Author Topic: 32nd Black Legion l 5.Yıl l AKTİF  (Read 114248 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ⚜ 42nd Volunteer Infantry Regiment ⚜

• Sergeant Major
  • *
    • View Profile
  • Side: Neutral
Re: 32nd Black Legion l En Büyük Türk Klanı l AKTİF
« Reply #45 on: January 07, 2019, 09:51:03 pm »
Tamam Kanka.

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union
« Reply #46 on: January 08, 2019, 02:44:17 am »
Efepasha, ve Hadrianus arkadaşlar bakın bu ortamın en eski ihtiyarlarından birisi olarak, her ikinizin de hatalarını söyleyeceğim..

Biriniz yanlış hesap yaptı, diğeri ise kendisini hatalı kişiyle kıyasladı..

Hadrianus bu oyunu, 3 yıldan beri oynamıyor.. Ben henüz 2013 yılında 18nci Simbirsk Piyade Alayını kapatıp, 26ncı Alay'a gidip orada bir bölük yöneticisiyken kendisi o zamanlar oyuna yeni başlamıştı. 2013 yılından bu yana çok zaman geçti, ve ben o zamanlar kendisi tekrar yaz tatilinden döndüğümde 2014 zamanında ki gidişatla ben 26ncı Alay'dan çıkıp, 27nci Alayı kurduktan sonra Hadrianus, 32ndBL kurdu.. Ve aradan 1 ay geçtikten sonra ben, Borabey'in 72nd ile, benim 27e birleştirip şimdi ki 82nci Alayı kurduk.. Yani şurada şu hata var Hadrianus bu oyunu 3 yıl oynamıyor, 2013'ten beri oynadığına ben şahidim, ve hatta benim 26ncı Alay'da ki bölüğümde de bulunmuştu..

Yani, eğer bu ortamda kim hangi alayda ne kadar süre, ne yaptı, ne etti diye düşünmek istiyorsanız düşünmeyin kafanız karışır.. En iyisi gelin bana sorun ben en doğru cevabı sizlere veririm, çünkü bu ortamda kimin ne haltlar karıştırdığını ve kimlerin nerede bulunduğunu bilen kişi sayısı azdır..

Bu oyunu artık, sidik yarıştırmak uğruna değil de, bu oyunu daha iyi hale getirmek ve eğlenceyi kendi çapınızda ki ekibinizle yaşamayı öğrenmeniz için çok şey yaptım, bu yaşa kadar gelip öğrenemediyseniz bundan sonra öğrenemezsiniz, benimde işte en büyük pişmanlığım da bu.. Bu ortamda kimseye ne bir destek, ne bir samimiyet göstereceksin. O yüzden şu anda kendi çapımızda ki dostlar ve PRO İttifakı ile eğlenen bir 82nci Alay'dan ibaretiz.. Sizler de öyle yapın canlarım.  8)

Spoiler
Napolyon'u 3 Yıldan Beri Oynayıp Kendisine Halife Diyen Dostumuza Buradan Selam Olsun ^^
[close]

Spoiler
Halife ismini Pasha ismine tercih ederim ancak ben kendime demiyordum Camili mapte sen Pvt. EfePasha iken Halife diyordun diğer üyelerle birlikte hatırlatırım. Ayrıca 32. Alay 25.01.2015'te kuruldu ve 2 hafta sonra 4. yılını dolduracak ben nasıl 3 yıldan beri oynuyorum anlamadım. Gerçi anlatmaya çalışsam da zaten senden hakaret ve iftira duyacağım için çok da birşey beklemiyorum.
[close]

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #47 on: January 08, 2019, 10:07:55 am »

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
« Reply #48 on: January 08, 2019, 02:35:47 pm »
Spoiler
Efepasha, ve Hadrianus arkadaşlar bakın bu ortamın en eski ihtiyarlarından birisi olarak, her ikinizin de hatalarını söyleyeceğim..

Biriniz yanlış hesap yaptı, diğeri ise kendisini hatalı kişiyle kıyasladı..

Hadrianus bu oyunu, 3 yıldan beri oynamıyor.. Ben henüz 2013 yılında 18nci Simbirsk Piyade Alayını kapatıp, 26ncı Alay'a gidip orada bir bölük yöneticisiyken kendisi o zamanlar oyuna yeni başlamıştı. 2013 yılından bu yana çok zaman geçti, ve ben o zamanlar kendisi tekrar yaz tatilinden döndüğümde 2014 zamanında ki gidişatla ben 26ncı Alay'dan çıkıp, 27nci Alayı kurduktan sonra Hadrianus, 32ndBL kurdu.. Ve aradan 1 ay geçtikten sonra ben, Borabey'in 72nd ile, benim 27e birleştirip şimdi ki 82nci Alayı kurduk.. Yani şurada şu hata var Hadrianus bu oyunu 3 yıl oynamıyor, 2013'ten beri oynadığına ben şahidim, ve hatta benim 26ncı Alay'da ki bölüğümde de bulunmuştu..

