Author Topic: 32nd Black Legion l 5.Yıl l AKTİF  (Read 112563 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Sпарта

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: ANANASOR
  • Side: Union
Re: 32nd Black Legion l En Büyük Türk Klanı l AKTİF
« Reply #30 on: December 31, 2018, 06:09:59 pm »
Spoiler
          Vaziyet Alın
[close]
ALEVLİ DESİT

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
  • Side: Neutral
« Reply #31 on: December 31, 2018, 10:37:06 pm »
88 tekel olmus lol

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
  • Nick: Astero
  • Side: Confederacy
« Reply #32 on: January 01, 2019, 03:48:10 pm »
28.12.2018 tarihinde, 32nd Black Legion'un elit oyuncularının bulunduğu 32nd Royal Legion oyuncuları 3pp'ye karşı yaptığı Groupfighting maçını 10-3 kazanmıştır.

ÇÜNKÜ BİZ EN İYİSİYİZ

en iyisi olmak için en iyi'yi yenmek gerekiyor

Yılbaşı diye erkenden başladın içmeye herhalde Astero, attığın mesaj hiç ayık kafayla atılmışa benzemiyor şljkdsjakşldjsadlşksa
Ben sadece skoru ve Royal lejyon olarak ilk maçı göstermek istemiştimde niye bu kadar ayar aldınız anlamadım xd

ve ''Çünkü biz en iyisiyiz'' bizim sloganımız. Biz şuan en iyisi olduğumuzu idda etmiyoruz ama her şeyin vakti ve zamanı vardır yakında onuda idda edeceğiz eğer ölüp kalmazsak xd

« Last Edit: January 01, 2019, 03:51:42 pm by Astero »

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
« Reply #33 on: January 01, 2019, 04:49:03 pm »
28.12.2018 tarihinde, 32nd Black Legion'un elit oyuncularının bulunduğu 32nd Royal Legion oyuncuları 3pp'ye karşı yaptığı Groupfighting maçını 10-3 kazanmıştır.

ÇÜNKÜ BİZ EN İYİSİYİZ

Yılbaşı diye erkenden başladın içmeye herhalde Astero, attığın mesaj hiç ayık kafayla atılmışa benzemiyor şljkdsjakşldjsadlşksa
Ben sadece skoru ve Royal lejyon olarak ilk maçı göstermek istemiştimde niye bu kadar ayar aldınız anlamadım xd

ve ''Çünkü biz en iyisiyiz'' bizim sloganımız. Biz şuan en iyisi olduğumuzu idda etmiyoruz ama her şeyin vakti ve zamanı vardır yakında onuda idda edeceğiz eğer ölüp kalmazsak xd

Daha gerçekçi bir slogan seçimi yapabilirmişsiniz aslında. Başarılar yine de.

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
« Reply #34 on: January 01, 2019, 04:57:41 pm »

ÇÜNKÜ BİZ EN İYİSİYİZ

Daha gerçekçi bir slogan seçimi yapabilirmişsiniz aslında. Başarılar yine de.
''Çünkü biz hem en büyüğüyüz hem de en iyisiyiz'' olabilir ya da bak ne diycem bize göre sen seç güzel bir şey ve gerçekçi olsun

Aynı şekilde size de başarılar. Umarım istediğiniz yerlere çıkarsınız
« Last Edit: January 01, 2019, 05:02:20 pm by Astero »

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
« Reply #35 on: January 01, 2019, 05:02:01 pm »
en büyüğüz ve en iyisiyiz kalsın kanka bunlar kıskanıyo aq

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
« Reply #36 on: January 01, 2019, 05:02:42 pm »
Sende ne adammışsın be marji Xd Kıskanma konusu saçma olur sonuçta 88'de iyi bir alay başarıları var
« Last Edit: January 01, 2019, 05:07:11 pm by Astero »

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
« Reply #37 on: January 01, 2019, 05:18:44 pm »
Sende ne adammışsın be marji Xd Kıskanma konusu saçma olur sonuçta 88'de iyi bir alay başarıları var
ciddi diyom kıskanıyo bu luzka hıyarı maç yapsanız yenceniz zaten 88i knk

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
« Reply #38 on: January 01, 2019, 05:20:58 pm »
ciddi diyom kıskanıyo bu luzka hıyarı maç yapsanız yenceniz zaten 88i knk

boş yapma marji adamların forum konusunda.

