Author Topic: Яструбъ — активний загін у Mount & Blade Warband  (Read 2343 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Palito_Albricy

  • Private
  • *
  • Posts: 40
  • Jurgen
    • View Profile
  • Nick: Hawkband_Jurgen
  • Side: Neutral


Привіт, Друже! Ради тебе бачити тут, у нашого багаття, на просторах форуму FSE. Вихід другої частини гри досить затягнувся, але вже кожен з нас, прямо зараз, бажає надавати по сусалам свадійцам, скуштувати їх передсмертний стогін, і зазирнути в згасаючі очі, на полі брані. Якщо ти шукаєш вірних соратників серед авантюристів і головорізів, хто прикриє тобі спину, і поділиться останнім шматком хліба перед битвою, тоді тобі до нас. Щовечора, по можливості, ми збираємося в ДІСКОРДІ, і виходимо збирати черепа ворогів, на полях RU, IG Battleground. Нас небагато, і ми не клан, а скоріше громада. На даний момент насолоджуємося простою грою на пабліку, і не ставимо перед собою якихось амбіційних планів і цілей. Беремо участь в турнірах та інших заходах. Page on: English-speaking Embassy



Старша дружина:

  Hawkband_Jurgen   
  Hawkband_Ajlexander
    Hawkband_Reysai
    Hawkband_Kalistrat


Молодша дружина:

     Hawkband_Lirih
     Hawkband_T-Rex
     Hawkband_YobaBalor
     Hawkband_Lucius

Загальне військо:

     Hawkband_Gotfred
     Hawkband_Shopenhaunzen
     Hawkband_Graybeard
     Hawkband_Adanarian
     Hawkband_Molo4nik
     Hawkband_Bartimaeus
     Hawkband_Saladin








Banner
[close]
Video
[youtube]https://youtu.be/WY5rjvvt24o[/youtube][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mEqKKW3n4yY[/youtube]
[close]
Photo
[close]
How to join?
Бути у віці не молодше 20 років.
Бути частиною команди. Як і будь-який кмет, ти вільний робити все, чого душа забажає: пити, трахати дівок, і гуляти допізна; ми ж не при дворі, нам їх зiрок у головi не тре. Але в серйозному бою, якщо наказу не було, жоден меч не повинен бути витягнутий з піхов. Ми або тримаємося разом, або гинемо поодинці.
І останнє: Взяти собі в голову, що наш загін - це сім'я. Отже, як дорослі люди, ми розуміємо коли вчасно потрібно зупинитися. Навіть якщо хтось і зловив білку на шляху, ми прикриваємо йому спину і рухаємося далі.
[close]

« Last Edit: May 19, 2018, 03:17:04 pm by Palito_Albricy »

Человек достаёт меч из ножен, чтобы защитить крохотную рану в глубине сердца.

Offline Palito_Albricy

  • Private
  • *
  • Posts: 40
  • Jurgen
    • View Profile
  • Nick: Hawkband_Jurgen
  • Side: Neutral
It's only begining. We have already played several good battles with various people; insane Poles, silent Czechs, positive Turks, daring French ... And that's not all. It was interesting, but it will be even more interesting later.

Recent international events






[close]

Человек достаёт меч из ножен, чтобы защитить крохотную рану в глубине сердца.

Offline johnson83

  • Volunteer
  • *
  • Banned!
  • Posts: 9
    • View Profile
Мені дуже подобається грати Застосуватиslotxo в цю гру. Але зараз я не можу знайти сервер.

Offline Palito_Albricy

  • Private
  • *
  • Posts: 40
  • Jurgen
    • View Profile
  • Nick: Hawkband_Jurgen
  • Side: Neutral
Мені дуже подобається грати Застосуватиslotxo в цю гру. Але зараз я не можу знайти сервер.

Приєднуйся до нашого загону, і ми допоможемо підняти тобі зелені

Человек достаёт меч из ножен, чтобы защитить крохотную рану в глубине сердца.