Author Topic: 1v1 ligi Türkiye takım kaptanı.  (Read 17607 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Feodras

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Feodras
  • Side: Neutral
Re: 1v1 ligi Türkiye takım kaptanı.
« Reply #60 on: November 17, 2018, 07:14:03 pm »
Burada kıskançlık ve entrika yapan ben değilim, iki yüzlü kişiler bana İQ bozuk diyor daha düne kadar Steam üzerinden gülüm diyen kişiler ise şimdi farklı oluyorlar, sizlerin bir oyun için bu ortamda ki insana davranışınız eğer bu ise alın sizin olsun kaptanlık.. Reziller.

Entrika ve fesat senin tarzın değil miydi şep? Geçmişte yaptığın şeyleri ne çabuk unuttun? Bak ben çıkıp yüzüne karşı söylüyorum bazı şeyleri, TS'de milletin arkasından küfür etmiyorum. Sana da tavsiye ederim aynısını.

Not: Tartışmayı uzatmak istemiyorum ama sen çıkıp tartışmayı uzatmak istersen ben hep buradayım.

Allah Allah ben de mi var sorun diyordum, bak kardeşim sen kendin söylüyorsun,  geçmişte yaptığın diye şu anda yapsaydım ortada kalmazdı kimse, işte o zaman küfür etmek için haklı siz olurdunuz. Ben entrika fesat o işlerle uğraşmıyorum ama belli ki sen bu konuda gayet başarılı birisin, aferim sana.. Uzatmak gibi benim de bir derdim yok çünkü vakit önemlidir. Haydi size güle güle Gatts Efendi.

ulan şu kafaya bak, 20 yıldır şarap içiyorum şu kafayı yakalayamadım, ortada kimse kalmazmışmış kdjsakldasldsjkahdasj nasıl bir dünyada yaşıyorsun sen? ve ayrıca hiçbir zaman bir bok değildin ki zaten sen, kimsenin güvenmediği bir hain olmaktan daha öteye gidemedin hiç

Gatts(Zülfikar) öncelikle merhaba şimdi sana bunu söylemek isterim sözümde meclisten dışarı olsun forum taleworldstaki darbeyi (2013 )2014 ve 2015 hatta  2016 yıllarındaki darbeleri ve çoğu klanı yok eden pasif eden canı istediğinde bir klandan 20 40 kişi kopartıp klan açtıran galiba babam değildi demi?? Çoğu insanın güvenini alan sheperde bence hain diyemezsin demeye hakkın yok çünkü sheperd bu oyunun nwde değerli bir komutanlarından birisi ve oyunuda bana öğreten odur...

Saygılar,
Mobilden yazdım Legend

Not:Boşuna alıntı yapıp yazmayın bakmıyorum..

ya bende bu kim diyom bilin bakalım kimmiş arkadaş Pw deki legend miş hani şu herkese düklük veren hani bilirsiniz 200 kişilik klanı olan falan işte kalkan duvarı yaptıran bi arkadaş kardeşim pw yan tarafta seni oraya alalım burda boş yaygara yapma gatts'e laf edebilecek bi kapasitede degilsin ne yazıkki.

Ha bu arada NORTH REMEMBERS.
Yavru kurt!

Offline Feodras

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #61 on: November 17, 2018, 07:15:26 pm »
Not:Boşuna alıntı yapıp yazmayın bakmıyorum..

;D ;D ;D

Bir Gani eksikti, geldi tam oldu. Hadi küçük prensim,lordum,kralım,alay liderim benim köyüne.

ha bu arada,
#northremembers
O asker olçak öyle deme abisi :Dd
« Last Edit: November 17, 2018, 07:20:54 pm by EnverPasa »

Offline Darel

• Turkish Language Moderator
  • Board Moderator
  • *
    • View Profile
  • Nick: Darel, the Chef
  • Side: Confederacy
« Reply #62 on: November 18, 2018, 11:28:58 am »
Forum Kurallarinin 3., 8. ve 11. maddelerini ihlal ediyorsunuz.  Devam ederseniz, ihlal ettiginiz kurallarin karsiligi mueyideleri uygularim.  FSE, Alinti Piramitleri konusunda ozellikle hassas,  Forum Kurallarini iyice okuyun.  Kurallara gore davranin.
« Last Edit: November 18, 2018, 11:36:15 am by Darel »
Darel, the oldfart.

