Author Topic: TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com  (Read 77530 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Deltabelt

• First Sergeant
  • *
  • Ülkeye Topçu Lazım
    • View Profile
  • Nick: Deltabelt
  • Side: Neutral
Re: TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com
« Reply #375 on: July 10, 2019, 07:11:42 pm »
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/crimeantatar1/
Yasaklandığınız Karakterin Adı: Hannibalbarca
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel)
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: Hatırlamıyorum
Neden Yasaklandınız?: Davranışlarıyla reşid olmadığını kanıtlayan bir admine "veled" ithamında bulunmam ve kendisinin içerleyip uyarmadan sunucudan yasaklaması.
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Türkiye sunucusunda da Türklerle gf pratiği yapmak istiyorum. 6 veya 8 aydır sunucudan yasaklıyım bence yeterli bir süre.
Adam bildiğin ismi benden kopya çekmiş ya la
« Last Edit: July 10, 2019, 07:13:44 pm by KIRIMLI »

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
« Reply #376 on: July 11, 2019, 01:04:56 am »
Neden Yasaklandınız?: Davranışlarıyla reşid olmadığını kanıtlayan bir admine "veled" ithamında bulunmam ve kendisinin içerleyip uyarmadan sunucudan yasaklaması.
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Türkiye sunucusunda da Türklerle gf pratiği yapmak istiyorum. 6 veya 8 aydır sunucudan yasaklıyım bence yeterli bir süre.

Bu kadar -------- görmemiştim. Git başka yerde ağla.

sakin, hakarete gerek yok.
« Last Edit: July 11, 2019, 01:52:48 pm by Darel »

this community literally sucks

yecgga

• Guest
« Reply #377 on: July 11, 2019, 09:29:21 am »
Bir kişinin velet dediği için 10 ay banlı kalması saçma.

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #378 on: July 11, 2019, 11:33:02 am »
Bir kişinin velet dediği için 10 ay banlı kalması saçma.

olay velet demesi değil ki? luxa'ya da hakaret etmiş boş yere ancak kendisi akıllanmamış, hala suçu siamons'a atıyor.
« Last Edit: July 11, 2019, 11:38:52 am by misiroglu »

Offline Rumil

• Private
  • *
  • Topçuyum
    • View Profile
  • Nick: ZenQuiel
  • Side: Union
« Reply #379 on: July 11, 2019, 11:57:38 am »
Ulan terbiyesiz herif kutup ayısı ne?!! Diyeceksen ayı de kutup ayısı ne ?

Offline hannibalbarca

• Volunteer
  • *
    • View Profile
  • Nick: Hannibalbarca
« Reply #380 on: July 11, 2019, 12:03:43 pm »

9 Eylül 2018 tarihinde de unban talebini reddetmiştim. "Kendisinin içerleyip uyarmadan sunucudan yasaklanması" demişsin, aradan geçen uzun süreden sonra hiç bir değişim göremedim. Loglar aşağıda. Unban talebin reddedildi.

Spoiler
13:06:12 - [Hannibalbarca] mal
 13:06:26 - *DEAD* [Hannibalbarca] luxa maldır
 13:06:28 - *DEAD* [Hannibalbarca] xd
 13:06:46 - [Hannibalbarca] luxa is retard as ****
  13:07:29 - [SERVER]: 88th_CSjt_Siamons Kicked Player Hannibalbarca.
 13:07:43 - [Hannibalbarca] amacın neydi
 13:07:46 - [Hannibalbarca] kicklerken
 13:07:55 - *Admin*[88th_CSjt_Siamons]: millete sallaman
 13:08:00 - [Hannibalbarca] yapma yav
 13:08:06 - [Hannibalbarca] dünde bana salarken
 13:08:08 - [Hannibalbarca] nereydin
 13:08:17 - *Admin*[88th_CSjt_Siamons]: beni alakadar etmez dünki olayın
 13:08:24 - [Hannibalbarca] o zmn no kick shut up 
 13:08:33 - [SERVER]: 88th_CSjt_Siamons Kicked Player Hannibalbarca.
 13:08:45 - [Hannibalbarca] yaş -18 galiba
 13:09:04 - [Hannibalbarca] belli reşid ol muhatab alcam seni
 13:09:28 - *Admin*[88th_CSjt_Siamons]: bak reşit kardeşim şimdi ne yapıyorum
 13:09:35 - [SERVER]: 88th_CSjt_Siamons Permanently Banned Player Hannibalbarca.
[close]

Oyuncu Adınız: SmKrakenn
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/smkrakenn
Yaşınız: 18
Mensubu Olduğunuz Alay: 42.Piyade Alayı
Neden Yönetici Olmalısınız?: Çoğunlukla aktifim özellikle geceleri çok troll oluyor ve bunlara hiç birşey yapamıyoruz maalesef.
Yönetici Tecrübeleriniz: 42nd de 2 aydır adminim.
Referans: Efepasha, Soren Kierkegaard

Reddedildi.

