Author Topic: NW-TR İTİRAF EDİYOR  (Read 1915 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sпарта

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: ANANASOR
  • Side: Union
NW-TR İTİRAF EDİYOR
« on: November 24, 2019, 07:43:21 pm »
Canım o kadar çok sıkıldıki yapıcak iş bulamadım aklıma bu geldi itiraf konusu açıcam  pmden itiraflarınızı yazın *gizlilik esastır*  8)  8)
ALEVLİ DESİT

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
  • Side: Neutral
Re: NW-TR İTİRAF EDİYOR
« Reply #1 on: November 24, 2019, 07:52:04 pm »
88e darbe yapmasini luziye ben soyledim

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
  • Side: Confederacy
« Reply #2 on: November 24, 2019, 08:13:51 pm »
Yaptıklarımdan pişman değilim aklım hala yapamadıklarımda...

Sadece ezik insanlar yaptıklarından pişman olur. Evet çok fazla yanlış yaptım ama bu yanlışları yapmasaydım şu an bu seviyede olamazdım real lifeda da, sanalda da. O yüzden sizlere naçizane tavsiyem asla pişman olmayın. Yanlış yapmadan doğruyu bulamazsınız ve ayrıca çok fazla arkadaşınız olsun bu iyi bir şey ama dostum diyebileceğiniz kişi sayısı, bir elin parmaklarını asla geçmesin.
iyi geceler :)
« Last Edit: November 24, 2019, 11:29:54 pm by Luz1kA »

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
« Reply #3 on: November 25, 2019, 03:30:08 pm »
çoğunuzun babası benim çünkü ananızı

this community literally sucks

Offline ZenQuiel

• Board Moderator
  • *
  • La Campanella
    • View Profile
  • Nick: Rumil
« Reply #4 on: November 25, 2019, 10:20:35 pm »

Sadece ezik insanlar yaptıklarından pişman olur. Evet çok fazla yanlış yaptım ama bu yanlışları yapmasaydım şu an bu seviyede olamazdım real lifeda da, sanalda da. O yüzden sizlere naçizane tavsiyem asla pişman olmayın. Yanlış yapmadan doğruyu bulamazsınız ve ayrıca çok fazla arkadaşınız olsun bu iyi bir şey ama dostum diyebileceğiniz kişi sayısı, bir elin parmaklarını asla geçmesin.

Bana kalırsa dediğin yanlış,pişman insan aptal değildir,yaptığı şeyden sonra pişman olup;tekrardan yapan kişi aptaldır. Bu yüzden pişmanlık başarı merdiveninin adımlarındandır. Benim çook pişmanlığım var gerek şu ortamda gerek de gerçek hayatta... Yaptığımız pişmanlıklarla tekrardan yüz göz olmama dileğiyle...

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
« Reply #5 on: November 25, 2019, 10:41:04 pm »
çogunuzun anası benim çünkü snow beni

Offline Astoria

• Second Lieutenant
  • *
  • 98° NCO // Founder of TR_RGL
    • View Profile
  • Nick: Sabo
« Reply #6 on: November 26, 2019, 06:47:38 pm »
Bir Ayberk reis der ki: Arkadaşlar ben Sabo'yu 2013 yılından beri tanıyorum. Senin de evini gelip bulucaz bekle sen bekle... Sen sadece bunları yapmakla kalmayacaksın. Yaprağı da yiyeceksin. İstersen bilgisayarı kapat, istersen kendini bu ortamdan yok et...

Kaynak: General Shepherd, Shepherd'in otobiyografisi syf. 331.

Keşke son yaptığım turnuva bok yoluna gitmeseydi. Aslında ben TR-RGL'in 2.sezonunu bile düşünmüyordum çünkü 1.sezon her ne kadar ön taraftan güzel gözüksede bana baya sıkıntılar çıkarttı fakat birçok kişi bana "2.sezon yap rekabet ortamı oluşsun lütfeen" tarzı söylemler belirttikleri için 2.sezonu oluşturdum. Bu yolda bana yardımcı olan birçok kişiye teşekkür ederim. Onun haricinde Rumil +1 ... Bu  ortama ne kadar faydam dokunduysa birçoğu helal hoş olsun.

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
« Reply #7 on: November 26, 2019, 08:02:03 pm »
hemen duygusala bağlıyon sabo

Offline Astoria

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #8 on: November 26, 2019, 11:08:44 pm »
hemen duygusala bağlıyon sabo
Yapma ya birtanem :(

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
« Reply #9 on: December 24, 2020, 04:55:16 am »

baya salakmışım 1 sene önce yazdığım şeye bak real life falan yazmışım harbi amputeyim

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
« Reply #10 on: December 24, 2020, 02:47:15 pm »
aptal

this community literally sucks

Offline Astoria

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #11 on: February 23, 2024, 09:57:08 pm »
Kendim için keşke diyebileceğim bir konu yok. Bugüne kadar aldığım bütün kararlar ve yaptığım şeyler beni herzaman daha ileriye taşıdı. Tabii ki arkadaşlarım sayesinde. Yaptıklarımın hepsini iyiki yapmışım. Keşke diyebileceğim tek konu ise ping konusudur. Keşke TR oyuncularının pingi ile EU oyuncularının pingi eşit olsaydıda, Türk topluluğunu daha iyi temsil edebilseydik. Bu ortamda çok yetenekli oyuncular var ve hepsi ping kurbanı. Bizim gencolarımız da 10 ping ile oynasa EU'da alt edemiyeceğimiz bir alay yoktu.

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
« Reply #12 on: February 23, 2024, 09:58:02 pm »
Kendim için keşke diyebileceğim bir konu yok. Bugüne kadar aldığım bütün kararlar ve yaptığım şeyler beni herzaman daha ileriye taşıdı. Tabii ki arkadaşlarım sayesinde. Yaptıklarımın hepsini iyiki yapmışım. Keşke diyebileceğim tek konu ise ping konusudur. Keşke TR oyuncularının pingi ile EU oyuncularının pingi eşit olsaydıda, Türk topluluğunu daha iyi temsil edebilseydik. Bu ortamda çok yetenekli oyuncular var ve hepsi ping kurbanı. Bizim gencolarımız da 10 ping ile oynasa EU'da alt edemiyeceğimiz bir alay yoktu.

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
« Reply #13 on: February 27, 2024, 12:21:10 am »

götü yanık