Language boards > Alaylar & Groupfight Takımları (Regiments and Groupfighting Teams)

32nd Black Legion l 5.Yıl l AKTİF

(1/164) > >>

Lorassy:
≈ 32nd "The Black Legion" Hakkında ≈

32nd Black Legion 25.01.2015 tarihinde kurulmuş olan aktif bir klandır. Yaklaşık 6 ayda aktif sayısını 30-40 arasına getirmiş ve bu aktif sayısını korumuştur. Klanda sürekli alımlar-çıkarmalar olmaktadır. Şu anda aktif yaklaşık 40-50 kişi sayısına, toplamda ise 80 kişilik bir güce sahiptir. Haftanın her günü etkinlikler yapılmaktadır. Amacımız iyi bir klan ortamı, disiplinli ve kendinden emin bir şekilde dünyada klanımızı ve Türkiye'yi temsil etmektir. Klanımız aktif sayısı olarak "En Büyük Türk Klanı"dır. Klanda birlik sistemimiz bulunmaktadır, bu sistem 3 birliğe ayrılmaktadır. 1.si Black Legion yani merkez alaydır. Hat piyadesi olarak aktiflik göstermektedir. 2.si Royal Legion yani ağır ve aynı zamanda hafif piyade birliğidir. 3.sü Hurricane Legion yani süvari birliğidir. Üyeler klana katıldıklarında otomatik olarak Black Legion'a atanır. Private First Class rütbesine geçene kadar Acemi antremanlarına katılıp, kendilerini göstermeye çalışırlar. Üyeler PFC rütbesine geçince birlik seçme hakkına sahip olur. Tecrübeli ve yetenekli oyuncular yapılan mülakat ile bu eğitimlerden muaf tutularak birliklere yerleştirilir. 

25 Ocak 2015'ten 2019'e kadar General Hadrianus Liderliğinde 4. Yılına giren 32nd Black Legion. Emeği geçen herkese teşekkürler.
25.07.2019'dan itibaren Klanın imajı değiştirilmiştir ve imaj ''Nizam ve Kalite Alayı'' olmuştur. General Hadrianusun Liderliğindeki 4 Yıl bitmiş ve yerini Astero almıştır. 32.Alay bu tarihten sonra kendini Türk alaylarıyla iyi olmaya ve Avrupada kendini iyi tanıtmayı amaçlamış ve ayrıca Kaliteli bir arkadaş ortamına sahip olmayı ve Oyunda ise nizami bir şekilde ilerlemeyi hedeflemiştir.
≈ Rütbelerimiz Hakkında ≈

Recruit: Klana katılan yeni oyunculara verilir.  Rütbe atlamak için, First Legion komutanının kişi hakkında olumlu bilgi vermesi gerekir, yani kişinin etkinlik ve antremanlarda aktif olması gerekir.

Private: Artık klanı yeterince tanımış, eğitimlerden geçmiş acemilerdir. Rütbe atlamaları için birçok antreman ve evente katılıp, ayrıca iyi performans göstermeleri gerekir.

Private First Class: Klanı tamamen tanımış yetenekli oyunculardır, ayrıca bu rütbede kişiler artık kendi birliklerini seçebilirler.

Lance Corporal: Onbaşılarının emirlerini altlarına aktarır. Özel eğitimler verir. Klanı her ortamda tanıtır. Altındaki kişilerle sık sık oyun u oynar.

Corporal: Pfclerin etkinliklere katılımını arttırdığı ve hak ettiği zaman aldığı rütbedir. Klanda alt düzey görevlidir. Kıdemli Er ve Erlerle iletişimde kalır. Etkinliklere katılımını kontrol eder. Etkinlik saatlerini er veya kıdemli erlere duyurmakla görevlidir.

Specialist: Çavuşluk için staj yapar. Eğitimlere bakar. Corporalleri kontrol eder. Çavuşlarla özel olarak iletişime geçer.

Sergeant: Bu rütbeye gelen kişiler artık yönetime karışmış demektir. Etkinlere kesinlikle katılması gerekir. Etkinlik zamanlarını duyururlar. Corporal ve diğerlerinin görevlerini yapıp yapmadıklarını denetlerler.

Master Sergeant: Oyuncuların kişisel gelişimleri ile ilgilenir. Alt rütbesindeki oyuncuların aktifliğini ve oynayışlarını gözlemler ve görevlerini yapıp yapmadıklarını kontrol eder. İsteğe göre eğitim verebilir.

First Sergeant: Alt rütbelerdekileri kontrol eder. Üst rütbelilerin emirlerini altlarına duyurur. Altlarının oynayış kalitesini arttırmaya yönelik faaliyetler düzenleyebilir.

Command Sergeant Major: Eğitim alması gereken kişileri çavuşlara bildirir. Çavuşlara eğitim konusunda emir verebilir. Altlarını denetleyebilir. Görevini yapmayanları üstlerine rapor etmekle görevlidir.

Sergeant Major Army: Etkinlik sırasında Linenın düzenini sağlar. Herkesi sıraya sokar.  Oynayış ve klan içi sorunları olan kişileri uyarabilir. Alt rütbedekilerin görevlerini yapıp yapmadıklarını denetler ve yapmaları için kendilerini uyarır.

