Author Topic: Razboiul De 7 Ore {Sezonul 1} [RO]  (Read 574 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MisterEasy

  • First Sergeant
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Side: Neutral
Razboiul De 7 Ore {Sezonul 1} [RO]
« on: May 22, 2019, 03:12:34 am »
-RAZBOIUL DE 7 ORE-
Salut celor care au dat click la acest thread. Ma numesc Marius , sau cum ma stiu majoritatea , MisterEasy. In cazul in care nu stiti despre ce este vorba , ei bine am sa va explic:

Acest comic este un S.F. , in care reprezinta povestea din Half Life 2 dintr-o alta perspectiva a unui personaj. Personajul nostru este un roman in care a terminat Liceul Militar , dar nu a reusit sa ajunga intr-o academie militara. Asa ca el a ajuns sa fie pus ca sergent intr-o unitate de infanterie mechanizata. Acesta va experimenta momente tremuratoare , in care il va schimba foarte mult ca om. In povestea aceasta , veti vedea multa actiune si drama , unde personajul nostru va incerca sa supravetuiasca impreuna cu grupul lui din pluton.

Pentru cei ce nu sunt familiari cu jocul Half Life 2 , va recomand sa il jucati ca sa intelegeti despre ce este vorba in acest comic.
Daca aveti intrebari , puteti sa imi dati un DM pe discord sau puteti sa imi scrieti in acest thread:
Acesta este contul meu de Discord:
Marius
#7030


Primul episod va fi scos incurand !
« Last Edit: May 22, 2019, 04:46:52 am by MisterEasy »

Offline Mexican

  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Posts: 3081
  • perpetually injected with Imipolex G since 2013
    • View Profile
  • Nick: Meximemer
  • Side: Union
Re: Razboiul De 7 Ore {Sezonul 1} [RO]
« Reply #1 on: May 22, 2019, 05:20:56 am »
Tony PizzaPasta, is that you?
666x 1v1 Champion | 69x 5v5 Winner | 420x Regimental Champion | 1x Autistic Memer Award

Offline MisterEasy

  • First Sergeant
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Side: Neutral
Re: Razboiul De 7 Ore {Sezonul 1} [RO]
« Reply #2 on: May 22, 2019, 05:27:42 am »
Nope