Author Topic: 88th Regiment of Foot (The Connaught Rangers)  (Read 85325 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Robeiler

• Private
  • *
  • 31stIN Supreme Leader
    • View Profile
  • Side: Neutral
Re: 88th Regiment of Foot (The Connaught Rangers)
« Reply #690 on: August 30, 2021, 03:19:32 pm »
Dışarıda tank görüyorum faruk hayırdır bir kutlama mı var?
30 ağustos bayramını kutluyoruz başkanım siz devam edin (5dk sonra)

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #691 on: August 31, 2021, 12:14:19 pm »
1 eylül dogumgünüm

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union
« Reply #692 on: August 31, 2021, 11:35:22 pm »
Ne oluyor olm yine darbeler, ihtilaller.
Ben bu işte yokum bilginiz olsun bu sefer ihtilale karşı çıkıyoruz ve Gatts'ı destekliyoruz.

Offline Saruman

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #693 on: September 01, 2021, 12:08:32 am »
Aziz Silah Arkadaşlarım,

Sizlere, üstün gayret ve feragatle yürüttüğünüz hizmetlerinizin yanında yüce 88th Oyuncularının refah ve mutluluğunun sağlanması için anarşi, terör, bölücülük ve komünist, faşist, fanatik dinsel ideolojilerle mücadelede başarılı olacağınıza kesin inanç beslediğim tarihî ve şerefli sorumluluk tevdi ediyorum. Gücünüzü aziz NWTR Communitysinin vefa dolu kalbinde sizler için yaşattığı büyük güven ve gururdan, damarlarınızda Alay sevgisiyle alevlenen asil kandan ve bayrağınızla birlikte ebediyete kadar götürmeye ant içtiğiniz Saruman İlkelerinden alacaksınız, ''Sandalyesiz bir General''den değil! Alayımızın geçirdiği felaketli ve bunalımlı dönemlerde biz daima en büyük destek ve güvenine mazhar olan şahsi çıkar ve ikbal hırsından uzak yüksek feragat ve fedakârlığınız, üstün disiplin anlayışınız, sonsuz çalışma ve başarma azminiz, vakur ve bilinçli hizmet aşkınız, 88th'nin Saruman ilkeleri doğrultusunda ebediyete kadar hür ve bağımsız yaşatılmasında en kutsal ülkünüz olacaktır.

88th'nin bütün mensuplarının geçmişte olduğu gibi bugün de emir-komuta zinciri içinde alacakları görevleri üstün disiplin ruhu ve vatanseverlik duyguları ile güçlerini de aşan gayretle ifa etmelerini, her türlü kışkırtıcı faaliyete karşı kendilerinden beklenen olgunluk ve soğukkanlılığı göstermelerini, yüce alayımızın nazarında 88. Piyade Alayının sahip olduğu saygınlığı zedeleyici söz ve davranışlardan kaçınmalarını, iç ve dış tehditlere karşı daima uyanık ve hazır bulunmalarını rica ederim.

Spoiler
Ne oluyor olm yine darbeler, ihtilaller.
Ben bu işte yokum bilginiz olsun bu sefer ihtilale karşı çıkıyoruz ve Gatts'ı destekliyoruz.

[close]