Offline Berkovic

• Second Lieutenant
  • *
  • Ne mutlu Türküm diyene!
    • View Profile
  • Nick: sikik
« Reply #63 on: November 18, 2018, 12:18:58 pm »

General Shepherd:
Rebel vardı bir zamanlar yıllardır kaptanlık yaptılar bir bok beceremediler, Berkovic ise ona yardımcı oluyordu, bir gün bazı tavsiyeler verince adama burnu sürttü sanırım o aralar da benim şöhretin tam yeni kötü olduğu zamanlardı, 2014 yılından tut bu zamana kadar bir bok yapamadılar.
geçenlerde ise zar zor bir ülkeyi
sokturmadım maça anca hükmen TR galip oldu
anla yani. ( burda ne demek istedigini anlıyamadım XD )

Bunlari bire bir söylediysen shepird, tam ,,,,,. Aksam kestigim ................... Sana kaç kere dedik, madem daha iyi yönetmensen, git adamlarini topla aramizda gf yapalim kazanan TR takimini yönetsin, gittin bahaneler uydurdun. Her sene oldugu gibi kadroyu seçmek için elemeler organize ettik, ilgisi olan herkez katilabildi. Senin ve alayindaki oyuncular (Aurius ve Ensar hariç) kötü performans sergiledi veya hiç katilmadi bile. Senin elemelere katildigin sene zaten bok gibi oynuyodun, bunun da farkindaydin o yüzden bir dahada katilmadin (bunun için de tesekkürler). 88th'den çok oyuncu seçilince gene aglamaya basladin. Bu 'elestirilerini' hiç senden yüz yüze duymadim, sürekli baskalarindan duyuyorum?? Zaten diyebilecek hiç birseyin de yok. Simdi Yunanistan, Italya, Ispanya gibi ülkelerinde hiç bir sey elde etmemesi, kaptanlarin 'bi bok beceremediklerini' mi gösteriyor, yoksa takimda oynayan kisilerin yeterince iyi olmadigini mi gösteriyor? Sen halen gf'nin tek kisi ile tasinabildigini zannediyorsun. Takimin yarisi gf'nin temellerini bilmezse, buna kaptanlar ne yapsin ki? Varsayalim ki sen kaptan oldun, seninle düzgün gf oynayabilen kaç kisiyi toplardin? Birak maç yenmeyi, round bile alamazdin.

Bu arada EU toplulugunda hiç bir sekilde irtibati olmayan birisinin TR yöneticisi olmasi bana yanlis geliyor. Marji ne kadar da troll olsada, geçtigimiz seneden beri EU'da aktif olmasi ve gösterdigi performans onun shepird'dan daha iyi bir aday oldugunu da gösteriyor.
« Last Edit: November 18, 2018, 01:00:41 pm by Darel »

Offline Ioannes

• Volunteer
  • *
    • View Profile
« Reply #64 on: November 18, 2018, 01:06:42 pm »
Burada shepherd dışında ganiye açıkcası tecrübe konusunda laf yapabilecek onu küçümseyebilecek bir insan göremiyorum.Bir aralar napoleonicte legendin klanı üzerinden varlık sürdürüyorduk o zamanlardan bu zamana kalabilen bir tek kişinin shepherd ve gani olduğunu gören 1.tanığım. Kalan birkaç yeni yetmenin burada tecrübe taslıyıp 50 tane klan açtın xd yaygarası yapması maalesef pek komik değil.Genel olarak baktığımda da bu yeni yetmelerinin arasında sıkı bir bağ olduğunu görüyorum buda aynı dönemde oyuna başlamalarından kaynaklı bir bağ olsa gerek.Ahaha tabiiki de gözümden northlu arkadaşlarımız kaçmadı.Sahip oldukları eziklik psikolojisini diğer insanlara saldırarak tatmin edebilme çabalarını görmemek elden değil. Gani kardeşimizi destekliyor ve arkasında duruyoruz. -Sevgi ve Saygılarımla..

