Author Topic: TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com  (Read 77400 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Presive

• Corporal
  • *
  • SA .
    • View Profile
  • Nick: 82nd_Presive
  • Side: Neutral
Re: TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com
« Reply #180 on: February 02, 2019, 03:56:13 pm »
   Öncelikle bu ''TR_Groupfighting'' isimli sunucu kuralları ile işler bunu idrak edemeyenleri adminlikte bile tutmamalısınız baş adminler. Baş adminler dedim ama bu sorunu yaşatan bizzat baş adminlerden biri olan ''DeliTurk'' isimli yetkilidir. Sırf kendi isteği ile kendisinin söylediği gibi kurallarda bulunmayıp ''82nci Alay'' oyuncularını birkaç tekme bahanesi ile sunucudan ''PERM'' banlandı bunların kanıtı ise şikayet bölümündeki ekran görüntüsündedir.

Akabinde sadece bunla kalmayıp ''DeliTurk'' isimli oyuncunun adminin sunucu sahibi vs gibi davranıp istediği gibi hareket etmesine diğer adminlerin de göz kırpmasını istemiyoruz.

''TR_Groupfighting'' bireysel sunucu değildir bir ''PUBLIC'' sunucudur menfaat göz etmeksizin kurallar ile yönetilir ve bu kuralları sunucu sahibi dışında kimse değiştiremez sunucu sahibi olduğunu iddia eden tek biri olabilir o da ''Ibrahim Paşa'nın'' kendisidir.

Bu belli ve ortada olan şikayetler dışında bizzat admin ts olarak ta kullanılan 32ndBL ts sine girdim ve oyuncularımızın neden banlandığını öğrenmek üzere girdiğimde birçok hakarete ve birçok saygısızca terbiyesiz ithamlarda bulunuldu. (Olayın 32ndBL ile alakası yoktur sadece örneklemedir.)

Steam üzerinden forumda bazı yazışmaları atamamaktayız lakin isteğe özel kişilere konuşma geçmişini ekran görüntüsü olarak atabiliriz. ''DeliTurk'ün'' bizzat haklı iken ''82nci Alay'' oyuncularından özür dilemesini istemiştir. ''82nci Alay'ın'' bir oyuncusu dahi özür dilemeyecektir bu gereksiz ithamlara karşı sonuna kadar hakkımızı arayacağız ve sonuna kadar haklıyız.

-Ban açtırma talebi:
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/atakandinler/ https://steamcommunity.com/profiles/76561198340128645/ https://steamcommunity.com/profiles/76561198319072433/
Yasaklandığınız Karakterin Adı: 82nd_Centre_LCpl_Viktor, 82nd_Centre_Pfc_AhmeTweiSS, 82nd_Centre_Pvt_Presive
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel) 1767698, 1878916, 1878122
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: (02.02.2019) (16.35)
Neden Yasaklandınız?: Oyuncularımız sorumsuz adminlerden birinin canının isteği üzerine banlanmıştır.
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Oyuncularımıza haksız yere atılan banın kaldırılmasını isitoyruz.

-Yasaklama talebi:
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: DeliTurk
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel) 1234197
Neden Yasaklanmalı?: Yasak kurallara uymayan bir davraış sergilemesi ve adminliği menfaat için kullanıp belirli alayların oyuncusunu sunucudan ''PERM'' ban atılmasına sebep olduğu için.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: (02.02.2019) (16.35)
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):

-''DeliTurk'' isimli kişinin bizzat baş admin olmasına ramen kurallara uymaması ve bunları suucuda bizzat söylemesi:
https://hizliresim.com/jg6DnD

-Oyuncularımızın ''DeliTurk'' isimli kişi sebepsiz tarafından banlanma anı:
https://hizliresim.com/nQlDW5

