Author Topic: PRO | 30 Ağustos Zafer Bayramı "Linebattle" Etkinliği  (Read 2981 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Wardo Flake

• First Lieutenant
  • *
  • 50th Regiment of Foot // #Fox
    • View Profile
  • Nick: 50th_LtCol_Wardo
  • Side: Union
Re: PRO | 30 Ağustos Zafer Bayramı "Linebattle" Etkinliği
« Reply #15 on: August 27, 2019, 07:08:36 am »
ulan bi etkinlik olucak diye her bokunu arıyorsunuz, özel gün işte bu kadar zor mu yani

çok safsın seni yerler

xdd

Offline PeopleRegiments

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
  • Side: Neutral
« Reply #16 on: August 27, 2019, 09:44:41 pm »
Bu Türk camiasının ne durumda olduğunu görmek isterseniz, bu yazmış olduğum yazı üstünde ki mesajları okuyunuz..
İçiniz acıyacaktır, yazık.

yecgga

• Guest
« Reply #17 on: August 27, 2019, 10:33:08 pm »
İki nokta yan yana kullanılmaz şopart.

Ayrıca türk camiasını siktir et de, kendi haline yan sen.

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #18 on: August 27, 2019, 10:40:31 pm »
shepherd ban yedin hala bi kitap bitirememişsin lan

Offline PeopleRegiments

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #19 on: August 28, 2019, 12:25:08 am »
sheppherd değilim ben eğer çok merak ediyorsanız steam adresimi atayım sizlere, özellikle marji misin nesin her yerde toxicliğini gösteriyor insanlara sataşmadan duramıyorsun sıkıntın nedir senin hiç umurumda değil az adam kılığına gir kardeşim, bu zihniyetle sen buralarda az yaşar, bannerlordu göremezsin, gerçi senin ismin neydi sevgilim?

birde benim general shepherd olduğumu öne sürenler var, kendisi bu profile aynı zamanda girebilir lakin PRO Event ile ilgilenen 6 kişi var, birisi yannick, diğeri filson, ryan, chris, shepherd ve ben hani burada bir etkinlik düzenleyelim dedik

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
« Reply #20 on: August 28, 2019, 12:30:11 am »
sheppherd değilim ben eğer çok merak ediyorsanız steam adresimi atayım sizlere, özellikle marji misin nesin her yerde toxicliğini gösteriyor insanlara sataşmadan duramıyorsun sıkıntın nedir senin hiç umurumda değil az adam kılığına gir kardeşim, bu zihniyetle sen buralarda az yaşar, bannerlordu göremezsin, gerçi senin ismin neydi sevgilim?

birde benim general shepherd olduğumu öne sürenler var, kendisi bu profile aynı zamanda girebilir lakin PRO Event ile ilgilenen 6 kişi var, birisi yannick, diğeri filson, ryan, chris, shepherd ve ben hani burada bir etkinlik düzenleyelim dedik

steam profilini atar mısın merak ettim, konu 30 ağustostan ziyade pro topluluğu reklamı gibi olmuş, üstte belirten arkadaşın dediği gibi.

ayrıca kendi isteğimle forumdan ban yedim deyip gizliden gizliye bu hesapta takılmasın shep, ikiyüzlülüğünü severiz.
« Last Edit: August 28, 2019, 12:32:13 am by karaboga »

this community literally sucks

Offline Deltabelt

• First Sergeant
  • *
  • Ülkeye Topçu Lazım
    • View Profile
  • Nick: Deltabelt
« Reply #21 on: August 28, 2019, 12:41:33 am »

steam profilini atar mısın merak ettim, konu 30 ağustostan ziyade pro topluluğu reklamı gibi olmuş, üstte belirten arkadaşın dediği gibi.

ayrıca kendi isteğimle forumdan ban yedim deyip gizliden gizliye bu hesapta takılmasın shep, ikiyüzlülüğünü severiz.
İkiyüzlü insanlar: kendi "karakterine" güvenmeyen insanlarda baş gösteren kronik bir hastalık.
« Last Edit: August 28, 2019, 12:44:21 am by KIRIMLI »

Offline PeopleRegiments

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #22 on: August 28, 2019, 12:47:09 am »

Sizler gerçekten sorunlu insanlarsınız bir bilgisayar oyununu gözünüzde büyütecek kadar ergen beyinlersiniz yok kardeşim, shepherd bana hiç bulaşma türkler batsın yıkılsın bulaşma demişti şimdi görüyorum sizin derdiniz yokken bile insanlara sataşarak dert açıyorsunuz, bunu bir üst yönetime yakında şikayet raporu olarak atacağımdan emin olabilirsiniz, çok şükür ki forum bölüm yöneticisi Darel ve bir üst topluluk yöneticileri de kimin ne olduğunu biliyordur, onlara da Allah sabır versin, insanların oyun zevklerini bu şekilde yarıda kesebilen zihniyetlere bir etkinlik yapmam ben burada, çok mu istiyorsunuz benim steam adresimi buyrun reziller!

https://steamcommunity.com/id/morpheusnyx/

Kim olduğumu çok merak ediyorsanız daha önce shepherd ile onun alayı olan 27de bulundum officer olarak, bir süre 82de aynı şekilde officer olup bir süre bulunup çıktım ardından yabancı alaylarda oynadım, ama gerçekten bilseydim Türklerin şu zamanda böyle olacağını bulaşmazdım bile, adımı merak edenleriniz vardır ismim Furkan, 25 - 94 doğumluyum bir şirkette bilgi sistemleri üzerinde çalışıyorum boş zamanlarımı da sizin gibi zihniyetlerle dolduruyordum ki bu konuya burada kilit vurmak mecburiyetinde bıraktınız beni, Türk ortamında yer alan bütün bu zihniyetlere en kısa zamanda gerekli yerlere geniş çapta bir Türk akımı ile rapor edeceğimi de biliniz.