Author Topic: 98° Reggimento di Parma // ''La Vittoria Sara Nostra'' [Aktif]  (Read 155324 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cugi

• Sergeant
  • *
    • View Profile
Re: 98° Reggimento di Parma // ''La Vittoria Sara Nostra'' [Aktif]
« Reply #465 on: July 28, 2019, 05:12:09 pm »
ahdi görşk eğer atılırsak

Offline Thelard

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: Thelard
  • Side: Union
« Reply #466 on: July 28, 2019, 05:42:59 pm »
O zaman zengin kalkışı yapalım

Offline 98° Reggimento di Parma

• Sergeant
  • *
  • Official FSE Account of 98° Reggimento di Parma
    • View Profile
  • Nick: 98° Reggimento di Parma
  • Side: Neutral
« Reply #467 on: July 28, 2019, 05:57:45 pm »
Son zamanlarda yaşanan olaylara bi açıklık getiricek olursak, duygu sömürüsü yapmanın pek bir mantığı yok, eu forumuna baktığınız zaman sabah akşam birbirlerine hakaret eden insanları çok rahat görebilirsiniz, hatta bunlara ceza bile verilmediğini görebilirsiniz. FSE Yönetim'i çok istiyorsa TR-Sub forumunu seve seve kapatabilir, ama kaybedeceği oyuncu sayısını da göze almak zorunda. NW-TR topluluğuna kanser demeyi bırakın artık azıcık diğer forumlarda gezerseniz community olarak daha iyi olduğumuzu göreceksiniz. Biz elimizden geldigince Avrupa'da çok iyi bir şekilde Türkiye'yi temsil ediyoruz, yapılan ırkçılıkların haddi hesabı yokken sesimizi dahi çıkarmadık, oyunumuzu oynamaya devam ettik. Geldiğimiz bu noktada mesele Türk topluluğuysa forumdan seve seve gitmeye hazırız, ama eu forumuna bakarsak edilen küfür ve hakaretlerin sayısını toplayamayız bile. Uzun lafın kısası Taleworlds forumu admini Kiron boş bir insan olduğu için 2 haftada bir defa foruma girerek şikayetlere bakıyordu, baktı olmuyor bi bahane bulayımda Taleworlds forum moderatörlüğüm gitmesin NW topluluğunu da burdan yolliyim dedi ve bizi FSE'ye yolladılar, şimdi de anlam veremediğimiz bir şekilde sanki sadece bu olaylar TR forumunda oluyormuş gibi yine bize laf söyleniyor, ha dediğimizi sakın yanlış anlamayın Darel yani Fethi abi bizim yönetim olarak çok saygı duydugumuz birisi, yeri gelir yanlış karar verir sonuçta hatasız insan olmaz. Diyeceğimiz şu ki biz 98'nci Türk Alayı olarak, Sub-Forum kapatılır veya kapatılmaz pek umrumuzda değil, bu oyunu oynamaya devam edeceğiz. TR Forumu kapatılırsa gider EU'ya 98 konusunu açarız, ordan bizi yollarlarsa gider konuyu Yunancaya çevirip Yunan forumuna konu açarız. Fethi abiye bu zamana kadar gösterdiği emekler için teşekkür ediyoruz, bu saaten sonra TR-Sub Forum kapanır veya devam eder, Fethi abi bırakır veya Moderatörlüğe devam eder ki bizler 98 Yönetimi olarak kendisinden memnunuz devam etmesinide isteriz, sadece söylemek istediğimiz şu ki bizi artık boş duygu sömürüleriyle meşgul etmeyin istemiyorsanız açık açık belirtin istenmediğimiz yerde duracak değiliz.
« Last Edit: July 28, 2019, 06:01:46 pm by 98° Reggimento di Parma »

Offline Comrade_Caucasian

• Second Lieutenant
  • *
  • Warden of your nightmare
    • View Profile
  • Nick: 4e_Huss_CvlVt_Caucasian
« Reply #468 on: July 28, 2019, 06:06:48 pm »
Kafama sıkar giderim

« Last Edit: July 28, 2019, 06:09:35 pm by Comrade_Caucasian »

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #469 on: July 28, 2019, 06:10:01 pm »
kendinize yeni forum beğenin

İçinizden belli kullanıcılar, birbirine pm den attıkları ağza alınmayacak küfürleri, beni atlayıp,  doğrudan FSE Dev Team deki herkese atmış.  Beni rezil ettiniz. Sizi Allah'a havale ediyorum.  Ben muteluyorum diye bana kızıyorsunuz. Gidip en üst düzey adamları rahatsız edip koca bir ulusu rezil ediyorsunuz. Allah size akıl fikir versin. Ne diyeyim.  Büyük bir ihtimalle Turkçe Board'u kapatacaklar.  Muradınıza erdiniz.

Bilinçsiz bir kaç kullanıcı yüzünden Türkçe Board'u kapatmak saçma değil mi ?

