten alalım alalım  ;) 
umut kudurma evladım yine yicen şırdanı
Bakın yaklaşık, 10 dk.dır şikayette bulunan bir kullanıcıya, Luz1ka'nın yukarıdaki postunun hakaret içermediğini, ortaya soylenmiş bir söz olduğunu, yani; hedef göstermediğini izah etmeye çalışıyorum. Eğer biri bu sözden provoke oluyorsa, formda yazılan herşeyi üzerine alınıp provoke olur.  Ben niyet okumam. Somut hakaret içeren, hedef gözeten postların FSE kurallarına uygunluğunu denetlerim.  Bu formdaki 3 ya da 5 kişi devamlı birbiri ile atışıyor ve sorun çıkarıyor, formu kirletiyor.  Devamlı uyarmama rağmen, adeta meydan okurcasına formu kirletmeye devam ediyor.   Hep aynı kişiler bunlar.  Bu üç bes kişi yüzünden yeni kullanıcılar formdan uzaklaşıyor.  Son kez uyarıyorum. Üşenmem bu kişilerin daha önce aldığı ceza ve yaptırımlarından dosya hazırlar, banlanmaları için baş moderatöre muracaat ederim.  Kendinize gelin.  Ayrıca, kirlilikten Shepherd'ı suclu bulurdum. Demek ki yanılmışım.  Toparlanın gencler. Bu son uyarım.Yukarıda yer alan son uyarıma rağmen; üzerinden sekiz saat bile geçmeden, ayrıntısı aşağıda kayıtlı FSE Kurallarını ihlal ettiği için, Luz1ka, 30 gün süre ile geçici olarak banlanmıştır. Forumda yer alan başlıklar altında Kurallara uygun davranarak; uygarca tartışmanızı, birbirinize hakaret etmemenizi önemle rica ederim.

  • 2. Trollük, hakaret ve diğer kişisel saldırılar
    Forum üyelerine veya moderatörlerine karşı olan kişisel saldırılar kesinlikle tolere edilmeyecektir. Bu hakaret etmeyi(her şekilde), provakasyonu, eşcinsel hakaretleri, tehditleri, intihara yönlendirmeyi, birisinin ölmesini istemeyi veya bir kullanıcıyı ölümle tehdit etmeyi kapsar. Bu konu (tehditler kategorisinde) mizah konusu edilemez, adli olarak suçtur kesin bir ban ile sonuçlanır.
  • 6. Özel yazışmaları ve kişisel fotoğrafları izinsiz paylaşmak
    Eğer bir özel yazışmayı karşı tarafın izni olmadan paylaşırsanız anında mutelenirsiniz veya moderatörler tarafından başka cezalara çarptırılabilirsiniz, ve mesajınız silinir. FSE bir diyaloğun kırpılmış bir halinin yanlış anlaşılmalara veya suistimallere yol açabileceğine inanıyor, daha önce yaşandığı gibi.
    Bir üyenin veya başka bir bireyin fotoğrafını izinsizce paylaşmak yasaktır ve duruma göre mute veya banla sonuçlanabilir.


12
Türkçe Forum / Re: Türkçe Forum'un Kapanma Olayı
« on: July 29, 2019, 11:53:55 am »
Türkiye forumunun değerli üyeleri,
FSE İdaresi adına, son olaylardaki yanlış anlaşılmalar için özür dilerim. FSE'deki Türk alt kurulunu kapatma niyetinde değiliz ve olmadık. Bu kurulun dili moderatörü olmaya gönüllü olduğumuz için Darel'e minnettarız ve hepinizin burada olmasına sevindik. Forum kurallarına uymayan bazı kişilerde bazı sorunlar var ve şu anda Darel ile işbirliği içinde bu konuyla ilgileniyoruz.

Geliştiricilere ulaşan biriyle ilgili olarak, bu kazayla oldu ve forum kullanıcılarının hatası değildi. Ayrıca, geliştiricilere herhangi bir sorunuzla ulaşmanız suç değildir. Ancak, FSE geliştiricileri forum yönetimi ve denetleme ile ilgili değildir. Darel'in cevaplayamadığı forum moderasyonu ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa, kendinize (Noorwegian) veya Shadow'a ya özel mesajla veya Steam üzerinden ulaşmaktan çekinmeyin.

Teşekkür ederim!Dear members of the Turkish forum,
On behalf of the FSE Administration, I'd like to apologize for any misunderstanding in recent events. We do not, and have not, had any intention to close down the Turkish sub-board on FSE. We're grateful to Darel for volunteering to be language moderator of this board, and we're glad to have you here. There has been some trouble with certain individuals who have not obeyed forum rules, and we're currently dealing with that issue in co-operation with Darel.