Steam Adresiniz:https://steamcommunity.com/profiles/76561198319072433/
Yasaklandığınız Karakterin Adı:82nd_Centre_Pvt_Presive
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel):1878122
Yasaklandığınız Tarih ve Saat:02.02.2019 Saat: öğleden sonra 16.30 civarı.
Neden Yasaklandınız?:Haksız yere kurallarda olmamasına rağmen tekme attığımı söyledi ve bir anda sunucudan atıldım.
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?:Yetkilimiz Mano bizden önce davranıp forumda her erkan görüntüsünü belirtti aynı ekran görüntüsünü atmaya lüzum yoktur.
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:DeliTurk
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel):1234197
Neden Yasaklanmalı?: Haksız yere beni sunucudan banladı bir de baş admin yetkisi olmasına ramen bu göz önüne bile alınamaz.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat:02.02.2019 Saat: öğleden sonra 16.30 civarı.
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):Yetkilimiz Mano bizden öncce davranıp forumda her erkan görüntüsünü belirtti aynı ekran görüntüsünü atmaya lüzum yoktur.
Not:Gereğin bir an önce yapılmasını istiyoruz.

Offline AhmeTweiSS

• Volunteer
  • *
  • Ahmet Uçar :)
    • View Profile
  • Nick: 82nd_Centre_Pfc_AhmeTweiSS
« Reply #181 on: February 02, 2019, 03:58:10 pm »
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561198340128645/
Yasaklandığınız Karakterin Adı: 82nd_Centre_Pfc_AhmeTweiSS
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel) 1878916
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: 02.02.2019 Saat: öğleden sonra 16.30 civarı.
Neden Yasaklandınız?: Haksız yere kurallarda olmamasına ramen tekme attığımı söyledi ve bir anda sunucudan atıldım.
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Haksız yere banlandığım için banımın kaldırılmasını istiyorum.

Neden Yasaklanmalı?: Haksız yere beni sunucudan banladı bir de baş admin yetkisi olmasına ramen bu göz önüne bile alınamaz.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 02.02.2019 Saat: öğleden sonra 16.30 yine aynı saatler
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): Yetkilimiz Mano bizden öncce davranıp forumda her erkan görüntüsünü belirtti aynı ekran görüntüsünü atmaya lüzum yoktur.

Not: Gereğin bir an önce yapılmasını istiyoruz.

Öncelikle bu ''TR_Groupfighting'' isimli sunucu kuralları ile işler bunu idrak edemeyenleri adminlikte bile tutmamalısınız baş adminler. Baş adminler dedim ama bu sorunu yaşatan bizzat baş adminlerden biri olan ''DeliTurk'' isimli yetkilidir. Sırf kendi isteği ile kendisinin söylediği gibi kurallarda bulunmayıp ''82nci Alay'' oyuncularını birkaç tekme bahanesi ile sunucudan ''PERM'' banlandı bunların kanıtı ise şikayet bölümündeki ekran görüntüsündedir.

Akabinde sadece bunla kalmayıp ''DeliTurk'' isimli oyuncunun adminin sunucu sahibi vs gibi davranıp istediği gibi hareket etmesine diğer adminlerin de göz kırpmasını istemiyoruz.

''TR_Groupfighting'' bireysel sunucu değildir bir ''PUBLIC'' sunucudur menfaat göz etmeksizin kurallar ile yönetilir ve bu kuralları sunucu sahibi dışında kimse değiştiremez sunucu sahibi olduğunu iddia eden tek biri olabilir o da ''Ibrahim Paşa'nın'' kendisidir.

Bu belli ve ortada olan şikayetler dışında bizzat admin ts olarak ta kullanılan 32ndBL ts sine girdim ve oyuncularımızın neden banlandığını öğrenmek üzere girdiğimde birçok hakarete ve birçok saygısızca terbiyesiz ithamlarda bulunuldu. (Olayın 32ndBL ile alakası yoktur sadece örneklemedir.)

Steam üzerinden forumda bazı yazışmaları atamamaktayız lakin isteğe özel kişilere konuşma geçmişini ekran görüntüsü olarak atabiliriz. ''DeliTurk'ün'' bizzat haklı iken ''82nci Alay'' oyuncularından özür dilemesini istemiştir. ''82nci Alay'ın'' bir oyuncusu dahi özür dilemeyecektir bu gereksiz ithamlara karşı sonuna kadar hakkımızı arayacağız ve sonuna kadar haklıyız.

