Author Topic: TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com  (Read 76867 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union
Re: TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com
« Reply #30 on: September 12, 2018, 10:28:06 am »
Merhabalar, bugün saat '19.00' civarı sıralarında, "Zeus" isimli arkadaşın sanırım diğer bir admin arkadaşla olan iletişiminde bu şekilde bir küfür kullanması, bir admin olarak beni rahatsız etmiştir. Kendisine bunu belirttiğim üzere, "sanane" diye belirtmiş ve rahatsız olduğumu belirttiğim halde de "banane" diye belirtmesidir.. Bir admin arkadaşın, böylesine bir hareketi diğer bir kişi olsun, veya olmasın Admin Chat üzerinden böylesine bir yazı yazması doğru değildir, kendisini bir admin olarak baş adminliğe sevk ediyorum.

Aynı zamanda, görüşüm ve muhakeme olarak dikkate alırsanız, bu arkadaşın yetkisinin alınması ve 1 ay süreyle sunucudan cezalı olmasını gözden geçirebilirsiniz.. Verilecek söz konusu ceza sizlere kalmış, bu sunucuda bir admin olsun veya olmasın kimse Admin Chat üzerinden bir başka yetkiliyi rahatsız edemez, ve bu şekilde saygısızca patavatsız bir şekilde davranamaz..

Spoiler
[close]

Ciddiyim senin bi sikintin var yoksa böyle davranmassin bi doktora falan git  .  admin chatinden konustugum kisi cok yakin bi dostumdu  onla konustum harbi iyi gulduk neyse kufur ettgim kisi sikayetci değil   senin zorun ne onu anlamadim  🤣 demissin kimse bir baska yetkiliyi admin chatindrn rahatsiz edemez dogru demissin ama  burda benimle kufur ettigim kisinin arasinda bi sorun yoksa sen burnunu sokamassin anla bunu artik

Ben anlıyorum, fakat sizlerin anlayabildiğini düşünemiyorum, gidin özelden birbirinize küfür mü ediyorsunuz ne yapıyorsanız oradan yapın, benim bir sıkıntım yok sadece yapılması gerekeni yapıyorum dostum.

Offline Zeus.

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
  • Nick: 98th_Maj_Zeus
  • Side: Neutral
« Reply #31 on: September 12, 2018, 12:18:03 pm »
Merhabalar, bugün saat '19.00' civarı sıralarında, "Zeus" isimli arkadaşın sanırım diğer bir admin arkadaşla olan iletişiminde bu şekilde bir küfür kullanması, bir admin olarak beni rahatsız etmiştir. Kendisine bunu belirttiğim üzere, "sanane" diye belirtmiş ve rahatsız olduğumu belirttiğim halde de "banane" diye belirtmesidir.. Bir admin arkadaşın, böylesine bir hareketi diğer bir kişi olsun, veya olmasın Admin Chat üzerinden böylesine bir yazı yazması doğru değildir, kendisini bir admin olarak baş adminliğe sevk ediyorum.

Aynı zamanda, görüşüm ve muhakeme olarak dikkate alırsanız, bu arkadaşın yetkisinin alınması ve 1 ay süreyle sunucudan cezalı olmasını gözden geçirebilirsiniz.. Verilecek söz konusu ceza sizlere kalmış, bu sunucuda bir admin olsun veya olmasın kimse Admin Chat üzerinden bir başka yetkiliyi rahatsız edemez, ve bu şekilde saygısızca patavatsız bir şekilde davranamaz..

Spoiler
[close]

Ciddiyim senin bi sikintin var yoksa böyle davranmassin bi doktora falan git  .  admin chatinden konustugum kisi cok yakin bi dostumdu  onla konustum harbi iyi gulduk neyse kufur ettgim kisi sikayetci değil   senin zorun ne onu anlamadim  🤣 demissin kimse bir baska yetkiliyi admin chatindrn rahatsiz edemez dogru demissin ama  burda benimle kufur ettigim kisinin arasinda bi sorun yoksa sen burnunu sokamassin anla bunu artik

Ben anlıyorum, fakat sizlerin anlayabildiğini düşünemiyorum, gidin özelden birbirinize küfür mü ediyorsunuz ne yapıyorsanız oradan yapın, benim bir sıkıntım yok sadece yapılması gerekeni yapıyorum dostum.