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union
« Reply #65 on: November 18, 2018, 01:23:09 pm »

General Shepherd:
Rebel vardı bir zamanlar yıllardır kaptanlık yaptılar bir bok beceremediler, Berkovic ise ona yardımcı oluyordu, bir gün bazı tavsiyeler verince adama burnu sürttü sanırım o aralar da benim şöhretin tam yeni kötü olduğu zamanlardı, 2014 yılından tut bu zamana kadar bir bok yapamadılar.
geçenlerde ise zar zor bir ülkeyi
sokturmadım maça anca hükmen TR galip oldu
anla yani. ( burda ne demek istedigini anlıyamadım XD )

Bunlari bire bir söylediysen shepird, tam ,,,,,. Aksam kestigim ................... Sana kaç kere dedik, madem daha iyi yönetmensen, git adamlarini topla aramizda gf yapalim kazanan TR takimini yönetsin, gittin bahaneler uydurdun. Her sene oldugu gibi kadroyu seçmek için elemeler organize ettik, ilgisi olan herkez katilabildi. Senin ve alayindaki oyuncular (Aurius ve Ensar hariç) kötü performans sergiledi veya hiç katilmadi bile. Senin elemelere katildigin sene zaten bok gibi oynuyodun, bunun da farkindaydin o yüzden bir dahada katilmadin (bunun için de tesekkürler). 88th'den çok oyuncu seçilince gene aglamaya basladin. Bu 'elestirilerini' hiç senden yüz yüze duymadim, sürekli baskalarindan duyuyorum?? Zaten diyebilecek hiç birseyin de yok. Simdi Yunanistan, Italya, Ispanya gibi ülkelerinde hiç bir sey elde etmemesi, kaptanlarin 'bi bok beceremediklerini' mi gösteriyor, yoksa takimda oynayan kisilerin yeterince iyi olmadigini mi gösteriyor? Sen halen gf'nin tek kisi ile tasinabildigini zannediyorsun. Takimin yarisi gf'nin temellerini bilmezse, buna kaptanlar ne yapsin ki? Varsayalim ki sen kaptan oldun, seninle düzgün gf oynayabilen kaç kisiyi toplardin? Birak maç yenmeyi, round bile alamazdin.

Bu arada EU toplulugunda hiç bir sekilde irtibati olmayan birisinin TR yöneticisi olmasi bana yanlis geliyor. Marji ne kadar da troll olsada, geçtigimiz seneden beri EU'da aktif olmasi ve gösterdigi performans onun shepird'dan daha iyi bir aday oldugunu da gösteriyor.

Yalancının şahidi şıracı olur, bu aralar Gatts IQ ile ilgili çok fazla şakalar yapmaya çalıştı, her iki dil forumunda. Senin de IQ ve akşam kestiğim tırnağım olamazsın demen de, burada bana karşı olan tahammülünüzü gösteriyor, 82nci Alay içerisinde Aurius ve Ensar o zamanlar gitmek istedi seçmelere gitti, ve ben elimden geldiği kadar duyurmak istedim, ben bile gitmedim.. Sizlerin bu durumuna gelecek olursak ben gördüğümü söylerim, görmediğimi söylemem ve yalan atmak gibi bir derdim olmaz, hepiniz on numara oyuncularsınız Rebellious ve Berkovic o konuda kimsenin hakkını yemem, ama kişilik açısından da bu kadar düşeceğini bilmezdim, EU Topluluğu açısından da bana söz etmeyin, sizler milli takım serüveni ve alaylarda subaylık yaparken, ben Amerikan ortamı içerisinde ki saçmalıklarla uğraşacak kadar zamanım vardı, şimdi bana gelip bir kaç yabancı bulupta EU felan demeyin..

Ayrıca bu bir Linebattle, Groupfighting değil. LB'de GF önemlidir, fakat bunu şuradan GF örneği vermen de inan bana çok ironik, EU'da aktif olmak diğer konularda soytarılık yapmaksa ne güzel, çok şükür ki ben daha çok EU'da farklı işlerle meşgul oluyorum, şu ana kadar tanımış olduğum yabancı güruhu sayısı onları yüzleri geçti, yani burada ben sidik yarıştırmak istemiyorum, iyi oyuncularsınız ama gelipte bana burada EU'da kimseyle irtibatın yok demeyin, eskiden de diyordun halen diyorsun. Kılıçdaroğlu gibi muhalefet konusunda argüman eksikliğiniz var, biraz daha gözünüzü açın ve öyle buraya yazılar yazın.

