Language boards > Türkçe Forum

Turkish NW Community Hall of Fame / Turk NW Toplulugu Onur Listesi

(1/12) > >>

Darel:
Gencler, merhaba!

Geçmişten bu güne, NW ye gönül vermiş, gelişimine ve NW Topluluğuna ve oyununa; yabancı ve Türk Alaylarında oynayarak katkı sağlamış, oyuncu yetiştirmiş, etkinlikler düzenlemiş ve başarı ile sürdürmüş, efsane Türk NW Oyuncularını bu baslık altında listelemek, katkı ve başarılarından dolayı isimlerini burada ölümsüzleştirmek istiyorum.  Ağustosun 3. gününe kadar, kişisel husumet ya da kırgınlıklarınızı bir tarafa bırakıp, dürüstce ve samimiyetle aşağıdaki formu, copy/paste ederek "Neden listede yer alması gerektiğini belirtin" kısmını da mutlaka doldurarak, isim (Profil ismi) önermenizi rica ediyorum. İşbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Not: Lütfen önerilen isimlere itirazlarınızı bu başlık altında tartışmamanızı; Onur Listesi Tartışma Konu Baslıgı ile açacağım Forum sayfasında, FSE Kurallarını ihlal etmeden, uygarca tartışmanızı rica ederim.

SpoilerOyuncu İsmi :
Neden bu oyuncunun Onur Listesinde yer alması gerektiğine dair açıklamanız:

[close]
Şimdiye Kadar Önerilen İsimler :

İbrahim Pasha, Luz1ka, Sayartun, Caucasian, Light, sNow, Muratov, Sabo, Rebellious Berkovic, Metalsie, Nedim, Kopernik, Marji, Gatts a.k.a. Zulfikar, AtsızMustafa (the Babür), Adilhan, HakanPasha, Johnny Joestar, Giles, Rumil, Delitürk, SooNational, Strawhead, Aurius, Sanel, Siamons.

karaboga:
Oyuncu İsmi : Ibrahim Pasha
Neden bu oyuncunun Onur Listesinde yer alması gerektiğine dair açıklamanız: Hiç bir karşılık vermeden alay liderlerine, etkinliklere ve organizasyonlara yıllarca kendi cebinden parasını vererek sunucu sağlaması, gerek oyununu alarak başlattığı oyuncular olsun, gerek yardımları olsun bence kendisi bu listede olmalı.

yecgga:

--- Quote from: misiroglu on July 27, 2019, 01:15:11 pm ---Oyuncu İsmi : Ibrahim Pasha
Neden bu oyuncunun Onur Listesinde yer alması gerektiğine dair açıklamanız: Hiç bir karşılık vermeden alay liderlerine, etkinliklere ve organizasyonlara yıllarca kendi cebinden parasını vererek sunucu sağlaması, gerek oyununu alarak başlattığı oyuncular olsun, gerek yardımları olsun bence kendisi bu listede olmalı.

--- End quote ---

+1

Siamons:

--- Quote from: misiroglu on July 27, 2019, 01:15:11 pm ---Oyuncu İsmi : Ibrahim Pasha

--- End quote ---

Katılıyorum.

Deltabelt:

--- End quote ---
+1

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version