Author Topic: 32nd Black Legion l 5.Yıl l AKTİF  (Read 112564 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
  • Side: Neutral
Re: 32nd Black Legion l En Büyük Türk Klanı l AKTİF
« Reply #135 on: March 05, 2019, 08:58:00 pm »
Ensar adlı üye yani Rasnare XD hala 82nd'nin steam grubunda duruyor hadrianus bey bu nasıl sizin oyuncunuz ya?? XD

Spoiler
[close]

bu arada 16 kuruşluk oyun atarım zamqiler

Omurilik soğanıyla yaşama tutunanlar seri-2

Spoiler
[close]

e yani? 82nd'nin grubunda duruyor adam hala keko xD  toplama regiment yapıp hala başarılı olamamak lol altı üstü bi yenicektik sizi turnuvadan çıktınız çok ayıp...

Hmmm. bak burada aynı klanda olduğun bir arkadaşın var K-KA'da duruyor hoop men edilsin turnuvadan hemen pls.

Spoiler

[close]

olm salak mısın? bunca sene double reg nedir bilmeden nasıl hayatta kaldın sen? :D

double reg biliyoruz çok iyi biliyoruz her 32 maçının karşısında oynamak gibi bir 88 geleneğinden dolayı çok iyi öğrendik :D

Ensar adlı üye yani Rasnare XD hala 82nd'nin steam grubunda duruyor hadrianus bey bu nasıl sizin oyuncunuz ya?? XD bide biz görmeyek diye gizliye almış yılansınız ha siz :DD

Spoiler
[close]

+ pc kötü zamqiler biraz kötü çıkmış ss kusura kalmayın

Evet anlaşıldığı kadarıyla insanlar aktif olarak bulunmadıkları alayların steam gruplarında bulunabiliyormuş değil mi ?
Şairane ruhuna bayıldım bu arada :)

http://prntscr.com/mtpqa5

http://prntscr.com/mtpp6z

Abi siz gerçekten inanılmazsınız adam 82nd'nin oyuncusu turnuva için size geliyor işbirligi yapıyosunuz yakalanıyorsunuz adam hala 82nin grubundan çıkmıyor ve siz adam o grupta pasif diyosunuz ben sizin yerinize utanıyorum artık zaten sıvamıştınız XD daha fazla cıvkını çıkarmayın XDD invite regiment

Spoiler
[close]

Ensar-Rasnar tüh yakalandık bi dk utanıp geliyoruz nasıl gizlemeyedik ensarım seni ya

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
« Reply #136 on: March 05, 2019, 08:58:58 pm »
double reg biliyoruz çok iyi biliyoruz her 32 maçının karşısında oynamak gibi bir 88 geleneğinden dolayı çok iyi öğrendik :D

bu arada: ben k-ka'ya 32'deyken katıldım sıkıntın varsa o ara söyleyebilirdin :D

this community literally sucks

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
« Reply #137 on: March 05, 2019, 09:02:13 pm »

bu arada: ben k-ka'ya 32'deyken katıldım sıkıntın varsa o ara söyleyebilirdin :D

32'den çıktıktan sonra yabancı klana katılacağım demiştin. Zaten şakşakçı troller hazır bence yalana başvurmana gerek yok iki üç afferin almak için.

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #138 on: March 05, 2019, 09:04:34 pm »
iyi olmakta zor mq çoluk çocuk bok atıyor :d aynı robin gibi

Offline CanHoo

• Corporal
  • *
    • View Profile
« Reply #139 on: March 05, 2019, 09:05:35 pm »
Ensar adlı üye yani Rasnare XD hala 82nd'nin steam grubunda duruyor hadrianus bey bu nasıl sizin oyuncunuz ya?? XD bide biz görmeyek diye gizliye almış yılansınız ha siz :DD

Spoiler
[close]

Evet anlaşıldığı kadarıyla insanlar aktif olarak bulunmadıkları alayların steam gruplarında bulunabiliyormuş değil mi ?

