Author Topic: 2019 Türkiye Alaylar Arası Groupfighting Ligi [TR_RGL] [2.Sezon]  (Read 15313 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline TR_RGL

• Board Moderator
  • *
    • View Profile
Re: 2019 Türkiye Alaylar Arası Groupfighting Ligi [TR_RGL] [2.Sezon]
« Reply #60 on: February 24, 2019, 12:39:54 am »
Basically stealing what other people have worked years for to build from the ground up doesnt make for a good look I have to say
First of all, we talked with Cazasar who is an RGL organizator. This is not a copycating. Don't trash that topic, thank you.

He isnt anymore. I am

Cazasar allowed us to host TR_RGL like 1.5 years ago. And he helped us with many other things too. This is the second season. We're not going to host this for the first time.

Well in this case Ill have to say sorry I guess. I was just quite surprised to see this. Best of luck
Thank You!

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
  • Side: Neutral
« Reply #61 on: February 24, 2019, 08:24:46 am »
smh phoenix

Offline Zeus.

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
  • Nick: 98th_Maj_Zeus
« Reply #62 on: February 24, 2019, 12:58:58 pm »
İsim:zeus
steam Adresi: https://steamcommunity.com/id/Zeus1043/
Hakem Tecrübeleriniz nedir(Maç yönetimleri öncelikli)?:Liman mini gf turnuvasında yöneticilik/hakemlik , tr serverlerinin cogunda adminlik yaptım yani adminlik komutlarından iyi anlıyorum
Oyun içerisinde ki saatiniz:2100
Neden hakem olmak istiyorsunuz?: Tecrübelerime tecrübe katmak için
Hangi günler aktif oluyorsunuz?:Her gün
Kuralları kabul ediyor musunuz?Evet
« Last Edit: February 26, 2019, 10:29:37 am by zeusxll »

Offline GodBulgur

• Private
  • *
  • i'm gonna make him an offer he can't refuse
    • View Profile
  • Nick: BABANNE LAWYER
« Reply #63 on: February 24, 2019, 01:04:40 pm »
İsim:Bulqur
steam Adresi: https://steamcommunity.com/profiles/76561198198834247/
Hakem Tecrübeleriniz nedir(Maç yönetimleri öncelikli)?:Gf takımı maçı yönettim ve bir çok tr sunucusunda adminim.
Oyun içerisinde ki saatiniz: 800(Crack hariç)
Neden hakem olmak istiyorsunuz?: Adaleti sağlamak ve hakemliğimi geliştirmek istiyorum
Hangi günler aktif oluyorsunuz?: Her gün aktifim
Kuralları kabul ediyor musunuz?: Kabul ediyorum.

Offline TR_RGL

• Board Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #64 on: February 24, 2019, 01:15:42 pm »
Hakem Tecrübeleriniz nedir(Maç yönetimleri öncelikli)?:Gf takımı maçı yönettim ve bir çok tr sunucusunda adminim.
Neden hakem olmak istiyorsunuz?: Adaleti sağlamak ve hakemliğimi geliştirmek istiyorum
Hakem Tecrübeleriniz nedir(Maç yönetimleri öncelikli)?:Liman mini gf turnuvasında yöneticilik/hakemlik , tr serverlerinin cogunda adminlik yaptım yani adminlik komutlarından iyi anlıyorum
Oyun içerisinde ki saatiniz:2000
İncelemeye alınmıştır. En yakın zamanda değerlendirilecektir.

Offline Sravdar

• Private
  • *
  • 32ndBL_Cpt_Sravdar
    • View Profile
« Reply #65 on: February 24, 2019, 09:49:43 pm »
İsim: Sravdar
Steam Adresi: https://steamcommunity.com/id/sravdar
Hakem Tecrübeleriniz nedir(Maç yönetimleri öncelikli)?: İçinde bulunduğum alayların sayılamayacak sayıda LB ve GF'si. Bazı kuşatma etkinlikleri.
Oyun içerisinde ki saatiniz: 1375+
Neden hakem olmak istiyorsunuz?: Uzun süredir bir turnuvada hakemlik yapmayı, tecrübe etmeyi istiyordum. Aynı zamanda hakemlik yeteneğime ve adaletime inanıyorum, bunun turnuvanın yararına olacağına inanıyorum.
Hangi günler aktif oluyorsunuz?: Her gün
Kuralları kabul ediyor musunuz?: Evet

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union
« Reply #66 on: February 27, 2019, 10:59:49 am »
Söz konusu geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ve 82nci Alay'ın emir-komuta dahilinde olmayan bir hareketin bütünüyle sorumlusu 82nci Alay olmadığını ve bu konuda gerekli bütün her şeyi yaptığımı RGL-TR Organizasyon yöneticilerine bildirmek isterim, aynı zamanda bu konuyla ilgili şüphelerin üstümüzden kalkması ve bir başka zihniyette ki kişilerin 82nci Alay'a yönelik algı peşinde koşmaları sebebiyle, yakın zamanda 82nci Alay'ın GUİD listesini doğrudan atacağımı belirtir, ve sunucularınızdan bu listede yer alan oyuncuların süresiz ban yemesini talep ederim, eğer kabul edilmediği taktirde aksi halde oluşabilecek "İnvite" v.b. durumdan 82nci Alay'ın yönetimi sorumlu değildir..