Offline Feodras

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #66 on: November 18, 2018, 01:24:02 pm »
Burada shepherd dışında ganiye açıkcası tecrübe konusunda laf yapabilecek onu küçümseyebilecek bir insan göremiyorum.Bir aralar napoleonicte legendin klanı üzerinden varlık sürdürüyorduk o zamanlardan bu zamana kalabilen bir tek kişinin shepherd ve gani olduğunu gören 1.tanığım. Kalan birkaç yeni yetmenin burada tecrübe taslıyıp 50 tane klan açtın xd yaygarası yapması maalesef pek komik değil.Genel olarak baktığımda da bu yeni yetmelerinin arasında sıkı bir bağ olduğunu görüyorum buda aynı dönemde oyuna başlamalarından kaynaklı bir bağ olsa gerek.Ahaha tabiiki de gözümden northlu arkadaşlarımız kaçmadı.Sahip oldukları eziklik psikolojisini diğer insanlara saldırarak tatmin edebilme çabalarını görmemek elden değil. Gani kardeşimizi destekliyor ve arkasında duruyoruz. -Sevgi ve Saygılarımla..
"Eziklik psikoljisi" ? :Dd
Her kapışmada sizden çok daha üstün olduğumuzu kanıtlamamıza rağmen aldığınız 1 veya 2 başarıyla kendinizi bu kadar yukarı taşıyabiliyorsanız sizi ciddiye almaya bile gerek yok.

Offline Feodras

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #67 on: November 18, 2018, 01:27:19 pm »
Nativeci kidslerin burda neyşi var gene bu forumuda mı arşive aldırtıcaksınız ?
Nativeci kids mi? Hayatımda hiç bu kadar gülmemiştim

yecgga

• Guest
« Reply #68 on: November 18, 2018, 01:29:54 pm »
İnsanların arkasından sallayıp yüzlerine gelince kedi kesiliyorsun şepırt, yeni bir şey değil bu. Daha önce söyledim, şu an da söylüyorum. Subaylık ve oyun konusunda iyi değilsin. Takım kuracak olsan Berk'in veya Rebel'in kuracağı takımın 10'da biri kadar bile iyi olamaz. Neden hala çok iyi bir oyuncu veya subaymış gibi ısrar edip kendini düşürüyorsun?

Zaten takım kurcak olsan yukardaki kişiler ve 88'de gördüğün hiçkimse oynamaz. Bunu net olarak söyleyeyim sana. Çünkü karakterin de en az NW bilgin ve subaylık yeteneğin kadar zayıf. Ortalığı karıştırıp, fitne fesat yapmaktan başka bir işe yaradığını görmedim şurada 4 yıldır. Türk NW camiası için ayak bağından başka hiçbir şey değilsin.
« Last Edit: November 18, 2018, 01:33:18 pm by Gatts »

Offline LeCedric

• Private
  • *
    • View Profile
  • Nick: EPB_29th_Col_Leonidas
« Reply #69 on: November 18, 2018, 01:31:33 pm »
+1 Yanılmıyorsam soonational(Osman) Kardeşim geçen sene 10. Sınıfa geçmiştin kimin çocuk olduğu bence ortaya çıkıyor

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
« Reply #70 on: November 18, 2018, 01:33:24 pm »

Katılıyorum :)

İnsanların arkasından sallayıp yüzlerine gelince kedi kesiliyorsun şepırt, yeni bir şey değil bu. Daha önce söyledim, şu an da söylüyorum. Subaylık ve oyun konusunda iyi değilsin. Takım kuracak olsan Berk'in veya Rebel'in kuracağı takımın 10'da biri kadar bile iyi olamaz. Neden hala çok iyi bir oyuncu veya subaymış gibi ısrar edip kendini düşürüyorsun?

Zaten takım kurcak olsan yukardaki kişiler ve 88'de gördüğün hiçkimse oynamaz. Bunu net olarak söyleyeyim sana. Çünkü kişiliğinde en az NW bilgin ve subaylık yeteneğin kadar zayıf. Ortalığı karıştırmaktan başka bir işe yaradığını görmedim şurada. Türk NW camiası için ayak bağından başka hiçbir şey değilsin.

Sen ne diyorsun ya? Senin yazdıklarını inan ben artık görmüyorum bile, çünkü daha düne kadar 26ncı Alay'ın bir Er'i, 82nci Alay'ın da çaba verip Başçavuşu olmayı becermiş adamsın, aferin sana ama neyin kafasını yaşıyorsun burada tecrübe deyip? Allah Allah, hayatında ilk defa bir Nr88 ve 88th kurdun ya(İyi liglerde başarılı oldun, aferin.) , ona güvenerek, milli takım kaptanlarıyla aran iyi ve bir kaç yabancı tanıyorum diyerek bana burada yazı yazma kardeşim.

yecgga

• Guest
« Reply #71 on: November 18, 2018, 01:47:48 pm »

Zaten takım kurcak olsan yukardaki kişiler ve 88'de gördüğün hiçkimse oynamaz. Bunu net olarak söyleyeyim sana. Çünkü kişiliğinde en az NW bilgin ve subaylık yeteneğin kadar zayıf. Ortalığı karıştırmaktan başka bir işe yaradığını görmedim şurada. Türk NW camiası için ayak bağından başka hiçbir şey değilsin.

