Author Topic: 1v1 ligi Türkiye takım kaptanı.  (Read 17442 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

yecgga

• Guest
Re: 1v1 ligi Türkiye takım kaptanı.
« Reply #105 on: January 29, 2019, 04:34:31 pm »
Sen ve klanın size verdiğimiz krediyi çoktan tükettiniz şepırt. Bize çamur atıcan diye EU forumunda kendini defalarca küçük düşürdün. Bu da yetmedi defalarca milli takımı karalamaya çalıştınız klan olarak. Kazandığımız maça şaibe düşürmeye çalıştınız çok alakasız bir biçimde. Bir de gelip hala yapmadım etmedim deme. Herkes her şeyi gördü.

Bundan sonra milli takıma kafa yorma, kendi işine bak sen, ok? Boşuna cevap verme zahmetine girme. Zaten bundan sonra cevap bulamayacaksın, milli takımdan kimse senin yazdıklarına cevap vermeyecek. O yüzden dediğim gibi, kendi işine bak.
« Last Edit: January 29, 2019, 04:39:38 pm by Gatts »

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
  • Side: Neutral
« Reply #106 on: January 29, 2019, 04:53:12 pm »
Shepherd senin gösterdiğin destek şey gibi birinci dünya savaşında srusyanın osmanlıyı desteklemesi :d
« Last Edit: January 29, 2019, 04:56:18 pm by Marji ßaßa »

Offline RobinVonSakso

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #107 on: January 29, 2019, 04:57:25 pm »
Ne diosun lan

Offline cugi

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #108 on: January 29, 2019, 05:00:32 pm »
Sevgili Milli Takım Yetkililerine ve Takım bünyesinde yer alan oyuncu arkadaşlarımıza ithafen bunu yazmaktayım;

aynı zamanda Türkçe Bölüm Forum Moderatörü yani, Darel'in kendisinin bu ortamda ki saygı ve sevgi beslediğim birisi olarak, Fethi Abimize de bütün saygımla ve Forum kurallarına olan inancımla burada bunları yazmaktayım..

Bildiğiniz üzere bir tercih yapıldı, ve bu tercih sonucunda NC-Şampiyonası içerisinde bir çok tartışmalar ve ihtilaflar çıksa da Organizasyon yönetiminin vermiş olduğu karar doğrudan Marji'nin Takım Kaptan olmasıydı, bu konuda her zaman saygı gösterdim. Ve destek çıktım...
Ve aynı zamanda Kaptanlık benim için kapandıktan sonra, şampiyona içerisinde ki hakemler arasında yer alan birisi olarak hem Türkiye için, hemde bağımsız bir şampiyona organizasyonu sağlanması adına VonBergen ve Herishey elimden gelen desteği vermekteyim..

Benden hoşlanmayan, nefret eden bir çok insanın varlığını biliyorum, kimisiyle geçmişte tartışmalar yaşadık, kimisiyle ise hiç bir yaşamadan ve karşılaşmadan bazı kişilerin yapmış olduğu algı yönetimi ile bana karşı kin beslemeye başladılar, ben bunlara da alışığım..

Ben, bu zamana kadar bu ortamda ki Türkiye'nin galibiyeti için, hiç bir şekilde bir saldırı v.b. harekette bulunmadım, ve bağımsız bir şekilde organize edilen bir Milli Takım içersinde ki oyunculara her daim destek olacağıma dair Marji'ye ve Forum üzerinde belirtmiştim..

Fakat geçtiğimiz günler içerisinde forum kanalı üzerinden Milli Takım oyuncusu ve aynı zamanda 82nci Alay'ın bir neferi ve NCO yetkilisi olan Mano tarafından alınan bir şikayet üzerine forum kanalı aracılığıyla Marji ve Luz1ka, ve aynı zamanda Gatts'(kendisi milli takımda subay olduğu için) cevap vermesi gereken kişiler olması gerekirken, bir den fazla Milli Takım oyuncusu bu olayı yalanlama ve farklı bir amaca götürme hevesinde oldular, orada belirtilen bir şikayete karşı çıkma sadece Kaptan ve atadığı kişilerin işidir, ben orada bir kaç cümle yazdım.. "Beni ve VonBergen'i üst üste koyup bilmem ne yapacak" ondan sonra o alayın oyuncusu bunu hazmedecek, ve bu şekilde her maç sonrası olacak.. Bu siz Milli Takım Kaptanlarına yakışan bir durum değil, ve aynı zamanda yazısında Ensar isimli arkadaşımız da bu konuda bilgi sahibi olduğu yazılıp, sizlerin orada bu iki arkadaşı dinlemeyip doğrudan ve direk çıkartmanız sizleri daha farklı bir boyuta getirmiştir.. İşte bu konuyla ilgili, sizlere karşı duymuş olduğumuz bir nefret, kin v.b. şeyler hiç yoktur, ve olayın daha fazla büyümemesi ve şikayet bölümünde askıda kalmaması adına VonBergen'in ricası üzerine şikayeti geri çekiyorum ve Forum Moderatörü olan Darel'e karşı almış olduğum bir saygı ve üslüp çerçevesi içerisinde siz değerli takım kaptanları olan canlara sesleniyorum..

