Author Topic: TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com  (Read 77551 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DeliTürk

• Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: DeliTurk
  • Side: Neutral
Re: TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com
« Reply #165 on: January 17, 2019, 06:14:20 pm »
Değerli Tr GroupFighting Oyuncuları. Adminlik başvurusu yaparken yönetici tecrübelerinize Official sunucuları yazmayınız. Pek bir etkisi olmuyor. Daha çok Public sunucu deneyimlerinizi yazınız ki biz de tecrübelerinizi gözlemleyebilelim.

Offline Yusuf Khan

• First Lieutenant
  • *
  • Yusufkhan.
    • View Profile
  • Nick: 18th_Colonel_YusufKhan
« Reply #166 on: January 18, 2019, 09:24:44 pm »
Değerli Tr GroupFighting Oyuncuları. Adminlik başvurusu yaparken yönetici tecrübelerinize Official sunucuları yazmayınız. Pek bir etkisi olmuyor. Daha çok Public sunucu deneyimlerinizi yazınız ki biz de tecrübelerinizi gözlemleyebilelim.
TR_Groupfighting Forumunda '' Adminlik başvurusu yaparken yönetici tecrübelerinize Official sunucuları yazmayınız'' Demiştiniz. Ama Bunu Şimdi Söylemeniz Beni Rahatsız Etti. Bu Sözünüzü Daha Önce Benim Öğrenebileceğim Bir Yere Yazsaydınız Bu Önerinizi Dikkate Alabilirdim. Ama Siz Benim Açtığım Form'dan Sonra Gelip ''Pek bir etkisi olmuyor'' Sözünü Belirttiniz.Biraz daha detaylıca belirtseydiniz çok iyi olabilirdi.
« Last Edit: January 18, 2019, 09:56:15 pm by Yusuf Khan »

Offline DeliTürk

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #167 on: January 19, 2019, 03:03:06 pm »
TR_Groupfighting Forumunda '' Adminlik başvurusu yaparken yönetici tecrübelerinize Official sunucuları yazmayınız'' Demiştiniz. Ama Bunu Şimdi Söylemeniz Beni Rahatsız Etti. Bu Sözünüzü Daha Önce Benim Öğrenebileceğim Bir Yere Yazsaydınız Bu Önerinizi Dikkate Alabilirdim. Ama Siz Benim Açtığım Form'dan Sonra Gelip ''Pek bir etkisi olmuyor'' Sözünü Belirttiniz.Biraz daha detaylıca belirtseydiniz çok iyi olabilirdi.
Bunu sadece sana demedim ama sen bilirsin. Bunu illa tek tek dememize gerek yoktur diye düşündüğümüzden yazmadık. Evet adminlerimizi 10 yaşındaki çocuklardan seçmek isteseydik bu kadar basit bir konuyu detaylıca anlatırdık tabiki ancak bize aklı selim insanlar gerektiği için detaylıca anlatmadık. Daha kendi üyelerini yönetemeyen birisinin farklı klanlardan veya bağımsız oyunculardan oluşan bir sunucuyu yönetebileceğini düşünmüyorum. Bu nedenle adminliğin reddedilmiştir.

Offline Cerci

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Cerci
« Reply #168 on: January 19, 2019, 03:20:25 pm »
Oyuncu Adınız: Cerci
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/CerciXD/
Yaşınız:17
Mensubu Olduğunuz Alay:Süvari milli takımında bulunuyorum.
Neden Yönetici Olmalısınız?: Gece saatleri daha çok girdiğimden admin bulunmuyor sunucuda (Gece 12 - 4 arası) 
Yönetici Tecrübeleriniz: Persistent World'de 1 baş adminlik, 1 Server Ownerlik, 2 normal adminlik.
Referans: SooNationaL, Axrinn
Hala bakılmadı DeliTürk
[/img]

Offline ErEn23Tr

• Corporal
  • *
    • View Profile
« Reply #169 on: January 19, 2019, 04:15:21 pm »
Bunu sadece sana demedim ama sen bilirsin. Bunu illa tek tek dememize gerek yoktur diye düşündüğümüzden yazmadık. Evet adminlerimizi 10 yaşındaki çocuklardan seçmek isteseydik bu kadar basit bir konuyu detaylıca anlatırdık tabiki ancak bize aklı selim insanlar gerektiği için detaylıca anlatmadık. Daha kendi üyelerini yönetemeyen birisinin farklı klanlardan veya bağımsız oyunculardan oluşan bir sunucuyu yönetebileceğini düşünmüyorum. Bu nedenle adminliğin reddedilmiştir.

