Author Topic: 32nd Black Legion l 5.Yıl l AKTİF  (Read 113777 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
  • Nick: Astero
  • Side: Confederacy
Re: 32nd Black Legion l Nizam ve Kalite Alayı l AKTİF
« Reply #585 on: September 03, 2019, 11:18:24 pm »
hadri rpsi yapıyodum ne güzel eğlencektik dimi astero
Sen REPE yapmaya devam et Metinin Aslanı xd

Offline Pipet

• Corporal
  • *
    • View Profile
  • Side: Neutral
« Reply #586 on: September 03, 2019, 11:25:34 pm »
32. Alayın kapatılacak olması gerçekten çok üzücü  :(
İlacını almayı unuttun sanırsam öyle bir şey yok
Düzenli olarak kullandığım bir ilaç yok başım ağrıdığında kullanıyorum genelde. Kapatma düşüncenizden vazgeçmeniz sizin için iyi olmuş. Kapatmaktan vazgeçtiysen eğer oyuncularınıza söyle “burası hiç aktif değil arada sizlerle birlikte oynayabilir miyiz?” gibi sorular sormasınlar. Çok DAHA güçlü devam edersiniz umarım, başarılar.
3 Yıldır bu ortamdayım, 3 yıldır elimden geldiğince klanımı iyi hale getirmek için elimden geleni yaptım neticede akla karanın ortaya çıktığını şimdi gördüm. Bu zamana kadar kimi zaman görüşlerimiz bir olmasa da bu ortamda size bir yere kadar katlanabilen tek bir adam varmış onu da Ne yazık ki bu ortam kaybetti ve sizin gibi zihinler türedi ve inanıyorum ki Bu ortamı yok eden yegane tiplerde sizsiniz yarın öbür gün bütün alaylar kapandığı zaman Türkiye deki tek alay olmanın gururunu umarım siz yaşarsınız.
ama bu olmadı simdi sen en iyisi git kopyala yapıstır yap gel knk ben bu sartlar altında rp yapamam konusmalardan kopyala

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
« Reply #587 on: September 03, 2019, 11:39:47 pm »
Metin dediğin adam senden kaç yaş büyük utanmıyor musun böyle hitap etmeye kaancık?

ve lütfen masum tavırlarına girmeyin zamanında 88deyken yaşı küçük bir üyemizin(!) aklına girerek özel konuşmaları forum üzerinden yayınlamanız baya komikti, bunun üstüne ben size bunu verenin kim olduğunu 32'nin yönetiminde bulunan dostlarımdan ögrenince çocuğun aklına girip klana çekmeye çalışmanı unutmadım, size o ssleri veren kişi de kendini çok iyi biliyor ismini vermeyelim şimdi :)

ayrıca umarım tek Türk alayı olarak 50th gibi bi alay kalır, bu zamana kadar onlar hakkında hiçbir kötü cümle duymadım.
« Last Edit: September 03, 2019, 11:53:04 pm by Luz1kA »

Offline Pipet

• Corporal
  • *
    • View Profile
« Reply #588 on: September 03, 2019, 11:50:07 pm »
Metin dediğin adam senden kaç yaş büyük utanmıyor musun böyle hitap etmeye kaancık?

ve lütfen masum tavırlarına girmeyin zamanında 88deyken yaşı küçük bir üyemizin(!) aklına girerek özel konuşmaları forum üzerinden yayınlamanız baya komikti, bunun üstüne ben size bunu verenin kim olduğunu 32'nin yönetiminde bulunan dostlarımdan ögrenince çocuğun aklına girip klana çekmeye çalışmanı unutmadım, size o ssleri veren kişi de kendini çok iyi biliyor ismini vermeyelim şimdi :)

ayrıca umarım tek Türk alayı olarak 50th gibi bi alay kalır bu zamana kadar onlar hakkında hiçbir kötü cümle duymadım.
+1 tek gerçek kral metin2 abim

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
« Reply #589 on: September 03, 2019, 11:59:34 pm »

ayrıca umarım tek Türk alayı olarak 50th gibi bi alay kalır bu zamana kadar onlar hakkında hiçbir kötü cümle duymadım.
Ben Metine abi demeyi bi kaç hafta önce bıraktım ve telefon numaran tuvaletimde umutcuk