Regarding someone reaching out to the developers, it happened by accident, and was not the forum users' fault. Besides, it's no crime to reach out to the developers with any questions you may have. However, the FSE developers are not involved with forum administration and moderation. Should there be any questions in regards to forum moderation which Darel can't answer, feel free to reach out to myself (Noorwegian) or Shadow, either by private message or on Steam.

Thank you!

13
Türkçe Forum / Re: Türkçe Forum'un Kapanma Olayı
« on: July 28, 2019, 11:43:22 pm »
Aşağıdaki mesajı az önce Shadow'dan aldım."..You can update your post to say that everything is ok unless ---- and ----- have said otherwise, you all are fine."Bilginize.

14
Türkçe Forum / Re: Moderator'den Duyuru ve Uyarilar.
« on: July 28, 2019, 11:39:47 pm »

Aşağıdaki mesajı az önce Shadow'dan aldım.

"..You can update your post to say that everything is ok unless ---- and ----- have said otherwise, you all are fine."

Bilginize.

15
Son zamanlarda yaşanan olaylara bi açıklık getiricek olursak, duygu sömürüsü yapmanın pek bir mantığı yok, eu forumuna baktığınız zaman sabah akşam birbirlerine hakaret eden insanları çok rahat görebilirsiniz, hatta bunlara ceza bile verilmediğini görebilirsiniz. FSE Yönetim'i çok istiyorsa TR-Sub forumunu seve seve kapatabilir, ama kaybedeceği oyuncu sayısını da göze almak zorunda. NW-TR topluluğuna kanser demeyi bırakın artık azıcık diğer forumlarda gezerseniz community olarak daha iyi olduğumuzu göreceksiniz. Biz elimizden geldigince Avrupa'da çok iyi bir şekilde Türkiye'yi temsil ediyoruz, yapılan ırkçılıkların haddi hesabı yokken sesimizi dahi çıkarmadık, oyunumuzu oynamaya devam ettik. Geldiğimiz bu noktada mesele Türk topluluğuysa forumdan seve seve gitmeye hazırız, ama eu forumuna bakarsak edilen küfür ve hakaretlerin sayısını toplayamayız bile. Uzun lafın kısası Taleworlds forumu admini Kiron boş bir insan olduğu için 2 haftada bir defa foruma girerek şikayetlere bakıyordu, baktı olmuyor bi bahane bulayımda Taleworlds forum moderatörlüğüm gitmesin NW topluluğunu da burdan yolliyim dedi ve bizi FSE'ye yolladılar, şimdi de anlam veremediğimiz bir şekilde sanki sadece bu olaylar TR forumunda oluyormuş gibi yine bize laf söyleniyor, ha dediğimizi sakın yanlış anlamayın Darel yani Fethi abi bizim yönetim olarak çok saygı duydugumuz birisi, yeri gelir yanlış karar verir sonuçta hatasız insan olmaz. Diyeceğimiz şu ki biz 98'nci Türk Alayı olarak, Sub-Forum kapatılır veya kapatılmaz pek umrumuzda değil, bu oyunu oynamaya devam edeceğiz. TR Forumu kapatılırsa gider EU'ya 98 konusunu açarız, ordan bizi yollarlarsa gider konuyu Yunancaya çevirip Yunan forumuna konu açarız. Fethi abiye bu zamana kadar gösterdiği emekler için teşekkür ediyoruz, bu saaten sonra TR-Sub Forum kapanır veya devam eder, Fethi abi bırakır veya Moderatörlüğe devam eder ki bizler 98 Yönetimi olarak kendisinden memnunuz devam etmesinide isteriz, sadece söylemek istediğimiz şu ki bizi artık boş duygu sömürüleriyle meşgul etmeyin istemiyorsanız açık açık belirtin istenmediğimiz yerde duracak değiliz.


FSE de hangi kullanıcı Bas Moderatoru ve EU Moderatoru atlayıp, doğrudan Dev Team"de yer alan herkese direkt kontakt kurmuş, bunu bir söyleyin bakalım.  Beni şikayet etmek isteyen, Forum Kuralları baslığına bir girsin, baksın.  Orda ne yazıyor. Once Senior / Eu Moderatore, o da olmassa Head Moderatöre şikayette bulunulur diyor.


Yukarıda yazdıklarından kim olduğun anlaşılıyor.  Çok  yazık. Duygu sömürüsü ie ne ilgisi var?


"FSE Yönetim'i çok istiyorsa TR-Sub forumunu seve seve kapatabilir, ama kaybedeceği oyuncu sayısını da göze almak zorunda."  Şantaj mı yapıyorsun?

Pages: 1 2 3 ... 19