Author Topic: 98° Reggimento di Parma // ''La Vittoria Sara Nostra'' [Aktif]  (Read 154464 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
Re: 98° Reggimento di Parma // ''La Vittoria Sara Nostra'' [Aktif]
« Reply #585 on: August 24, 2019, 09:10:28 pm »
Neyi değiştirmişim söyle bakalım ülke değiştirme işini diyorsan steamde Kültürel merakım var o yüzden değiştiriyorum sana batan bir şey yok

aynen kanka bi ara almanım de bi ara fin'im(vatandaşlarıyım manasında) sonra kültürel merakım var :d

neyse aga elinize felan sağlık değil baya baya ez bi maçtı, sonrakinde görüşmemek üzere by.

this community literally sucks

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
  • Nick: Astero
« Reply #586 on: August 24, 2019, 09:11:56 pm »
Neyi değiştirmişim söyle bakalım ülke değiştirme işini diyorsan steamde Kültürel merakım var o yüzden değiştiriyorum sana batan bir şey yok

aynen kanka bi ara almanım de bi ara fin'im(vatandaşlarıyım manasında) sonra kültürel merakım var :d
Ben sadece steamde ülkemi değiştiriyorum hiçbir zamanda almanım finim diye bir şey demedim. Beni tanıyan zaten macar olduğumu biliyor uzun zamandır bunu sende biliyorsun burada neden bana ''Gani'' diyorsun anlamadım. Hatta konumuz maçken neden kişisel bir olaya gitti anlamadım. Neyse, ben genede seninle olan geçmişimin hakkını vereceğim ve eline sağlık gayet güzel kudurdun diyeceğim.
« Last Edit: August 24, 2019, 09:14:02 pm by Astero »

Offline GodBulgur

• Private
  • *
  • i'm gonna make him an offer he can't refuse
    • View Profile
  • Nick: BABANNE LAWYER
  • Side: Neutral
« Reply #587 on: August 24, 2019, 09:12:42 pm »
salam sosis şırdan

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #588 on: August 24, 2019, 09:15:46 pm »

Neyse, ben genede seninle olan geçmişimin hakkını vereceğim ve eline sağlık gayet güzel kudurdun diyeceğim.

"senle olan geçmişimi s*****"

maçta söylediğin bu cümleyi aynen iade ediyorum "köpek" generalim, hüüülemeye devam :d

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
« Reply #589 on: August 24, 2019, 09:18:04 pm »

Neyse, ben genede seninle olan geçmişimin hakkını vereceğim ve eline sağlık gayet güzel kudurdun diyeceğim.

maçta söylediğin bu cümleyi aynen iade ediyorum "köpek" kardeşim, hüüülemeye devam :d
Zaten buna dayanarak ''eline sağlık gayet güzel kudurdun'' dedim. Hüüüüleyen sensin burada o kadar kudurmuşsunki maç sonu ez yazıp birde fse forumunda bile ''ez'' imajı verebiliyorsun. Tabi şuan ne kazandığını bilmiyorum, keşke sana tekme atıp seni bu duruma düşürmeseydim özür dilerim

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #590 on: August 24, 2019, 09:19:05 pm »

maçta söylediğin bu cümleyi aynen iade ediyorum "köpek" kardeşim, hüüülemeye devam :d
Zaten buna dayanarak ''eline sağlık gayet güzel kudurdun'' dedim. Hüüüüleyen sensin burada o kadar kudurmuşsunki maç sonu ez yazıp birde fse forumunda bile ''ez'' imajı verebiliyorsun. Tabi şuan ne kazandığını bilmiyorum, keşke sana tekme atıp seni bu duruma düşürmeseydim özür dilerim

eıouh5ırhjkhnjtwekhf 8 kişilik nizam ve kaliteye doymuş klanınla başarılara koşmaya devam generalim o7

yecgga

• Guest
« Reply #591 on: August 24, 2019, 09:19:32 pm »
snow yanma koçum

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #592 on: August 24, 2019, 09:21:41 pm »
astero be like;
-kuduran sensin

snow yanma koçum

1937 tuncelisi gibi mi? oh waitt xddd

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
« Reply #593 on: August 24, 2019, 09:22:10 pm »
Bir şeyin arkasından koşmuyorum,birincilik hedeflemiyorum, en büyük olmayı hedeflemiyorum. Tek istediğim şey maçta düzgün oynayalım ve arkadaş ortamında iyi olalım. Zaten o kadar tilt olmuşsun ki o attığım tekmeye, acısını burada çıkarabileceğini zannediyorsun.

