Author Topic: 98° Reggimento di Parma // ''La Vittoria Sara Nostra'' [Aktif]  (Read 155309 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
  • Side: Confederacy
Re: 98th Regiment of Foot (Prince of Wales’ Tipperary) [Aktif ve Yeni]
« Reply #105 on: June 07, 2019, 01:10:02 pm »
Maval okuma umut ekrem. Çıkma sebebini herkes biliyor. Çok fazla şey istedin, ben de çoğuna karşı çıktım. Söylediklerin yapılmayınca da(ki zaten iyi ki yapmamışız diyorum) klandan çıktın ve birlikte geldiğin kişileri götürdün.

57'den gelirken böyle oldu, 88'den ayrılırken böyle oldu. 98'den ayrılırken de muhtemelen böyle olucak.

Yaptığım her şeyin hala arkasındayım :) Ve ayrıca kendinizi bir şey sanıyorsunuz ya, ona da g*tümle gülüyorum. Kendinizi bi halt sanmaya devam edin.

Peki ;) çok fazla şey istedim ne istedim acaba xD bi ben bilmiyorum galiba

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
« Reply #106 on: June 07, 2019, 01:12:06 pm »
Biz ayrıldıktan sonra 1 ay dayanabildin, şimdi Light ve coco abi falan da yok kaç haftaya kapatacaksın acaba xd
« Last Edit: June 07, 2019, 01:13:53 pm by Luz1kA »

yecgga

• Guest
« Reply #107 on: June 07, 2019, 01:34:44 pm »
Umut ekrem, 88'e gelirken ki halini hatırlıyor musun? Ben hatırlıyorum. Hiçbir şeydin. Oyun olarak da, kişilik olarak da sıfırdın. 57'den nasıl ayrıldığını ve ayrılırken yaptığın/yaşadığın şeyleri hatırlıyorum. Senin yüzünden her gün 57'den 10 kişi toplanıp geliyorlardı bizim TS'ye. Seni o kadar savunduk ama hiçbirine değmezmişsin. Bugün sen ve yancıların az buçuk bir şey biliyorsanız 88 sayesindedir. Oyunda birkaç bir şey öğrendiysen bizim sayemizde oldu.

Ama bakıyorum da kişilik olarak hala aynı kalmışsın, zerre kadar değişme yok. Sana her geçen gün daha da çok benziyorsun shepherd'a demiştim ve maalesef söylediğim şey doğru çıktı. Kibirden ve fesatlıktan başka hiçbir şeyi olmayan bir insan haline geldin.

Ve hayatım kendini bi bok sanan insanlara onların aslında hiçbir bok olmadıklarını göstermekle geçti. Bundan sonra da öyle yapacağım :)

Not: Bu, bu konuya atacağım son mesajdır. Daha fazla kaale alıp da zamanımı boşa harcamayacağım sizin için.

Hadi eyvallah.

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
« Reply #108 on: June 07, 2019, 01:48:40 pm »
Umut ekrem, 88'e gelirken ki halini hatırlıyor musun? Ben hatırlıyorum. Hiçbir şeydin. Oyun olarak da, kişilik olarak da sıfırdın. 57'den nasıl ayrıldığını ve ayrılırken yaptığın/yaşadığın şeyleri hatırlıyorum. Senin yüzünden her gün 57'den 10 kişi toplanıp geliyorlardı bizim TS'ye. Seni o kadar savunduk ama hiçbirine değmezmişsin. Bugün sen ve yancıların az buçuk bir şey biliyorsanız 88 sayesindedir. Oyunda birkaç bir şey öğrendiysen bizim sayemizde oldu.

Ama bakıyorum da kişilik olarak hala aynı kalmışsın, zerre kadar değişme yok. Sana her geçen gün daha da çok benziyorsun shepherd'a demiştim ve maalesef söylediğim şey doğru çıktı. Kibirden ve fesatlıktan başka hiçbir şeyi olmayan bir insan haline geldin.

Ve hayatım kendini bi bok sanan insanlara onların aslında hiçbir bok olmadıklarını göstermekle geçti. Bundan sonra da öyle yapacağım :)

Not: Bu, bu konuya atacağım son mesajdır. Daha fazla kaale alıp da zamanımı boşa harcamayacağım sizin için.

