Author Topic: [NWL-TR] Napolyon Savaşları Türkiye Ligi - [Temyiz Kurulu & Kara Liste]  (Read 17227 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union

Merhaba arkadaşlar,

[NWL-TR] Napolyon Savaşları Türkiye Ligi, ile ilgili istekleriniz, talepleriniz, ve etkinlik esnasında oluşan olaylara yönelik itirazını ve temyiziniz olup, doğru ve objektif bir şekilde derdinizi bu konu altından belirtiniz, ve aynı zamanda şikayetlerinizi de belli başlı forum kurallarına aykırı gelmeyecek şekilde, argo ve küfürden uzak durmak şartıyla belirtebilirsiniz, ve oluşabilecek sorunlarda temyiz kurulunun verdiği karara saygı gösteriniz, aksi halde diskalifiye veya farklı yaptırım işlemleri söz konusu olabilir..

Aşırıya kaçanlarla ilgili forum kurallarına ihlal gerekçesi ihtimali olabilir, o yüzden dikkatli olalım..

İstek,Talep ve Şikayetlerinizi bu konu altından yapabilirsiniz.

Not; Söz konusu bu alan, Temyiz alanı olduğu için karar doğrudan NWL-TR hakemleri tarafından ele alınmaktadır..

İyi forumlar, teşekkürler.

Temyiz Başvurularına Dair;

Quote from: Ban Açtırma
Oyuncu Adı;
GUİD;
Ban sebebi;
Banı neden açılmalı?;
Tekrar yapılmayacağınıza dair garanti veriyor musunuz?;

Quote from: Temyiz Başvurusu
Şikayetiniz;
Şikayet ile ilgili gerekli ekran görüntüleri(resimag.com üzerinden paylaşın);
Şikayetiniz ile ilgili tanıklarınız;
Talebiniz;
Olası karşı savunmanız;

Temyiz ve Ceza kalkma süreci;

1. Temyiz üzerinde gerekli başvurular topluluk liderlerince yapılır,
2. Organizasyon sahibi tarafından başvuru onaylanır, ve hakemlere taşınır..
3. Hakemler arasında ortak muhakeme yapıldıktan sonra, üst yönetime taşınır.
4. Karar üst yönetim tarafından değerlendirilir.
5. Karar forum üzerinden anons edilir..

« Last Edit: May 04, 2019, 12:45:26 am by General Shepherd »

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
Re: [NWL-TR] Napolyon Savaşları Türkiye Ligi - Temyiz Kurulu
« Reply #1 on: April 24, 2019, 01:36:27 pm »
Kara Liste // Black List

Lig boyunca "Süresiz" ceza yiyenler..
Quote from: Süresiz Ceza
162nd "SS"; Bütün oyuncuları; Marji, Müjahid, Saldırgan ve 1.Sezon boyunca onlarla oynayan herkes, 1nci Sezon boyunca yapmış olduğu Troll, v.b. saygısızca hareketlerden ötürü..

Rukkiye; 3.Sezon döneminde, İnvite teşebbüsünden ötürü..

Behlul; 3.Sezon döneminde, İnvite teşebbüsünden ötürü..

395164 "Altay"; 3.Sezon döneminde, İnvite teşebbüsünden ötürü..

Max1m; 3.Sezon döneminde, İnvite teşebbüsünden ötürü..

57th_Delitürk; 3.Sezon döneminde, Temyiz hakkı olduğu halde, kendi düşüncesi altında bir şeyi iddia etmesi durumunda, Temyiz hakkını kullanmaması ve buna müteakip Ligi sabote etmek ve bundan övünmek, organizasyon yönetimine ve hakemlere karşı saygısızca hareketlerinden ötürü..

Ek olarak; Süresiz ceza alacak olanlar;
Quote from: Süresiz Ceza

NWL-TR 3ncü Lig'de, etkinliğin olası sabote olmasına karşılık bir hareket ile, 55pp Cerci ve 38th HamzaAtsiz'ın NWL-TR içerisinde yapmış olduğu GUİD'lerin hepsi sunucuda "Süresiz" ceza olarak kalacaktır, bunun ile ilgili Temyiz başvurusunu kullanarak açtırabilirsiniz..

Ayrıca ve Kısaca uyaracak olursak; Temyiz hakkınız size Organizasyon tarafından verilmektedir ve sizin en büyük hakkınızdır, eğer bunu kullanmadığınız taktirde aklı selim bir şekilde davranmadığınız sürece kaybeden siz ve takımınız olacaktır, NWL-TR 3.Sezon ile aynı şekilde bu durumları yaşamıştık ve tekrar yaşanmasına izin vermeyeceğiz, NWL-TR 3.Sezon bu konu ile ilgili bir mesaj yayınlamıştık, onu buradan yayınlamak isterim, umarım anlar ve ona göre bir hareket izlersiniz..