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
« Reply #594 on: August 24, 2019, 09:24:20 pm »
astero be like;
-kuduran sensin

Sen şuan kendini göstermişsin burada. Şuan bir şeye kudurduğum yok ben gayet adam gibi maçımı yaptım maç esnasında senle bir takım sıkıntılar yaşadık ve Axrinnn beyle nereden çıktıysa oda onun dışında başkasıyla bir sıkıntı yaşamadım. Sen maçı 15-0 biteceğini falan zannettin ama isteğin olmadı şuan kuduran sensin ben değilim.

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #595 on: August 24, 2019, 09:25:31 pm »
Bir şeyin arkasından koşmuyorum,birincilik hedeflemiyorum, en büyük olmayı hedeflemiyorum. Tek istediğim şey maçta düzgün oynayalım ve arkadaş ortamında iyi olalım. Zaten o kadar tilt olmuşsun ki o attığım tekmeye, acısını burada çıkarabileceğini zannediyorsun.

ben asıl tekmeyi arkamdan ettiğin küfürlerden sonra yedim zaten evladım, maçla alakası yok :D senin gibi beyin lümpeni birisiyle de konuşmaya gerek duymuyorum daha fazla, yallah köyüne.

Spoiler
[close]

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
« Reply #596 on: August 24, 2019, 09:30:15 pm »

ben asıl tekmeyi arkamdan ettiğin küfürlerden sonra yedim zaten evladım, maçla alakası yok :D senin gibi beyin lümpeni birisiyle de konuşmaya gerek duymuyorum daha fazla, yallah köyüne.

Spoiler
[close]
Senin arkandan küfür falan etmedim sen çıkınca sadece dediğim şey şuydu ''Savaş bana ayıp etti'' bunu baran abide dedi o konuda hem fikiriz. Zaten bunu senin yüzünede söyledim ayıp ettin diye konuştuk onun dışında zaten ben çıkan yada çıkmak isteyen insana bir şey diyemem ama uzun zamandır beraber olduğun,TR-NWL şampiyonluğunu beraber kazandığın,Üniversiteye senin yanına gelecem dediğim, beraber Nr.3'ü kurduğun adam bir anda çıkınca işte insana koyuyor. Birde üstüne sana karşı tavır alırmış gibi davranıp seni sinir etmeye çalışıncada x2 oluyor.
« Last Edit: August 24, 2019, 09:33:13 pm by Astero »

Offline Axrinn

• Colonel
  • *
    • View Profile
« Reply #597 on: August 24, 2019, 09:34:32 pm »
Spoiler
astero be like;
-kuduran sensin

Sen şuan kendini göstermişsin burada. Şuan bir şeye kudurduğum yok ben gayet adam gibi maçımı yaptım maç esnasında senle bir takım sıkıntılar yaşadık ve Axrinnn beyle nereden çıktıysa oda onun dışında başkasıyla bir sıkıntı yaşamadım. Sen maçı 15-0 biteceğini falan zannettin ama isteğin olmadı şuan kuduran sensin ben değilim.
[close]

Gerçek generali özlemek seninle sıkıntı yaşatıyorsa bilmiyorum   :-* konuyu daha fazla uzatma bence zaten boşuna maçta düşman edindin.

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
« Reply #598 on: August 24, 2019, 09:37:35 pm »
Spoiler
astero be like;
-kuduran sensin

[close]

Gerçek generali özlemek seninle sıkıntı yaşatıyorsa bilmiyorum   :-* konuyu daha fazla uzatma bence zaten boşuna maçta düşman edindin.
Sen benim erayla sıkıntılı olduğumu falan zannediyorsun heralde böyle kanlı bıçaklı. Sıkıntı senin boş yapman bilmediğin işe burnunu sokuyorsun birde maçta ukala ukala konuşuyorsun tabiki tepkimi vereceğim ve ayrıca. Düşmanın olarak düşünüyorsan beni şuan buyur düşünmeye devam et, sen benim düşmanım falan olamazsın.
« Last Edit: August 24, 2019, 09:40:05 pm by Astero »

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #599 on: August 24, 2019, 09:38:05 pm »
ne macarı bu salam macarımı