Nerden konusucami sana mı sorucam ister steamden yazarim ister oyundan yazarim bu kadar basit  bu boş şikayetini daha fazla uzatip beni uğraştirma

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
« Reply #32 on: September 12, 2018, 12:36:27 pm »

Spoiler
[close]

Nerden konusucami sana mı sorucam ister steamden yazarim ister oyundan yazarim bu kadar basit  bu boş şikayetini daha fazla uzatip beni uğraştirma

Güzel kardeşim, küfür etmen benim için sorun değil. Bu küfürü admin chat yoluyla bir diğer Admin arkadaşa "Admin chat" üzerinden belirtmen beni rahatsız etti, haydi onu geçelim şimdi sen kazayla "I" admin chat üzerinden değil, normal bir admin duyuru chat'i üzerinden bunu yazdığını farz et, bu seni ne kadar zor duruma düşürür, bunun farkında ol. Sen bana hem oyun içi üzerinden, hem de buradan "sanane, banane" diyebiliyorsan o senin saygına kalmış bir durum, bunu yapmaman gerekiyor.. Public bir sunucuda olan bir başka admini rahatsız etmemen gibi..Bunu okuyup anladıysan sorun yok, halen bir cevap verme girişimin olacaksa beni ekleyebilirsin, yada forumdan özel mesaj atabilirsin, fakat yazacağın her kelimenin burada hiç bir değişikliğe yol açmayacağını hatırlatmak isterim sana, boşu boşuna TR_GF konusunu kirletmeyelim..
« Last Edit: September 12, 2018, 12:38:02 pm by General Shepherd »

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
  • Nick: Astero
  • Side: Confederacy
« Reply #33 on: September 13, 2018, 01:42:26 pm »

Spoiler
[close]
Evet bu konuda Shepherda katılıyorum eğer böyle bir şey var ise kesinlikle ve kesinlikle önce hatayı yapan kişiye uyarı ardından yetkisi alınma işlemi yapılsın. Adminiz diye hiçbirşekilde I chatten birbirimize küfür edemeyiz istersek en yakın arkadaş olalım. I chat bir kişi banlanacaksa-uzaklaştırılacaksa adminler ile bunu tartışmak için yapılmış bir chattir. U chat ise oyuncuları uyarmak,yanlışlarını anlatmak ve banlandıklarında ise duyuru geçmektir(GF sunucusu için konuşuyorum). Bir şaka yapılacaksa t chatten yapılabilir ama bizler adminiz, bizim yapmamız gereken küfür edildiğinde uyarmak ancak iş kendimize gelince edebiliyoruz. Bu konuda admin arkadaşların daha tutumlu bir tavır sergilemesi lazım sonuçta yanlışı görecek biziz,uyaracak biziz ve türküdüğümüzü yalamayacakta biziz

Offline hannibalbarca

• Volunteer
  • *
    • View Profile
  • Nick: Hannibalbarca
« Reply #34 on: September 13, 2018, 02:00:47 pm »
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/crimeantatar1/
Yasaklandığınız Karakterin Adı: Hannibalbarca
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel)
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: Hatırlamıyorum 1 ay oldu sanırım
Neden Yasaklandınız?: Adminle hafif tartışmamız sonucu kendisinin yedirememesi
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: GF pratiği için nitelikli ve eş değer bir sunucu yok

Offline Siamons

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #35 on: September 13, 2018, 04:42:04 pm »
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: GF pratiği için nitelikli ve eş değer bir sunucu yok

Spoiler
[close]

Çok komikmiş bu ya  :D

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
« Reply #36 on: September 13, 2018, 04:42:31 pm »

Spoiler

13:06:12 - [Hannibalbarca] mal
 13:06:26 - *DEAD* [Hannibalbarca] luxa maldır
 13:06:28 - *DEAD* [Hannibalbarca] xd
 13:06:46 - [Hannibalbarca] luxa is retard as ****
  13:07:29 - [SERVER]: 88th_CSjt_Siamons Kicked Player Hannibalbarca.
 13:07:43 - [Hannibalbarca] amacın neydi
 13:07:46 - [Hannibalbarca] kicklerken
 13:07:55 - *Admin*[88th_CSjt_Siamons]: millete sallaman
 13:08:00 - [Hannibalbarca] yapma yav
 13:08:06 - [Hannibalbarca] dünde bana salarken
 13:08:08 - [Hannibalbarca] nereydin
 13:08:17 - *Admin*[88th_CSjt_Siamons]: beni alakadar etmez dünki olayın
 13:08:24 - [Hannibalbarca] o zmn no kick shut up 
 13:08:33 - [SERVER]: 88th_CSjt_Siamons Kicked Player Hannibalbarca.
 13:08:45 - [Hannibalbarca] yaş -18 galiba
 13:09:04 - [Hannibalbarca] belli reşid ol muhatab alcam seni
 13:09:28 - *Admin*[88th_CSjt_Siamons]: bak reşit kardeşim şimdi ne yapıyorum
 13:09:35 - [SERVER]: 88th_CSjt_Siamons Permanently Banned Player Hannibalbarca.
[close]