Ayrıca, bizlerin katılım sağlayıp, sağlamaması hiç kimseyi ilgilendirmiyor, bununla ilgili gerekçeleri yönetime sunduk, ve bu konuda bizlere saygı göstermeleri gerektiğini de belirttik, ayrıca Hakem başvurumu yaptıktan sonra onun bile red edilmesini bile hoşgörü ile karşıladık, yarın öbürgün de bu etkinliğe yönelik bir hareket olsa, yine aynı şekilde organizasyon yanında yer alacağımızı da belirttik, bizler bir başka Troll, v.b. amacı güden kişilerle aynı amaçta yer alan bir topluluk değiliz, ve bu amacımız 82nci Alay'ın ilkelerinde yer almadığı için sadece bu ithamlar bizlere yönelik kuru iftira olarak yer alır, muhattap olarak Sabo'yu alarak, ve onun ricası üzerine bunları yazmakta olduğumu, mesajlarımı çarpıtmaya yönelik bir harekette bulunanları kaile almayacağımı da belirtiyorum...

Bütün katılımcı alaylara, bol şans.  ;)  8)
« Last Edit: February 27, 2019, 11:19:32 am by General Shepherd »

Offline Darel

• Turkish Language Moderator
  • Board Moderator
  • *
    • View Profile
  • Nick: Darel, the Chef
  • Side: Confederacy
« Reply #67 on: February 27, 2019, 11:19:15 am »
Söz konusu geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ve 82nci Alay'ın emir-komuta dahilinde olmayan bir hareketin bütünüyle sorumlusu 82nci Alay olmadığını ve bu konuda gerekli bütün her şeyi yaptığımı RGL-TR Organizasyon yöneticilerine bildirmek isterim, aynı zamanda bu konuyla ilgili şüphelerin üstümüzden kalkması ve bir başka zihniyette ki kişilerin 82nci Alay'a yönelik algı peşinde koşmaları sebebiyle, yakın zamanda 82nci Alay'ın GUİD listesini doğrudan atacağımı belirtir, ve sunucularınızdan bu listede yer alan oyuncuların süresiz ban yemesini talep ederim, eğer kabul edilmediği taktirde aksi halde oluşabilecek "İnvite" v.b. durumdan 82nci Alay'ın yönetimi sorumlu değildir..

Ayrıca, bizlerin katılım sağlayıp, sağlamaması hiç kimseyi ilgilendirmiyor, bununla ilgili gerekçeleri yönetime sunduk, ve bu konuda bizlere saygı göstermeleri gerektiğini de belirttik, ayrıca Hakem başvurumu yaptıktan sonra onun bile red edilmesini bile hoşgörü ile karşıladık, yarın öbürgün de bu etkinliğe yönelik bir hareket olsa, yine aynı şekilde organizasyon yanında yer alacağımızı da belirttik, bizler bir başka Troll, v.b. amacı güden kişilerle aynı amaçta yer alan bir topluluk değiliz, ve bu amacımız 82nci Alay'ın ilkelerinde yer almadığı için sadece bu ithamlar bizlere yönelik kuru iftira olarak yer kalır, muhattap olarak Sabo'yu alarak, ve onun ricası üzerine bunları yazmakta olduğumu, mesajlarımı çarpıtmaya yönelik bir harekette bulunanları kaile almayacağımı da belirtiyorum...

Bütün katılımcı alaylara, bol şans.  ;) 8)

3.  Konu ile ilgisi olmayan ve uygunsuz iletiler atmak (Spamming)/ Alinti piramitleri.
·         Katki degeri olmayan icerikli gereksiz ileti ve yorumlarda bulunmak, form kurallarinin ihlali olarak degerlendirilecek ve gereken ceza uygulanacaktir. Daha once yazmis oldugunuz iletinize, birsey eklemek isterseniz; yeni ileti atmak yerine, sozkonusu eski iletinizi “edit” leyiniz.  Gereksiz icerikli iletileriniz ( Image Macrolarinizin konu disi (Off-Topic) gonderimi, GIF’ler ve diger Multimedya v.b.) de Spamming olarak degerlendirilebilir.
·         “Spoiler” kullanmaksizin, bes ya da daha fazla alintidan olusan Alinti Piramitleri, kesin olarak konu disi ve konuyu saptirici olarak degerlendirilir. Bu nedenle, her hangi bir Alinti Piramitinde yer alanlar, en az %60 duzeyinde uyari alirlar.  Ayrica; Yonetim, sozkonusu dizgi (Thread) nin tamamen cikarilmasini uygun gorebilir. Ayni ileti gonderisi icinde 5 den fazla alinti yapmaktan, lutfen, kacininiz.
Darel, the oldfart.

