Author Topic: 32nd Black Legion l 5.Yıl l AKTİF  (Read 113748 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Theoden

• Second Lieutenant
  • *
  • My enemies are many but my equals are non!
    • View Profile
  • Nick: 32ndBL_2ndLt_Skeat
  • Side: Neutral
Re: 32nd Black Legion l Nizam ve Kalite Alayı l AKTİF
« Reply #660 on: September 09, 2019, 05:03:05 pm »
Bu olayın içinde olan çocuğun yazışmalarda dahi kabul ettiği şeyi hala yapmadı diye neden tartışıyorsunuz anlamadım ki. Adam kendisi anlamadılar bile falan filan yazmış yani kabul ediyor. Hangi maç orası önemli değil sonuçta burada Asteronun demeye çalıştığı şey "inv yapanlar eziktir" denmesine rağmen bunlar yapılıyormuş. Bu konuda invite olmamasına rağmen diskalifiye edilen 32nd'nin ve Astero'nun yanındayım.

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #661 on: September 09, 2019, 05:14:21 pm »
Bu olayın içinde olan çocuğun yazışmalarda dahi kabul ettiği şeyi hala yapmadı diye neden tartışıyorsunuz anlamadım ki. Adam kendisi anlamadılar bile falan filan yazmış yani kabul ediyor. Hangi maç orası önemli değil sonuçta burada Asteronun demeye çalıştığı şey "inv yapanlar eziktir" denmesine rağmen bunlar yapılıyormuş. Bu konuda invite olmamasına rağmen diskalifiye edilen 32nd'nin ve Astero'nun yanındayım.

Kimse inv getiren eziktir demiyor yukarıda yazdıklarımı okusaydın keşke biraz fikir sahibi olabilirdin. Eğer bir gün başınızı TR den çıkarıp EU alayları ile maç yaparsanız Inv taglı bir çok oyuncuyu görebilirsin ve bu gayet normal bir şey. Biz hergün invite'lara karşı maç yapıyoruz ama pek umrumuzda olan bir durum değil. Invite oyuncunun yasak olduğu tek yer Turnuva veya Liglerdir. Yukarıdaki SS te herşey gayet açık. Maçtaki herkes benim kendi oyuncum
invite diye suçladığınız Iron specde maçı izliyor, ve karşıda koskoca bir invite RASNARE var. Salak saçma sebeplerden millete iftira atmadan önce biraz araştırın öğrenin kendinizi rezil etmeyin.

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
  • Nick: Astero
  • Side: Confederacy
« Reply #662 on: September 09, 2019, 05:20:42 pm »

Kimse inv getiren eziktir demiyor yukarıda yazdıklarımı okusaydın keşke biraz fikir sahibi olabilirdin. Eğer bir gün başınızı TR den çıkarıp EU alayları ile maç yaparsanız Inv taglı bir çok oyuncuyu görebilirsin ve bu gayet normal bir şey. Biz hergün invite'lara karşı maç yapıyoruz ama pek umrumuzda olan bir durum değil. Invite oyuncunun yasak olduğu tek yer Turnuva veya Liglerdir. Yukarıdaki SS te herşey gayet açık. Maçtaki herkes benim kendi oyuncum
invite diye suçladığınız Iron specde maçı izliyor, ve karşıda koskoca bir invite RASNARE var. Salak saçma sebeplerden millete iftira atmadan önce biraz araştırın öğrenin kendinizi rezil etmeyin.
Spoiler
[close]

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
« Reply #663 on: September 09, 2019, 05:51:00 pm »

if you are a mutant, your opinion doesn't count :dd

maç ss'i dahi atıldı, ortada invite olayı yok. kendi yaptığınız şerefsizliği başkalarını suçlayarak hafifletmeye çalışmanız ise trajikomik. ortamın makatısınız resmen.

not: daha da görüntülenme vermeye gerek yok.
« Last Edit: September 09, 2019, 05:54:19 pm by karaboga »

this community literally sucks

Offline Theoden

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #664 on: September 09, 2019, 05:53:25 pm »

Ben kimseye iftira atmadım sen yanlış anladın. Ben sadece anladığım ve gözlemlediğim kadarıyla burada yazacağımı yazdım. Tabii doğal olarak siz kendinizi haklı göreceksiniz işin doğru olan tarafı da bu. Ben sana burada görüşün yanlış falan da diyemem. Rasnare olarak gözüken oyuncunun 32nd'ye katıldığına ben şahittim bu olaylar yaşanırken çünkü kayıt edilirken tsde muhabbet ediyordum, o yüzden söz söylemek istedim.