Buna Cevap Yazma Gereği Duyuyorum. Sayın Delitürk(Veysel) İlk Olarak Şunu Bilmelisin ki YusufKhan 10 Değil 16 Yaşındadır. İkinci Olarak Şunu Bilmelisiniz Sayın Delitürk. Bundan Birkaç Ay Önce 57'de Sizden İzinsiz Bazı ''Şeyler'' Yapan Oyuncularınızı Söylemek Yerine Burda Yeni Açılmış Klanın Yavaşça Düzelmesini Dikkate Almayarak Bazı Söylemlerde Bulunuyorsunuz. Biz Daha Yeni Açılan Bir Klanı Düzene Oturturken Siz Eski Bir Klanda Oyuncularınıza Sahip Çıkamadıysanız Bizim Oyuncularımız Sizi Hiç İlgilendirmez. Aynı Şekilde Siz Genel Bir Sunucuda Adminseniz Bu Sunucudaki Oyunculara Çeşitli Bilgiler Vermek Sizin Göreviniz. Ve Bunu Tüm Detaylarına Kadar Vermek Zorundasınız. Basitce Anlattığınız Bir Kuralı Birisinin Anlaması Onun ''Aklı Selim'' Olduğunu Göstermez. Umarım Karar Değişir. Sayın Delitürk Okuma Zahmetini Gösterirse Tabi.

(YusufKhan'ın Formunu Tekrar Gözden Geçirmenizi Diliyorum)

Offline DeliTürk

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #170 on: January 19, 2019, 06:29:11 pm »

Buna Cevap Yazma Gereği Duyuyorum. Sayın Delitürk(Veysel) İlk Olarak Şunu Bilmelisin ki YusufKhan 10 Değil 16 Yaşındadır. İkinci Olarak Şunu Bilmelisiniz Sayın Delitürk. Bundan Birkaç Ay Önce 57'de Sizden İzinsiz Bazı ''Şeyler'' Yapan Oyuncularınızı Söylemek Yerine Burda Yeni Açılmış Klanın Yavaşça Düzelmesini Dikkate Almayarak Bazı Söylemlerde Bulunuyorsunuz. Biz Daha Yeni Açılan Bir Klanı Düzene Oturturken Siz Eski Bir Klanda Oyuncularınıza Sahip Çıkamadıysanız Bizim Oyuncularımız Sizi Hiç İlgilendirmez. Aynı Şekilde Siz Genel Bir Sunucuda Adminseniz Bu Sunucudaki Oyunculara Çeşitli Bilgiler Vermek Sizin Göreviniz. Ve Bunu Tüm Detaylarına Kadar Vermek Zorundasınız. Basitce Anlattığınız Bir Kuralı Birisinin Anlaması Onun ''Aklı Selim'' Olduğunu Göstermez. Umarım Karar Değişir. Sayın Delitürk Okuma Zahmetini Gösterirse Tabi.

