Author Topic: 98° Reggimento di Parma // ''La Vittoria Sara Nostra'' [Aktif]  (Read 155538 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

yecgga

• Guest
Re: 98th Regiment of Foot (Prince of Wales’ Tipperary) [Aktif ve Yeni]
« Reply #75 on: June 07, 2019, 02:12:23 am »
Beyler yeni bi düşmanımız var ama boşverin biraz yıkık biri. Bir de lightı silebilir miyiz? Moralimi bozdu.

Komikmişsin bayağı Caucasian kardeş, keşke komik olduğun kadar da idrak edebilme kabiliyetin de olsaydı.

Anlamanı beklemiyorum tabii ama benim orada kasteddiğim Light'ın olumsuz konuşması değildi, olumsuz konuşurken herhangi bir gayret göstermemesi idi. Yani sürekli suçlayıcı bir tavırda konuşup ama hiçbir şekilde sorumluluk almak istememek gibi.

Yıkık demişsin bana, çok şükür yıkılmadım kardeş, pes etmeye de niyetim yok. Beni az çok tanıdıysan bunu bilirsin. Etrafımdaki insanların ne kadar kalleş olabileceğini gördüm sadece. Teşekkürler bunu gösterdiğiniz için de.

Ayrıca benim sizinle bir sorunum yoktu. 98'e gittiğinizde bile bir şey demedim. Ama her şey olup bittikten sonra oradan salyalar saçarak havlamaya devam ettiniz. Şimdiye kadar sırf o kadar anı hatrına bir şey demedim ama bundan sonra ben de konuşacağım. Buyurun, devam edebilirsiniz. Siz varsanız ben de buradayım.

Offline Comrade_Caucasian

• Second Lieutenant
  • *
  • Warden of your nightmare
    • View Profile
  • Nick: 4e_Huss_CvlVt_Caucasian
  • Side: Neutral
« Reply #76 on: June 07, 2019, 02:35:47 am »
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA sen her şeyi üstüne alınıyon mu böyle? Konuyu kirletme biz burada eğleniyoruz.

yecgga

• Guest
« Reply #77 on: June 07, 2019, 02:38:19 am »
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA sen her şeyi üstüne alınıyon mu böyle? Konuyu kirletme biz burada eğleniyoruz.

Sen kendini çok akıllı mı sanıyorsun? Çünkü buradan hiç de öyle gözükmüyorsun.

Bak harbiden çok boş insanlarmışsınız. Kavgalı bir şekilde ayrılmadık. Benden klanı kapatmamı istediniz. Ben de kapattım, herkes kendi yoluna gitti. Aramızda bir düşmanlık da olmadı.

Ama siz ne yaptınız? Bütün olup bittikten sonra gelip arkamdan konuşmaya devam ettiniz, klan yürümedi, şu, bu oldu diye dalga geçmeye çalıştınız.

Yani arkadaş gibi değil de, boş insanlar gibi davrandınız. Üzülmedim veya sinirlenmedim. Bir tek sizinle birlikte geçirdiğim 4 yıla üzüldüm. Adam yerine koyup arkadaş demiştim lan size. Harbiden yaptığınız şeyler zerre kadar umrumda değil. Sizin benle dalga geçmeye çalışmanız beni etkilemedi. 4 yıl boyunca sizi arkadaşım sandım ben, en çok ona üzülüyorum.

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #78 on: June 07, 2019, 02:39:47 am »
Tamam, hadi güle güle uzatma.

yecgga

• Guest
« Reply #79 on: June 07, 2019, 02:43:07 am »

98'e gitmek sana pek yaramamış, konuşma stiline bakıyorum da kendilerine benzetmişler seni 2 haftada. Klana katılan herkesin beyninin 3 lobunu alıyorlar sanırım.

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #80 on: June 07, 2019, 02:44:28 am »

98'e gitmek sana pek yaramamış, konuşma stiline bakıyorum da kendilerine benzetmişler seni 2 haftada. Klana katılan herkesin beyninin 3 lobunu alıyorlar sanırım.
İyi dinle, burası senin drama yapabileceğin bi mekan değil, burasıda Esra Erolla kayıp bulma programı değil, git ötede ne yapıyorsan layığını bul zülo. Raporluyorum seni, hadi yallah.

yecgga

• Guest
« Reply #81 on: June 07, 2019, 02:46:51 am »

İyi dinle, burası senin drama yapabileceğin bi mekan değil, burasıda Esra Erolla kayıp bulma programı değil, git ötede ne yapıyorsan layığını bul zülo. Raporluyorum seni, hadi yallah.

Drama arayan sendin bebek. K-KA maçında ısrarla cevap vermememe karşın shit talk yapıp durdunuz sen ve light. Bugün de aynısını bizim konuda denedin.