Topluluk üyelerine! 

Size topluluğun bir üyesi olarak Napolonic Wars’ı oynayan ve ilgi duyan herkese sesleniyorum. Biz bu oyunu gerçek hayattın karanlığında uzaklaşmak için oynuyoruz ama siz kendinizi o kadar şişiriyorsunuz ki sizin sahte gölgeleriniz bu karanlığı tekrar bizim üzerimize düşürüyor. Kendilerini şişiren bu kimseleri dışlamayarak şunu söylemek istiyorum. Ayaklarınıza bağladığınız duygu prangalarında kurtulun unutmayın ki elbette bu şişmenin bir sonu var. Bu adamların yanında olan değerli dostlar bu kişilerin “Cepheler” açarak sizi parçalamasına izin vermeyin. Mümkünse onları sakinleştirmeye ve akla uygun bir yola sokmaya çalışın. Aksi halde duygularını kendine pranga etmiş olanların size zarar verecektir. Pragaları ile dolaşanlara tavsiyem ise onlardan kurtulmaları. Çünkü kaybedecekleri tek şey zincirleri.!
« Last Edit: May 07, 2019, 09:19:17 pm by General Shepherd »

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
Kara Liste yayınlanmıştır..

Eğer bir kusur işlediyseniz, organizasyon yönetimini daha sonra yapılan hataları telafi etmeniz gerekir.. İşte bu durumu çözmek isteseniz bile bizler sizlerin oynamanızı sağlarız, her şey Türk ortamı için, yeter ki hatalardan ders almayı bilelim..

Ek; Kara Liste geçmiş sezonlarda olan yaptırımlara devam etmekte olup, bu konuda halen konu üzerinde güncelleme yapılmaktadır, incelemeyi unutmayınız..

GUİD GÜNCELLEMESİ HALEN YAPILMAKTADIR..
« Last Edit: May 04, 2019, 01:39:39 am by General Shepherd »

Offline rukiyye

• Volunteer
  • *
    • View Profile
  • Nick: 18th_Gren_Rukiyye
  • Side: Neutral
Oyuncu Adı;Rukkiye
GUİD;1262195
Ban sebebi;İnvite gitmek.
Banı neden açılmalı?;Geçmişte yaptığım invite gibi vs... hatalardan dolayı çok pişmanım ve artık bu gibi durumlarda çok hassas olduğumu düşünüyorum.
Tekrar yapılmayacağınıza dair garanti veriyor musunuz?;Fazlasıyla.

Offline 40thmax1m

• Private
  • *
    • View Profile
  • Nick: max1m
Oyuncu Adı; max1m
GUİD;1560400
Ban sebebi;muhtemelen argo kelimeler kullanıp karşı tarafı ya da admini rahatsız etmiştim
Banı neden açılmalı?; her yıl olduğu gibi bu lige katılmak istiyorum ve kendime , takımıma güvendiğim için banımın açılmasını istiyorum
Tekrar yapılmayacağınıza dair garanti veriyor musunuz?; evet geçen yıl ya da ondan önceki yıllarda kendimize mukayet olamıyorduk artık büyük herkes yaptığı bazı şeylerden pişmandır illaha. O yüzden bir sıkıntı ya da sorun olmayacaktır.

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
Oyuncu Adı;Rukkiye
GUİD;1262195
Banı neden açılmalı?;Geçmişte yaptığım invite gibi vs... hatalardan dolayı çok pişmanım ve artık bu gibi durumlarda çok hassas olduğumu düşünüyorum.

Oyuncu Adı; max1m
GUİD;1560400
Ban sebebi;muhtemelen argo kelimeler kullanıp karşı tarafı ya da admini rahatsız etmiştim
Banı neden açılmalı?; her yıl olduğu gibi bu lige katılmak istiyorum ve kendime , takımıma güvendiğim için banımın açılmasını istiyorum
Tekrar yapılmayacağınıza dair garanti veriyor musunuz?; evet geçen yıl ya da ondan önceki yıllarda kendimize mukayet olamıyorduk artık büyük herkes yaptığı bazı şeylerden pişmandır illaha. O yüzden bir sıkıntı ya da sorun olmayacaktır.

Merhabalar, bu konuyu NWL-TR hakemlerine danıştıktan sonra, bilgi vereceğim..

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
  • Side: Confederacy
Oyuncu Adı; max1m
GUİD;1560400

Kendisine kefilim bir sıkıntı olmayacağının garantisini veriyorum.