Hadi eyvallah.

88 sayesinde değil Light ve Coco abi sayesinde evet belli bir seviyeye geldik 88'den daha erken ayrılıcaktım hatta Berk abi ile 1 ay önceden konuştum böyle giderse ayrılıcam dedim o da haklısın dedi zaten. Kendini bi b*k zanneden sensin zerre iş yapmadan tüm başarıları kendin kazanmışsın gibi konuşmak çok komik seni yanındakiler var etti şimdi de yok ediyorlar senin zamanın doldu. Egonda boğuldun.

Peki öyle olsun bakalım Zülfikar bey.

Offline Comrade_Caucasian

• Second Lieutenant
  • *
  • Warden of your nightmare
    • View Profile
  • Nick: 4e_Huss_CvlVt_Caucasian
  • Side: Neutral
« Reply #109 on: June 07, 2019, 01:50:20 pm »
@Shephard, kanka sen bize buradaki en kötü adama bile fatiha okutursun öyle söyleyim, senden bir şey öğrenecek değiliz, sende konuya hakim değilsin, yani lütfen attention whore olmayı bırak ve bilinçli yorumlar at veya hiç atma.

Spoiler
[close]

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union
« Reply #110 on: June 07, 2019, 02:14:27 pm »
Bu olaya bir müdahale etmek gibi bir amacım yok, bundan her hangi bir pay almam da söz konusu değil Giles.

Sadece oyunda bu zamana kadar edinmiş tecrübelerime dayanarak sizlere bir şey söylüyorum, bu söylediklerim elbet yaşanılacak şeyler, tıpkı şu anda bunları yaşadığınız gibi ileride de farklı sorunlarla karşılaşacağınızı söylüyorum sizlere hepsi bu, Coup olayını da bir tehdit veya kinayeli bir mesaj olarak algılamayın, içinizde ki insanlara bakarak kendiniz zaten bunun zeminine olanak tanıyorsunuz ben onu diyorum..

Luz1ka dediğin arkadaş ile geçmişte sorunum vardı, fakat kendisi ile aramda her hangi bir sorun yok, kendisi de bu konuda gayet iyi bir performans sergiliyor, ayrıca şunu unutma ki ben gelipte Avrupa ortamında kimseye karalama kampanyası başlatmadım, 82nci Alay'ın ve Shepherd'ın ittifaklarına gelipte onu karalayan da ben değilim, o yüzden bana kibir ve fesatlık belirtemezsin, sen daha 26ncı Alay'da oyunu zamanında oynarken benden habersiz bu ortamda alay açılmıyordu, o günlerin de geri dönmesini hiç istemezsin, çünkü bende istemem o yüzden bu oyunu 1-2 senedir izole bir şekilde oynayan birisi olarak her türlü hakaretlere ve algılara hedef olmuş birisi olarak burada en büyük nifak tohumlarının da senin ektiğini senin o sıralar 88de ki insanların aklını karıştırdığın arkadaşların daha o dönemdeyken senin yanındayken bana söylüyorlardı.. Bende kibir ve fesatlık olsaydı, bir zamanlar bu ortamda kendi alayım dışında kimsenin güçlü olmasını hazmedemeyen bir Shepherd olurdu, o dönemleri de hatırlayacağını umuyordum fakat belli ki unutmuşsun..

@Shephard, kanka sen bize buradaki en kötü adama bile fatiha okutursun öyle söyleyim, senden bir şey öğrenecek değiliz, sende konuya hakim değilsin, yani lütfen attention whore olmayı bırak ve bilinçli yorumlar at veya hiç atma.

Spoiler
[close]

Fatiha okumaya gerek yok Reşatım, benden bir şey öğrenmenizi beklemiyorum, konuya hakim olup olmadığımı da bilemezsin çünkü şu anda yaptıklarınızı ben 100 kere yaşadım. Alsana bilinçli yorum.

