Author Topic: 96th Regiment of Foot "Queen's Own Germans" | 2016-∞ | [Aktif]  (Read 16463 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Theoden

• Second Lieutenant
  • *
  • My enemies are many but my equals are non!
    • View Profile
  • Nick: 32ndBL_2ndLt_Skeat
  • Side: Neutral
Re: 96th Regiment of Foot "Queen's Own Germans" | 2016-∞ | [Aktif]
« Reply #75 on: September 29, 2019, 09:45:34 pm »
Şimdi Crack indirdiğim zamanın da mı tarihini istiyorsun ?

tekocan fazla boşa devam etme bence çünkü aklıma her seferinde senin o muhteşem cümlen geliyor

"14 yaşında olabilirim ama sinirlenince kendimden 5 yaş büyükleri dövüyorum boksörüm ben"

Offline Jesar0v

• Corporal
  • *
  • Leader of Hessians Groupfighting Team
    • View Profile
  • Nick: Jesar0v/Isa
« Reply #76 on: September 29, 2019, 09:47:18 pm »
2019-2016=4 tm
Sadece Steam platformu üzerinden mi oynanıyor bu oyun? Düşünme kabiliyetini geliştirmelisin.

Offline T3Q0

• Private
  • *
  • eHe
    • View Profile
  • Nick: GENERALKOMUTANYÜCET3Q0PAŞA Hz.
« Reply #77 on: September 29, 2019, 09:48:59 pm »
İnsanları kendin eğitmiş gibi konuşmayı da bırakmalısın bana da bi -snipped- öğretmedin sadece zamanında aynı alayda bulunduk diye bana bişey öğretmiş olmuyorsun anca sağdan soldan sallıyorsun belki tutar diye ve NW ortamında da her hangi bi katkın yok sadece sağda solda duyar kasarak adam çalarak buraya gelmiş birisisin. Ben senin ilk klanını nasıl kurduğunu sonrakileri nasıl kurduğunu biliyorum aynı Astero gibi "BOŞ" yapıyorsun
« Last Edit: October 01, 2019, 01:18:44 pm by Darel »

Offline T3Q0

• Private
  • *
  • eHe
    • View Profile
« Reply #78 on: September 29, 2019, 09:51:49 pm »
Şimdi Crack indirdiğim zamanın da mı tarihini istiyorsun ?

tekocan fazla boşa devam etme bence çünkü aklıma her seferinde senin o muhteşem cümlen geliyor

"14 yaşında olabilirim ama sinirlenince kendimden 5 yaş büyükleri dövüyorum boksörüm ben"

Gerçekten o kadar -snipped- bi adamsın ki
« Last Edit: October 01, 2019, 01:18:13 pm by Darel »

Offline Theoden

• Second Lieutenant
  • *
  • My enemies are many but my equals are non!
    • View Profile
  • Nick: 32ndBL_2ndLt_Skeat
« Reply #79 on: September 29, 2019, 09:52:33 pm »
İnsanları kendin eğitmiş gibi konuşmayı da bırakmalısın bana da bi -snipped- öğretmedin sadece zamanında aynı alayda bulunduk diye bana bişey öğretmiş olmuyorsun anca sağdan soldan sallıyorsun belki tutar diye ve NW ortamında da her hangi bi katkın yok sadece sağda solda duyar kasarak adam çalarak buraya gelmiş birisisin. Ben senin ilk klanını nasıl kurduğunu sonrakileri nasıl kurduğunu biliyorum aynı Astero gibi "BOŞ" yapıyorsun

Benim ilk klanımın o olduğunu düşünecek kadar değişik bi çocuksun işte. Zamanında abi abi diye götümden ayrılmıyorken şimdi nedir bu havalar
« Last Edit: October 01, 2019, 01:17:31 pm by Darel »

Offline T3Q0

• Private
  • *
  • eHe
    • View Profile
« Reply #80 on: September 29, 2019, 09:53:42 pm »

Benim ilk klanımın o olduğunu düşünecek kadar değişik bi çocuksun işte. Zamanında abi abi diye götümden ayrılmıyorken şimdi nedir bu havalar

Abi mi ? alsdjasldjasldlasjd Sana o zaman Shepherdin şu sözünü hatırlatıyım sen böyle şeyleri seviyorsun ya "Abim Yok"
« Last Edit: October 01, 2019, 01:15:57 pm by Darel »

Offline ZenQuiel

• Board Moderator
  • *
  • La Campanella
    • View Profile
  • Nick: Rumil
  • Side: Union
« Reply #81 on: September 29, 2019, 09:54:39 pm »
Tartışmanızı ya kesin ya da özel mesaj üzerinden devam ettirin.