Reddedildi.

Spoiler
[close]

Söz konusu yönetici Zeus'un yöneticiliği 2 hafta gibi bir süreyle askıya alındı.

Steam Adresiniz:https://steamcommunity.com/profiles/76561198253420890/
Yasaklandığınız Karakterin Adı:GTB[42ndTR]Acm_Alim
Yasaklandığınız IDniz:1655979
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: 11 Eylül saat 17 civarı
Neden Yasaklandınız?:Kasıtlı olmıyan TK'dan dolayı.
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?:Ben Napoleonic wars'a yeni başladım.Daha acemiyim ve gelişmek için Tr_Groupfighting adlı servera girdim.İster istemez acemi olduğum için tklar atıyorum.Admin beni uyardı ama ben isteyerek atmıyorum tk atmamak için elimden geleni yapıyorum.Tekrar hatırlatıyım ben acemiyim oyuna 2 gün önce başladım.Admin beni uyardıktan sonra perma ban attı.Kasıtlı tk atmadığıma yemin ederim kasıtlı atmadığımı o an serverda kimler varsa onlara sorabilirsiniz.Banımın kaldırılmasını talep ediyorum.

Kabul edildi, cezanız kalkmıştır.

this community literally sucks

Offline Thelard

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: Thelard
« Reply #37 on: September 14, 2018, 01:43:58 pm »
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:18thRI_Pvt_Fya
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel)1717733
Neden Yasaklanmalı?:Kendisine yumruk attığım için kasıtlı olarak tk attı
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat:14:30 civarı
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):

Offline Deltabelt

• First Sergeant
  • *
  • Ülkeye Topçu Lazım
    • View Profile
  • Nick: Deltabelt
« Reply #38 on: September 14, 2018, 01:49:47 pm »
Kendine yapılmasını istemediğin şeyleri başkasına yapma bence herkesin yanlışını düzelteceğine kendini düzelt. Yumruk attığın için sende ban ye o zaman.

Offline Strawhead

• Captain
  • *
  • I am on a long and narrow path.
    • View Profile
« Reply #39 on: September 14, 2018, 01:52:43 pm »
Kendine yapılmasını istemediğin şeyleri başkasına yapma bence herkesin yanlışını düzelteceğine kendini düzelt. Yumruk attığın için sende ban ye o zaman.
Spoiler
[close]

Offline Thelard

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: Thelard
« Reply #40 on: September 14, 2018, 02:03:31 pm »
Sorun değil benim için ancak yumruk atma konusunda uyarsaydı yapmazdım . Geçmişte benimde böyle bişey başıma geldi bana tekme attıkları için tk atmıştım ve 2 haftalık ban yemiştim bence bu durumun ondan farkı yok .

Offline Bunway35

• Volunteer
  • *
    • View Profile
« Reply #41 on: September 14, 2018, 02:27:24 pm »
Sorun değil benim için ancak yumruk atma konusunda uyarsaydı yapmazdım . Geçmişte benimde böyle bişey başıma geldi bana tekme attıkları için tk atmıştım ve 2 haftalık ban yemiştim bence bu durumun ondan farkı yok .
Bence farkı var Bu arkadaş bir kere uyarıldığın da anlıyacak kapasitede. seni çok yakından tanıdığım için sen böyle birşeyi yapamazsın ha eğer ki ban kararı çıkarsa TR_GF admini olarak ben Thelard adlı arkadşın da ban yemesi tarafındayım.