Yani, eğer bu ortamda kim hangi alayda ne kadar süre, ne yaptı, ne etti diye düşünmek istiyorsanız düşünmeyin kafanız karışır.. En iyisi gelin bana sorun ben en doğru cevabı sizlere veririm, çünkü bu ortamda kimin ne haltlar karıştırdığını ve kimlerin nerede bulunduğunu bilen kişi sayısı azdır..

Bu oyunu artık, sidik yarıştırmak uğruna değil de, bu oyunu daha iyi hale getirmek ve eğlenceyi kendi çapınızda ki ekibinizle yaşamayı öğrenmeniz için çok şey yaptım, bu yaşa kadar gelip öğrenemediyseniz bundan sonra öğrenemezsiniz, benimde işte en büyük pişmanlığım da bu.. Bu ortamda kimseye ne bir destek, ne bir samimiyet göstereceksin. O yüzden şu anda kendi çapımızda ki dostlar ve PRO İttifakı ile eğlenen bir 82nci Alay'dan ibaretiz.. Sizler de öyle yapın canlarım.  8)

Spoiler
Napolyon'u 3 Yıldan Beri Oynayıp Kendisine Halife Diyen Dostumuza Buradan Selam Olsun ^^
[close]

Spoiler
Halife ismini Pasha ismine tercih ederim ancak ben kendime demiyordum Camili mapte sen Pvt. EfePasha iken Halife diyordun diğer üyelerle birlikte hatırlatırım. Ayrıca 32. Alay 25.01.2015'te kuruldu ve 2 hafta sonra 4. yılını dolduracak ben nasıl 3 yıldan beri oynuyorum anlamadım. Gerçi anlatmaya çalışsam da zaten senden hakaret ve iftira duyacağım için çok da birşey beklemiyorum.
[close]
[close]

Eyw.

sad
But its happening

yeap

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy

this community literally sucks

Offline Sпарта

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: ANANASOR
« Reply #50 on: January 08, 2019, 03:31:56 pm »
Offf be işte aradığım forum kavgaları
ALEVLİ DESİT

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD

Offline Theoden

• Second Lieutenant
  • *
  • My enemies are many but my equals are non!
    • View Profile
  • Nick: 32ndBL_2ndLt_Skeat
« Reply #52 on: January 08, 2019, 06:43:18 pm »
''Beyler, 32. Alay üyesi olan Subayından Acemisine kadar tüm arkadaşlarımıza kendini klan lideri olarak tanıtan, oyuncum klandan çıkacak diye üç buçuk atıp kafadan uydurma şeylerle insanları suçlayan ve Alayındakilerin bile adam yerine koymadığı, dengesiz dediği Maşalar,(asla ben demiyorum) şimdi 32. Alay'ın üyelerine hakaret etme hakkını nereden buluyor anlamıyorum.''

Tamam Kanka Bu Dediklerinin Neredeyse Hepsi Doğru Hep Sen Haklısın Aynen. Ben Konuyu Özellikle De Forumda Daha Da Uzatmak İstemiyorum. Kimin Ne Olduğu Belli, Herkese İyi Forumlar.

Spoiler
[close]

Napolyonu 3 yıldır oynadığını söylemişsin ama 2012-2013'de aynı klanda beraber çarpışıyorduk (Hadrianus yani Eray ile). Halife insanlar arasında bir hatrı olan espiriden ibarettir ona gerçekten halife olduğu için halife demiyoruz bir olayda lakabı halife kaldı (benim için böyle başkası için bilemem) Ayrıca insanların lakaplarını eleştirebilecek durumda değilsin. Seni severim bilirsin canım kardeşim fakat o herif senden 4 yaş büyük ve biraz saygı göstermen lazım. (Eray 18 veya 19 yaşında) Sözlerinden geri döneceğini temenni ediyorum.

Offline Ceviz Bey

• Corporal
  • *
  • 32nd Black Legion / Veteran Colonel
    • View Profile
  • Nick: 32ndBL_Col_CevizBey
« Reply #53 on: January 08, 2019, 09:34:04 pm »
Bu tarz muhabbetleri artık bırakmamız lazım diye düşünüyorum şahsen. Çünkü sıkıldık artık ya, cidden. Biz 32 eski yönetimi olarak klanın yeniden kurulmasının kararını verdiğimizde söylediğimiz şey başarıya odaklı olacağımız ve boş tartışmalara girmeyeceğimiz yönündeydi. Bu doğrultuda da ilerlemeye devam etmemiz gerekiyor. Bu ortamda her alay kendi başına, bize birini bunu demiş diğeri şunu yapmış bu tarz muhabbetlere girmek artık bence tamamen zaman kaybından ibarettir. Türk ortamında ise hala bunların devam ettiğini, bazı alay üye ve yetkililerin ise Türk alaylarının ayarladıkları maçlarda karşıdaki yabancı klanlara invite olarak gittiklerinin haberlerini alıyoruz ki bu bizim için o kadar komik ki. Keşke bu tarz boş uğraşlar ve muhabbetleri bıraksak da yolumuza baksak.
Hassikome

