Author Topic: 98° Reggimento di Parma // ''La Vittoria Sara Nostra'' [Aktif]  (Read 154496 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zeus.

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
  • Nick: 98th_Maj_Zeus
  • Side: Neutral
Re: 98th Regiment of Foot (Prince of Wales’ Tipperary) [Aktif ve Yeni]
« Reply #120 on: June 07, 2019, 05:09:45 pm »
Yorum silen ezik orospu cocuklarsiniz  amk daha ne diyeyim kendinizce bir konu açmışsınız takıliyorsunuz
ulan noname sen hala mı burdasın :D ?
« Last Edit: June 07, 2019, 05:12:25 pm by zeusxll »

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
Re: 98th Regiment of Foot (Prince of Wales’ Tipperary) [Aktif]
« Reply #121 on: June 07, 2019, 05:32:39 pm »
veled kavgası

Offline Light

• Corporal
  • *
    • View Profile
« Reply #122 on: June 07, 2019, 05:34:27 pm »
İddaa kuponuna çevirdiniz klanı beeee Aaaaa.

Offline Hiruko

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #123 on: June 07, 2019, 06:01:28 pm »
Bu forumdan da atılmayın beyler

Offline 98° Reggimento di Parma

• Sergeant
  • *
  • Official FSE Account of 98° Reggimento di Parma
    • View Profile
  • Nick: 98° Reggimento di Parma
« Reply #124 on: June 07, 2019, 06:07:51 pm »
    European Infantry Cup'ta Dün 56e ile yaptığımız maçı 5-5  Bitirdik. Maç cidden çok çekişmeli geçti rakibimizi tebrik ediyoruz.

Maça Ait Video

Spoiler
[close]

Konuyu daha fazla kirletmessek sevinirim herkes işine baksın
« Last Edit: June 08, 2019, 09:12:54 am by 98th Official »

Offline Mr.Frey

• Private
  • *
    • View Profile
  • Nick: Frey
« Reply #125 on: June 07, 2019, 06:44:11 pm »
Selamınaleyküm çok şey kaçırmışım, yorumların hepsini okudum. (iligi morosbusu shep hariç tabi)İlk olarak 67den çıktığımda blok dahi tutamıyordum, 88 bana çok şey kattı öncelikle hayatım boyunca unutmayacağım 2 abi kattı.

Bana kimse özel ant vermedi malesef bunun için subay kadrosuna (gatts, Light ve çok sevgili Caucasian) teşekkürü borç bilirim. Ama malesef herşey oyun değil herşey iyi oynamak değil eğer insanları alayınıza tutmak istiyorsanız onlarla vakit geçirmek zorundasınız beraber oyun oynamak zorundasınız kimse maç yapmak için klanda durmaz. İşte tam bu noktada devreye Light caucasian ve değerli kardeşim Luz1kA geliyor. Gatts bu konuda hiçbir zaman iyi olamadı kendileri daha wp grubunda durmaya dahi tenezzül etmiyor. Luz1kA yı ne kadar sevsemde onlar çıktığında ben çıkmadım çünkü beni hala 88de tutacak 2 kişi vardı. Yani malesef kimse 88de gatts için durmuyordu kimseyi kendine çok sevdiremedi sevdirse bile ilk sırada olamadı çünkü oyuncusuyla bir bağı yoktu en büyük hatası buydu.

(yanlış yazdıysam affola yoldayken yazdım)
Imagine, frey is müslim 

Spoiler
but its impossible
[close]

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
« Reply #126 on: June 07, 2019, 08:45:03 pm »
Selamınaleyküm çok şey kaçırmışım, yorumların hepsini okudum. (iligi morosbusu shep hariç tabi)İlk olarak 67den çıktığımda blok dahi tutamıyordum, 88 bana çok şey kattı öncelikle hayatım boyunca unutmayacağım 2 abi kattı.

