Author Topic: 57.Türk Tugayı [AKTİF]  (Read 25798 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Frickingpac

• First Lieutenant
  • *
  • Check yo Self
    • View Profile
  • Nick: Sevici Goblin
  • Side: Union
Re: 57.Türk Tugayı [KAPANDI]
« Reply #15 on: November 12, 2018, 10:24:30 pm »
Aga b.

Offline Astoria

• Second Lieutenant
  • *
  • 98° NCO // Founder of TR_RGL
    • View Profile
  • Nick: Sabo
« Reply #16 on: November 12, 2018, 11:45:06 pm »
2,5 yıl veya öncesine dayalı bir süreye sahip klandı. 32.Alaydan sonra bulunduğum ikinci alayımdı. Bu klan sayesinde iyi, nadir ve güzel dostluklar edindim. Fakat gelişen bazı olaylar sonucu yolumu kesmek zorunda kaldım. Yaşadığım güzel anılar oldu sabahladığımız, dertleştiğimiz geceler ardı ardına sığmıyordu bazen. Kavgalarla, sıkıntılarla geçen günlerde oldu tabii. 1 yılı beraber tamamladığım oluşumdu. Çok kişiyle tanıştım, eğittim, güçlü oluşumlardan bir şey öğrenerek katmaya çalıştım, öğrendim. İyi anılarımız oldu, bardağı taşıran son damlaları gösterdiğimiz zamanlarda oldu. Teşekkürler  Veysel. Her neyse, bana Napoleonic Wars camiasında yer edindiren klanlardan birisiydi kısaca. Hoşça kal 57. Türk Alayı. (57thTR_Sabo)
« Last Edit: November 13, 2018, 12:08:03 am by Astoria »

Offline DeliTürk

• Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: DeliTurk
  • Side: Neutral
« Reply #17 on: November 13, 2018, 12:53:43 am »
2,5 yıl veya öncesine dayalı bir süreye sahip klandı. 32.Alaydan sonra bulunduğum ikinci alayımdı. Bu klan sayesinde iyi, nadir ve güzel dostluklar edindim. Fakat gelişen bazı olaylar sonucu yolumu kesmek zorunda kaldım. Yaşadığım güzel anılar oldu sabahladığımız, dertleştiğimiz geceler ardı ardına sığmıyordu bazen. Kavgalarla, sıkıntılarla geçen günlerde oldu tabii. 1 yılı beraber tamamladığım oluşumdu. Çok kişiyle tanıştım, eğittim, güçlü oluşumlardan bir şey öğrenerek katmaya çalıştım, öğrendim. İyi anılarımız oldu, bardağı taşıran son damlaları gösterdiğimiz zamanlarda oldu. Teşekkürler  Veysel. Her neyse, bana Napoleonic Wars camiasında yer edindiren klanlardan birisiydi kısaca. Hoşça kal 57. Türk Alayı. (57thTR_Sabo)
57. Alay'a kattıklarından dolayı teşekkür ederim Samet. Sen ve Senin gibi Alay'a çekirdek tanesi kadar katkısı olan herkese de ayrı ayrı teşekkür ederim. İyi ki klanda bulundunuz, iyi ki klanı yücelttiniz, iyi ki klana değer verdiniz. Sağolun.

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #18 on: November 13, 2018, 08:34:42 am »
Basarilar
Spoiler
(:
[close]
« Last Edit: November 13, 2018, 08:37:06 am by Marji ßaßa »

Offline HakanPasha

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #19 on: November 13, 2018, 10:04:00 am »
Beni Türk Napolyonuna sokan başlatan,beni geliştiren bir şeyler katan eski değerli alayım.Ne vakit öldürdük beraber veysel.Ayrılışımda hoş olmayan kavgalar tartışmalar oldu aylarca.Zaman öfkemizi dindirdi.Hatta birkaç defa tekrar dönmeye çalışsamda eski ortamın olmadığını değiştiğini gördüğümden alışamadım bir türlü.Ama güzel anılarımız oldu teşekkkürler her şey için

