Poll

Etkinlikler hangi ses programında ortak yapılmalı ? [27 Nisan 2019]

Discord
Team Speak 3

Author Topic: [NWL-TR] Napolyon Savaşları Ligi Türkiye Ligi - [4.Sezon]  (Read 28224 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lord_karizma

• Volunteer
  • *
    • View Profile
Re: [NWL-TR] Napolyon Savaşları Ligi Türkiye Ligi - [4.Sezon]
« Reply #195 on: June 15, 2019, 03:05:56 pm »
Yani ben bunu RGL_TR zamanıda söyledim herhangi  bir "TÜRK" alayında bulunan bir oyuncu kendi alayı katılmasa bile turnuvada oynamak için lige katılan bir alayda oynaması yani double reg yapması hiç mantıklı değil.. Yabancı bü alayda oynar tamam ona bir şey demem fakat 2 Farklı Türk alayında oynaması mantıklı değil.

Lakin Yusufkhanların olayıda auriusların olayıda aynı yerden kaynaklı Aurius ligin başında sadece bizim klanımızdaydı lakin ardından 88tekrar açıldığında oraya gitti ve bu yüzden double reg oldu yusufkhanların olayıda pek farklı değil 18 dağıldığında bizim klanımıza geldiler ve ardından 67th açılınca oraya gittiler aynı olay yani o klanlar ligde oynamıyor ve bu olaylar sürekli büyütülüyor 8-2 aldığımız maçın tekrarı t chat ise onlarda t chati kullandılar sadece biz kullanmadıkki acizlikleri forumdaki tartışmalara sessiz kaldıklarından belli olmuyormu?

Offline Theoden

• Second Lieutenant
  • *
  • My enemies are many but my equals are non!
    • View Profile
  • Nick: 32ndBL_2ndLt_Skeat
  • Side: Neutral
« Reply #196 on: June 16, 2019, 12:35:20 pm »
Arkadaşlar, kurallar ne ise uygulayalım baştan söylemek gerekirse.  ınvite olayı da gizlice sızmaktir kimse ınvite getirdiğini söylemez çekinir. Ligin ortasın da kural eklemek kötü bir şey değil ki nasıl ki anayasamiza sürekli yeni şeyler geliyor bu da öyledir. Yahu hakem chate subay disinda yazmayin diyorsa yazmayin bunun tartismani neden halen yapiyoruz anlamiyorum.Lütfen şu ligi sağ salim bitirip işlerimize dönelim arkadaşlar her konuda tartışma çıkmasından sıkılmadınız mı?

Türk çe yi öğ ren de gel yazdı ğın hiçbirşe yi anlamadım

Offline HakanPasha

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #197 on: June 17, 2019, 09:09:13 pm »
Spoiler
Yani ben bunu RGL_TR zamanıda söyledim herhangi  bir "TÜRK" alayında bulunan bir oyuncu kendi alayı katılmasa bile turnuvada oynamak için lige katılan bir alayda oynaması yani double reg yapması hiç mantıklı değil.. Yabancı bü alayda oynar tamam ona bir şey demem fakat 2 Farklı Türk alayında oynaması mantıklı değil.

Lakin Yusufkhanların olayıda auriusların olayıda aynı yerden kaynaklı Aurius ligin başında sadece bizim klanımızdaydı lakin ardından 88tekrar açıldığında oraya gitti ve bu yüzden double reg oldu yusufkhanların olayıda pek farklı değil 18 dağıldığında bizim klanımıza geldiler ve ardından 67th açılınca oraya gittiler aynı olay yani o klanlar ligde oynamıyor ve bu olaylar sürekli büyütülüyor 8-2 aldığımız maçın tekrarı t chat ise onlarda t chati kullandılar sadece biz kullanmadıkki acizlikleri forumdaki tartışmalara sessiz kaldıklarından belli olmuyormu?
[close]
Ben karımıyım çocukmuyum forumdaki bu saçma tartışmalara katılıcam.Tartışma yapmamaya çalışan sesi daha az çıkan haksız demek değil aynı şekilde sesi çok çıkan da haklıdır diye bir kaide yok.Geçen hafta 10-0 kaybettik oyuncu farkıyla oynadık maç tekrar olsun dedik mi demedik.Sırf maç kaybettik diye yapılan bir itiraz değil.Bu bir lig maçıydı ve siz saygısızlık yaparak ligin itibarını zedelemeye çalıştınız.İnvite aldığınızla alakalı pek yorum yapmak istemesemde herkes biliyor ki elindeki oyuncular ligten sonra olmayacak.Biraz adam olun.Düzgünce oyunuzu oynayın.Bu kadar karaktersiz olmayın rica ediyorum hal ve hareketlerimize çeki düzen verelim.

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union
« Reply #198 on: June 17, 2019, 09:49:24 pm »
44ncü Alay ve 12nci Alay'ın maçında bir değişiklik yoktur, söz konusu da tekrarı yapılmayacaktır.. Bilginiz olsun gençler.

Önümüzde ki Çarşamba-Perşembe en geç, bütün Alay liderlerine yapılan hataları, ve ayrıca oyuncu hatalarını belirteceğiz ve ona göre bir işlem uygulayacağız.