Offline Theoden

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #665 on: September 09, 2019, 05:58:15 pm »
Spoiler

if you are a mutant, your opinion doesn't count :dd

maç ss'i dahi atıldı, ortada invite olayı yok. kendi yaptığınız şerefsizliği başkalarını suçlayarak hafifletmeye çalışmanız ise trajikomik. ortamın makatısınız resmen.

not: daha da görüntülenme vermeye gerek yok.
[close]

İnsanların dış görünüşüne göre mutant vb. benzetmeleri diğer insanlara çaktırmadan sinir etmek için kullanman da yaşında pek de uygun hareketler değil. Ben mesela senin çenenin olması gerekenden 2313131231m geride olduğunu kimseye şu zamana kadar yazmadım. Ne zaman adam olacaksın bilmiyorum ama o günler yaklaşıyor (23 Eylülde görüşeceğiz Allah nasip ederse). Çenene düzeltme ameliyatı yaparım bedavaya senin için.

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #666 on: September 09, 2019, 05:59:05 pm »
theodan max 30 cm kolların war kardeşim getirticeniz illa beni oraya ikinizde dövcem

Offline Theoden

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #667 on: September 09, 2019, 06:00:13 pm »
theodan max 30 cm kolların war kardeşim getirticeniz illa beni oraya ikinizde dövcem
özR dLRm aBi aFFeD

Offline dusseldorf

• Sergeant Major
  • *
  • Meme Launcher 0.9v
    • View Profile
« Reply #668 on: September 09, 2019, 06:10:21 pm »
Beyler benim anlamadığım nokta şu, tamam her şey bitmiş olmuş gitmiş. Invite EU'da normal  diyelim. Neden Ironreign JimmyPasha'nın keyine muhtaç kalır ki? Eee o zaman ihtimalleri göz önün de bulundurursak, bu turnuva maçında yaşanmış bir olay oluyor. Server da banı varsa maç için açılırdı. Madem EU'da Invite tagıyla giriliyor, invite tagıyla girilmemiş. anlamadım kiğ
« Last Edit: September 09, 2019, 06:14:13 pm by dusseldorf »

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #669 on: September 09, 2019, 06:21:21 pm »
Beyler benim anlamadığım nokta şu, tamam her şey bitmiş olmuş gitmiş. Invite EU'da normal  diyelim. Neden Ironreign JimmyPasha'nın keyine muhtaç kalır ki? Eee o zaman ihtimalleri göz önün de bulundurursak, bu turnuva maçında yaşanmış bir olay oluyor. Server da banı varsa maç için açılırdı. Madem EU'da Invite tagıyla giriliyor, invite tagıyla girilmemiş. anlamadım kiğ

Iron specde maçı izliyor invite olayı falan yok. Astero biraz içerlenmiş olmalı ki yersiz iddialarıyla kendini aklamaya çalışıyor. Ayrıca steam üzerinden Türk alayları liderlerinin bulunduğu bir sohbet kurduk, dedik herkes kaynaşsın hep kavgayla olacak iş değil. Maalesef yine burada bana ve alayıma iftira atıldığı için kendimi savunmam gerekiyor. Daha fazla saçmalayacak bahaneniz kalmadıysa herkes işine baksın. Belki ileride daha güzel bir türk ortamı olur.

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #670 on: September 09, 2019, 09:27:58 pm »
özR dLRm aBi aFFeD
affettim lan :dd yine tatlılını kullandın :ddddd

Offline HakanPasha

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #671 on: September 09, 2019, 10:12:25 pm »
32nd yi,şerefsiz invitecı diyerek kendi itham ettiği şeyi yapmak kaçıncı dereceden kahpelik orasını çözemedim.Herkes kendi oynasın güzel güzel ne gerek var böyle şeylere.

Güzel Türkçe knk böyle devam. 12 nin maçına bizi çağırdığınız günleri unutmuş olmalısın ki böyle anlaşılmayan bir cümle kurmuşsun.

Lig maçlarında yapmadım,onun dışında çağırıyorum unutmadım teşekkür ederim her şey için.Bahsetmek istediğim şu,sen şunu yapıosun yüzkarasısın şerefsizsin diyip aynı işi bu sözleri diyen tarafın yapması çok garipsiyorum ben.

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
« Reply #672 on: September 12, 2019, 09:19:29 am »

Offline dusseldorf

• Sergeant Major
  • *
  • Meme Launcher 0.9v
    • View Profile

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
« Reply #674 on: September 12, 2019, 02:47:17 pm »

MAVİ BEYİN

Önemli olan mavi olması değil Splinter Usta'ya ait bir beyin olması.