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #42 on: September 15, 2018, 05:52:20 pm »
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:MenderesTheEsrarcash
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: Bilmiyorum.
Neden Yasaklanmalı?:Arkadaş defalarca doğar doğmaz kasıtlı TK atıp oyun zevkimizi kaçırdı.Muhtemelen oyun bitmese devam edicekti.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat:15.09.2018  Saat: 18:30 Civarı
Spoiler
[close]
Spoiler
[close]

Offline Wardo Flake

• First Lieutenant
  • *
  • 50th Regiment of Foot // #Fox
    • View Profile
  • Nick: 50th_LtCol_Wardo
« Reply #43 on: September 15, 2018, 07:40:13 pm »
Oyuncu Adınız: Wardo
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/wardoflake/
Yaşınız: 16
Mensubu Olduğunuz Alay: (Opsiyonel) 88th Regiment of Foot
Neden Yönetici Olmalısınız?: Asıl yönetici olma isteme sebebim bir tecrübe kazanmak. Herhangi bir yerde yönetici olmak istediğimde bana tecrübelerim sorulacak aynı TR_GF de olduğu gibi ve oraya yazabilecek bir tecrübe istiyorum. Aynı zamanda elimden geldiği kadarıyla sunucuda oynayan oyuncuların kuralları yerine getirmelerine çabalamak ve herkese doğru düzgün bir oynanış kalitesi sunmak istiyorum.
Yönetici Tecrübeleriniz: Eğer sayılıyorsa 49th Regiment of Foot sunucusunun adminliği başka da yok maalesef.
Referans:(En az 2 kişi) Ging_Freecss, TherKdul, Bunway
« Last Edit: October 10, 2018, 06:06:16 pm by Wardo Flake »

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
« Reply #44 on: September 16, 2018, 01:38:25 am »
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:MenderesTheEsrarcash
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: Bilmiyorum.
Neden Yasaklanmalı?:Arkadaş defalarca doğar doğmaz kasıtlı TK atıp oyun zevkimizi kaçırdı.Muhtemelen oyun bitmese devam edicekti.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat:15.09.2018  Saat: 18:30 Civarı
Spoiler
[close]
Spoiler
[close]

Bende görmüştüm bu menderes adındaki şahıs el sonu 2 kez tk attı adminde tınlamamıştı çaktırmadan tk atıyor bu hoş değil ve sinirimi bozdu her el sonunda ölmemek için kendisine blok attım . (bu olay dün oldu adminlerin tınlamamasınada gülüyorum seçtiğiniz adminlere iyi bakın derim .)

dediğinin günün ilgili logları;
Spoiler
21:59:19 - Menderes teamkilled 18thRI_Pfc_ImanllCocuk.
21:59:22 - Menderes teamkilled Komutan_Logar_Tirihis.
22:01:44 - 53rdKuvMill_Alb_SooNationaL teamkilled Menderes.
22:01:49 - *DEAD* [53rdKuvMill_Alb_SooNationaL] git başka yeri trolle
22:01:47 - [SERVER]: 3te_Garde_Kol_MightyKebabin Slayed Player 53rdKuvMill_Alb_SooNationaL.
22:01:50 - [SERVER]: 3te_Garde_Kol_MightyKebabin Revived Player Menderes.
22:03:54 - [53rdKuvMill_Alb_SooNationaL] ne mal adminler varmış amk
[close]

Adminin olmadığı sırada atılan 2 tk için şikayet açabilirdin ama sen onun yerine kendin halletmeyi tercih etmişsin. Ben de bunu görüp slaylemişim seni zaten.

1. "her el sonunda ölmemek için kendisine blok attım" yaptığın yanlış, blok yapmayacaksın ki buraya şikayet atacaksın adam ceza yesin.
2. Olay olduğu sırada sunucuda bir admin olduğunu düşünmüyorum. Eğer admin olsa idi gereken yapılırdı. Ha admin yoksa da, adminlerin de bir hayatı var.
3. Adminliği alınmış eski bir admin olarak senin de şuan ki adminlere b*k atma, hakaret etme ya da karalama hakkın olduğunu düşünmüyorum.
4. Seçtiğimiz adminlere gayet iyi bakıyoruz, teşekkürler.
Her neyse, kullanıcı cezalandırılmıştır.

Ayrıca logları incelerken şöyle bir şeyi farkettim,

22:15:28 - [Komutan_Logar_Tirihis] ananın ***na haşlanmış gergedan ya***ğı sokarım a*k samedi

Bu arkadaşta sunucudan kalıcı olarak uzaklaştırılmıştır.

« Last Edit: September 17, 2018, 02:30:50 pm by Snow123 »

this community literally sucks