Orada Yusuf'a 10 yaşında demiyorum git birazcık kitap oku ve okuduğunu anla. Ben burada Yusuf'u senden çok daha iyi biliyorum güzelim. Taa crackten beri klan kurardı (işte o zamanlar 10 yaşındaydı)ve şimdiye kadarda birsürü klanda yöneticilik yapmış birisi. Ben kendi oyuncularıma sahip çıkamasaydım 2 sene en az 25 aktif oyuncuyla klan yönetmezdim. Şuan nw ortamında bulunan Türk oyuncularının % 80 i en az 1 kere 57. Türk Tugayında bulunmuş oyuncularıdır, sende dahil. Bu sunucuda zaten gerekli bilgiler Oyunculara veriliyor. Keni açtırdığı veya bulunduğu klanın sunucusunu yönetmek Public sunucu yönetmeye benzemez. Bunu da 1. sınıf çocuğuna yazmayı öğretir gibi Yusuf'a öğretmeme gerek yoktur diye düşündüm Çünkü kendisi 10 yaşında değil zeki kardeşim. Aklı selimden kastım Kurallara uyabilecek, Sözlerini dinletebilecek kişilerdir. En son Yusuf'un kurduğu klanla savaş yapmak istediğimizde kendi oyuncularına söz geçiremediği için maçı iptal etmiştim ki bu yüzden kendi oyuncularına laf geçiremiyor dedim. Yusuf'a karşı hiçbir zaman önyargılı olmadım. Yeri geldiğinde yardım dahi ettim. Diğer Türk klanlarına da ettiğim gibi. Ayrıca Yazılan yorumları tabiki okuyorum çünkü amacım TR-GF'nin düzenini sağlamak, bazıları gibi b*k atmak değil. Ayrıca her geçen gün fikrinin değiştiği birisinin benim fikrime ve kararıma yanlış demesi beni güldürmekten öteye gitmedi. Sana kariyerinde başarılar Erencim. Hangi klanda ortamı ve sevgiyi öğrendiğini unutma. TR-GF konusunda sırf bana kinin yüzünden burayı boş muhabbetlerle doldurma.

Offline Axrinn

• Colonel
  • *
    • View Profile
« Reply #171 on: January 19, 2019, 07:45:00 pm »

Kimsenin avukatlığını yapmaya gerek yok Başadmin reddetti bitti hadi iyi akşamlar canlarım  :-*

Offline ErEn23Tr

• Corporal
  • *
    • View Profile
« Reply #172 on: January 19, 2019, 09:48:38 pm »

Orada Yusuf'a 10 yaşında demiyorum git birazcık kitap oku ve okuduğunu anla. Ben burada Yusuf'u senden çok daha iyi biliyorum güzelim. Taa crackten beri klan kurardı (işte o zamanlar 10 yaşındaydı)ve şimdiye kadarda birsürü klanda yöneticilik yapmış birisi. Ben kendi oyuncularıma sahip çıkamasaydım 2 sene en az 25 aktif oyuncuyla klan yönetmezdim. Şuan nw ortamında bulunan Türk oyuncularının % 80 i en az 1 kere 57. Türk Tugayında bulunmuş oyuncularıdır, sende dahil. Bu sunucuda zaten gerekli bilgiler Oyunculara veriliyor. Keni açtırdığı veya bulunduğu klanın sunucusunu yönetmek Public sunucu yönetmeye benzemez. Bunu da 1. sınıf çocuğuna yazmayı öğretir gibi Yusuf'a öğretmeme gerek yoktur diye düşündüm Çünkü kendisi 10 yaşında değil zeki kardeşim. Aklı selimden kastım Kurallara uyabilecek, Sözlerini dinletebilecek kişilerdir. En son Yusuf'un kurduğu klanla savaş yapmak istediğimizde kendi oyuncularına söz geçiremediği için maçı iptal etmiştim ki bu yüzden kendi oyuncularına laf geçiremiyor dedim. Yusuf'a karşı hiçbir zaman önyargılı olmadım. Yeri geldiğinde yardım dahi ettim. Diğer Türk klanlarına da ettiğim gibi. Ayrıca Yazılan yorumları tabiki okuyorum çünkü amacım TR-GF'nin düzenini sağlamak, bazıları gibi b*k atmak değil. Ayrıca her geçen gün fikrinin değiştiği birisinin benim fikrime ve kararıma yanlış demesi beni güldürmekten öteye gitmedi. Sana kariyerinde başarılar Erencim. Hangi klanda ortamı ve sevgiyi öğrendiğini unutma. TR-GF konusunda sırf bana kinin yüzünden burayı boş muhabbetlerle doldurma.

