Author Topic: 50th Regiment of Foot - The Dirty Half-Hundred (19.05.2019 - 19.01.2020)  (Read 42054 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
Re: 50th Regiment of Foot - The Dirty Half-Hundred
« Reply #135 on: September 01, 2019, 09:51:56 pm »
hangi klanda oynadığımı çok iyi biliyorsun. Yeteri kadar billura sahibim diyorsan liderime maç teklif edin.
bax 15thdən gelip səni.. 8) 8)

« Last Edit: September 01, 2019, 09:54:10 pm by karaboga »

this community literally sucks

Offline Zeus.

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
  • Nick: 98th_Maj_Zeus
  • Side: Neutral
« Reply #136 on: September 01, 2019, 10:08:53 pm »

Offline ⚜ 42nd Volunteer Infantry Regiment ⚜

• Sergeant Major
  • *
    • View Profile
« Reply #137 on: September 01, 2019, 10:11:45 pm »
Spoiler
[close]

Gönül istiyor ki özellikle Türk Ortamı'nda insanlar birbirlerine *Sebepsiz Yere* sataşmasın, herkes kendi yağında kavrulup gitsin ancak, hayaller hayatlar işte. Şurada birkaç ay sonra Bannerlord'un açık betası çıkacak ki buradaki bir çok arkadaşın da orada oynayacağına eminim. İnsanlarla aranızı düzeltmeye çalışmak yerine, tam tersine aranızı bozmaya çalışıyorsunuz. Bundan birkaç ay sonra da aynı ortamda olacağız ve bu kavgaları sona erdirmezseniz bu sefer bu olaylar oyuncularada yansıyacak, belki de oturup düzgünce sohbet ettiklerinde can kardeş olacak kişileri bölmeyin. Kısaca demek istediğim şey şu, şurada zaten NW de TR ortamı da ölmüş, çoğu alay [Biz Dahil] yavaş yavaş kapanma yoluna gidiyoruz. Biz 42 olarak diğer alaylarla aramızdaki kavgaları bitirip, bannerlordda düzgün bir arkadaşlık ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Saçma sapan yorumlar yapan arkadaşlara tek tavsiyem diğer oyuncularla aralarındaki hüsumeti bitirip zaten uzun bir zaman önce bitmiş olan bu modun-oyunun ortamını daha fazla boka çevirmemeleri. İyi forumlar.

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
  • Nick: Astero
« Reply #138 on: September 01, 2019, 10:18:01 pm »
32.Alayın Generali olarak yaşanan tatsızlıktan dolayı 32.Alay adına özür dilerim ve aynı şekilde 32.Alayın kimlerle maç yapacağına BEN karar veririm zaten bir çok kez teklifi attım.Hepinize iyi akşamlar geçirmek dileğiyle.

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #139 on: September 01, 2019, 10:22:04 pm »

Offline ⚜ 42nd Volunteer Infantry Regiment ⚜

• Sergeant Major
  • *
    • View Profile
« Reply #140 on: September 01, 2019, 10:23:03 pm »
32.Alayın Generali olarak yaşanan tatsızlıktan dolayı 32.Alay adına özür dilerim ve aynı şekilde 32.Alayın kimlerle maç yapacağına BEN karar veririm zaten bir çok kez teklifi attım.Hepinize iyi akşamlar geçirmek dileğiyle.
affettim hadi bir daha olmasın

Yine başladın boş yapmaya Puppet.

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
  • Nick: Astero
« Reply #141 on: September 01, 2019, 10:33:21 pm »
Spoiler
[close]

Gönül istiyor ki özellikle Türk Ortamı'nda insanlar birbirlerine *Sebepsiz Yere* sataşmasın, herkes kendi yağında kavrulup gitsin ancak, hayaller hayatlar işte. Şurada birkaç ay sonra Bannerlord'un açık betası çıkacak ki buradaki bir çok arkadaşın da orada oynayacağına eminim. İnsanlarla aranızı düzeltmeye çalışmak yerine, tam tersine aranızı bozmaya çalışıyorsunuz. Bundan birkaç ay sonra da aynı ortamda olacağız ve bu kavgaları sona erdirmezseniz bu sefer bu olaylar oyuncularada yansıyacak, belki de oturup düzgünce sohbet ettiklerinde can kardeş olacak kişileri bölmeyin. Kısaca demek istediğim şey şu, şurada zaten NW de TR ortamı da ölmüş, çoğu alay [Biz Dahil] yavaş yavaş kapanma yoluna gidiyoruz. Biz 42 olarak diğer alaylarla aramızdaki kavgaları bitirip, bannerlordda düzgün bir arkadaşlık ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Saçma sapan yorumlar yapan arkadaşlara tek tavsiyem diğer oyuncularla aralarındaki hüsumeti bitirip zaten uzun bir zaman önce bitmiş olan bu modun-oyunun ortamını daha fazla boka çevirmemeleri. İyi forumlar.
Doğru dediğine katılıyorum 5-6 ay sonra buradaki çoğu kişi bannerlord oynamaya gidecek klanlar açacak vs binaenaleyn Birbirimizi dişlememize gerek yok.

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
« Reply #142 on: September 01, 2019, 10:34:50 pm »
Ben kararlarımı kendim veririm. Özür dilenecek bir durum YOK. Burada bir konu üzerine konuşuldu ve bitti, herkes yazacağını yazdı. Eğer benim adıma bir şeyler yazdığını zanneden varsa boşuna uğraşmasın ben söyleyeceğimi söyledim burada alakasız duyar kasan veya boş yapanlar da pek beni ilgilendirmiyor, mevzu benim için bitmiştir.

Offline GodBulgur

• Private
  • *
  • i'm gonna make him an offer he can't refuse
    • View Profile
  • Nick: BABANNE LAWYER
« Reply #143 on: September 01, 2019, 10:36:35 pm »
Keşke üyeleri de astero gibi olsa

Offline Johnny Joestar

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
  • Nick: 50th_General_Johnny_Joestar
  • Side: Union
« Reply #144 on: September 01, 2019, 10:38:02 pm »
Ben kararlarımı kendim veririm. Özür dilenecek bir durum YOK. Burada bir konu üzerine konuşuldu ve bitti, herkes yazacağını yazdı. Eğer benim adıma bir şeyler yazdığını zanneden varsa boşuna uğraşmasın ben söyleyeceğimi söyledim burada alakasız duyar kasan veya boş yapanlar da pek beni ilgilendirmiyor, mevzu benim için bitmiştir.
bitti falan diyosun da iddia ettiğin şeyi atmadın bana hala, öyle asılsız bir iddiada bulunarak klanıma iftira atıp "çamur atayım da izi kalsın" tavırlarında bulunarak kendini küçük düşürüyorsun

Offline Pipet

• Corporal
  • *
    • View Profile
« Reply #145 on: September 01, 2019, 10:41:01 pm »
millete sataşmanın boş söylemlerde, asılsız iftiralarda bulunmanın bir mantığı yok umarım bannerlordda bu tarz kişilerle karşılaşmayız kendi klanının lideri son sözü söylemişse uzatmanın ne mantığı var

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #146 on: September 01, 2019, 10:42:46 pm »

Offline GodBulgur

• Private