Sen ne diyorsun ya? Senin yazdıklarını inan ben artık görmüyorum bile, çünkü daha düne kadar 26ncı Alay'ın bir Er'i, 82nci Alay'ın da çaba verip Başçavuşu olmayı becermiş adamsın, aferin sana ama neyin kafasını yaşıyorsun burada tecrübe deyip? Allah Allah, hayatında ilk defa bir Nr88 ve 88th kurdun ya(İyi liglerde başarılı oldun, aferin.) , ona güvenerek, milli takım kaptanlarıyla aran iyi ve bir kaç yabancı tanıyorum diyerek bana burada yazı yazma kardeşim.

2014'te hiç tanımadığım bir klana rastgele katılmamı yazıyor buraya ahahahah. Yalnız senin kanser dolu kreşten hallice klanına 2 hafta katlanabilmiştim. O 2 haftada direkt 2. adam yapmıştın klanda beni, antrenmanları falan hep ben yaptırdım o süre boyunca. Ona rağmen kanser klanına 2 haftadan fazla dayanamadım. Bunu mu hatırlatıyorsun şimdi?

Ve sen görmesen bile herkes nasıl bir mikroorganizma olduğunu biliyor şapurt, 4 yıldır bu oyundasın, zerre kadar bir başarı elde etmişliğin yok, klanında ortam güzel desem o da yok, ilkokul 1. sınıf çocukları bile daha olgun davranıyorlardır eminim.

Ve her maçta 9-1, 15-1 çakıp geçiyorduk, buna rağmen gelip kendini bi bok olarak görüp bana sen kimsin yazabiliyorsun. Benim açtığım klan ve oynadığım oyun ortada, asıl sen kimsin? Bu oyunu daha kanser bir hale getirip, oyuncuları aptallaştırmak dışında neye yaradın şimdiye kadar?