-Ban açtırma talebi:
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/atakandinler/ https://steamcommunity.com/profiles/76561198340128645/ https://steamcommunity.com/profiles/76561198319072433/
Yasaklandığınız Karakterin Adı: 82nd_Centre_LCpl_Viktor, 82nd_Centre_Pfc_AhmeTweiSS, 82nd_Centre_Pvt_Presive
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel) 1767698, 1878916, 1878122
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: (02.02.2019) (16.35)
Neden Yasaklandınız?: Oyuncularımız sorumsuz adminlerden birinin canının isteği üzerine banlanmıştır.
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Oyuncularımıza haksız yere atılan banın kaldırılmasını isitoyruz.

-Yasaklama talebi:
Neden Yasaklanmalı?: Yasak kurallara uymayan bir davraış sergilemesi ve adminliği menfaat için kullanıp belirli alayların oyuncusunu sunucudan ''PERM'' ban atılmasına sebep olduğu için.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: (02.02.2019) (16.35)
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):

-''DeliTurk'' isimli kişinin bizzat baş admin olmasına ramen kurallara uymaması ve bunları suucuda bizzat söylemesi:
https://hizliresim.com/jg6DnD

-Oyuncularımızın ''DeliTurk'' isimli kişi sebepsiz tarafından banlanma anı:
https://hizliresim.com/nQlDW5

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
  • Side: Confederacy
« Reply #182 on: February 02, 2019, 04:00:37 pm »
Mano sizin yerinize itiraz yapmış zaten aynı itirazı 3 defa yapmaya gerek yoktu.

Offline Maestro

• Private
  • *
  • 82nd & 42nd & 44th & 2ndTB
    • View Profile
  • Nick: 2ndTB[B]_Sgt_Maestro
  • Side: Union
« Reply #183 on: February 02, 2019, 04:09:31 pm »
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: 1234197
Neden Yasaklanmalı?: Kafasına göre kurallar koyup rastgele perma ban atıyor. Kural listesinde olmamasına rağmen danstan rahatsız olup insanlara ban atarak egosunu tatmin edemez, TRGF topluluk sunucusudur ve tek bir kişinin keyfine göre işleyemez bu yüzden mümkünse banlanmasını, en azından yetkisini nasıl kullanacağını öğrenene kadar adminliğinin alınmasını talep ediyorum.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 02.02.2019 Saat: öğleden sonra 16.30 civarı.
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): Yukarıdaki arkadaşlar gerekli ekran görüntülerini yüklediler.

« Last Edit: April 22, 2020, 09:30:15 pm by Maestro »
“Yaşasın Cumhuriyet!”

"Vive la République"

Offline DeliTürk

• Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: DeliTurk
« Reply #184 on: February 02, 2019, 05:38:18 pm »
➤ Diğer oyuncuları rahatsız etmek ve kışkırtmak yasaktır.
Bu kural zaten sunucun ilk kurallarındandır. Ben o hareketten rahatsız olduğum için öncelikle arkadaşı uyarıyorum. Sert tepkiyle karşılaşınca yapmaması gerektiğini bildiriyorum. Burası Public bir sunucu olabilir. Ancak Public olması admine kafa tutabileceğiniz anlamına gelmiyor. Sunucudan banlanan kişilerin banı açılmayacaktır. Özür dilememi bekleyenler azcık ilerde bekleyin dükkanın önünü kapatmayın.

Offline cugi

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #185 on: February 02, 2019, 05:54:23 pm »
Neden Yasaklanmalı?: Kafasına göre kurallar koyup rastgele perma ban atıyor. Kural listesinde olmamasına rağmen danstan rahatsız olup insanlara ban atarak egosunu tatmin edemez, TRGF topluluk sunucusudur ve tek bir kişinin keyfine göre işleyemez bu yüzden mümkünse banlanmasını, en azından yetkisini nasıl kullanacağını öğrenene kadar adminliğinin alınmasını talep ediyorum.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 02.02.2019 Saat: öğleden sonra 16.30 civarı.
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): Yukarıdaki arkadaşlar gerekli ekran görüntülerini yüklediler.

Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere er-geç varır.
                                                                                                                                                                              -Mirabeau
maestro her şeyi anladım da shepherd'ın fedaisi ne olm SFADDSGDÖFŞHFGÖJŞFGJŞÇGHKHGŞÖKŞGÖK

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #186 on: February 02, 2019, 05:58:33 pm »

-Mirabeau
maestro her şeyi anladım da shepherd'ın fedaisi ne olm SFADDSGDÖFŞHFGÖJŞFGJŞÇGHKHGŞÖKŞGÖK
herkes shepherdın fedaisidir paşamıza biat edin

Offline DeliTürk

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #187 on: February 02, 2019, 08:04:32 pm »

-Mirabeau
Bak şuan alındı adminliğim geldi mi?

Offline Presive

• Corporal
  • *
  • SA .
    • View Profile
  • Nick: 82nd_Presive
« Reply #188 on: February 02, 2019, 10:51:59 pm »
Bu kural zaten sunucun ilk kurallarındandır. Ben o hareketten rahatsız olduğum için öncelikle arkadaşı uyarıyorum. Sert tepkiyle karşılaşınca yapmaması gerektiğini bildiriyorum. Burası Public bir sunucu olabilir. Ancak Public olması admine kafa tutabileceğiniz anlamına gelmiyor. Sunucudan banlanan kişilerin banı açılmayacaktır. Özür dilememi bekleyenler azcık ilerde bekleyin dükkanın önünü kapatmayın.

Sen değil miydin ?Serverdayken ben hariç herkese yapabilirsiniz böyle bir kural yok ama sunucu sahibi ben olduğum için bana böyle davranamazsın diyen,ama foruma gelince işler nasıl değişti böyle ?

Offline Strawhead

• Captain
  • *
  • I am on a long and narrow path.
    • View Profile
« Reply #189 on: February 02, 2019, 11:07:41 pm »

Offline flexd

• Private
  • *
    • View Profile
« Reply #190 on: February 02, 2019, 11:12:10 pm »
delitürk 82ye tek atıyor hd izle

xd iyi yapmışsın DeliTurk

Offline Tonyukuk

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #191 on: February 02, 2019, 11:18:22 pm »
Haydaa

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
« Reply #192 on: February 03, 2019, 12:15:08 am »
olayı inceledim ve 82 tarafının haksız olduğuna hükmettim.
ayrıca bundan sonra aynı şikayeti birden fazla yapar iseniz şikayetiniz ne olursa olsun incelemeden atan ve tekrarlayan kişiye ban atarım.

this community literally sucks

Offline DeliTürk

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #193 on: February 03, 2019, 02:49:44 am »

Sen değil miydin ?Serverdayken ben hariç herkese yapabilirsiniz böyle bir kural yok ama sunucu sahibi ben olduğum için bana böyle davranamazsın diyen,ama foruma gelince işler nasıl değişti böyle ?
Onlar rahatsız olmuyorsa atabilirsiniz dedim aslan.

Offline Manopastero

• Corporal
  • *
  • Mapper...
    • View Profile
  • Nick: 98e[Artg]_SgtArtg_Mano
« Reply #194 on: February 03, 2019, 06:27:09 am »
olayı inceledim ve 82 tarafının haksız olduğuna hükmettim.
ayrıca bundan sonra aynı şikayeti birden fazla yapar iseniz şikayetiniz ne olursa olsun incelemeden atan ve tekrarlayan kişiye ban atarım.

Ne konuda haksız bulduğunu bana açıklamanı istiyorum madem "DeliTurk" tekme atılmasından hoşlanmıyor aynı şey benim içinde geçerli sunucuda şayet ölürsem tekme yedim uyaracağım tekrarlanırsa "Perm". "DeliTurk" bizzat bunu yaptı madem taraf tutacaksın "sN0w" o zaman şikayeti boşver de "Ban Kaldırma" talebini onaylarsınız işte bizde sırf bu haksızlığa düşmeyelim diye suç duyurusu görülsün diye yaptık ama maalesef yine taraf yine taraf tutma bunu nasıl açıklayacaksın "sN0w" merak ediyorum?