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #54 on: January 10, 2019, 01:01:10 pm »
Spoiler
''Beyler, 32. Alay üyesi olan Subayından Acemisine kadar tüm arkadaşlarımıza kendini klan lideri olarak tanıtan, oyuncum klandan çıkacak diye üç buçuk atıp kafadan uydurma şeylerle insanları suçlayan ve Alayındakilerin bile adam yerine koymadığı, dengesiz dediği Maşalar,(asla ben demiyorum) şimdi 32. Alay'ın üyelerine hakaret etme hakkını nereden buluyor anlamıyorum.''

Tamam Kanka Bu Dediklerinin Neredeyse Hepsi Doğru Hep Sen Haklısın Aynen. Ben Konuyu Özellikle De Forumda Daha Da Uzatmak İstemiyorum. Kimin Ne Olduğu Belli, Herkese İyi Forumlar.

Spoiler
[close]

Napolyonu 3 yıldır oynadığını söylemişsin ama 2012-2013'de aynı klanda beraber çarpışıyorduk (Hadrianus yani Eray ile). Halife insanlar arasında bir hatrı olan espiriden ibarettir ona gerçekten halife olduğu için halife demiyoruz bir olayda lakabı halife kaldı (benim için böyle başkası için bilemem) Ayrıca insanların lakaplarını eleştirebilecek durumda değilsin. Seni severim bilirsin canım kardeşim fakat o herif senden 4 yaş büyük ve biraz saygı göstermen lazım. (Eray 18 veya 19 yaşında) Sözlerinden geri döneceğini temenni ediyorum.
[close]

Teşekkürler Ozancım, "kusura bakma" bile demekten acizler bazı arkadaşlarımız umarım farkına varırlar terbiyesizliklerinin. Ayrıca bunların paylaşılması Türk ortamında artık bazı şeylerin öyle eskisi gibi kolay kolay unutulup gitmeyeceğinin bir göstergesi olmuştur. Duyar kasmaya gerek yok.

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #55 on: January 10, 2019, 02:46:45 pm »
32nd Black Legion olarak 9 Ocak 2019 tarihinde 3 galibiyet aldık. 29y Alayına, 55y Alayına ve NoName Takımına da teşekkür ederim.

Spoiler

[close]

Maç Sonuçları:
32ndBL 10-0  29y
32ndBL 9-1  55y
32ndBL 15-12  NoName

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #56 on: January 12, 2019, 10:50:41 pm »
32. Alay olarak yönetim sistemimizi değiştirdik. Üyelerimizin ve yetkililerimizin kabulüyle değişen sistemde artık oyuncularımızın oyları ön planda olacak. Detaylı bilgi teamspeak 3 adresimizdedir.

Ayrıca yeni sistem gereği Alayın yönetimini sağlayan Alay Meclis Üyeleri arasından çıkan bir "Heyet" kurulmuştur. Heyet Başkanı seçilen DeliTürk, ve DeliTürk'ün teklifini kabul eden Heyet Üyeleri Astero, Mordeviesta ve Cortex'e seçildikleri günden 26-27.01.2019 tarihine kadar Alay'ı yöneteceklerdir.

Kendilerine ve Alayımıza yeniden başarılar dilerim.

Offline Theoden

• Second Lieutenant
  • *
  • My enemies are many but my equals are non!
    • View Profile
  • Nick: 32ndBL_2ndLt_Skeat
« Reply #57 on: January 13, 2019, 02:27:42 pm »
''Demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir. Ama milletin kendini yönetecekleri iyi seçebilmesi için, yetişkin ve iyi eğitim görmüş olması şarttır. Eğer bu sağlanamazsa demokrasi, otokrasiye geçebilir. Halk övülmeyi sever. Onun için, güzel sözlü demagoglar, kötü de olsalar, başa geçebilirler. Oy toplamasını bilen herkesin, devleti idare edebileceği zannedilir. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar.''

-Platon

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
« Reply #58 on: January 13, 2019, 02:48:07 pm »
Hayırlara vesile olsun.
« Last Edit: January 13, 2019, 02:50:25 pm by General Shepherd »

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #59 on: January 13, 2019, 08:23:11 pm »
''Demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir. Ama milletin kendini yönetecekleri iyi seçebilmesi için, yetişkin ve iyi eğitim görmüş olması şarttır. Eğer bu sağlanamazsa demokrasi, otokrasiye geçebilir. Halk övülmeyi sever. Onun için, güzel sözlü demagoglar, kötü de olsalar, başa geçebilirler. Oy toplamasını bilen herkesin, devleti idare edebileceği zannedilir. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar.''

-Platon
Hayırlara vesile olsun.

Teşekkürler.