Brez-Draq

• Guest
« Reply #111 on: June 07, 2019, 02:40:20 pm »
Bak bak bak zülfüye bak gelmiş burda cici abi rp si yapıyor puahahuauhauha.  Asıl komik olan burada kendini mağdur gibi göstermen yazın yaptığın gf turnuvasında ana avrat küfürler edip takımımıza ban attın. Ardından korkudan direk forumu kilitleyen sen değil miydin aslan parçası? Birde ts ne ilk girdiğimiz an sus pus olmuştun? Bir süre neden banladığın hakkında konuştuktan sonra küfürler edip tehditler savurmuştun "yiyorsa tunceliye gelin canlı çıkamazsınız" falan :ASD:ADASD:ASD. 3 arkadaş Geldik aslan parçası sen neredeydin? Maçoğlu ile el bile sıkıştık seni aradık bulamadık yerin dibine mi girdin?
Spoiler

[\spoiler]
[close]

yecgga

• Guest
« Reply #112 on: June 07, 2019, 02:50:41 pm »
shepherd'ın köpeği de damlamış, illa köpeklik yapıcam diyosan yapabilirsin, ona bir şey demiyorum ama daha düzgün birilerini bulabilirdin. bu kadar da düşmene gerek yoktu.

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #113 on: June 07, 2019, 02:54:40 pm »
Bak bak bak zülfüye bak gelmiş burda cici abi rp si yapıyor puahahuauhauha.  Asıl komik olan burada kendini mağdur gibi göstermen yazın yaptığın gf turnuvasında ana avrat küfürler edip takımımıza ban attın. Ardından korkudan direk forumu kilitleyen sen değil miydin aslan parçası? Birde ts ne ilk girdiğimiz an sus pus olmuştun? Bir süre neden banladığın hakkında konuştuktan sonra küfürler edip tehditler savurmuştun "yiyorsa tunceliye gelin canlı çıkamazsınız" falan :ASD:ADASD:ASD. 3 arkadaş Geldik aslan parçası sen neredeydin? Maçoğlu ile el bile sıkıştık seni aradık bulamadık yerin dibine mi girdin?
Spoiler

[\spoiler]
[close]
Bizim burda tartışmamız ile gaza geldin sanırım.Birleşip valideni yeksan ederiz hadi başka kapıya.

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #114 on: June 07, 2019, 02:55:51 pm »

Spoiler
[close]
coco abi yine yılansın aralardan çıkıp kroşe vurmayı ihmal etmiyosun xD

Brez-Draq

• Guest
« Reply #115 on: June 07, 2019, 03:15:09 pm »
shepherd'ın köpeği de damlamış, illa köpeklik yapıcam diyosan yapabilirsin, ona bir şey demiyorum ama daha düzgün birilerini bulabilirdin. bu kadar da düşmene gerek yoktu.
Köpekmiş sjsjsjsjss tamam abisi bir daha ki sefere karşımıza çıkma cesaretini kendinde bul. Seni Hayvan barınağına bırakalım iyi arkadaşlar edinirsin
Spoiler

[\spoiler]
[close]
Bizim burda tartışmamız ile gaza geldin sanırım.Birleşip valideni yeksan ederiz hadi başka kapıya.
Daha düne kadar penisinin işemek için kullanıldığını sanan veletin böyle laflar söylemesi ilginç. Dikkat et o gazım sende patlamasın aslan parçası  ;)

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #116 on: June 07, 2019, 03:17:46 pm »
Hadi aslanım başka kapıya seni isteyen yok burada ona buna sataşta az ünlen.Aslında iyi çocuksun da bil bakalım ne çocuğu?

Offline 98° Reggimento di Parma

• Sergeant
  • *
  • Official FSE Account of 98° Reggimento di Parma
    • View Profile
  • Nick: 98° Reggimento di Parma
« Reply #117 on: June 07, 2019, 03:39:19 pm »
Konuyu kirletme uza hadi.

Offline thanatoss

• Private
  • *
  • idk
    • View Profile
  • Nick: Thanatos
« Reply #118 on: June 07, 2019, 03:46:56 pm »
nE draqula uza bakıyım sen bi

Offline Feodras

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Feodras
« Reply #119 on: June 07, 2019, 04:42:27 pm »
Spoiler

[\spoiler]
[close]
Siz beni İstanbul'a geldiğimde de Baldwin adlı arkadaşınızla beraber dövmeyecek miydiniz yhaa  ??? ??? 8)
neyse aga kalkın sahur