Senior Sergeant: Altındaki rütbelilerin hepsine emir verebilir. Astsubayların en yüksek rütbesidir. Astsubayların performanslarını üstlerine bildirir. Herkesin görevini yapıp yapmadığını kontrol eder. Astsubayların başındadır. Verdiği özel görevler yapılmak zorundadır. Bu görevler gerektiğinde üstleri tarafından iptal edilebilir. Önemli istekler subaylardan önce Senior Sergeant iletilir.

Lieutenant: Subay sınıfındadır. Klana yeni katılan oyuncuların alım işlemini yapar.  Genel duyuruları duyurur.  Antrenmanların işleyişini belirler. Az kişiyle antrenman düzenleyip, onları kontrol eder. Gerekli gördüğü durumlarda müdahale eder.  Sadece Hadrianustan emir ve talimat alırlar. Baska kimseden hiçbir şekilde emir almazlar. Bütün bu rütbe görevleri Hadrianus tarafından hazırlanmıştır.

Captain: Gerektiğinde takımın başına geçebilir. Altlarına emir verebilir ve onları kontrol edebilir. Rütbe atlamayı hak edenleri tespit edip toplantılarda veya özel şekilde Hadrianus’a bildirir. Klanın iç huzurunu ve oyuncu kalitesini arttırmakla görevlidir. Sadece Hadrianus'tan emir alır.

Major: Gerektiğinde takımın başına geçebilir. Klanın geliştirilmesi için proje ve plan üretir. Haftalık programı ayarlayıp üstlerine sunar.  Görevini ve yetkisi kötüye kullanan altlarını rapor eder.

Lieutenant Colonel: Albay’a yardımcı olur. Klanı koordine eder. Tüm etkinlikleri kontrol eder. Albay’ın verdiği özel görevleri yapar. Eğlenceli etkinlikler yaparak motivasyonu arttırır. Disiplini muhafaza eder.

Colonel: Oyuncuların ulaşabilecekleri en üst rütbedir.  Altındaki herkese emir verebilir. Sadece Hadrianus emirlerini yerine getirir. Klanın düzenini nizamını disiplinini ve görevlilerin ve bu görevlileri denetleyen kişileri ayrı ayrı sorgular. Klanda olası aksaklıkları çözer. Rütbelerle oynayamaz. Klandan kimseyi atamaz. Ancak ceza (ban, kick vb.) verebilir. Klanda olası sıkıntıların sorumlusudur.   ≈ Klan ve Maç Kuralları ≈

● Klanımızın ilk kuralı saygıdır. Herkes birbirine saygılı davranmalı, kimsenin neyi seçtiğini, önemsediğine karışmamalıdır.
● Subay ve astsubayların dedikleri kesinlikle dinlenmek zorundadır. Eğer bir fikriniz varsa ortalıkta bağırmak yerine özelden konuşabilirsiniz.
● Birisine yaptığınız şakayı, o kişi yeter diyene kadar yapabilirsiniz. Eğer sıkıntı olursa cezası rütbe düşüklüğü ve klandan uzaklaştırılmadır.
● Kaliteli oynamak önemli, ne kadar çok aktif olduğun da önemlidir. Kendinizi daha çok geliştirmeniz gerekli bunun için gerekli yardımları yapıyoruz.
● Rütbeler sadece klan lideri ve görevlendirdiği kişiler tarafından verilir.
● Maçlara gelmek zorunlu, ancak oyuncu sayısı fazla olduğu zaman dışarda kalma durumu olabilir. Bunlar rütbeyi etkilemez.


■ Maçlar yöneticilerin ayarladığı şekilde oynanmalı, onların söylediklerinin dışına çıkılmamalıdır.
■ Kişi sayısı eğer 20 anlaşıldıysa oyuna 20 kişi girmelidir, +1 kişi denge durumu olabilir. Bir klanın belirlenen sayının altında kişi getirmesi durumunda diğer takım 20 kişiyle oynanabilir.
■ Oyun içi kural olarak NWL kuralları geçerlidir, bu kuralların dışına çıkılamaz.
■ Oyun içinde T'den yazışmak yasaktır, subaylar konuşabilir fakat subay harici konuşmak yasaktır.
■ İzleyici ayarı Takım arkadaşının bakış açısına kilitli şeklindedir.
■ TK (Takım arkadaşına vurma) ayarı vurana %0 vurulana %100 şeklindedir.
■ Maçın ayarlanan saatte oynanması gerekmektedir. Önce veya sonra oynanamaz.≈ Yetkililer ≈
Hadrianus 
Lorassy
≈ İletişim&Sunucular ≈

Discord adresi:  https://discord.gg/jk8gAHC
Sayfa tasarımı Lorassy tarafından yapılmıştır.

AeroNinja:
Başarılar ;)

Lorassy:

--- Quote from: κʀonoх on February 20, 2016, 05:27:59 pm ---Başarılar ;)

--- End quote ---
Teşekkürler  :D

Lorassy:
Konu düzenlendi ve güncellendi ++

General Shepherd:
Başarılar!  Hadrime. ;D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version