O dediğin kişi benim en yakın arkadaşım  biz onunla 96'dan beri beraberiz ve çok iyi arkadaşız. O kendisi doğru olanı yaptı ve sizin zamanında yaptığınız yüzsüzlüğü bize attı (Kimle maç yapsak karşımızda 88'den bir oyuncu görmek bizi şaşırtmıyordu hatta 57'den çıkan bir küçük tayfa demek daha doğru olur). ve size bu olayı kimin yaptığını söyleyen Arkadaşım 32'den çıkmıştı ve 88'e gitmişti ben onunla da konuştum bu olayı ve haksız gördüm ama şuanda samimiyetimiz olduğundan o konu hakkında bir şey yazmayacağım. Eğer sizin yaptığınız yüzsüzlüğü bize attığına pişman olsaydı şuan benimle PUBG oynamıyor olurdu senin gibi egolularla sohbet ediyor olurdu. ve evet son dediğine katılıyorum TEKolarak kalabilir benlik bir sıkıntı yok. Bende onlar hakkında kötü şeyler duymadım ancak bazı alayların arkasından neler dediklerini ben ve bir arkadaşım ve hatta zamanında başka bir alayda yetkili olan iyi bir insan biliyor ama isim vermemize gerek yok değil mi ? xd

Edit: Benim o çocuğu klana çekmeme gerek yok zaten uzun zamandır bizde double reg yapıyor
« Last Edit: September 04, 2019, 12:03:02 am by Astero »

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
« Reply #590 on: September 04, 2019, 12:05:18 am »
Metin abi yarın birgün benim arkamdan da konuşsa bile ben durup düşünürüm bu adamların kimseyle sıkıntısı yok acaba niye benim arkamdan konuşuyolar diye işte kapasite meselesi napalim. Kendini acındırma ya dostun olduğu için değil çocuğa yalvardığın için sana o konuşmaları ss attı, hadi ben yalancıyım Light'a sor, Caucasian'a sor dur dur hatta yeni liderin Gatts'e sor xddd arkasından konuştuğun klana katılmışsın hayırlı olsun çığır açtınız artık double-reg'te xdddddddd lmao xddd

ayrıca umarım tek Türk alayı olarak 50th gibi bi alay kalır, bu zamana kadar onlar hakkında hiçbir kötü cümle duymadım.

hiç bir zaman astero klanına davet etmedi .d Ve asteroya ''Metin dediğin adam senden kaç yaş büyük utanmıyor musun böyle hitap etmeye kaancık?'' saygı kurallarını öğretmeden önce sen içindeki pisliği yok et,  içini kötülük bürümüş. benim içim vicdanım çok rahat o ssleri verdiğim için.

aferin sana berkay kendi kendini ifşala böyle xd

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
« Reply #591 on: September 04, 2019, 12:08:42 am »
Edit: Benim o çocuğu klana çekmeme gerek yok zaten uzun zamandır bizde double reg yapıyor

NW_TR'ye hoşgeldiniz xd

Berkay bize 88 yönetimine ağlayıp ben bi daha bu alayda nasıl oynayacağım, nasıl insanların yüzüne bakacağım, beni kandırdılar, çok özür dilerim dedin mi demedin mi? benim tanrı inancım yok ama şerefim üstüne yemin ederim sen bunları söyledin peki sen yemin edebilir misin söylemediğine?
« Last Edit: September 04, 2019, 12:11:15 am by Luz1kA »

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
« Reply #592 on: September 04, 2019, 12:12:37 am »
Metin abi yarın birgün benim arkamdan da konuşsa bile ben durup düşünürüm bu adamların kimseyle sıkıntısı yok acaba niye benim arkamdan konuşuyolar diye işte kapasite meselesi napalim. Kendini acındırma ya dostun olduğu için değil çocuğa yalvardığın için sana o konuşmaları ss attı, hadi ben yalancıyım Light'a sor, Caucasian'a sor dur dur hatta yeni liderin Gatts'e sor xddd arkasından konuştuğun klana katılmışsın hayırlı olsun çığır açtınız artık double-reg'te xdddddddd lmao xddd
Kendimi acındırmaya falan çalışmıyorum Umut bey ben kimseye yalvarmadım o bize böyle bir olay olduğunu söyledi ve bende atması için rica ettim oda beni kırmadı ve attı. Biz berkayla ne yaptığımızı çok iyi biliyoruz ve evet 88'e Double Reg yapmak için katıldım eğer bir sıkıntı olsaydı Gatts bunu bana söylerdi ama sıkıntı olmadığını söyledi ve aynı şekilde 88'in arkasından kötü bir şey söylediysem bilin ki sizin gibi Şımarıklar yüzündendir çünkü gittiğiniz her yerde huzur bozuyorsunuz bunu sadece ben değil Bu NWTR'deki bütün insanlar biliyor ve bunun elebaşı sensin. Kendin 88'in arkasından konuşmana rağmen, burada bu forumda o kadar kavga etmenize rağmen, Ben 88'den hiç çıkmayacağım orası benim anayurdum vs cümleler kurmana rağmen çıkıp bide üstüne burada 88 savunuculuğu yapıyorsun Komiksin xd