Offline TRuzgarEfe

• Corporal
  • *
  • True Dark Lord of The Sith
    • View Profile
« Reply #20 on: November 13, 2018, 12:30:07 pm »
32.alayda kısa süre bulunmamdan ardından Sabo sayesinde tanıştım 57.alay ile. Şu anda başarılı bir oyuncu olduysam eğer, bu 57.alayın bana kattıkları deneyim sayesindedir. Arkadaşlık ve dostluğu burada edindim, alaya elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım. Her ne kadar alaydan tartışmalı bir şekilde yollarımın ayrılması söz konusu olsa bile, yine de her zaman 57.alayın benim için özel bir yeri vardır. NW ortamına böyle bir alayı getirdiğin için teşekkür ederiz Veysel.
Savior,Conquer,Hero,Villain. You all things Revan, and yet you are nothing. -Darth Malak

Offline Thelard

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: Thelard
« Reply #21 on: November 13, 2018, 01:46:57 pm »
Aga b.

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
« Reply #22 on: November 13, 2018, 02:21:47 pm »
32'den sonraki alayımdı, güzel günlerdi diyerek girecektim ama benden önceki arkadaşlar demiş zaten :D . O yüzden lafı hiç uzatmadan, bu ölü ortam için verdiğiniz emeğe sağlık. İyisiyle kötüsüyle teşekkürler Veysel.

this community literally sucks

Offline Deltabelt

• First Sergeant
  • *
  • Ülkeye Topçu Lazım
    • View Profile
  • Nick: Deltabelt
« Reply #23 on: November 13, 2018, 02:55:47 pm »
32'den sonra ki neredeyse en iyi yıllarımı geçridiğim 2,5 yıl ne zaman geçti anlamıyor insan. Çok güzel anılar, çok güzel dostluklar ve inanılmaz bir maceraydı 57. Belli sebepler yolumuzu kesmek zoruna kaldı fakat yinede üzüldüm bi yandan da şaşırdım hiç kapanmayacak denen klan kapanabiliyor. Ama asla ve asla unutmayacağım klan 57thTR'dir hoşçakal 57.

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #24 on: November 13, 2018, 03:26:51 pm »
Her nekadar son zamanlarda sıkıntılar yaşasakta kapanmanıza üzüldüm.Hoşçakalın...

Offline Sпарта

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: ANANASOR
« Reply #25 on: November 13, 2018, 04:17:06 pm »
Samimi kaliteli bir ortamdı  nw'nin foça komando okulu gibi bir yer demek gerekirse aslında  (buradaki benzetmemi anlayamadıysanız boşverin) ;D İki dönem 57de oynama sürecim olmuştu  ilk dönemde batalyon nickiyle takılıp kanserlik edip  uğraşıp duruyordum ikinci dönem ise 12'nin iki aylık pasiflik sürecinde tekrar oynarken daha öncesinde tanımış olduğum kişiler ile daha çok tanışma fırsatında buldum  batuhan abi,murat abi, ceyhun abi berkay dominic veysel ve diğerleri çok değerli insanların bulunduğu bir ortam özlenip aranacak .....
ALEVLİ DESİT

Offline DeliTürk

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #26 on: November 13, 2018, 04:20:57 pm »
Hepinize Teşekkür ederim beyler. Aramızın kimseyle bozuk olduğunu düşünmüyorum. Her zaman derim kimseye kin tutmadığımı. Sinirlendim ancak sinirim dindiğinde unuttum. Kanınız hiçbirinizin bozuk değil. Sonuçta oyun oynuyoruz. Elbet kavgalar olacak, laflar söylenecek. Oyunun tadı tuzu onlar. İyi dileklerinizden ötürü tekrardan hepinizi teşekkür ediyorum. Hepinizin yolu açık olsun.Aslında resmi bir yazıyla duyurmak istiyordum ancak kulaktan kulağa yayılınca forumdan kısa bir mesajla duyurduk. Klan En yakın zamanda Resmi bir şekilde Duyuru ile Kapanacak.

Offline HakanPasha

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #27 on: November 13, 2018, 04:46:25 pm »
Yalanlarına koyim xd

Offline Siamons

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #28 on: November 13, 2018, 06:02:16 pm »
Elinize emeğinize sağlık. Unutulmayacak alaylardan.

Offline DeliTürk

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #29 on: November 13, 2018, 06:03:20 pm »
Elinize emeğinize sağlık. Unutulmayacak alaylardan.