Author Topic: 32nd Black Legion l 5.Yıl l AKTİF  (Read 112112 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
  • Side: Confederacy
Re: 32nd Black Legion l En Büyük Türk Klanı l AKTİF
« Reply #450 on: July 18, 2019, 08:52:20 pm »
Ha diyosan gerek yok eklemeye e bizce de gerek yok çünkü kazanan biziz, ağlayan sensin bu böyle devam etsin yani xd

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
  • Side: Neutral
« Reply #451 on: July 18, 2019, 08:54:52 pm »

Ha diyosan gerek yok eklemeye e bizce de gerek yok çünkü kazanan biziz, ağlayan sensin bu böyle devam etsin yani xd

Başarı yönünden bakıldığına biz kendimizi gelişmekte olan bir alay olarak görüyoruz ve 88 ve 98 de maç yapılması gereken alaylar. Ancak maçtan neden kaçılıyor neden bir yenilirsek şöyle olur böyle olur korkusu var ben çözemedim bugüne kadar.

yecgga

• Guest
« Reply #452 on: July 18, 2019, 08:55:24 pm »
Yapacağımız GF ile seni arkadaş olarak eklememin arasında ne gibi bir bağlantı var?

Pek bir alakası yok ama önce seni adam etmemiz lazım yoksa yaptığımız her maç sonunda ağlıyacaksın.Bizimle rakip olmak istiyorsan önce o engeli kaldıracaksın.Maçlardan sorumlu kişi benim.

Ağlayan sensin, adam olmayan da sensin. Ağlamıyor olsaydın bu kadar kişiselleştirmeyip maçı kabul ederdin ve maç yapardık olur biterdi. Adil bir maç olduktan sonra o veya bu sebeple yenilirsek tebrik ederdim ben de. Bu kadar basit.

Offline Dexter

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #453 on: July 18, 2019, 08:57:08 pm »
98 gibi yönetici kadromun olmasını istemem. Siz de istemiyorsunuzdur eminim, ama eldeki mal bu kadar şdljksalkdskal bu kadar oluyormuş

Şovu kes yokluktan dexter'i astsubay yapmışsın.Ben de seninle arkadaş olmaya can atmıyorum madem bukadar iddialısın arkadaş ekle de çevirelim bi gf.
Yokluktan Dediğin Kişi Senin Alayında Major Olarak Oynadı Farkındamısın ? Uzun Süredir Konuşmuyorum Benim Adımı Ağzınıza Almazsanız Sevinirim Şuan 88 Oyuncusuyum Ve Gram UMRUMDA DEĞİLSİNİZ.

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
« Reply #454 on: July 18, 2019, 08:58:13 pm »

Başarı yönünden bakıldığına biz kendimizi gelişmekte olan bir alay olarak görüyoruz ve 88 ve 98 de maç yapılması gereken alaylar. Ancak maçtan neden kaçılıyor neden bir yenilirsek şöyle olur böyle olur korkusu var ben çözemedim bugüne kadar.

Bunu okuyunca aklıma zamanında Astero'nun TS'de odasına yazdığı "88 ile maç yapılmayacak" yazısı geldi :DD

this community literally sucks

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
« Reply #455 on: July 18, 2019, 08:58:33 pm »
Sen bu yaşına gelmiş ----- olamamış biri olarak bana adam değilsin falan demen çok ironik yani. Olayı kişiselleştirmiyorum bizim kuralımız bu, maçı istiyorsan dediğimizi yapacaksın istemiyorsan zaten turnuvada karşılaşırız.
« Last Edit: July 19, 2019, 05:02:48 pm by Darel »

yecgga

• Guest
« Reply #456 on: July 18, 2019, 09:01:07 pm »
Klandan çıkmadan 1 gün önce "88 çok güzel abi, hiç çıkmıycam abi" diyen bir insansın. Niye ciddiye alayım ki seni?

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #457 on: July 18, 2019, 09:05:41 pm »
Ağlayan sensin, adam olmayan da sensin. Ağlamıyor olsaydın bu kadar kişiselleştirmeyip maçı kabul ederdin ve maç yapardık olur biterdi. Adil bir maç olduktan sonra o veya bu sebeple yenilirsek tebrik ederdim ben de. Bu kadar basit.

Evet maç adil değildi,haksızlık size değil bize yapıldı ama ben ağzımı açmadım.Daha fazla uzatma arkadaş ekle adam gibi maç ayarlıyalım.
Yokluktan Dediğin Kişi Senin Alayında Major Olarak Oynadı Farkındamısın ? Uzun Süredir Konuşmuyorum Benim Adımı Ağzınıza Almazsanız Sevinirim Şuan 88 Oyuncusuyum Ve Gram UMRUMDA DEĞİLSİNİZ.
1.si her kelimeye büyük harf ile başlanmaz.
2.si seni neden attığımı unuttuysan şöyle bir ufak hatırlatıyım.Zamanında 88 ve 6'nın birleşmesi söz konusu iken 88 bizi yemek istiyor,bunlara güven olmaz eğer birleşme olursa ben çıkarım dediğin için seni kendi ellerimle attım.Ama bilin bakalım şuan nerede astsubay??? Yokluk böyle birşey olsa gerek.
« Last Edit: July 18, 2019, 09:12:54 pm by Giles »