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #68 on: February 28, 2019, 12:20:35 pm »

Ayrıca, bizlerin katılım sağlayıp, sağlamaması hiç kimseyi ilgilendirmiyor, bununla ilgili gerekçeleri yönetime sunduk, ve bu konuda bizlere saygı göstermeleri gerektiğini de belirttik, ayrıca Hakem başvurumu yaptıktan sonra onun bile red edilmesini bile hoşgörü ile karşıladık, yarın öbürgün de bu etkinliğe yönelik bir hareket olsa, yine aynı şekilde organizasyon yanında yer alacağımızı da belirttik, bizler bir başka Troll, v.b. amacı güden kişilerle aynı amaçta yer alan bir topluluk değiliz, ve bu amacımız 82nci Alay'ın ilkelerinde yer almadığı için sadece bu ithamlar bizlere yönelik kuru iftira olarak yer alır, muhattap olarak Sabo'yu alarak, ve onun ricası üzerine bunları yazmakta olduğumu, mesajlarımı çarpıtmaya yönelik bir harekette bulunanları kaile almayacağımı da belirtiyorum...

Bütün katılımcı alaylara, bol şans.  ;)  8)
Birader bos adamliktan ban yiycen yakinda modlarin gozune bile batiyosun be

Offline Aeric

• Private
  • *
  • Nothing
    • View Profile
  • Nick: 44y_Aeric , Aericcck
« Reply #69 on: March 01, 2019, 08:39:55 pm »
İsim:Aeric
Steam Adresi: https://steamcommunity.com/profiles/765611983
Hakem Tecrübeleriniz nedir(Maç yönetimleri öncelikli)?: Birden fazla maçta hakemlik ayrıca birkaç klanı lb ve gflerde yönettim
Oyun içerisinde ki saatiniz: 1058+kaybettiğim hesap (hatırlamıyorum)
Neden hakem olmak istiyorsunuz?:Deneyim kazanmak ve oyunculara elimden geldiğince yardımcı -adil- olmak
Hangi günler aktif oluyorsunuz?: Genellikle her gün

Offline TR_RGL

• Board Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #70 on: March 01, 2019, 10:08:18 pm »
Hakem başvurunuz kabul edilmiştir.

İsim:Aeric
Steam Adresi: https://steamcommunity.com/profiles/765611983
Hakem Tecrübeleriniz nedir(Maç yönetimleri öncelikli)?: Birden fazla maçta hakemlik ayrıca birkaç klanı lb ve gflerde yönettim
Oyun içerisinde ki saatiniz: 1058+kaybettiğim hesap (hatırlamıyorum)
Neden hakem olmak istiyorsunuz?:Deneyim kazanmak ve oyunculara elimden geldiğince yardımcı -adil- olmak
Hangi günler aktif oluyorsunuz?: Genellikle her gün
Hakem başvurunuz reddedilmiştir.

İsim: Sravdar
Steam Adresi: https://steamcommunity.com/id/sravdar
Hakem Tecrübeleriniz nedir(Maç yönetimleri öncelikli)?: İçinde bulunduğum alayların sayılamayacak sayıda LB ve GF'si. Bazı kuşatma etkinlikleri.
Oyun içerisinde ki saatiniz: 1375+
Neden hakem olmak istiyorsunuz?: Uzun süredir bir turnuvada hakemlik yapmayı, tecrübe etmeyi istiyordum. Aynı zamanda hakemlik yeteneğime ve adaletime inanıyorum, bunun turnuvanın yararına olacağına inanıyorum.
Hangi günler aktif oluyorsunuz?: Her gün

Oyun içerisinde ki saatiniz:2100

Offline TR_RGL

• Board Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #71 on: March 03, 2019, 02:23:40 am »
Adilhan hakem olmuştur.

Offline HakanPasha

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #72 on: March 03, 2019, 09:56:02 pm »
12.Türk Gençliği Alayı kapanmıştır.

Offline TR_RGL

• Board Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #73 on: March 03, 2019, 11:33:16 pm »
12.Türk Gençliği Alayı kapanmıştır.

12. Türk Gençliği Alayı'nın kapanmasından dolayı ligten çekilme kararı alınmıştır. 12.Alay'ın bulunduğu maçlar 15 - 0 karşı takıma galibiyet olarak adlandırılacaktır.

Offline Feodras

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Feodras
« Reply #74 on: March 04, 2019, 03:20:21 pm »
Sıradan bir olay