Şimdi ben cevap verince neden rahatsız olup, ağlamaya başlıyorsun? Hiç eğlenceli olmuyor ama böyle. Madem laf atıyodun, yaptığın davranışın arkasında dur.

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #82 on: June 07, 2019, 02:48:20 am »
Tamamen bi zaman kaybı olduğunu biliyon de mi?

yecgga

• Guest
« Reply #83 on: June 07, 2019, 02:48:20 am »
Yazılanları kaldıramıyorsan haddini bileceksin ;)

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #84 on: June 07, 2019, 02:48:48 am »
Burada kaldıramayan tek kişi sensin. Hayal dünyasında yaşıyorsun.

Ve evet senle oyunda dalga geçmeye devam edecem. İstediğini yapabilirsin bu konuda. Acınası.

yecgga

• Guest
« Reply #85 on: June 07, 2019, 02:53:52 am »
Burada kaldıramayan tek kişi sensin. Hayal dünyasında yaşıyorsun.

Ve evet senle oyunda dalga geçmeye devam edecem. İstediğini yapabilirsin bu konuda. Acınası.

Akıllanmıyorsun hiç :') acınası olan senin düştüğün iki yüzlü durum. Ben sizinle konuşurken foruma bakmak veya forumdan bir şeyler yazmaya çalışmak aklıma gelmemişti mesela. Her şeye sen sebep oluyorsun.
« Last Edit: June 07, 2019, 02:59:32 am by Zülfikar »

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #86 on: June 07, 2019, 02:58:32 am »
Şuan verbal olarak saldıran sensin biliyorsun değil mi? Üstüne alınan da sensin. Senin adın geçmiyor veya yıkık olsan bile bunu kimse bilmiyor. Neyse yıkılmamışın yani helal.

Neyse zülo konuşmak kolay. 88'inde inşallah bişiler becerirsin kanka. Hadi çalışmalara başla sen.

yecgga

• Guest
« Reply #87 on: June 07, 2019, 03:00:25 am »
Şuan verbal olarak saldıran sensin biliyorsun değil mi? Üstüne alınan da sensin. Senin adın geçmiyor veya yıkık olsan bile bunu kimse bilmiyor. Neyse yıkılmamışın yani helal.

Neyse zülo konuşmak kolay. 88'inde inşallah bişiler becerirsin kanka. Hadi çalışmalara başla sen.

Haksızsınız. Bunun farkına varmanızı istiyorum sadece. Eğer oyundan bana sataşıp, forumda benim hakkımda yazarsan cevap alırsın. Bu kadar basit. Burada gelip ortaokul çocuğu gibi "ama ben ortaya konuşmuştum ya" yapma.

Benim sizinle hiçbir şeyim yokken gelip düşmanlık başlattınız. Ona da eyvallah.

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #88 on: June 07, 2019, 03:09:13 am »
forumda benim hakkımda yazarsan cevap alırsın.
Ben senin suratına söyledim her şeyi zaten. Burada liseli gibi alınıp yazı yazan sensin ve tekrar ediyorum, senin gerçekte ne düşündüğün umrumda değil. Oyundaki her şeye shit talk diyorsan bence buraya sen biraz ağır gelmişsin biraz hafifle. Alıngan olan sensin ve cümlelerin sadece yarısını okuyorsun, kafanda kurup forum sayfamızda boş yapıyorsun. Arkandan da konuşmadık ayrıca totondan iyi sallıyorsun. Şahsi düşünceme göre de besinlerin oksitlenmiş kalıntısı gibi klan yönetiyorsun ama ben bunu senin suratına da söyledim.

Ve zülo üzgünüm ama biz sana düşman olsak sen 88'i 2015'te kapamıştın. Kapiş? Burada butthurt yapmayı gerekecek durum yok.
« Last Edit: June 07, 2019, 03:10:47 am by Comrade_Caucasian »

yecgga

• Guest
« Reply #89 on: June 07, 2019, 03:21:50 am »
Bak foruma giriyorum, hiçbir şeyden haberim bile yok. Benim hakkımda yazı yazdığını görüyorum ve cevap veriyorum. Olay bu.

"ama ben ortaya konuşmuştum ya" yapma.

Şu cümleyi tekrar ediyorum. Burada kimse aptal değil, kimseyi aptal yerine koyma.

Ve hakkınızı inkar etmek istemiyorum, bir şeyler başardıysak birlikte başardık. Ama gelip de biz olmasak 88 olmazdı demeyin. 88 sizden önce de vardı, sizden sonra da olacak. Bunu göreceksiniz.

Ayrıca 1 saat önce konuştuğumuz şeyleri gelip de burada tekrar etmek istemiyorum. Ama sen istersen edebiliriz. Benim için hiç farketmez.