Milli Takım içerisinde sizler tam bağımsız bir şekilde alay gözetmeksizin, herkese karşı eşit olmalısınız, bunun için sizler isterseniz A isimli kişiyi sevmeyin, ve o A kişinin oyuncuları Milli Takımda yer alsa bile bu konuyu orada açmayın, açarsanız o kişinin oyuncularının sizlere karşı tepki göstermesi gayet doğaldır, ve bir de o A kişisinin bu organizasyon içerisinde bir hakem ve, sizlerle aynı tarafta olan birisi olduğunu düşünün, işte bunu yapmayın.. Siz A isimli kişiyi sevmek zorunda değilsiniz, fakat bunu o anda, ve muharebe içerisinde kesmeniz gerekiyor, Marji isimli kişi troll mizahlı birisi olabilir, ama iyi oyuncu da olmuş olması onun Milli Takım kaptanlığında başarısız olacağı manasına gelmiyor, Almanya'ya karşı çok iyi bir zafer kazanıldı, ve bu konuda kendisini ve ekipte emeği geçen herkesi tebrik ediyorum, fakat sizlerden en büyük ricam olarak haksızlık yapmış olduğunuz kişilerin hakkını geri verin, ve bunu sırf o çocuklar 82nci Alay oyuncuları ve yetkilileri oldukları için ve benimle birlikte yer aldıkları için yapmayın, eğer yaparsanız o zaman sizler güven kaybeder ve tepki alırsınız ve yarın öbürgün dolaşır sizi bulur, bunu Türkiye'nin bu v.b. organizasyonlarında daha iyi ve başarılı olması için, Türkiye ve ekibinin kazanması için yapın.. Siz gelin beni sevmeyin, veya benden hoşlanmayın, yeter ki Türkiye kazansın. Umarım bunu sağlıklı bir şekilde anlayabilmişsinizdir..

Milli Takım içerisinde yer alan bütün yetkili kişilere ve oyuncular sevgi ve saygılar.

82nci Alay
General Shepherd
paşam her şey iyi hoşta seçim vaadi veren belediye başkanı gibi yazmasan iyiydi

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
« Reply #109 on: January 29, 2019, 06:24:32 pm »

ama yazma retarded xD
« Last Edit: January 30, 2019, 04:28:29 pm by Darel »

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
  • Side: Confederacy
« Reply #110 on: January 29, 2019, 08:05:46 pm »
Uzatmaya gerek yok, ben artık bu konu altında sadece Türk milli takımının yaptığı işleri paylaşmak istiyorum, lütfen konu dışı yazışmalar olmasın.

Spoiler
Forum moderatörü Darel(Fethi) abiye, taleworldsdeki moderatörler gibi 15 gün sonra gelip konulara bakmadığı için kendi adıma teşekkür ederim, hangi olay olursa olsun aynı gün müdahale ediyor ve konunun uzamasını engelliyor, bugüne kadar kendi yediğim cezaların hiçbirine itiraz etmedim, çünkü verdiği kararlar gerçekten adil oluyor tekrardan kendi adıma teşekkür ederim Fethi abi.
[close]

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
« Reply #111 on: January 30, 2019, 12:11:42 am »

luzika boşları topla bakıyım aslanım
« Last Edit: January 30, 2019, 12:14:18 am by MarjioviçR »

yecgga

• Guest
« Reply #112 on: February 04, 2019, 04:59:10 pm »

Offline Zeus.

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
  • Nick: 98th_Maj_Zeus
« Reply #113 on: October 28, 2019, 10:03:21 am »

yecgga

• Guest
« Reply #114 on: October 28, 2019, 10:09:42 am »
fransa maçının videosu var mı

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #115 on: October 28, 2019, 12:37:06 pm »
Kaptan seçilemeyince milli takımın aleyhine davranan köpek cinsi nedir?

Offline Aurius

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #116 on: October 28, 2019, 02:23:31 pm »
Madem konu hortladı bunu atıyorum buraya.

Spoiler
vidyomu beyein
[close]

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
« Reply #117 on: October 28, 2019, 02:33:58 pm »
Kaptan seçilemeyince milli takımın aleyhine davranan köpek cinsi nedir?
Mano ve 82nd klaninda ikamet eden oyuncular

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #118 on: October 28, 2019, 02:47:05 pm »

var bi hayalim

Offline Strawhead