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
« Reply #593 on: September 04, 2019, 12:13:06 am »

this community literally sucks

Offline Pipet

• Corporal
  • *
    • View Profile
« Reply #594 on: September 04, 2019, 12:14:23 am »
Kendimi acındırmaya falan çalışmıyorum Umut bey ben kimseye yalvarmadım o bize böyle bir olay olduğunu söyledi ve bende atması için rica ettim oda beni kırmadı ve attı. Biz berkayla ne yaptığımızı çok iyi biliyoruz ve evet 88'e Double Reg yapmak için katıldım eğer bir sıkıntı olsaydı Gatts bunu bana söylerdi ama sıkıntı olmadığını söyledi ve aynı şekilde 88'in arkasından kötü bir şey söylediysem bilin ki sizin gibi Şımarıklar yüzündendir çünkü gittiğiniz her yerde huzur bozuyorsunuz bunu sadece ben değil Bu NWTR'deki bütün insanlar biliyor ve bunun elebaşı sensin. Kendin 88'in arkasından konuşmana rağmen, burada bu forumda o kadar kavga etmenize rağmen, Ben 88'den hiç çıkmayacağım orası benim anayurdum vs cümleler kurmana rağmen çıkıp bide üstüne burada 88 savunuculuğu yapıyorsun Komiksin xd
nw tr oyuncularının hepsinin bildiği tek şey zombi sürüsü olduğunuz ama neyseee :P

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
« Reply #595 on: September 04, 2019, 12:15:13 am »

NW_TR'ye hoşgeldiniz xd

Berkay bize 88 yönetimine ağlayıp ben bi daha bu alayda nasıl oynayacağım, nasıl insanların yüzüne bakacağım, beni kandırdılar, çok özür dilerim dedin mi demedin mi? benim tanrı inancım yok ama şerefim üstüne yemin ederim sen bunları söyledin peki sen yemin edebilir misin söylemediğine?
Eeee her şeyin belirli bir yapılışı ve dizilişi vardır umut bey sen bilemezsin bunu xd. Birde berkayın yaptığına yüzsüzlük vs diyorsunda kalkıp bizim maç yapacağımız adamların maçlarına katılıp bize karşı oynamaya ''INVITE'' gitmeye utanmıyorsun ve buna yüzsüzlük demiyorsun öyle mi. Bende sizi INVITE karşıtı olarak bilirdim :) Ama dur siz işinize göresiniz

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
« Reply #596 on: September 04, 2019, 12:19:33 am »
88'i savunmuyorum kaan xd 88'i savunduğum zamanlarda sen bizim başarılarımızı izlemekle meşguldün zaten xd benim çıktığım çıtaya çıkarsan evet benim şımarık olduğum hakkında bir fikir ortaya atabilirsin xd önce 32yi ele geçrdin nizam ve kalite alayı diye şimdi işler kötüye gidiyor 88e gireyim de oyun öğreneyim mooduna girdin ben sizi bilmiyor muyum xd sizin gittiğiniz yollardan ben dönüyorum kaan ne zaman anlayacaksın bunu? senin 2 3 adım sonra ne yapacağını ben zaten biliyorum bu ortamda benden habersiz kuş mu uçar? istediğin düşünceye sahip ol en dipten zirveye çıktım ve hala zirvedeyim sen nerdesin göremiyorum?

bak şükürler olsun turnuvada invite oynatacak kadar yüzsüz değiliz RASNARE AŞDLAJDKALŞDLAKDKAKDKALKDKKAKDKAKKXKS  BU ORTAMIN UTANÇ KAYNAĞISINIZ