Abi siz gerçekten inanılmazsınız adam 82nd'nin oyuncusu turnuva için size geliyor işbirligi yapıyosunuz yakalanıyorsunuz adam hala 82nin grubundan çıkmıyor ve siz adam o grupta pasif diyosunuz ben sizin yerinize utanıyorum artık zaten sıvamıştınız XD daha fazla cıvkını çıkarmayın XDD invite regiment

Spoiler
[close]
Neyse size turnuvanızda başarılar diliyorum, umarım başka alayların da hakkını yemezsiniz.
Olur da alt alayınız başka bir alaya daha yenilirse eyyam için inviteları olduğunu iddaa etmeyin, eskidi artık.

Offline Buzz -iwnl-

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Buzziwnl
« Reply #140 on: March 05, 2019, 09:06:18 pm »

Spoiler
[close]

Spoiler
[close]
Neyse size turnuvanızda başarılar diliyorum, umarım başka alayların da hakkını yemezsiniz.
Olur da alt alayınız başka bir alaya daha yenilirse eyyam için inviteları olduğunu iddaa etmeyin, eskidi artık.
Alt alay mı LEL

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
« Reply #141 on: March 05, 2019, 09:06:40 pm »
boş yapma kardeşim. TAKVİMİNİZ hazır olunca söyleyinde maç yapalım kardeşlerim hadi bakim

l2p :P

bu arada canhoo sen kimsin?

Offline Zeus.

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
  • Nick: 98th_Maj_Zeus
« Reply #142 on: March 05, 2019, 09:11:26 pm »
boş yapma kardeşim. TAKVİMİNİZ hazır olunca söyleyinde maç yapalım kardeşlerim hadi bakim

noname knk

Offline CanHoo

• Corporal
  • *
    • View Profile
« Reply #143 on: March 05, 2019, 09:12:05 pm »

"Boş yapma kardeşim" bayılıyorum insanlar bunu söyleyince, insan turnusolu gibi.
Ayrıca tanıtayım kendimi, 32.alayın çavuşuyum tanışmak istersen konuşabiliriz.

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
« Reply #144 on: March 05, 2019, 09:13:23 pm »

"Boş yapma kardeşim" bayılıyorum insanlar bunu söyleyince, insan turnusolu gibi.
Ayrıca tanıtayım kendimi, 32.alayın çavuşuyum tanışmak istersen konuşabiliriz.

Ha anladım ilk defa gördümde ondan sordum

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #145 on: March 05, 2019, 09:13:27 pm »
Kendim izleyicide kalıp invite oynatam, invite getirdiğim belli olunca lütfen rematch yapalım diye yalvaram organizatörlere bok atam , hakem oylamasında 5/5 lik bir oyla kaybedince ligden çekilem ama unutmayın biz en büyüğüz.

Offline CanHoo

• Corporal
  • *
    • View Profile
« Reply #146 on: March 05, 2019, 09:17:52 pm »
Kendim izleyicide kalıp invite oynatam, invite getirdiğim belli olunca lütfen rematch yapalım diye yalvaram organizatörlere bok atam , hakem oylamasında 5/5 lik bir oyla kaybedince ligden çekilem ama unutmayın biz en büyüğüz.
Arkadaşlarından başka argümanın var mı yoksa tekrarlamaya mı geldin?

Offline Thelard

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: Thelard
  • Side: Union
« Reply #147 on: March 05, 2019, 09:18:16 pm »
en büyük allahtır bunu bilmeyecek kadar cahil ve imansız olan vatan hainleri ile işimiz olmaz ve olmayacaktır.zaten arkadaş iyipartiliymiş kimlerle ittifak oldugunu biliyoruz o malum partinin lütfen bunlar fesatlık yapıp ülkeyi karıştırmaya çalışan insanlar kulak vermeyin bunlara rica ediyorum.
MERALMOMYE LAF MI ATTIN MK

Offline Sanel

• Sergeant Major
  • *
    • View Profile
« Reply #148 on: March 05, 2019, 09:18:29 pm »

Offline Col_MurraTT

• Private
  • *
    • View Profile