Author Topic: 2019 Türkiye Alaylar Arası Groupfighting Ligi [TR_RGL] [2.Sezon/Bitiş Konuşması]  (Read 2003 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline TR_RGL

• Board Moderator
  • *
    • View Profile

Merhabalar. Geçen günlerde yaşanan olaylar doğrultusunda TR_RGL' ligini bitirmek/iptal etmek durumundayız. Üzücü bir durum olduğunun farkındayız. Lakin lig kurallarını ihlal eden, çekilen, atılan alayların sonucunda üzücü bir karar olarak bitirmeyi sunuyoruz. TR_RGL adına bazı kişilere ve hakemlerimize birkaç teşekkür iletisi sunmak isteriz.

sN0w (Baş hakem): Verdiği emeklerden dolayı, lig içerisindeki INVITE sorunlarına çare bulmasından ve türevi olaylarda etken bir durumda olmasından dolayı çok çok teşekkür ederiz. Organizasyonda hakemlik pozisyonunu 1.Sezon harikulade bir şekilde tamamlamasıyla ve bu sezonda gösterdiği hakemlik görevi ile (GUID sorumlusu) kendisini tekrardan tebrik ediyoruz.

Strawhead: Ligdeki en olgun kişiliklerden birisine sahip ayrıca emeği de bu organizasyon konusunda oldukça büyük. En zorlu durumları organizasyon ile beraber yaşamış durumda. sN0w, Strawhead ligdeki sıkıntıları çözmek için saatlerini harcadılar. Tekrardan teşekkürlerimizi sunar ve tebrik ederiz.

Kırımlı: Organizasyonun tarafsızlığını korumuş, yeni deneyimli bir hakemimiz. Gene aynı şekilde ligdeki sıkıntıları çözmek için saatlerini harcaması adına ve emektarlığını ortaya koyması adına çok teşekkür ederiz, tebrik ederiz.

CevizBey: Organizasyon adına sarfettiği emeklerden ve düşüncelerden dolayı tebrik ve teşekkür ederiz. Ayrıca ligdeki durumlar içerisinde gösterdiği davranışlar ile cidden tecrübeli bir hakem olduğunu ve tarafsızlık politikasını aynı şekilde uygulamaktan çekinmeyen, fikirlerini düzgün ve saygı çerçevesinde iletmesinden göstermiş bulunmaktadır. Tebrik ve teşekkür ederiz.

Giles: En çok eleştirilen hakemlerden birisi olabilir. Lig içerisinde gösterdiği emek ve çabalardan dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz, tebrik de ederiz.

Godbulqur: Ligde göstermiş olduğu aktiflik ve emeklerden dolayı kendilerine teşekkür ve tebrik ederiz.

Adilhan: Ligin en yeni hakemi olmasıyla gösterdiği tutum ve davranışlardan dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

ZaferBey: Ligin en inaktif hakemlerinden birisi olabilir lakin emeklerinden ve fikirlerinden dolayı kendilerini tebrik eder, teşekkürlerimizi iletiriz.

Özel şekilde teşekkürlerimizi ileteceğimiz oyuncular ise:

DeliTürk,
YusufKhan,
Zeus,
Hakan ve Efe Pasha,
Cerci.

Katılımlarından, davranış ve dürüstlüklerinden dolayı hepsine ayrıca teşekkür ederiz.

TR_RGL ligine verdiğiniz çabalardan ve emeklerden dolayı çoğu alaya teşekkürlerimizi bildiririz. Ayriyeten FSE moderasyon ekibine bu denli lig için alt forum açmalarından dolayı başta Darel olmak üzere tüm moderasyona teşekkür ederiz. Şükranlarımızı sunarız. Umarım ki daha adaletli, sakin ve huzurlu bir oyun ortamı içerisinde bulunursunuz. Teşekkürler.
« Last Edit: March 08, 2019, 09:34:11 pm by TR_RGL »

Offline TR_RGL

• Board Moderator
  • *
    • View Profile
Konu tartışmaya kapalıdır. Tartışmaya açık olan her türlü yazı, ne olursa olsun silinecektir. Yakın zamanda diğer alt forum konuları kilitlenecektir.
« Last Edit: March 08, 2019, 09:33:45 pm by TR_RGL »

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
biz tşk ederiz.

this community literally sucks

Offline Deltabelt

• First Sergeant