Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Zülfikar

Pages: 1 2 3 ... 125
1
It's your fault bud, you should've accept coin toss. I saw 96th's announcements too, So I could arrange 1v1 with them as well. But I didn't. Because I'm not an arrogant.

You don't change as well.

2
Says a cuckold swede and a jew. You guys should think twice before insulting someone.

3
Klan adını yanlış hatırlamış olabilirim ama double reg yaptığından o kadar eminim ki

4
cauc 28'in kadrosunda. O yukarda adı yazanların hepsi bizim maçlarımıza geliyor. O yüzden double-reg yapmaları benim için sorun teşkil etmiyor.

yalan yanlış konuş 98'in maçları hariç oyuna girmiyorum kanıtın varsa double reg yaptığımın at ss göreyim

57e'de değil miydin 10 gün önce?

5
Bizde double-reg yasak değil ki. Son attığım mesajda da yazdım bunu. Hepsinden haberim var. Ayrıca bunlar sizin klanda double reg yapan kişiler. Sadece tanıdıklarımı yazdım. Invite klan yazmadan önce bir daha düşün demek isterdim ama sende o fonksiyon var mı emin değilim.

 SgtM. Sayartun
 Vet. Caucasian
  Vet. Light
  Vet. KoPEr*NiK*
  Cpl. Thanatos
  Gran. Tiberias
  Gran. Max1m
  Gran. Flex
  Gran. Sanel
  Sld. sN0w

6
İsteyen istediği yere gidip istediği gibi muamele görebilir. Hiçbir zaman umrumda olmadı, bir şey de kaybetmedik. Aksine daha güçlüyüz şu an.

7
İnandırıcı salla giles biraz, şu an kadromuzda SooNational ve jack hariç herkesin ilk önceliği 88th. Kendin de kontrol edebilirsin. Ayrıca coco ayala'yı da ben çağırmadım, o da kendisi rezerve olarak gelmek istedi.

Buna sen inanıyorsan ben de inanıyorum.

lütfen inanır mısın cnm pls, tşk, seni inandıramazsam bu gece uyuyamam biliyor musun. mesela geçen sizinle tartıştığımda ne yapıyorum ben diyip 3 saat içinde 1 paket sigara bitirmiştim.

8
İnandırıcı salla giles biraz, şu an kadromuzda SooNational ve jack hariç herkesin ilk önceliği 88th. Kendin de kontrol edebilirsin. Ayrıca coco ayala'yı da ben çağırmadım, o da kendisi rezerve olarak gelmek istedi.

9
Invite klan diyip de bi tane bile invite gösterememek de ayrı komik.

10
Klanının yarısı 28th üyesi farkında mısın bilmiyorum ama
Bizde double reg yasak diye bir kural yok knk ama sizin ana sayfada yazıyor hani ondan dedim.

O kural şu an geçerli değil. Ayrıca klanının yarısı double reg yaparken başkalarına invite demek de ayrı bi güzelmiş

11
Ne dayak arsızı insanlarmışsınız, tokatlıyorum tokatlıyorum doymuyorsunuz :d

12
• Double-Regiment(iki ayrı alayda bulunmak) kesinlikle yasaktır tespit edildiği anda yaptırım uygulanır.

Double reg yasak ama 4-5 reg olabilir beyler sıkıntı yok.

Klanının yarısı 28th üyesi farkında mısın bilmiyorum ama

13
Oynadığımız maçtan inv gösterin bi tane dedim, gösteremediniz. Varsa göster biz de bilelim.

14
Orda tekil bir ifade yok flex, çoğul bir ifade var. Bu ayrımı yapamamana şaşırmadım doğrusu. Senden de daha fazlası beklenmez zaten.

15
FSE Kuralları 2nci Maddesi  "Birini uzmek ya da kizdirmak / kizgin karsilik vermesini saglamak amaciyla, bilincli olarak rahatsiz edici ve kiskirtici online bildirimde bulunmak (Trolling), Hakaret ve Diger Kisisel Saldirilar."  kuralını ihlal ettiğinden, Zulfikar isimli kullanıcıyı, % 65 oranında uyarı ile "Mutle" dım.  Forumlarda ifade özgürlüğü kapsamında uygarca birbirinizi eleştimenizi, hakaret içeren söz ya da sözcükleri kullanmamanızı rica ve tavsiye ederim.  Bildiğiniz gibi, hakaret içeren kelimeler ile kişilere sözlü saldırı Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına göre de suctur ve mahkemenin sucu sabit görmesi halinde 6 ay dan bir yıla kadar hapis cezası vardır.  Bahse konu söz ya da kelimelerin burda olduğu gibi kamuya açık alanda yazılı yapılması halinde ceza iki katı ile 1 yıldan 3 yıla hapis olarak verilir.  Çogunuzun yaşı 18 in üzerinde olduğu için reşit muamelesine tabi olarak bu tür cezalarla karşılaşabileceginizi aklınızdan çıkarmayın.

Pages: 1 2 3 ... 125