Author Topic: 1v1 ligi Türkiye takım kaptanı.  (Read 17437 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union
Re: 1v1 ligi Türkiye takım kaptanı.
« Reply #30 on: November 16, 2018, 04:25:20 pm »
 ;D  ;D  ;D

Çok iyi paylaşmışsın aferim sana, neden sildim halen idrak edemedin, birazdan özel mesaj kutuna bir ileti gelir idrak edersin..

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
  • Side: Neutral
« Reply #31 on: November 16, 2018, 05:05:39 pm »
;D  ;D  ;D

Çok iyi paylaşmışsın aferim sana, neden sildim halen idrak edemedin, birazdan özel mesaj kutuna bir ileti gelir idrak edersin..
aYn Knk XD

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
  • Side: Confederacy
« Reply #32 on: November 16, 2018, 05:26:02 pm »
;D  ;D  ;D

Bekliyorum Paşazadem bekliyorum kimden mesaj gelicek kime yalvardın yine arnavut dostlarınamı yoksa amerikalımı xDDDD
Spoiler
[close]

« Last Edit: November 16, 2018, 05:29:53 pm by Luz1kA »

Offline Feodras

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Feodras
« Reply #33 on: November 16, 2018, 05:29:03 pm »
Marji başkan TR şampiyon

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
« Reply #34 on: November 16, 2018, 09:41:52 pm »
boş boş tartışmalara, gereksiz kıskançlığa gerek yok. berkoviç'te rebellious'ta elinden geleni yeterince yaptılar. şimdi sıra marji'de :d
#marjiforpresidency

this community literally sucks

Offline Sпарта

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: ANANASOR
« Reply #35 on: November 16, 2018, 09:44:18 pm »
Marji önce süngü öğreticem diye dolandırdığın parami ver kaptanlığa sonra düşünürüz
ALEVLİ DESİT

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
« Reply #36 on: November 16, 2018, 09:46:04 pm »
Marji önce süngü öğreticem diye dolandırdığın parami ver kaptanlığa sonra düşünürüz
şimdide dolandırıcı olduk amk xd

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
« Reply #37 on: November 16, 2018, 09:47:05 pm »

kaptanımda aradığım özellik işte bu, ya samet uzan başa ya kuzgun leşe

this community literally sucks

Offline Sпарта

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: ANANASOR
« Reply #38 on: November 16, 2018, 09:49:13 pm »
birşey öğretsen helali hoş holsun derdimde ulan tek bi halt öğretmedin zamanında 2 sene olucak  hala aklımdasın
ALEVLİ DESİT

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
« Reply #39 on: November 16, 2018, 10:06:20 pm »
verdiginiz paralar yol su ve elektrik olarak geri dönecek

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
« Reply #40 on: November 16, 2018, 10:06:34 pm »
birşey öğretsen helali hoş holsun derdimde ulan tek bi halt öğretmedin zamanında 2 sene olucak  hala aklımdasın
Milli takıma alcam seni len amq

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
« Reply #41 on: November 17, 2018, 08:56:06 am »
Burada kıskançlık ve entrika yapan ben değilim, iki yüzlü kişiler bana İQ bozuk diyor daha düne kadar Steam üzerinden gülüm diyen kişiler ise şimdi farklı oluyorlar, sizlerin bir oyun için bu ortamda ki insana davranışınız eğer bu ise alın sizin olsun kaptanlık.. Reziller.

yecgga

• Guest
« Reply #42 on: November 17, 2018, 09:29:28 am »
Burada kıskançlık ve entrika yapan ben değilim, iki yüzlü kişiler bana İQ bozuk diyor daha düne kadar Steam üzerinden gülüm diyen kişiler ise şimdi farklı oluyorlar, sizlerin bir oyun için bu ortamda ki insana davranışınız eğer bu ise alın sizin olsun kaptanlık.. Reziller.

Entrika ve fesat senin tarzın değil miydi şep? Geçmişte yaptığın şeyleri ne çabuk unuttun? Bak ben çıkıp yüzüne karşı söylüyorum bazı şeyleri, TS'de milletin arkasından küfür etmiyorum. Sana da tavsiye ederim aynısını.

Not: Tartışmayı uzatmak istemiyorum ama sen çıkıp tartışmayı uzatmak istersen ben hep buradayım.

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
« Reply #43 on: November 17, 2018, 10:08:00 am »

Entrika ve fesat senin tarzın değil miydi şep? Geçmişte yaptığın şeyleri ne çabuk unuttun? Bak ben çıkıp yüzüne karşı söylüyorum bazı şeyleri, TS'de milletin arkasından küfür etmiyorum. Sana da tavsiye ederim aynısını.

Not: Tartışmayı uzatmak istemiyorum ama sen çıkıp tartışmayı uzatmak istersen ben hep buradayım.

Allah Allah ben de mi var sorun diyordum, bak kardeşim sen kendin söylüyorsun,  geçmişte yaptığın diye şu anda yapsaydım ortada kalmazdı kimse, işte o zaman küfür etmek için haklı siz olurdunuz. Ben entrika fesat o işlerle uğraşmıyorum ama belli ki sen bu konuda gayet başarılı birisin, aferim sana.. Uzatmak gibi benim de bir derdim yok çünkü vakit önemlidir. Haydi size güle güle Gatts Efendi.

yecgga

• Guest
« Reply #44 on: November 17, 2018, 11:29:19 am »

Allah Allah ben de mi var sorun diyordum, bak kardeşim sen kendin söylüyorsun,  geçmişte yaptığın diye şu anda yapsaydım ortada kalmazdı kimse, işte o zaman küfür etmek için haklı siz olurdunuz. Ben entrika fesat o işlerle uğraşmıyorum ama belli ki sen bu konuda gayet başarılı birisin, aferim sana.. Uzatmak gibi benim de bir derdim yok çünkü vakit önemlidir. Haydi size güle güle Gatts Efendi.

ulan şu kafaya bak, 20 yıldır şarap içiyorum şu kafayı yakalayamadım, ortada kimse kalmazmışmış kdjsakldasldsjkahdasj nasıl bir dünyada yaşıyorsun sen? ve ayrıca hiçbir zaman bir bok değildin ki zaten sen, kimsenin güvenmediği bir hain olmaktan daha öteye gidemedin hiç
« Last Edit: November 17, 2018, 11:32:29 am by Gatts »