Language boards > Etkinlikler (Events)

2019 NWNC LB Dunya kupasi oyuncu secmeleri

(1/3) > >>

MarjioviçR:
Selamlar, ben, tanimayaniniz varsa bu sene icin secilen Milli takim kaptani Marji 18. yasima az kaldi. Yaklasik olarak 5 yildir NW ve 2 yildirda competitive diye tabir edilen sahnedeyim.Konuya gelecek olursak bildiginiz uzere her ulkenin takim kaptani belirlendi ve kaptanlara takimlarini kurmalari icin belli bir sure verildi. Turnuvanin ocak ayi ortalarinda baslamasi bekleniyor fakat kesin bir tarih suan yok. Turnuva kurallarina gore ise her ulke maca en az 15 oyuncu en fazla 35 oyuncu ile cikabilecek. Buna mutakiben suanlik takima 30 kisi alinacak, basvurmak icin asagiya biraktigim steam grubuna katilma istegi atabilirsiniz. Basvuranlar arasinda eleme yontemiyle oyuncular secilecek. Secilecek oyuncularda aranan en buyuk ozellik oyun deneyimi ve sungu yetenegidir. Arzu eden herkes elemelere katilabilir. Son olarak lutfen kavgalarinizi cart curt takim bunyesine yansitmayin. Iyi gunler diliyorum sans bizimle olsun.
-here your captain is speaking xd

Grup linki: http://steamcommunity.com/groups/Trnwnc
Yardimci kaptan: Luzika
Fethi abim konuyu sabitlersin.

Thelard:
Arkadaşlar takıma katılmak için gösterdiğim kısma tıklamanız yeterli

karaboga:

--- Quote from: Thelard on December 06, 2018, 02:32:20 pm ---Arkadaşlar takıma katılmak için gösterdiğim kısma tıklamanız yeterli

--- End quote ---

beğenip paylaştım inş ölmez amin

Luz1kA:

--- Quote from: Snow123 on December 06, 2018, 04:27:18 pm ---
--- Quote from: Thelard on December 06, 2018, 02:32:20 pm ---Arkadaşlar takıma katılmak için gösterdiğim kısma tıklamanız yeterli

--- End quote ---

--- End quote ---

;D ;D

Freedom:

--- Quote from: Luz1kA on December 06, 2018, 04:31:48 pm ---
--- Quote from: Snow123 on December 06, 2018, 04:27:18 pm ---

--- End quote ---

--- End quote ---

;D ;D

--- End quote ---
u think racism is funny luzika>???hjmmm

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version