Bana kimse özel ant vermedi malesef bunun için subay kadrosuna (gatts, Light ve çok sevgili Caucasian) teşekkürü borç bilirim. Ama malesef herşey oyun değil herşey iyi oynamak değil eğer insanları alayınıza tutmak istiyorsanız onlarla vakit geçirmek zorundasınız beraber oyun oynamak zorundasınız kimse maç yapmak için klanda durmaz. İşte tam bu noktada devreye Light caucasian ve değerli kardeşim Luz1kA geliyor. Gatts bu konuda hiçbir zaman iyi olamadı kendileri daha wp grubunda durmaya dahi tenezzül etmiyor. Luz1kA yı ne kadar sevsemde onlar çıktığında ben çıkmadım çünkü beni hala 88de tutacak 2 kişi vardı. Yani malesef kimse 88de gatts için durmuyordu kimseyi kendine çok sevdiremedi sevdirse bile ilk sırada olamadı çünkü oyuncusuyla bir bağı yoktu en büyük hatası buydu.

(yanlış yazdıysam affola yoldayken yazdım)

biz luzikayla sampta araç çalıyoz, bu arada NO.118, İddia oranı 1 için 2.00 olacak.

benim de kalbimi çaldın

this community literally sucks

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #127 on: June 07, 2019, 09:37:31 pm »
98th 10 - 0 71e

gg, 71e was outnumbered but still did some damage in melee, 98th line played with good discipline.

discipline 100 melee -100

Offline Zeus.

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
  • Nick: 98th_Maj_Zeus
« Reply #128 on: June 07, 2019, 09:44:01 pm »
98th 10 - 0 71e

gg, 71e was outnumbered but still did some damage in melee, 98th line played with good discipline.

discipline 100 melee -100
kıskanma marji

Offline Light

• Corporal
  • *
    • View Profile
« Reply #129 on: June 08, 2019, 02:10:40 am »
Önceki yazılanlara hitaben kendimi tutamayarak bir şeyler ekliyorum şimdiden kusurum olduysa affola.

Shepherd, bu bir Coup değil yanlış bilgi verme. Zülfikar 88'i kapattı ve bizde çıktık yolları ayırdık. Ben ve Cauc 4 yıldır düşündüğümüz peşinde gitmeyi istediğimiz hayalleri tamamıyla gerçekleştirdik. Buna Zülfikar engelde oldu destekte burası böyle. 88'e ilk katıldığım zaman ben Lost'un beni ikna etmesi ve hiç bir türk klanının Avrupa klanlarıyla aynı ölçüde oynayamamasına üzüldümdendi. Benim için Türk klanları çöpten farksızdı. Oradaki amacım Avrupa eventlerine giripte aynı klasmana çıkabilecek bir klanda olmaktı ki o zaman hiç bir klan Avrupa klanlarıyla oynamıyordu bile. Ama biz başardık. Sonra sen sıkıldın ve kapattın klanı. Ben 96th'de Yabgu Burak'la gelişimi devam ettirmek istedim sen ve Cauc Nr88'i kurmamızda ikna ettiniz. Amacımız sadece oynamak değil kazanmaktı. PLANLI VE PROGRAMLI oynayarak sonuna kadar disiplinle kazanmaktı. Ve biz başardık. 4e'yi açtın hiç bir şey yapamadan kapattın. Ben utanç duydum açıkçası nr88'de adam ettiğimiz adamların ne hale geldiğini görünce. 88th'yi açtık ve INTERNATIONAL olalım diye plan yaptık. Sen bile yamuk yumuk ingilizce konuşurken işimiz zordu ama biz başardık. İngilizce dersleri vermeyi bile düşündüm sırf integrasyonu artırmak için. Hep biz PLANLAYARAK başardık.

Öncelikle Zülfikar, sunucu websitesi vs. gibi şeylerin ücretlerini karşıladığı için teşekkür ederim finansman desteği gibi destekledi klanı (liderliğinin dışında). Ben ilk 88'e geldiğim zaman klan bir hiçti. Sefilleri oynayan 20dk line olmaya çalışan bir takım güzel insandınız. Ben size acıdığım için bu kadar vakit vermek emek vermek istedim. Yüzlerce antrenman, taktik antrenmanı gecenin bilmem kaçında GF maçları sabahlara kadar katılım şemasını nasıl iyileştiririm gibi çalışmalar, harita yapmalar logo tasarımları, o kadar adamı saatlerce dinleyip klandan çıkmasın veya kavgalar büyümesin diye uğraşmak o kadar turnuva için nasıl daha iyi yaparız'ı düşünmek gibi şeyler yaptım. Ve sen utanmayıp bana sen ne yaptın bu klan için diyorsun. Bu noktada ben sana laf söylemem başkaları söyler. Emek verdiğim insanlar söyler.