Offline Feodras

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Feodras
« Reply #470 on: July 28, 2019, 06:12:47 pm »

Offline Darel

• Turkish Language Moderator
  • Board Moderator
  • *
    • View Profile
  • Nick: Darel, the Chef
  • Side: Confederacy
« Reply #471 on: July 28, 2019, 06:31:04 pm »
Son zamanlarda yaşanan olaylara bi açıklık getiricek olursak, duygu sömürüsü yapmanın pek bir mantığı yok, eu forumuna baktığınız zaman sabah akşam birbirlerine hakaret eden insanları çok rahat görebilirsiniz, hatta bunlara ceza bile verilmediğini görebilirsiniz. FSE Yönetim'i çok istiyorsa TR-Sub forumunu seve seve kapatabilir, ama kaybedeceği oyuncu sayısını da göze almak zorunda. NW-TR topluluğuna kanser demeyi bırakın artık azıcık diğer forumlarda gezerseniz community olarak daha iyi olduğumuzu göreceksiniz. Biz elimizden geldigince Avrupa'da çok iyi bir şekilde Türkiye'yi temsil ediyoruz, yapılan ırkçılıkların haddi hesabı yokken sesimizi dahi çıkarmadık, oyunumuzu oynamaya devam ettik. Geldiğimiz bu noktada mesele Türk topluluğuysa forumdan seve seve gitmeye hazırız, ama eu forumuna bakarsak edilen küfür ve hakaretlerin sayısını toplayamayız bile. Uzun lafın kısası Taleworlds forumu admini Kiron boş bir insan olduğu için 2 haftada bir defa foruma girerek şikayetlere bakıyordu, baktı olmuyor bi bahane bulayımda Taleworlds forum moderatörlüğüm gitmesin NW topluluğunu da burdan yolliyim dedi ve bizi FSE'ye yolladılar, şimdi de anlam veremediğimiz bir şekilde sanki sadece bu olaylar TR forumunda oluyormuş gibi yine bize laf söyleniyor, ha dediğimizi sakın yanlış anlamayın Darel yani Fethi abi bizim yönetim olarak çok saygı duydugumuz birisi, yeri gelir yanlış karar verir sonuçta hatasız insan olmaz. Diyeceğimiz şu ki biz 98'nci Türk Alayı olarak, Sub-Forum kapatılır veya kapatılmaz pek umrumuzda değil, bu oyunu oynamaya devam edeceğiz. TR Forumu kapatılırsa gider EU'ya 98 konusunu açarız, ordan bizi yollarlarsa gider konuyu Yunancaya çevirip Yunan forumuna konu açarız. Fethi abiye bu zamana kadar gösterdiği emekler için teşekkür ediyoruz, bu saaten sonra TR-Sub Forum kapanır veya devam eder, Fethi abi bırakır veya Moderatörlüğe devam eder ki bizler 98 Yönetimi olarak kendisinden memnunuz devam etmesinide isteriz, sadece söylemek istediğimiz şu ki bizi artık boş duygu sömürüleriyle meşgul etmeyin istemiyorsanız açık açık belirtin istenmediğimiz yerde duracak değiliz.

FSE de hangi kullanıcı Bas Moderatoru ve EU Moderatoru atlayıp, doğrudan Dev Team"de yer alan herkese direkt kontakt kurmuş, bunu bir söyleyin bakalım.  Beni şikayet etmek isteyen, Forum Kuralları baslığına bir girsin, baksın.  Orda ne yazıyor. Once Senior / Eu Moderatore, o da olmassa Head Moderatöre şikayette bulunulur diyor.

Yukarıda yazdıklarından kim olduğun anlaşılıyor.  Çok  yazık. Duygu sömürüsü ie ne ilgisi var?

"FSE Yönetim'i çok istiyorsa TR-Sub forumunu seve seve kapatabilir, ama kaybedeceği oyuncu sayısını da göze almak zorunda."  Şantaj mı yapıyorsun?
« Last Edit: July 28, 2019, 06:35:23 pm by Darel »
Darel, the oldfart.

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #472 on: July 28, 2019, 06:38:17 pm »
Bu forum hesabı kişisel bir kullanım için açılmadı, 98'nci alayın iletişim ekibi tarafından kullanılıyor, burada ne A kişisini ne de B kişisini savunuyoruz.
Santaj yaptığımız yok sadece FSE yönetimine bilgi veriyoruz, bu oyundaki en kalabalık topluluklardan birisi Türk topluluğu, zaten oyuna güncelleme gelmiyor oyuncu bulmakta zorlanıyoruz. Forumda kapatılırsa oyuncu bulamayız bu saaten sonra.

Biz bu konu hakkında daha fazla yorum yapmayacağız, bu forum hesabı tartışmalara katılmak için açılmadı.
« Last Edit: July 28, 2019, 06:39:52 pm by 98° Reggimento di Parma »

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
« Reply #473 on: July 28, 2019, 07:10:48 pm »

Bizim konu kilitli olmasaydı bunu direk oraya yapıştıracaktım. Resmi bir açıklama olarak yayınlanması, önem verilerek hazırlanması cidden hoşuma gitti ve beğendim. Gerçekten adam gibi yazılmış bir açıklama, kim yazdıysa ellerine sağlık.

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #474 on: July 29, 2019, 01:58:56 pm »

98° Reggimento di Parma - 29.07.2019

Haftalık Takvim güncellendi.
Company oyuncu listeleri ve açıklamaları düzenlendi.
Aktif oyuncu sayımız 45 kişiye ulaştı.

Offline Thelard

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: Thelard
  • Side: Union
« Reply #475 on: July 30, 2019, 11:17:49 am »
Spoiler
[close]

Offline Sayartun

• Corporal
  • *
    • View Profile
  • Nick: Sayartun
« Reply #476 on: August 01, 2019, 02:24:40 pm »

Offline Siamons

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile

Offline Comrade_Caucasian

• Second Lieutenant
  • *
  • Warden of your nightmare
    • View Profile
  • Nick: 4e_Huss_CvlVt_Caucasian
« Reply #478 on: August 02, 2019, 09:12:43 pm »
Bizim varlığımızda 6 ayda bir gelen adam gelmiş etrafta taştoprak geziyor. xd nolur dön lütfen.

GG btw for tonite's match.

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
« Reply #479 on: August 02, 2019, 09:14:24 pm »
ii dedin koko abi

this community literally sucks