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
« Reply #39 on: January 03, 2019, 08:03:34 am »
32. Alay'ın ortamda yerini almasıyla birlikte Alay sayısındaki artış (özellikle eski Alaylar) bizleri gerçekten mutlu ediyor. Umarım ortam eski tadına biraz olsun yaklaşır...
Tüm çabamız kaliteli bir Türk ortamı oluşturmak, sadece kendimiz için değil...
Kurulacak diğer Alaylara başarılar dilerim.

-32. Alay Generali Hadrianus
« Last Edit: January 04, 2019, 09:55:25 am by Hadrianus »

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #40 on: January 07, 2019, 09:04:53 pm »
Beyler, 32. Alay üyesi olan Subayından Acemisine kadar tüm arkadaşlarımıza kendini klan lideri olarak tanıtan, oyuncum klandan çıkacak diye üç buçuk atıp kafadan uydurma şeylerle insanları suçlayan ve Alayındakilerin bile adam yerine koymadığı, dengesiz dediği Maşalar,(asla ben demiyorum) şimdi 32. Alay'ın üyelerine hakaret etme hakkını nereden buluyor anlamıyorum. Hem de kendini bir topluluğun temsilcisi olarak görüp bunu yapması daha da acı. Hatta bir de üstüne 40 dakikalık yazışmanın 30 saniyesini video çekip kendi oyuncularına atacak kadar da zavallıysanız lütfen önce bir ergenliğinizi tamamlayın.

Spoiler
Özet:

Ts3' sv'lerini gezerken 42'nin ts'sine de uğradım. Behram diye birisi vardı tsde. Bana da ses kes permi verilmiş daha önceden, onu kaldırmasını istedim yetkisi varsa diye,,, o da garip garip cevaplar verince (sana ban atılmış, sen ajan mısın gibi) ben de herhalde şaka yapıyor dedim. Sonrasında daha önceden 32'nin steam grubundan çıktığını hatırladım ve ne olduğunu sordum kendisine. Sonra 32'ler bana rütbe vericem dediler kandırdılar foruma kayıt ol dediler dedi ama bizim klanda forum falan olmadığı için uydurmaya başladığını anladım, ben de bozmadan devam ettim sonra  onlar yalancı dedi bir anda. Tabi ki SS aldım. https://i.hizliresim.com/Rr3pOo.png  Ben şakalaşmaya devam ederken o ts'de konuşamadığım için kendi ts'min ipsini attım (ulan atmaz olaydım) bu sefer siz darbe mi yapacaksınız sizi efepaşaya söyliyeceğim falan dedi. Ben yine devam ettim hala benim 32. Alay Lideri olduğumu bilmiyordu kendisi ya da söylemiyordu bildiğini bilmiyorum. Sonra bizim ts'ye Cortex geldi ona dedimki 42lerin ts'sinde beni ajan zanneden birisi var gelsene dedim. O da Özel Ajan nickiyle geldi. Yani *Özel Ajan* nickini ne kadar ciddiye alabilir normal sağlıklı bir insan bilmiyorum ancak bir de kendisi bunu ciddiye almış. Sonra o şekilde konuşmaya devam ettik. Gayet normal gidiyor konuşma, Behram bize siktirin gidin ts'den diyerek hakaretin dozunu arttırarak yazmaya başlayınca biz de facebook'tan adını soyadını girdik direk kendisi çıktı zaten nerede oturduğu nereli olduğu hangi takımlı olduğu... Biz konuşurken bu şekilde yani gayet normal bir şekilde birkaç yetkili geldi. Onlarla konuştum daha önceden de ts'lere Hadrianus nickiyle birilerinin geldiği söyledim. Ama behram ile de sohbet ettiğimi belirttim kendilerine. Sonra ts'den çıktım. Bir saat geçmedi kampüse yemekhaneye gittim güzel yemek var diye tadını bile çıkaramadım telefon geldi. Geri döndüğümde EfePaşa'dan bir sürü hakaret ve iftira ve bir de yalan, yok ben adamı kendi ts'me çağırmışım daha önceden 32'den çıkan birisiymiş, Cortex'i özel ajan nickiyle ben sokmuşum bu kadar küçüldün mü gibi saçma sapan onlarca laf. Tabi mesajları okuduğum an hemen tslerine gidip konuştum. Hepsine cevap verdim adamın daha önceden 32'de olmadığını olsaydı klanın liderini bilmesi gerektiğini, ayrıca klana davet değil ses kes permim olduğu için konuşamadığımı ve o yüzden 32 adı bile vermeden sadece ts ip si attığımı söyledim kimse sesini çıkaramadı 42 tssinde. Ama kendileri rahat durmak istememişler belli ki bir de 40 dakikalık sohbetimizi telefonla 30 saniyesini videoya almışlar o da bir kısmı. Olay bundan ibarettir. Haksızlığa karşı asla sessiz kalamam, bana karşı isteyen istediğini diyebilir ama tüm oyuncularıma hakaret edilmesine bırakın warbandı Nw'yi bir insan olarak asla kabul edemem bu benim karakterime yakışmaz. Umarmı bu terbiyesizliklerini başkalarına da yapmazlar.