Offline Pipet

• Corporal
  • *
    • View Profile
« Reply #597 on: September 04, 2019, 12:22:01 am »

bak şükürler olsun turnuvada invite oynatacak kadar yüzsüz değiliz RASNARE AŞDLAJDKALŞDLAKDKAKDKALKDKKAKDKAKKXKS  BU ORTAMIN UTANÇ KAYNAĞISINIZ
+1

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
« Reply #598 on: September 04, 2019, 12:28:23 am »
88'i savunmuyorum kaan xd 88'i savunduğum zamanlarda sen bizim başarılarımızı izlemekle meşguldün zaten xd benim çıktığım çıtaya çıkarsan evet benim şımarık olduğum hakkında bir fikir ortaya atabilirsin xd önce 32yi ele geçrdin nizam ve kalite alayı diye şimdi işler kötüye gidiyor 88e gireyim de oyun öğreneyim mooduna girdin ben sizi bilmiyor muyum xd sizin gittiğiniz yollardan ben dönüyorum kaan ne zaman anlayacaksın bunu? senin 2 3 adım sonra ne yapacağını ben zaten biliyorum bu ortamda benden habersiz kuş mu uçar? istediğin düşünceye sahip ol en dipten zirveye çıktım ve hala zirvedeyim sen nerdesin göremiyorum?

Öfff varya sen çok dâhisin olum Martta Bannerlord çıkacak sen ne hayatını adamışsın bu oyuna hal ve hareketlerinden belli oluyor. Adam maç kazandı çok yüksek bir çıtaya çıktı eyvallah... Ve ayrıca 32'yi ele falan geçirmedim ben 3 senedir 32.Alaydayım ve 32.Alay benimde alayım sen 32.Alayın kurallarını, işleyişini, geleneğini bilmeden bu kanaate varamazsın ve bana gerçekçi bir Slogan seçseniz daha iyi olur diyen sendin bende daha gerçekçi bir slogan seçtim. Ben bu sene Üniversite Sınavına gireceğim eğer bir yerde kapışmak istersen gel TYT falan kapışalım daha GERÇEKÇİ BİR BAŞARI OLUR ve her zaman derim Umut sana; sen iyi bir oyuncusun ama adam olmanın yanından bile geçemezsin. hadi ben yattım Aslanım sen kükremeye devam et yarın cevap veririm İyi geceler
« Last Edit: September 04, 2019, 12:30:18 am by Astero »

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
« Reply #599 on: September 04, 2019, 12:31:32 am »

Öfff varya sen çok dâhisin olum Martta Bannerlord çıkacak sen ne hayatını adamışsın bu oyuna hal ve hareketlerinden belli oluyor. Adam maç kazandı çok yüksek bir çıtaya çıktı eyvallah... Ve ayrıca 32'yi ele falan geçirmedim ben 3 senedir 32.Alaydayım ve 32.Alay benimde alayım sen 32.Alayın kurallarını, işleyişini, geleneğini bilmeden bu kanaate varamazsın ve bana gerçekçi bir Slogan seçseniz daha iyi olur diyen sendin bende daha gerçekçi bir slogan seçtim. Ben bu sene Üniversite Sınavına gireceğim eğer bir yerde kapışmak istersen gel TYT falan kapışalım daha GERÇEKÇİ BİR BAŞARI OLUR

AŞSALDKADLALDŞALDLALD Ya kafayı yicem sen bunları yazarken utanmıyon mu ben okurken utanıyorum çünkü aşşdşalldlaldmkakd kalite ve nizam göremiyorum ortada ama bi rasnare görüyorum ya aşsşadşşaşdöaös oyuna hayatımı adamadım seninle aynı oynama saatine sahibiz ama bak ben nerdeyim sen nerdesin fark ortada balım. adamlığı bana sen mi öğreteceksin kaan önce turnuvalarda invite almamayı öğren, sonra liderken double reg hatta ldierliği geçtim bi alaya üyeyken başka bir Türk alayında double reg yapılmaması gerektiğini ögren sonra bana gel bi de adamlığı öğret tamam mı? aşşsşaldlamdmamkdkka
« Last Edit: September 04, 2019, 12:33:49 am by Luz1kA »