İstanbul'da oturuyorsan mevzuyu sana uzunca ve güzelce anlatmak istiyorum kahve eşliğinde(!). Millet bize sallarken ortalıkta yoksunuz biz adama aynı reaksiyonu gösterince küçük bamyan bize kalkıyorsa diyecek bir şey bulamıyorum. Unban talebimi geri çekiyorum hala mental olarak reşid bir birey olamamışsın sizle de aynı oyunu oynadığım için utanç duyuyorum.
Oyuncu Adınız: 42nd[M]Cpl_Firex
Steam Adresiniz:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198567059711/
Yaşınız: 17
Mensubu Olduğunuz Alay: (Opsiyonel)  42nd piyade alayı
Neden Yönetici Olmalısınız?: Çünkü Yeterince tecrübem olduğunu düşünüyorum    Ve  Adminlerin  aktif olmadığını farkediyorum bu yüzden adaletli bir admin olacağımı düşünüyorum
Yönetici Tecrübeleriniz: PK da var sadece  Tr_HyperionRpg 2.si  ,   Tr_KingEx,   1.Tr_HyperionRPg ,   AvrasyaRpg
Referans:(En az 2 kişi)  https://steamcommunity.com/profiles/76561198209158044/                                     https://steamcommunity.com/profiles/76561198382976102/                                  https://steamcommunity.com/profiles/76561198387931189                           https://steamcommunity.com/profiles/76561198387931189

Referanslarını düzelt. Reddedildi.

Diğer 3 taleple bu akşam ilgileneceğim.

Offline Siamons

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #381 on: July 11, 2019, 12:09:03 pm »
coolstorybob, hayal aleminde felan mı yaşıyorsun?

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
  • Nick: Astero
« Reply #382 on: July 11, 2019, 12:32:55 pm »
Arkadaşlar adam cidden hatasını anladıysa banını açalım burada bunu tartışmaya gerek yok ve saçma laf sokmalarada gerek yok. Hepimiz insanız gençlik sakin olalım xd ve Yabgu burak ne alaka

Offline Darel

• Turkish Language Moderator
  • Board Moderator
  • *
    • View Profile
  • Nick: Darel, the Chef
« Reply #383 on: July 11, 2019, 02:05:12 pm »
02.       Birini uzmek ya da kizdirmak / kizgin karsilik vermesini saglamak amaciyla, bilincli olarak rahatsiz edici ve kiskirtici online bildirimde bulunmak (Trolling), Hakaret ve Diger Kisisel Saldirilar.
Forum kullanicilari ve FSE Yonetimine yonelik kisisel saldirilara hos goru gosterilmeyecektir. Bu madde (Yalnizca, burada sayilanlarla sinirli degildir.), hakaret, tartisma ugruna kiskirtma, homofobik imalar, tehdit, intihara tesvik, kullanicinin olumunu ya da aci cekmesini istemek, olum tehditleri ya da bireyin fiziki butunlugune yonelik tehditleri kapsar. En son bahsedilen (Tehditler katagorisinde yer alan) husus, suc olusturdugundan, yoneticinin karari ile, aninda “Ban” ile sonuclanir.