Offline RebelliouS

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Nr24_RebelliouS
« Reply #72 on: November 18, 2018, 03:10:34 pm »
Sub-forum yönetici olarak değil kendi fikirlerimi ve tecrübelerimi paylaşmak istiyorum : Türk NW topluluğunun gelişmemesinin en büyük sebeplerinden biri senin bu oyunu gerçek hayatta belli bir gruba liderlik yaptığını zannetmen şepırd . Oyunu fazla ciddiye alıp diğer birlik başkanlarıyla sürekli bir entrika , inatlaşma ve fesatlaşma peşindesin. Herkezi sevmek zorunda değilsin evet , ama böyle turnuvalarda fikir ayrılıklarını bir kenara bırakmanız lazımdı yapamadınız. Son iki NWWC turnuvasında kaptanlığa adaylığımı koymamın tek nedeni senin adaylığını koymandı . Gönlüm Türkiye milli takımının senin gibi süngüde beceriksiz ve senin gibi beceriksiz arkadaşların tarafından yürütülmesini ve isminin "averaj" takımı olarak anılmasını engellemek için yaptım aslında hiç kaptan olmak istemiyordum Berkovic de şahittir kendiside burada söyleyebilir . Her ne kadar tanıdığın oyunculara fse ye girip EU NWWC konusunun altına "I support Shepard , I want Shepard to be captain of Turkey" dedirtmene rağmen turnuva organizatörleri benim hiç böyle bir şey yapmamama rağmen beni seçtiler . Neden biliyor musun ? Çünkü beni çok iyi tanıyorlar ve senin nasıl biri olduğunu biliyorlar, onlar da her ne kadar finalde oynayabilecek düzeyde bir Türkiye çıkamayacağını bilse bile sana Türkiye kaptanlığını vermediler. Ben Türkiye kaptanı seçildiğimde cazgır çıkarıp senin daha fazla hak ettiğini iddaa ettin . Berk'in de dediği gibi sana defalarca 5 kişilik bir ekip oluşturmanı ve bu grubun bizim oluşturduğumuz 5 ile groupfighting yapmasını istememize rağmen konuları değiştirip bu teklifimizden kaçındın. Biz de en sonunda kimsenin gönlü kalmasın takımda 4-5 kişilik "eleme" sistemli etkinlik oluşturduk , seni de bir sürü antrenman maçında oynattım ama süngü becerin tam bir çöptü ve milli takımda oynayacak düzeyde bir yeteneğin yoktu . Doğal haliyle seni seçmedim , en son yapılan NWWC groupfighting turnuvasında adaylığını bir kere daha gördüm . Her ne kadar yine kaptan olmak istemesemde gönlüm yine el vermedi . Adaylığımı koydum ve Berk'ide adaylığını koymaya zorladım , hatta Gatts'ide kaptanlığa aday gördüğünü görünce kendiminkini geri çekmek istedim fakat %50 şansı almak istemedim . Gatts'in kaptan olmasına sesim çıkmazdı ve kurduğu milli takımda oynamak isterdim çünkü en azından süngüde kendisi iyi denilebilecek düzeylerde . Buraya kadar okuduysan diyeceksin ki , her şey süngü becerisi miydi diye . Evet sadece süngü kullanılan bir turnuvada her şey gerçekten de "süngü becerisi" demek , becerisi olmayan birisini kaptan olarak görmek istemem . Buradan herkese sesleniyorum özellikle birlik başkanlarına , eğer Türkiyenin böyle turnuvalarda iyi yerlere gelmesini maçları kazanmasını yada en azından iyi takımlarla çekişebilmesini sağlamak istiyorsanız oyuncularınızı avrupa sunucularında oynamaya teşvik edin gerekiyorsa zorlayın . EU groupfighting serverda takılın pinginiz yüksek bile olsa kendinizi o koşullara alıştırın tek çözümü bu. Bizim türk alayları çok izole çoğunlukla türk sunucularında oynanılan linebattler groupfightingler yüzünden oyuncular avrupa pingi koşullarına ve oyuncularına alışamıyor , avrupalı birliklerle oyuncularla karşılaşıldığı zaman buldozer gibi üstümüzden geçiyorlar linebattle olsun groupfighting olsun farketmiyor . Avrupa sunucularında oynamayı sadece ping adaptasyonu olarak görmeyin , farklı oyun stilleri ile karşılaşmak NW nin en iyi oyuncularının nasıl oynadığını görme fırsatı olarak bakınız. Genel açıklamamı yaptıktan sonra bu bahsi edilmiş olan turnuva hakkında her ne kadar marjinin veya şepırdın linebattle da nasıl yönettiğini bilmesem bile yeteneğine olan inancımdan dolayı Marji yi destekliyorum.Evet kendisi "troll" diyebileceğimiz bir karaktere sahip fakat kaptan olursa turnuvanın vereceği sorumluluk kendisinin de bu konuda olgunlaşacağına inanıyorum , ve marjinin daha güzel bir takım çıkaracağına inanıyorum. Eğer geçmiş NWWC turnuvalarından benim ve Berk'in yapmış olduğu kaptanlığa laf edecek varsa Fwuffy den twitch.tv de stream edilmiş NWWC maçlarımızı atabilirim , izleyip siz kendiniz görürsünüz nasıl mücadele ettiğimizi . Daha iyi olabilir miydi , tabi ki olabilirdi fakat potansiyel ve türk oyuncularının yetenek mevcudiyeti bu kadarını sağlayabildi.Burada parmakla sen kötü oynadın sen iyi oynadın diye hedef göstermek istemem dediğim gibi bu bir milli takım mücadelesi Türkiye'yi daha iyi yerlerde görmek istiyorsak entrikaları , inatlaşmaları ve fesatlaşmaları bir kenara bırakıp süngü becerilerimizi geliştirmemiz lazım.

Sub-forum yöneticisi olarak : Lütfen birbirimize saygılı olalım. Konudan uzak ve alakasız eleştirilerden cevaplaşmalardan kaçınalım ve özelde yapılan mesajlaşmaları buradan açık bir şekilde izin almadan paylaşmayalım.

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
« Reply #73 on: November 18, 2018, 03:25:44 pm »

Gani'nin kankası da Gani'yi savunmak için foruma kayıt olup yazı yazmış ya, kıyamam. Bu nasıl bir ezikliktir?  ;D

this community literally sucks

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #74 on: November 18, 2018, 03:51:54 pm »
Shepherd tek artısının oyuna önceden başlayıp amerikalı tanıdıkları olmasını söylüyor.
Bknz: Roma imparatorluğu