Author Topic: 98° Reggimento di Parma // ''La Vittoria Sara Nostra'' [Aktif]  (Read 155540 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Comrade_Caucasian

• Second Lieutenant
  • *
  • Warden of your nightmare
    • View Profile
  • Nick: 4e_Huss_CvlVt_Caucasian
  • Side: Neutral
Re: 98th Regiment of Foot (Prince of Wales’ Tipperary) [Aktif ve Yeni]
« Reply #90 on: June 07, 2019, 03:37:05 am »
Bak foruma giriyorum, hiçbir şeyden haberim bile yok. Benim hakkımda yazı yazdığını görüyorum ve cevap veriyorum. Olay bu.

"ama ben ortaya konuşmuştum ya" yapma.

Şu cümleyi tekrar ediyorum. Burada kimse aptal değil, kimseyi aptal yerine koyma.

Zülo seni aptal yerine koysam hiç anlamazdın bile. Bunu bence kendine bir yedirsen iyi olur. Diyorum ki suratına da söyledim zaten buradan geyiğe devam edebileceğim bir şey yok :D

88 sizden önce de vardı
Vasat bir klan bile değildi biz geldiğimizde.
sizden sonra da olacak
O konuda şüphelerim var.
Bunu göreceksiniz.
Spoiler
[close]

Edit: Bu son cevabımdı zülo, çok zamanımı çaldın gerçekten. Yeni klanında başarılar diliyor, şampiyonluklarınla ilk türk menşeili uluslararası klanınla olma başarısıyla bizim övüncümüz olmanı diliyorum. Hadi iyi geceler. ;)
« Last Edit: June 07, 2019, 03:45:50 am by Comrade_Caucasian »

yecgga

• Guest
« Reply #91 on: June 07, 2019, 03:45:44 am »
Neyse Reşat, daha fazla bir şeyler anlatma çabasına girmeyeceğim. Biz kendi yolumuza bakacağız, siz de öyle yapın. 98'de başarılar.

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
  • Side: Confederacy
« Reply #92 on: June 07, 2019, 07:38:49 am »
Zülfikar aramadın bayramda beni aslan parçası.

Coco ve Light abi olmasa 88'in bu kadar başarılı olamayacağı gerçeğini bilmeyen var mı? Yanındaki insanlar sayesinde bir başarıya sahip oldun uzatmaya gerek yok.

Türkiye'nin en iyi alayıyla maç yapmak istersen haber et bize.

Offline Siamons

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #93 on: June 07, 2019, 08:18:34 am »
Tamam, hadi güle güle uzatma.

98'e gitmek sana pek yaramamış, konuşma stiline bakıyorum da kendilerine benzetmişler seni 2 haftada. Klana katılan herkesin beyninin 3 lobunu alıyorlar sanırım.

Hayırdır niye şimdi durduk yere 98th'ye salladın ?

-Gel alaya senden de alalım 3 lob demek isterdim ama sende yok :/
« Last Edit: June 07, 2019, 08:21:12 am by Siamons »

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #94 on: June 07, 2019, 08:51:39 am »
Hayırdır niye şimdi durduk yere 98th'ye salladın ?

-Gel alaya senden de alalım 3 lob demek isterdim ama sende yok :/

3 lobumu geri verin lan.

Ayrıca Zülfikar ağabeycim, sana bunca zaman abi dedik el üstünde tuttuk elimizden geldiğince saygı duyduk.Yeri geldi 88'i açıcam dediğinde kendi klanımızı kapatıp yanında olduk.Keşke sonu böyle olmasaydı be abi,yanlış kararlarını düzelteceğine yanlış üstüne yanlış yapıyorsun.Ha birgün hatalarını anlarsan yine başımın üstüne yerin var o yüzden sana sallamıyacağım.Kendine çeki düzen vermeni umuyorum,sağlıcakla kal.

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
« Reply #95 on: June 07, 2019, 09:09:53 am »
Tek başına hiçbir şeysin gatts bu dediklerimi zamanı gelice anlayacaksın 88i yükseltmek için elimden geleni, elimizden geleni yaptık

88'in aktif kadrosunun yarısından fazlasını ben kendi çabalarım ile getirdim.
Marji'yi kaç defa klandan atmak istedin engel oldum.
Tek adam rejimini uygulamak istedin sesimizi çıkarmadık.
6th ile birleşip güçlenmemizi sağladım, ama yapana kadar anamı ağlattın istemedin yalvar yakar sonunda yaptın.
Como'yu klana alma dedik hiçbirimiz istememize rağmen aldın 2 hafta sonra sana küfür edip çıktı.
Sabo'yu astsubay yapmak istemedin muhalefet oluyor diye. Israr ettik sonunda yaptın.
6th ile tugay kuralım dedik yine istemedin ısrar ettik yaptın.
Aurius'a güvenmiyordun kefil oldum astsubay yaptın.
Klana adam alıyordum yeni üye eğitmeye çalışıyordum ama istemiyordun.
Ortamı hep ayakta tutmaya çalıştım. Coco abi ile beraber üyelerle sıkılmasınlar diye bol bol sohbet ettik tabi o sıralarda sen üstte kız arkadaşınla Fortnite oynuyordun veya Knight oynuyordun.
Light,Coco abi ve Ben arka planda tüm işleri yapan kişilerdik aslında..
88'den en son ayrılacak kişi bendim bunu her fırsatta söyledim fakat olmadı sen değişmedin hep dümdüz önüne baktın olaylara hiç geniş açıdan bakmadın bu olanları hak ettin umarım birgün bu dediklerimi anlarsın.