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
Oyuncu Adı; max1m
GUİD;1560400

Kendisine kefilim bir sıkıntı olmayacağının garantisini veriyorum.
ben de luzikaya kefirim

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
Sizlere kefil olup olmadığınızı sormadık, şu anda her yazdığınız yazı ile işleri daha çok zor bir boyuta soktuğunuzun da bilin..

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
şepırt abi üst yönetim askeri şuura görev kurul yetkilisi generali olabilirmiyim lüdfen

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
Oyuncu Adı;Rukkiye
GUİD;1262195

Söz konusu, İnvite teşebbüsünü kabul edip, bir daha yapmayacağını garanti ettin.. Bunu yönetim de ki kişilerle görüştük, bir kaç kişi dışında sana tekrar bir şans verilmesi söylendi, o yüzden sana NWL-TR 4.Sezonda tekrar oynayabileceğini belirtmek ister, fakat yinede olası bir ihtimalin tekrar yaşanmaması için de, daha çok dikkatli olmanı söyleyebilirim.. İyi eğlenceler..

Not;
@Max1m ile ilgili, halen tartışmalar devam etmektedir..

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
Oyuncu Adı; max1m
GUİD;1560400

NWL-TR organizasyonu içerisinde ki hakemlerle yapmış olduğum istişare sonucunda, bir çok kişinin karşı olduğu gerekçesiyle kara listeden ne yazık ki adını silemiyoruz..

İyi bir oyuncu olabilirsin, fakat bu senin bu tarz liglerde disiplinsiz ve kurallara aykırı olmanı hiç kimse istemez, yani bunun yegane sorumlusu kişilerdir, ne ekerse herkes onu biçer.. Üzgünüm.
« Last Edit: May 06, 2019, 05:11:48 pm by General Shepherd »

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
  • Side: Confederacy
Oyuncu Adı; max1m
GUİD;1560400

NWL-TR organizasyonu içerisinde ki hakemlerle yapmış olduğum istişare sonucunda, bir çok kişinin karşı olduğu gerekçesiyle kara listeden ne yazık ki adını silemiyoruz..

İyi bir oyuncu olabilirsin, fakat bu senin bu tarz liglerde disiplinsiz ve kurallara aykırı olmanı hiç kimse istemez, yani bunun yegane sorumlusu kişilerdir, ne ekerse herkes onu biçer.. Üzgünüm.

Hımm ilginç gerçekten diğer invite gidenlere bir şey yok ama geçen sezon küfür eden adam lig sıfırlanmasına rağmen turnuvaya alınmıyor  ::)  :-X

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
Bu kararları yabancı hakemler ile mi veriyorsunuz? Organizasyonda türk hakem göremedim sanırım hepsi yabancı.Eğer öyleyse bütün hakemlere soruluyor mu ve karar vermedeki kritlerleriniz neler, neye göre karar veriyorsunuz? Bunları açıklarsan sevineceğim.

Offline 40thmax1m

• Private
  • *
    • View Profile
  • Nick: max1m
Oyuncu Adı; max1m
GUİD;1560400

Bundan önceki ligte bu hakareti eden tek ben değildim bir sürü oyuncu var ve ben zaten kendimi onlarla karşılaştırmıyorum bu 1 . İkincisi Kara listede adım İnvite gitmek olarak yazıyor fakat ben bundan rahatsızlık duymayıp hakemlere karşı olan tavrımdan rahatsızlık duyup gelmişim burda sizden özür diliyorum ya da garanti veriyorum siz yapılan saygısızlığın telafisini kabul etmek yerine kara listede invite gitmek olarak gözüken bir hatayı bu yapılan saygısızlıktan daha hafif mi görüyorsunuz ben bunu anlamadım ? Bana bu değil de benim kendimin yapmış olduğu terbiyesizlik maçı yöneten hakemlere olan tavrımdı , gelip özür diledim garantisini verdim . Ayrıca ben o maçı yöneten hakemlerle gerekirse tekrar konuşurum ve de geçen yıl ki olayı kapatmaya çalıştıkça sizler açıyorsunuz geçen lig geçen zamandadır bu yıl herkes her şey farklı değişti fikirler oyun kurallar biz insanlar .Son kez söylüyorum İnvite gitmeye çalışmam ayrı bir ahta ama bundan önemlisi sizin de not almadığınız bir şey ve ben bunu tekrardan dile getiriyorum Hangi hakem arkadaşa küfür edip onu aşağıladıysam o kişiden özür dilerim son kez söylüyorum bunu .  Diz üstü yaşamaktansa ayakta ölmeyi tercih ederim.  Kararı son kez size bırakıyorum . Adil davranın , gerekirse de çağırın beni ts ye benden de açıklama dinleyin . İyi ramazanlar...