Behram ile konuşmamızın başı ( Şaka gibi ama konuşmalar gerçek ve Klan Lideri bunları yazan bir adamı ciddiye alıyor, alsın ama bir de üstüne ettiği hakaretlere sahip çıkıyor.)
https://i.hizliresim.com/MVJB1a.png

.
[close]

Evet belki eski günleri hatırlattı ama bana isteyen istediği desin, Alayıma başarısız desin şahsıma hakaret etsin ama steam grubunda 150 kişi olan ortamda iyi kötü bir yeri olan 32. Alay'ın üyelerine böyle bir şey denilmesi hatta alayı geçtim herhangi bir kişiye bunların denmesi ve 42. Alay liderinin buna sahip çıkması beni en çok sinir eden şey oldu.
« Last Edit: January 07, 2019, 09:35:20 pm by Hadrianus »

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #41 on: January 07, 2019, 09:37:14 pm »
Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır.

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
« Reply #42 on: January 07, 2019, 09:40:21 pm »
sad

this community literally sucks

Offline ⚜ 42nd Volunteer Infantry Regiment ⚜

• Sergeant Major
  • *
    • View Profile
« Reply #43 on: January 07, 2019, 09:46:32 pm »
''Beyler, 32. Alay üyesi olan Subayından Acemisine kadar tüm arkadaşlarımıza kendini klan lideri olarak tanıtan, oyuncum klandan çıkacak diye üç buçuk atıp kafadan uydurma şeylerle insanları suçlayan ve Alayındakilerin bile adam yerine koymadığı, dengesiz dediği Maşalar,(asla ben demiyorum) şimdi 32. Alay'ın üyelerine hakaret etme hakkını nereden buluyor anlamıyorum.''

Tamam Kanka Bu Dediklerinin Neredeyse Hepsi Doğru Hep Sen Haklısın Aynen. Ben Konuyu Özellikle De Forumda Daha Da Uzatmak İstemiyorum. Kimin Ne Olduğu Belli, Herkese İyi Forumlar.

Spoiler
Napolyon'u 3 Yıldan Beri Oynayıp Kendisine Halife Diyen Dostumuza Buradan Selam Olsun ^^
[close]

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #44 on: January 07, 2019, 09:50:12 pm »
''Beyler, 32. Alay üyesi olan Subayından Acemisine kadar tüm arkadaşlarımıza kendini klan lideri olarak tanıtan, oyuncum klandan çıkacak diye üç buçuk atıp kafadan uydurma şeylerle insanları suçlayan ve Alayındakilerin bile adam yerine koymadığı, dengesiz dediği Maşalar,(asla ben demiyorum) şimdi 32. Alay'ın üyelerine hakaret etme hakkını nereden buluyor anlamıyorum.''

Tamam Kanka Bu Dediklerinin Neredeyse Hepsi Doğru Hep Sen Haklısın Aynen. Ben Konuyu Özellikle De Forumda Daha Da Uzatmak İstemiyorum. Kimin Ne Olduğu Belli, Herkese İyi Forumlar.

Spoiler
Napolyon'u 3 Yıldan Beri Oynayıp Kendisine Halife Diyen Dostumuza Buradan Selam Olsun ^^
[close]

Spoiler
Halife ismini Pasha ismine tercih ederim ancak ben kendime demiyordum Camili mapte sen Pvt. EfePasha iken Halife diyordun diğer üyelerle birlikte hatırlatırım. Ayrıca 32. Alay 25.01.2015'te kuruldu ve 2 hafta sonra 4. yılını dolduracak ben nasıl 3 yıldan beri oynuyorum anlamadım. Gerçi anlatmaya çalışsam da zaten senden hakaret ve iftira duyacağım için çok da birşey beklemiyorum.
[close]
İlk satırları okuyup pek birşey anlayamazsın Efepasha... Asıl terbiyesizliğinizi bu satırların devamında yazan şekilde yaptınız.
« Last Edit: January 07, 2019, 09:53:36 pm by Hadrianus »