Lig'in düzeni ve işleyişi için de oluşabilecek "Global Chat yani T chat" İhlalleri için bütün oyuncularınızı uyarınız!

Ve, bütün hakemlere doğrudan oluşabilecek Chat hususunda daha sert olmaları hususunda bir talimat verildiğini belirtmek isteriz..

Offline Reqrefusion

• Private
  • *
    • View Profile
« Reply #199 on: June 18, 2019, 07:47:09 am »
Geçen sezon GUIDlerde devrim yapan LogSpy'ı bu sezon içinde çalışır hale getirdim. Aşağıdaki adresten maçınızın yapıldığı günkü loglara bakabilirsiniz. Tabi anlamsız tartışmalar vs istemeyiz.
https://fullhdcizgifilmizle.com/logspy/
LogSpy'ın kullanımı çok basittir. Biraz zaman geçirerek kolayca anlayabilirsiniz. Sütunların altındaki çoktan seçmeli kutucuklar en iş gören özelliklerden biridir onu gözünüzden kaçırmayın. Sadece tek bir işlemi seçerek örneğin konuşmaları ve obje sütunlarını gizleyerek maç içindeki konuşmaları takip edebilirsiniz.

Offline Astoria

• Second Lieutenant
  • *
  • 98° NCO // Founder of TR_RGL
    • View Profile
  • Nick: Sabo
« Reply #200 on: June 18, 2019, 08:29:41 am »
Geçen sezon GUIDlerde devrim yapan LogSpy'ı bu sezon içinde çalışır hale getirdim. Aşağıdaki adresten maçınızın yapıldığı günkü loglara bakabilirsiniz. Tabi anlamsız tartışmalar vs istemeyiz.
LogSpy'ın kullanımı çok basittir. Biraz zaman geçirerek kolayca anlayabilirsiniz. Sütunların altındaki çoktan seçmeli kutucuklar en iş gören özelliklerden biridir onu gözünüzden kaçırmayın. Sadece tek bir işlemi seçerek örneğin konuşmaları ve obje sütunlarını gizleyerek maç içindeki konuşmaları takip edebilirsiniz.

Abi ayıptır sorması neden site ismi "fullhdcizgifilmizle" :D ?

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #201 on: June 18, 2019, 12:20:52 pm »
Alay adı: 98th Regiment of Foot

Oyuncu Ekleme:

Jesper - 1730659
Frasse - 497672

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
« Reply #202 on: June 18, 2019, 02:53:57 pm »
Kesin sesinizi.

Offline adilhann

• Private
  • *
  • 96th Regiment Colonel
    • View Profile
  • Nick: 96th Regiment Colonel
« Reply #203 on: June 18, 2019, 02:55:37 pm »
96th eklenicek
Leothin: 1840021
Alpheus: 1529351
Ozan:1775519
Vasily:933329
Hosu:522387
Polk:1732613
ReisGeldi: 634285
« Last Edit: June 18, 2019, 04:32:16 pm by adilhann »

Offline Reqrefusion

• Private
  • *
    • View Profile
« Reply #204 on: June 18, 2019, 08:30:45 pm »

Abi ayıptır sorması neden site ismi "fullhdcizgifilmizle" :D ?

Benim sitem beklerim. Anime ve çizgi film izleyebilirsiniz. Elimde o Alan adı vardı onu kullanıyorum.

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
« Reply #205 on: June 19, 2019, 12:42:27 am »
Merhaba arkadaşlar, Log kontrolleri bitti, gördüklerim kadarıyla bir çok alay tarafından bazı şeyler dikkate alınmamış, üstünde hiç bir şekilde değişiklik yapmadan oluşan ihlalleri atmaktayım, T chat üzerinden yapılan ihlalleri ise doğrudan yöneticilere daha sonra özel mesaj yolu ile atacağım..

Sizler bu yapılan ihlaller neticesinde "- Puan" alabilirsiniz, 2 kere yapılan hatalar sonucunda uzaklaştırma veya 1 maç oynamama cezası alan oyuncularınız, ve süresiz ceza yeme ihtimali olan oyuncularınız var.. Ben bu olan hataları ve verilen yaptırımları yarın saat 20.00'da yayınlayacağım..

Offline HyperCharge

• Corporal
  • *
    • View Profile
« Reply #206 on: June 19, 2019, 03:02:31 pm »
82nd için oyuncu eklemesi:

1719675 - Kubilay

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #207 on: June 19, 2019, 06:05:15 pm »

GUID Düzeltme:

Ensar - 18113160 ---> 1813160

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
« Reply #208 on: June 19, 2019, 06:10:25 pm »
82nd için oyuncu eklemesi:

1719675 - Kubilay

GUID Düzeltme:

Ensar - 18113160 ---> 1813160

Eklenmiş ve güncellenmiştir..

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
« Reply #209 on: June 20, 2019, 12:47:10 am »
Ligin devamlılığı açısından bir önerim olacak. Zaten 3. haftadayız, ligin başı sayılır. Bence çekilen alayların yerine(örn. 18th) aktif alaylardan bir alay katılmak istiyorsa maçlar re-match yapılarak lige katılmaları sağlanmalı.

this community literally sucks