Flying Squirrel Entertainment

Language boards => Türkçe Forum => Topic started by: Darel on September 08, 2018, 06:18:57 pm

Title: Forum Kuralları
Post by: Darel on September 08, 2018, 06:18:57 pm
Forum Kuralları - İngilizce hali bu konuda (https://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=2713.0) bulunabilir.

Forumda kabul edilemeyecek bazı davranışlar vardır. Lütfen forum kurallarını okuyup, uygulayınız.

Forum yönetimi and FSE kuralları

FSE kendi forumunu uygun gördüğü şekilde idare etme hakkına sahiptir. Yaptığınız yanlış bir davranışa "Kurallara aykırı değil" diyerek arka çıkmanız hiçe sayılacaktır. Geri bildirimleriniz ve alınan kararlara karşı anlayışınız bizim için önemlidir. FSE'nin topluluğa karşı olan sorumluluklarının farkındadır. Bu konuda üyeler FSE yönetiminin ve moderatörlerinin talimatlarına uymalılardır. Aksi takdirde çeşitli yaptırımlarla karşılaşabilirler. Bu forum FSE'nin şirket bütçesinden karşılanan özel bir forumdur, burada FSE'nin sözü son karardır.Yöneticinin kararına itiraz etme
Sorunların çözümü için forumun baş yöneticisi ile iletişime geçebilirsiniz. Aceleci bir karar beklemeyiniz. Eğer talebiniz reddedildiyse karara saygı duyunuz. Refleax ile iletişime geçmeyiniz.

Bir yöneticiyi şikayet etme
Yukarıda belirtildiği gibi, baş yönetici ile iletişime geçiniz.Feragatname

Rapor fonksiyonunun istismarı
Lütfen gönderi raporlama fonksiyonunu trollemek, diğer kullanıcılara hakaret etmek, rahatsız etmek veya sahte iddialar için kullanmayınız

Bağışlar
Bağışlar iade edilebilir değildir. Bağışlar FSE'nin projelerine kaynak üretmek için kullanılmıştır, buna kaynak olarak haftalık geliştirici blogları gösterilebilir. Bağış yapmanın faydalarından faydalanabilirsiniz. Bağışçı bölümüne erişim hakkı kazanırsınız.

Hediyeler yaptığınız bağışa karşılık olarak verilir. Eğer bir kullanıcı forum kurallarına aykırı davranırsa veya ban gerektiren bir şey yaparsa, Bağış yapan üyelere özel bölüme erişim hakkını kaybeder. Buna rağmen hala diğer hediyeleri alma şansları vardır.

Lütfen sabırlı olunuz
Bir talepte bulunduğunuz veya soru sorduğunuz zaman lütfen cevabı beklerken sabırlı olunuz. Geliştiriciler yeni projelerde sıkı bir şekilde çalışmaktalardır ve moderatörler sizinle aynı zaman diliminde bulunamayabilirler veya çeşitli sıkıntılardan dolayı başka zorluklar olabilir. Sabrınız için teşekkür ederiz ve çıkabilecek herhangi bir rahatsızlık için özür dileriz. Lütfen duygularınızı aşırı bir şekilde moderatörlere yansıtmamaya çalışınız. teşekkürler.

Banlı veya susturulmuş üyelerin adına mesajlar atmayınız
Bundan dolayı üyenin banlanmış/susturulmuş olmasının bir anlamı kalmaz. Bu kuralı çiğnediğiniz takdirde cezayla karşılaşabilirsiniz. Bu kuraldaki tek istisna ilgili kişi adına ban kaldırma talebinde bulunmaktır.FSE Rules çevirisi için Gatts'a teşekkür ederiz.