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
« Reply #458 on: July 18, 2019, 09:19:00 pm »
Spoiler
Sana 10bin defa maç teklif ettik muhattabımız değilsin maç istiyorsan beni veya Giles'i paşa paşa ekliyeceksin. Önümüzdeki turnuvalarda gf veya lb farketmeksizin seni ve invite topluluğunu tokatlamaya devam edicez ( tabi katılırsanız xd )

Dostum, egon tavanlar da dikkat et tavan çökmesin. Şu olaya bak ya, sanki Napoleonic Wars'ın kurucusu gibi konuşuyor. İstediğin kadar kazanmaya devam et içindeki zihniyet bitmedikçe hiç bir şey değişmez.
[close]

Dostum değilsin, egom yok, NW'nin kurucusu değilim ama belli bi kesimden hatta oyunun %95'inden daha iyi oynuyorum, kazanmaya da devam edicem çünkü ben kazanmak için doğdum.
Ha aklıma geldi, geçen gün 98'e alım var mı diye sormuştun, bilerek seni almamak istiyorduk o yüzden cevap vermemiştim burdan veriyim cevabını, alımlarımız var fakat herkesi alamıyoruz üzgünüm.

Spoiler
Klandan çıkmadan 1 gün önce "88 çok güzel abi, hiç çıkmıycam abi" diyen bir insansın. Niye ciddiye alayım ki seni?
[close]

Beni ciddiye almazsan sonuçlarını zaten klanına ne olduğunu görerek farkına varman lazımdı. Böyle yapmaya devam et biz de kazanmaya devam edelim sen de ağlamaya devam et.

Yalan söylemek?, güvenilir olmamak? bunlar direk sensin ya kendi özelliklerini bana söyleme be zülfi
« Last Edit: July 18, 2019, 09:23:28 pm by Luz1kA »

yecgga

• Guest
« Reply #459 on: July 18, 2019, 09:23:08 pm »
Klanımıza bir şey olduğu yok. Hala sizden daha iyi oynuyoruz. Giden hiçkimsenin bir halt olmadığını defalarca kanıtladık. Kanıtlamaya da devam ediyoruz.

Offline Dexter

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #460 on: July 18, 2019, 09:28:56 pm »

Evet maç adil değildi,haksızlık size değil bize yapıldı ama ben ağzımı açmadım.Daha fazla uzatma arkadaş ekle adam gibi maç ayarlıyalım.
1.si her kelimeye büyük harf ile başlanmaz.
2.si seni neden attığımı unuttuysan şöyle bir ufak hatırlatıyım.Zamanında 88 ve 6'nın birleşmesi söz konusu iken 88 bizi yemek istiyor,bunlara güven olmaz eğer birleşme olursa ben çıkarım dediğin için seni kendi ellerimle attım.Ama bilin bakalım şuan nerede astsubay??? Yokluk böyle birşey olsa gerek.
Niye Bu Kadar Ağlıyorsun 88'de Sevmediğim Oyuncular Gitti Buraya Girdim Sana İstediğin O Kaos Ortamını Vermiyicem Git Çöplüğünde Öt :)

Offline DeliTürk

• Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: DeliTurk
« Reply #461 on: July 18, 2019, 09:29:12 pm »
Ya ben sadece okumaya geldim de içimde kalmasın. Sizin gibi büyük klanlar birbirini yerken yabancılar bizi yenmeye devam edicek. Mümkünse birbirinizi görmezden gelin. Diyecek çok şey var ama olayın yönü bana ve alayıma döneceği için kısa kesiyorum. İyi forumlar.

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
« Reply #462 on: July 18, 2019, 09:30:18 pm »
Klanımıza bir şey olduğu yok. Hala sizden daha iyi oynuyoruz. Giden hiçkimsenin bir halt olmadığını defalarca kanıtladık. Kanıtlamaya da devam ediyoruz.

Defalarca kanıtladık xd?

Bitmedi kondisyon
Bambaşka bi yol bizdeki vizyon
Olamaz imitasyon
Yok bize limitasyon
Olayım dominasyon

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #463 on: July 18, 2019, 09:31:30 pm »
Ya ben sadece okumaya geldim de içimde kalmasın. Sizin gibi büyük klanlar birbirini yerken yabancılar bizi yenmeye devam edicek. Mümkünse birbirinizi görmezden gelin. Diyecek çok şey var ama olayın yönü bana ve alayıma döneceği için kısa kesiyorum. İyi forumlar.
İyi dedin.Aylardır bunu birilerine anlatmaya çalışıyoruz ama nafile.

Offline Dexter

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #464 on: July 18, 2019, 09:31:55 pm »
İyi dedin.Aylardır bunu birilerine anlatmaya çalışıyoruz ama nafile.
Bunu Konuşmanın Yeri Oyunmu 32nd nin Formu mu Burda Boş Boş Konuşacağınıza Dediğimiz Gibi Herkesle Maç Yapmaya Hazırız 32'nin formunda kavga çıkarmanın bir anlamı yok