Bu süre zarfında 1 kere olsun oyunculara Gatts çok kötü vb cümleler kurmadım, 98i kurdum sadece gelmek isteyenler gelebilir dedim çünkü o klandaki 10 oyuncunun 7sini zaten ben getirmiştim sadece haber verdim.
« Last Edit: June 07, 2019, 09:39:23 am by Luz1kA »

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #96 on: June 07, 2019, 11:34:46 am »
veled kavgası

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union
« Reply #97 on: June 07, 2019, 12:09:09 pm »
Ben diyordum, gün gelecek 88e en büyük zararı yine başında ki verecek diye, şimdi ne oldu her şeyde birbirinize ihtilaf hale gelen insanlar oldunuz, fakat bunun da bir ilacı var siz merak etmeyin, yeni çıktı fabrikadan adına Coup derler, bunun için de iki ürünü test edecek iki alay aranmıştı, birini bulduk şimdi sıra diğerinde. Fakat hiç elimizi kirletmeye gerek kalmayacak çünkü kendi kendini yok eden ve içinde kurt besleyenler zaten kendi kendini yok etmeye çalıştıkları için bu Coup onlara mübahtır.. Her açıdan sizlere üzülüyorum, bir zamanlar birlik olup nefreti bana kusanlar bakıyorum şimdi birbirine el ense çeker oldular, bravo sizlere, bu nefretle ve bilinçsizce oyun oynayamaya devam edin.
« Last Edit: June 07, 2019, 12:12:08 pm by General Shepherd »

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
« Reply #98 on: June 07, 2019, 12:17:42 pm »
Ben diyordum, gün gelecek 88e en büyük zararı yine başında ki verecek diye, şimdi ne oldu her şeyde birbirinize ihtilaf hale gelen insanlar oldunuz, fakat bunun da bir ilacı var siz merak etmeyin, yeni çıktı fabrikadan adına Coup derler, bunun için de iki ürünü test edecek iki alay aranmıştı, birini bulduk şimdi sıra diğerinde. Fakat hiç elimizi kirletmeye gerek kalmayacak çünkü kendi kendini yok eden ve içinde kurt besleyenler zaten kendi kendini yok etmeye çalıştıkları için bu Coup onlara mübahtır.. Her açıdan sizlere üzülüyorum, bir zamanlar birlik olup nefreti bana kusanlar bakıyorum şimdi birbirine el ense çeker oldular, bravo sizlere, bu nefretle ve bilinçsizce oyun oynayamaya devam edin.
sizde oyunu oynayamamaya devam edin aslanım
Spoiler
reach our level to question us baby
[close]

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union
« Reply #99 on: June 07, 2019, 12:19:29 pm »
sizde oyunu oynayamamaya devam edin aslanım
Spoiler
reach our level to question us baby
[close]

Tabi marjı, merak etme yakında sende bırakacaksın belki bir ara barda karşılaşır birlikte bir şeyler içebiliriz.

yecgga

• Guest
« Reply #100 on: June 07, 2019, 12:23:27 pm »
Maval okuma umut ekrem. Çıkma sebebini herkes biliyor. Çok fazla şey istedin, ben de çoğuna karşı çıktım. Söylediklerin yapılmayınca da(ki zaten iyi ki yapmamışız diyorum) klandan çıktın ve birlikte geldiğin kişileri götürdün.

57'den gelirken böyle oldu, 88'den ayrılırken böyle oldu. 98'den ayrılırken de muhtemelen böyle olucak.

Yaptığım her şeyin hala arkasındayım :) Ve ayrıca kendinizi bir şey sanıyorsunuz ya, ona da g*tümle gülüyorum. Kendinizi bi halt sanmaya devam edin.

Offline 98° Reggimento di Parma

• Sergeant
  • *
  • Official FSE Account of 98° Reggimento di Parma
    • View Profile
  • Nick: 98° Reggimento di Parma
« Reply #101 on: June 07, 2019, 12:34:22 pm »

Arnavut sen bi dur ortalık zaten karışık.

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #102 on: June 07, 2019, 12:40:53 pm »

Paşam sen hiç bu olaya burnunu sokup kaostan pay çıkarmaya çalışma,kendi işine bak.

Offline Darel

• Turkish Language Moderator
  • Board Moderator
  • *
    • View Profile
  • Nick: Darel, the Chef
« Reply #103 on: June 07, 2019, 01:02:49 pm »
Spoiler
[close]
Darel, the oldfart.

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
« Reply #104 on: June 07, 2019, 01:05:22 pm »
shepherd keşke forumu da bıraksan köyüne dön sen oyunu oynuyorken oynadığını hissetmiyoduk bile zaten