Biz senin arkandan pis pis gülmüyoruz senin durumuna acıyoruz. Eğer bizim kadar senin açıklarını kapatabilecek grup bulabilirsen onlara çok iyi davran ve en özünde dinlemeni tavsiye ederim. Çünkü ben sana anlatmaktan yoruldum.

Luzika klana geldiğinde serseri gibiydi tamamen katılıyorum. Ama ben Luzika'ya dedim, eğer uğraşırsan benim çıkardığımdan daha iyi iş çıkartırsın. Senin burada Luzika'ya laf sokmana hakkın yok. Onu kaybetmeseydin şu an 98th yerine çok daha güçlü bir oluşum olacaktı. 88th'nin hiç olmadığı kadar. Luzika'ya kendisinin en iyisi ayrı bir yoldan gitmesi gerektiğini ben söyledim. Klan açılmadan benim haberim hatta onayım bile vardı. Ben askere gitmeden briefing bile verdim size ama geri döndüğümde nafile olduğunu gördüm. Luzika benim yapmaya çalışıpta yapamadığım işleri yapabiliyordu Luzika hala yapıyor. O kadar hata yaptı nasihatler özürler kabahatler... Ben onun için sorumluluk alıp laf yedim üzülüyor muyum? Hayır. 88'i bu zamana kadar ne yaptığımızı en çok bizimle içli dışlı olanlar bilir. Biz onlara çekirdek/kemik kadro diyorduk, onlar bile aynı lafları söylüyorsa özellikle sonradan katılanlar o zaman kabahat kimde?

Seninle uğraşmak cidden çok zor Zülfikar. Çok anlayışsızsın. 1 dediğimi 15dk'da 9 kişiye ikna ettirebilirim. Ama seni 10 saatte ettiremiyorum. Sana soruyorum karşı argümanın var mı diye sallamıyorsun. Tek tek hepimizi kaybettin herhalde son kaybedeceğin kişi ben olurum diyordum ama ben askerden döndükten sonra asıl hayal kırıklığını gördüm. Şu ana kadar yaptığımız tüm başarılar bir master plan dahilinde oldu. Sen kalkıp doğaçlama oynayalım nasıl olsa kazanırız modundasın. Ben sana 4 yıldır söylüyorum. Biz Türk'üz bize işlemez o tür oyun diye. Hiç dinlemedin. Sen dinlemedin ben anlattım başkaları dinledi.

Bizi iyi yapan 4 subay olduğumuz zaman bile hep farklı düşünen insanlar olmamızdı. Biz aynı kafadan olsaydık klan gelişmezdi evet.Ben eleştirmesem sende uğraşmasan Cauc dinleyip itiraz etmese... Biz bu hale gel-mez-dik. Oyunun konusunda hiç söyleyecek şeyim yok kendini çok geliştirdin. Event organizasyonu konusunda hep dakik oldun. Ama sen uzun süredir hep doğruyu yaptığını düşündün. 88 bizden önce yoktu. Bizden sonra nasıl olacak göstermek senin elinde tabii eğer ilgilenirsen.

PS: Bu arada Groupfighting sunucusuna tüm klanı sokmak antrenman değildir.
« Last Edit: June 08, 2019, 02:47:12 am by Light »

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
« Reply #130 on: June 08, 2019, 04:13:17 am »
Spoiler
[close]