Offline T3Q0

• Private
  • *
  • eHe
    • View Profile
« Reply #82 on: September 29, 2019, 09:54:50 pm »

Benim ilk klanımın o olduğunu düşünecek kadar değişik bi çocuksun işte. Zamanında abi abi diye -snipped- ayrılmıyorken şimdi nedir bu havalar

Kaç yaşındasın ulan sen -snipped.
« Last Edit: October 01, 2019, 01:13:10 pm by Darel »

Offline Jesar0v

• Corporal
  • *
  • Leader of Hessians Groupfighting Team
    • View Profile
  • Nick: Jesar0v/Isa
« Reply #83 on: September 29, 2019, 09:55:21 pm »
Ya Theoden aldın cevabını bi'yerinden uydurduğun şey yaşanmamış şimdi aldığın cevabı yediremeyip başka konulara dönme haydi ikile forumu kirletme kardeşim

Offline Sпарта

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: ANANASOR
« Reply #84 on: September 29, 2019, 09:55:53 pm »
Spoiler

Benim ilk klanımın o olduğunu düşünecek kadar değişik bi çocuksun işte. Zamanında abi abi diye -snipped- ayrılmıyorken şimdi nedir bu havalar[/q]
[close]
arda sanki çok büyüksün de bi yaş farkla adam sana abi çeksin yani mevzuya dahil olmak istemiyorum ama  arğaadaşlar kalaşnigooovf beni ivşa eddi ben qlanı qapatıyom msikolojim bozuldu 
« Last Edit: October 01, 2019, 01:21:23 pm by Darel »
ALEVLİ DESİT

Offline adilhann

• Private
  • *
  • 96th Regiment Colonel
    • View Profile
  • Nick: 96th Regiment Colonel
« Reply #85 on: September 29, 2019, 10:17:08 pm »
Şimdi Astero, senden başlamak gerekirse sen 3te lideri olmana rağmen gelmiş 12nin maçına giriyorsun burada tatava yapıyorsun. Theoden sana gelicek olursak 57th de alsa bile şuan benim üyem ve bu seni zerre ilgilendirmiyor tatava yapıyorsun.
Giles sen de salça oluyorsun ve tatava yapıyorsun.
Sıkıntınız varsa gelirsiniz tsye konuşuruz gerekirse burada sövüşürüz siz burada ki konuyu pisletmeye hakkınız yok.

Offline Thelard

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: Thelard
« Reply #86 on: September 29, 2019, 10:19:49 pm »
Neyse 96. alaya alımlar açıktır

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #87 on: September 29, 2019, 10:23:45 pm »
Şimdi Astero, senden başlamak gerekirse sen 3te lideri olmana rağmen gelmiş 12nin maçına giriyorsun burada tatava yapıyorsun. Theoden sana gelicek olursak 57th de alsa bile şuan benim üyem ve bu seni zerre ilgilendirmiyor tatava yapıyorsun.
Sıkıntınız varsa gelirsiniz tsye konuşuruz gerekirse burada sövüşürüz siz burada ki konuyu pisletmeye hakkınız yok.

Tartışmanız umrumda değil, kimseyi savunmuyorum hatta tartıştığınız adamlarla aram kötü sayılır. Sadece biraz saygılı olun. Başka bir alay sizi yendiği zaman kolaydı ayağımla oynadım vs dese üzüntünden 2 gün ağlarsınız.

Offline adilhann

• Private
  • *
  • 96th Regiment Colonel
    • View Profile
  • Nick: 96th Regiment Colonel
« Reply #88 on: September 29, 2019, 10:26:51 pm »

Tartışmanız umrumda değil, kimseyi savunmuyorum hatta tartıştığınız adamlarla aram kötü sayılır. Sadece biraz saygılı olun. Başka bir alay sizi yendiği zaman kolaydı ayağımla oynadım vs dese üzüntünden 2 gün ağlarsınız.

Ben savunuyorsun demiyorum, sen maçta geçen diyalogları bilmediğin için şuan yaptığın boş

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
  • Side: Confederacy
« Reply #89 on: September 29, 2019, 10:28:33 pm »
kg aga