Author Topic: Cavalry Nations Cup 2016  (Read 2396 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Griff Redstorm

• Major General
  • **
  • Best Cav +100 Ping
    • View Profile
  • Nick: 11e_Huss_Maj_Griff
  • Side: Confederacy
Cavalry Nations Cup 2016
« on: February 13, 2016, 11:50:56 pm »
Selamlar

Bildiğiniz gibi Cavalry Nations up 2016 birkaç gün önce duyuruldu (aha şurada) Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da takım toplayacağız.

CNC yılda sadece  1 kere oluyor o yüzden hazır başlamışken güzel sonuçlar almak istiyoruz. Turnuva 1 ay içinde başlayacağı için hemen hemen 3 haftalık bir antreman&kadro hazırlama sürecimiz var. İsteyen herkes katılabilir (geçen yılki oyuncuların çoğu bu yıl sınavlara hazırlandığı için takımda yeterince yer var) Gerekli bilgileri sıralamam gerekirse;

- Takım maksimum limiti 21 kişi, her maça 12 kişi çıkarmamız gerekiyor.
- Antreman + maçları genel olarak Çarşamba, Cuma veya Pazar günleri ayarlayacağız, saat 21.00'da başlar bir saatten uzun sürmez
- Oyun oynarken askere gidiyormuş hissi vermek istemiyorum ama her maç 8 yemek istemiyorsak disiplinin belli bir seviyede kalması gerekiyor.
- Çok iyi oynayamamanız değil ilerlemek isteyip istemediğiniz önemli, gerekli eğitimleri elimizden geldiğince sağlayacağız.

Şimdilik bu kadar. Bana uyar, nerden katılabilirim diyorsanız = [Nr.3] Griff

(Şuan konunun çok iyi durmadığının farkındaydım, elimden geldiğince toparlayıp düzenlemeye çalışacağım önümüzdeki günlerde.)

Offline Lorassy

• Captain
  • *
  • 32ndBlackLegion
    • View Profile
  • Nick: 32ndBL_Maj_Lorassy
  • Side: Union
Re: Cavalry Nations Cup 2016
« Reply #1 on: February 14, 2016, 03:07:00 pm »
Katılmayı düşünüyorum.
İnşallah güzel sonuçlar alabiliriz.

Offline Comrade_Caucasian

• Second Lieutenant
  • *
  • Warden of your nightmare
    • View Profile
  • Nick: 4e_Huss_CvlVt_Caucasian
  • Side: Neutral
Re: Cavalry Nations Cup 2016
« Reply #2 on: February 25, 2016, 05:17:53 pm »
6 kişilik yerimiz mevcut arkadaşlar. Eğer katılmak isterseniz lütfen benimle iletişime geçin: https://steamcommunity.com/id/caucasianbutcher