3.  Konu ile ilgisi olmayan ve uygunsuz iletiler atmak (Spamming)/ Alinti piramitleri.

·         Katki degeri olmayan icerikli gereksiz ileti ve yorumlarda bulunmak, form kurallarinin ihlali olarak degerlendirilecek ve gereken ceza uygulanacaktir. Daha once yazmis oldugunuz iletinize, birsey eklemek isterseniz; yeni ileti atmak yerine, sozkonusu eski iletinizi “edit” leyiniz.  Gereksiz icerikli iletileriniz ( Image Macrolarinizin konu disi (Off-Topic) gonderimi, GIF’ler ve diger Multimedya v.b.) de Spamming olarak degerlendirilebilir.
·         “Spoiler” kullanmaksizin, bes ya da daha fazla alintidan olusan Alinti Piramitleri, kesin olarak konu disi ve konuyu saptirici olarak degerlendirilir. Bu nedenle, her hangi bir Alinti Piramitinde yer alanlar, en az %60 duzeyinde uyari alirlar.  Ayrica; Yonetim, sozkonusu dizgi (Thread) nin tamamen cikarilmasini uygun gorebilir. Ayni ileti gonderisi icinde 5 den fazla alinti yapmaktan, lutfen, kacininiz.
Darel, the oldfart.

Offline yegezici

• Private
  • *
    • View Profile
« Reply #384 on: July 11, 2019, 06:18:16 pm »
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: Kus_Cenker
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel) -
Neden Yasaklanmalı?: Kasıtlı TK
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 11.07.2019
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): https://hizliresim.com/2O1NqE

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #385 on: July 11, 2019, 06:39:33 pm »
İstanbul'da oturuyorsan mevzuyu sana uzunca ve güzelce anlatmak istiyorum kahve eşliğinde(!). Millet bize sallarken ortalıkta yoksunuz biz adama aynı reaksiyonu gösterince küçük bamyan bize kalkıyorsa diyecek bir şey bulamıyorum. Unban talebimi geri çekiyorum hala mental olarak reşid bir birey olamamışsın sizle de aynı oyunu oynadığım için utanç duyuyorum.

Gel kahveni ısmarlayayım o zaman. Birader millet sana sallıyorsa, ya serverdaki yöneticiye ya da "klan liderin" gibi bu konu üzerinden şikayette bulunacaksın. Boş yapıp konuyu uzatmanın alemi yok, talebin reddedildi çünkü hatanı anlamamışsın.

Offline Jesar0v

• Corporal
  • *
  • Leader of Hessians Groupfighting Team
    • View Profile
  • Nick: Jesar0v/Isa
« Reply #386 on: July 11, 2019, 11:33:17 pm »
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): https://hizliresim.com/2O1NqE

96.Alayın Teamspeakinde yani bizimle beraber TR_GF'de oynuyordun. Cenker'e rahatsız olduğunu dile getirmedin ve sunucuda %70-80 ağırlıkta biz vardık eğlence için yapılan TK idi bu Cenker'in sana kin beslediğini düşünmüyorum rahatsız olduysan söylerdin ama söylemeyip şikayet ettiysen tek diyebileceğim omurgasızsın

Offline yegezici

• Private
  • *
    • View Profile
« Reply #387 on: July 12, 2019, 12:16:04 am »

96.Alayın Teamspeakinde yani bizimle beraber TR_GF'de oynuyordun. Cenker'e rahatsız olduğunu dile getirmedin ve sunucuda %70-80 ağırlıkta biz vardık eğlence için yapılan TK idi bu Cenker'in sana kin beslediğini düşünmüyorum rahatsız olduysan söylerdin ama söylemeyip şikayet ettiysen tek diyebileceğim omurgasızsın

Kasıtlı atılan tkyı attıktan sonra neden uyarayım

Offline Jesar0v

• Corporal
  • *
  • Leader of Hessians Groupfighting Team
    • View Profile
  • Nick: Jesar0v/Isa
« Reply #388 on: July 12, 2019, 11:37:13 am »

Sırf ****lik için yapıyorsun Cenker senin 1.5 yıllık arkadaşın SÖYLEYEBİLİRSİN. Senin keyfin ****lik yapmak istiyor diye arkadaşımın ban yemesini istemiyorum tekrar söylüyorum omurgasızsın yeg

Offline Cenker

• Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Cenker
« Reply #389 on: July 12, 2019, 12:10:48 pm »

Sırf ****lik için yapıyorsun Cenker senin 1.5 yıllık arkadaşın SÖYLEYEBİLİRSİN. Senin keyfin ****lik yapmak istiyor diye arkadaşımın ban yemesini istemiyorum tekrar söylüyorum omurgasızsın yeg
Keşke etraflı bir şekilde ss çekseydin dostum.Bu arada yaptığına uygun bir kelime söylerdim ama aramızda olan uzun süreli ilişki yüzünden konuşmuyorum.Herkese iyi günler ve iyi oyunlar.