this community literally sucks

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
« Reply #131 on: June 08, 2019, 08:15:40 am »
Ben zaten oyunu bıraktım fakat bir sorumluluğum var Giles'i tek başına bırakamam elimden geldiğince oyunu oynamasamda 98'le ilgilenmeye çalışıyorum tıpkı 88'de olduğu gibi. Bu süreçte çok fazla yabancı arkadaşlar edindim Ako,Freedom,Wulfstan,Yoloswag gibi insanlar biz Türkçe konuşsakta Teamspeak gelip maçlarımıza giriyor hatta bizimle sohbet etmeye çalışıyolardı. Özellikle Freedom ve Ako benim dünya görüşümü bile etkiledi öncesinde Yunanistan ve Polonya'yı kötü görürdüm ama freedom'la sohbet ettikçe aslında bu işin böyle olmadığını Yunan ve Türk'ün aynı olduğunu fark ettim şimdiye gelicek olursak bunca işi beraber yaptık ama şu olan duruma bak çok üzücü gerçekten beraber şampiyonluklar yaşadığımız, geceleri beraber uykusuz kaldığımız sohbet ettiğimiz adam bize laf söylüyor gerçekten üzücü iyi bir insan olabilirsin Gatts ama asla iyi bi lider olamayacaksın. Light abi söyledi zaten benim klan kurucağımdan Light ve Coco abinin haberi vardı zaten, ben sadece erteleyip duruyordum çünkü ben klan kurarsam çok büyük bi kitle arkamdan gelicekti onlarda sıkılmıştı çünkü, hiçbir zaman rütbede yetkide gözüm olmadı şu an 98'de Cpt'yim 88'de CSjt'dım benim yaptığımın çeyreğini yapmamış insanlar çeşitli rütbeler kazanırken ben asla sesimi çıkarmadım görevimi yapmaya devam ettim tek Astsubay olarak çoğu işi tek bsşıma yaptım bunu kimse inkar edemez. 98'e gittiğimiz zaman zaten steamdan trash talk yapıyordun bana neo 6th falan diyordun cidden komikti. Olgun olmadığımı biliyordum 17. Yaşımı haziranın 18'inde doldurucam tecrübe ederek büyüyorum hatalar yaparak buralara geldim Ama dönüp baktığımda şunları rahatlıkta söyleyebilirim İyi ki de o hataları yapmışım yapmasaydım buralara gelemezdim.

Daha fazla bu konunun uzamasına gerek yok uzadıkça boşu boşuna birbirimizi üzüyoruz.
« Last Edit: June 08, 2019, 10:47:51 am by Luz1kA »

Offline cugi

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #132 on: June 08, 2019, 11:28:39 am »
Beni Affet Kaçıncı bölüm bu takip edemedim
[/quote
bos yabma lan sikko

yecgga

• Guest
« Reply #133 on: June 08, 2019, 03:45:32 pm »
İyi güzel de, bunlar sır değil ki light. Son 1 yıldır oyunu pek umursamıyorum, bunu size defalarca söyledim. Sıkıldım diyemem ama gelip günde 1 saat zevkine oynuyordum. Zevk de alıyordum. Antrenmanla, adam yetiştirmekle vs. zaman kaybetmek istemedim. Siz de ısrarla adam yetiştircez, şunu yapcaz, bunu yapcaz diyordunuz. Aramızdaki anlaşmazlıkların hepsi burada başladı. Buraya kadar normal. Herkes aynı fikirde olmak zorunda değil.

Son 9 aydır maçlara gelmiyordun, her geldiğinde klan çok kötü, klanı kapat diyordun. Üstelik bunu dediğin dönemde 18e'yi, K-KA'yı yenmiştik, 32ndBL'yi 15-1 yenmiştik. Hiç kapatmak istememe ve oyundan zevk almama rağmen cauc da isteyince klanı kapattım.(Klan çok iyiydi demiyorum, adam eksiğimiz vardı, ona rağmen iyi oynuyorduk ve şahsen ben gflerden ve maçlardan zevk alıyordum) Burası da normal.

Klan kapanana kadar aramızda hiçbir sorun olmadı, sadece siz efor sarfedelim dediniz, ben gerek yok zevkine oynayalım dedim. Klanı kapattım, ertesi gün 98'e gittiniz, onu da nasıl olsa tanıyorlar birbirlerini, bi samimiyetleri var diyip normal karşıladım. 98'de casual oynayacağız dediniz, bak buna bile bir şey demedim, zaten 88'de son 3 aydır yaptığımız şey buydu. Madem öyle yapacaktınız neden 88'in kapanmasını istediniz diye bile sormadım, kendi tercihleri sonuçta diyip geçtim.

Her şey olup bitti, herkes kendi yoluna yöneldi işte bu noktadan sonra ne kadar boş insanlar olduğunuzu gördüm, gösterdiniz.

