Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Darel

Pages: 1 2 3 ... 20
1
Good luck yall!

2
salağın teki diyolar
???


Arkadaş şikayet edince uyardım. Ancak, kendisi bahse konu postu alıntı yapmış.  Kusura bakma. Dur, bi gidip uyarını kaldırayım.

4
Merhaba arkadaşlar,


Bildiğiniz üzere bu lig 4 kere yapılmaya çalışıldı ve 2 kere başarılı olma çabasına eriştik, 3.Sezon 57nci Alay'ın yönetiminin lige katılan alaylara provoke edip ligin boykotu neticesinde ve temyize gitmemeleri ve lig kurallarına uymamaları sebebiyle iptal edilmişti, ve 96ncı Alay sözde olarak kendini şampiyon etmişti, ve biz o zaman da belirtmiştik ki şamiyon kimse ilan edilmedi.

Geçtiğimiz yaz ayında ise 4.Sezonu yapmaya çalıştık ki başarılı bir şekilde ilerliyordu fakat lig'in başlangıç barajı olan 6 klan'ın altına düşmesi sonucu lig'in balansı mevcut takımların puanları ile dengesiz olacağı sebebiyle iptal etme gereği duyduk, ve bu konuda da bütün takımlara hiç kimsenin şampiyon olmadığını tekrardan belirttik, şayet ki olsaydı o an ki fikstür'de ilk takım olan 82nci Alay şampiyon olurdu, lakin biz böylesine bir haksızlığa izin vermedik..

Bu konuyu açma amacımız NWL-TR 4.Sezon'da sözde kendisini şampiyon ilan eden bir 98nci Alay'ın yapmış olduğu bu hareketin meşru olmadığının garantisidir ve nitekim de Lig olmasa bile yönetim ve organizasyon sahibi olduğumdan ötürü kimsenin şampiyon olmadığını tekrar belirttim ve 98nci Alay'ın yönetimine de belirttim, kendilerine de gerekli uyarıları yapmama rağmen anlayışlı bir şekilde davranmadılar. Buna istinaden NW Komünitesi içerisinde hiç bir Türk Alay'ının kalmamasının da sorumlularının ortaya çıktığını görmüş oluyoruz, ilaveten kendisini şampiyon ilan eden takımların da NW-Public kuralları çerçevesince hiç bir lig'te yer almamaları için de gerekli bir takım bilgiyi Organizasyon yöneticilerine bildireceğim..

NWL-TR

Shepherd

5


We need all the soul we kin git! Blues Bros ( Luz1ka & Marji)

6Gençler! Ibrahim Pasha'nın konusunu kirletmeyin lütfen. 

9
Kisileri degil konulari tartisin  / Discuss Topics, not individuals.

10
Türkçe Forum / Yeni Board Moderatörü
« on: September 09, 2019, 11:51:17 pm »

11
Burası tartışma konusu değil arkadaşlar, kendi fikirlerinizi başka yerde belirtin. Konu dışı yorum atmayın pls.Konu sahipleri, lütfen, konularınıza sahip çıkın. 

13
Forum tasarımı çok eskimiş. Şuan ki konu "Türkiye'nin En Büyük Türk Alayı" olmuş, bu misyonu tamamlamış bir konu, bunu artık değiştirmek lazım.
aklıma baş komutan erdogan geldi


. Ileti Dizilerinde konu disina (Off-Topic) cikmayiniz.
Bir ileti dizisinde yer alan, konu disi iletiler, ilgili dizinin amacina ve tartismaya aykiri iletiler olarak degerlendirilir.  Kullanicilar surekli olarak ileti dizisini konusundan saptirmaya  tesebbusunde bulunursa; moderatorler, bu kullanicilara karsi yaptirim uygulayacaklardir.  Kullanicilarin, ileti dizisini konusundan saptirmaya tesebbus ettiklerini Moderatorlere bildirme sorumlulugu, Ileti Dizisi sahibine aittir.

14
Karaboğa ve Theoden yukarıdaki tartışmayı daha fazla devam ettirmeyin.  Forumun 2., 3., ve 8. maddelerini ihlal ediyorsunuz.  Her ikinize de yaptırım uygularım. Bilginize.

15
Türkçe Forum / Re: Moderator'den Duyuru ve Uyarilar.
« on: July 29, 2019, 08:52:14 pm »
Mekanın sahibi geri geldiBebeleri pistten alalım alalım  ;) 
umut kudurma evladım yine yicen şırdanı
Bakın yaklaşık, 10 dk.dır şikayette bulunan bir kullanıcıya, Luz1ka'nın yukarıdaki postunun hakaret içermediğini, ortaya soylenmiş bir söz olduğunu, yani; hedef göstermediğini izah etmeye çalışıyorum. Eğer biri bu sözden provoke oluyorsa, formda yazılan herşeyi üzerine alınıp provoke olur.  Ben niyet okumam. Somut hakaret içeren, hedef gözeten postların FSE kurallarına uygunluğunu denetlerim.  Bu formdaki 3 ya da 5 kişi devamlı birbiri ile atışıyor ve sorun çıkarıyor, formu kirletiyor.  Devamlı uyarmama rağmen, adeta meydan okurcasına formu kirletmeye devam ediyor.   Hep aynı kişiler bunlar.  Bu üç bes kişi yüzünden yeni kullanıcılar formdan uzaklaşıyor.  Son kez uyarıyorum. Üşenmem bu kişilerin daha önce aldığı ceza ve yaptırımlarından dosya hazırlar, banlanmaları için baş moderatöre muracaat ederim.  Kendinize gelin.  Ayrıca, kirlilikten Shepherd'ı suclu bulurdum. Demek ki yanılmışım.  Toparlanın gencler. Bu son uyarım.Yukarıda yer alan son uyarıma rağmen; üzerinden sekiz saat bile geçmeden, ayrıntısı aşağıda kayıtlı FSE Kurallarını ihlal ettiği için, Luz1ka, 30 gün süre ile geçici olarak banlanmıştır. Forumda yer alan başlıklar altında Kurallara uygun davranarak; uygarca tartışmanızı, birbirinize hakaret etmemenizi önemle rica ederim.

  • 2. Trollük, hakaret ve diğer kişisel saldırılar
    Forum üyelerine veya moderatörlerine karşı olan kişisel saldırılar kesinlikle tolere edilmeyecektir. Bu hakaret etmeyi(her şekilde), provakasyonu, eşcinsel hakaretleri, tehditleri, intihara yönlendirmeyi, birisinin ölmesini istemeyi veya bir kullanıcıyı ölümle tehdit etmeyi kapsar. Bu konu (tehditler kategorisinde) mizah konusu edilemez, adli olarak suçtur kesin bir ban ile sonuçlanır.
  • 6. Özel yazışmaları ve kişisel fotoğrafları izinsiz paylaşmak
    Eğer bir özel yazışmayı karşı tarafın izni olmadan paylaşırsanız anında mutelenirsiniz veya moderatörler tarafından başka cezalara çarptırılabilirsiniz, ve mesajınız silinir. FSE bir diyaloğun kırpılmış bir halinin yanlış anlaşılmalara veya suistimallere yol açabileceğine inanıyor, daha önce yaşandığı gibi.
    Bir üyenin veya başka bir bireyin fotoğrafını izinsizce paylaşmak yasaktır ve duruma göre mute veya banla sonuçlanabilir.


Pages: 1 2 3 ... 20