Whatsapp'ta arkamdan konuştuklarınızı gördüm "98'e katıldık şimdi kuduruyordur", "şimdi sinirden kız arkadaşını dövüyordur" vs. bak Giles ve Luz1ka ile aram kötüydü, onlar bile böyle davranmadılar. Bunlar da yetmezmiş gibi caucasian'la çok komik olduğunuzu düşünüp oyundan dalga geçmeye çalışıyorsunuz. Caucasian gelip forumdan komik olduğunu düşünüp yıkık yazıyor, daha sonra sana demedim falan ben diyor.

Keşke azıcık adam olsaydınız. Başka diyecek bir şeyim yok size. Sizinle birlikte olduğum 4 yıla da üzülmüyorum.

Bak farkettiyseniz gelip ben size sataşmıyorum, siz yazdınız ben cevap verdim sadece. Arkanızdan da konuşmadım hiçbir zaman. 88'i geri açtım, elimden gelince oynayıp, oyundan keyif almaya çalışacağım. Şimdi azıcık adamlık gösterin ve kendi işinize bakın. Bir daha da iyi kötü hiçbir şekilde muhattap olmak istemiyorum sizinle.
« Last Edit: June 08, 2019, 04:19:29 pm by Zülfikar »

Offline Comrade_Caucasian

• Second Lieutenant
  • *
  • Warden of your nightmare
    • View Profile
  • Nick: 4e_Huss_CvlVt_Caucasian
« Reply #134 on: June 08, 2019, 05:04:52 pm »
Haha ne ben ne light sana WhatsAppta gördüğün şeyleri söylemedik. Ki numaram kimsede de yok zaten. Her şey normal demişsin, senin için normal değilmiş herhalde ki bana 98th'ye girip girmediğimi sorduğunda evet diyince, seni Steam'den silmemi istedin, bende bir sebebimin olmadığını söyledim. Sonra rerörerö diyip silmişsin, maçtan sonra farkettik. Alakası olmayanları da silmişsin gerçi. Sana pek güven olmuyor. Oyundan veya illa üstüne alındığın forumdan dalga geçmemizin sebebide senin bizde yarattığın hayal kırıklığının neticesinde oldu. Ek olarak bence komik. İşin kötü yanı senin maalesef sataşabilmek için pek bir argümanın yok. Keşke sende biraz adam olsaydın da bize artık uğrasmak istemediğini, sadece tugaydan çıkmak istediğini ve kendi başına eğlenmek istediğini söyleseydin. Ama sen naptın? Biz bunların yaptığını kendi başımıza yaparıg hohov diyip bunlara güven olmaz diyip çıktın ama aynı sen saçma sapan adamlara on defa şans vermiştin. Bu dediklerin tam competitive bir klan yönetme mantığında şeylerdi, casual değil. Gerçi sabah söylediğinle akşam söylediğin birbirini tutmuyordu. Sözlerini tutmayınca da hayal kırıklığı yarattın ve seni suçlamamıza sebep oldun. İnsan sorunu kendinde aramalı biraz.

He bi de dalga geçtiniz dediğin oyundan "#casualplay" yazmaktı. Sen ne yazdın peki? Unfunny F*gs. Bence burada wreckt person sensin. Bana sorumluluktan dem vurmuştun, ben tsde senden daha çok takılıyordum, adamlarla vakit geçiriyordum,
Yahudi bir çocuğu eğitiyordum yeni adam alsan onları da eğitecektim teke tek. Senin gibi oyun bitince kaçıp gidip knight online oynamıyordum ve sana fikirler getirmeye devam ediyordum. Fakat beyimiz hep bunların çoook zor olduğunu söylüyordu. Zaten kan kaybedilmişti ve invitelarla maç kazanılıyordu. Hangisi diye sorma bile, kendin hatırla.

Son olarak, bize argümanınla gel ve yaz. Romantik, adam olsaydınız falan geyiği yapma. Her zaman seni savunduk ama laftan anlamaz bir hırt olduğunu anlamamız biraz uzun sürdü. 4 yılına üzülen tek sen değilsin merak etme. Biz de sana meraklı değiliz, knight online'da ve hayatta başarılar.

Edit: İmla.
« Last Edit: June 08, 2019, 06:44:26 pm by Comrade_Caucasian »