Sayın Delitürk. Sana Bir Kinim Yok Eğer Kinim Olsaydı Sen Bana Söverken Sana Karşılık Verirdim Ama Abimsin Diye Vermedim. Aksine Bana Delitürk Size Arkadan Sövüyor Dediklerinde Karşı Çıktım Yapmaz Dedim. Tabii Yanıldım Eğer Sana Kinim Olsaydı Bunu Her Ortamda Belirtirdim. Bana ''Hangi klanda ortamı ve sevgiyi öğrendiğini unutma.'' Demişsin Ama Ben O Ortamda Sevgiyi Değil Sövmeyi Öğrendim. Ben Ve Arkadaşlarım Klandan Çıktığında Onlara Nasıl Sövdüğünüzü Anlatmama Gerek Yok Sanırsam? Ayrıca 57 Maçındaki Bazı Kişilerin İsimleri Alınıp Klandan Atıldı. Sen Araştırmadan Yazdığın İçin Bilmezsin. Şunuda Bil Delitürk. Sırf TRGF'de Size Bir Öneride Bulundum Diye ''Boş Muhabbet'' Adıyla Anılıyorsam Ne Güzel TRGF Adminisiniz. Bu Arada Sizinle Yaptığımız Maç Dostluk Maçıydı ''Savaş'' Değil ''Dostluk Savaşı'' Siz Dostluk,Kardeşlik Nedir Son Zamanlarda Bilmediğiniz İçin Benimle Yusuf Arasındaki Kardeşliği Anlayamadınız. N.W'nın %80'i 57 Üyesi Olmuşsa %60'side Hatasını Anlayıp Ayrılmasını Bilmiştir. Sizin Adamlarınız Size Karşı Maç Atarken En Azından Bizim Adamlarımız Bize Düşman Değildi. Son Olarak Birisi Klan Serveri Açıp Orada Antreman,Maç Yapabiliyorsa O Adam Başarılı Admin Adayıdır. TRGF Üyesi Sıfatıyla Size YusufKhan'ın Admin Olmasını Önerdim Ama Siz Bana Kitap Oku,Öğren Gibi Geçiştirmelerde Bulundunuz. Size Bol Bol Fikir Değiştirmenizi Tavsiye Ederim Çok İşe Yarıyor Son Anda Kurtarıyor. Dahada Cevap Yazmıyorum.
« Last Edit: January 19, 2019, 09:50:12 pm by ErEn23Tr »

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union
« Reply #173 on: January 19, 2019, 09:50:08 pm »
Avatarında ki Kenan Paşa değil mi yahu?

Offline Theoden

• Second Lieutenant
  • *
  • My enemies are many but my equals are non!
    • View Profile
  • Nick: 32ndBL_2ndLt_Skeat
« Reply #174 on: January 20, 2019, 06:39:04 pm »
Avatarında ki Kenan Paşa değil mi yahu?

a konusu konuşulurken z konusunu soran muhteşem bir insansın yav şepırt seni seviyorum

Offline Dulgun

• Volunteer
  • *
    • View Profile
« Reply #175 on: January 20, 2019, 08:53:19 pm »
Oyuncu Adınız: Dulgun
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/_Dulgun
Yaşınız: 17
Guid: 1738205
Mensubu Olduğunuz Alay: 32nd Merkez Alay - 17é Fransız Piyade Alayı
Neden Yönetici Olmalısınız?: Daha öncesinde de yöneticilik yapmıştım yeterince deneyimim olduğunu düşünüyorum.
Yönetici Tecrübeleriniz: Trgf - Trpubg - ve diğer sunucular
Referans:(En az 2 kişi): İbrahim paşa ,  DeliTürk

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
  • Side: Confederacy
« Reply #176 on: January 26, 2019, 06:36:33 pm »
Oyuncu Adınız: Dulgun
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/_Dulgun
Yaşınız: 17
Guid: 1738205
Mensubu Olduğunuz Alay: 32nd Merkez Alay - 17é Fransız Piyade Alayı
Neden Yönetici Olmalısınız?: Daha öncesinde de yöneticilik yapmıştım yeterince deneyimim olduğunu düşünüyorum.
Yönetici Tecrübeleriniz: Trgf - Trpubg - ve diğer sunucular
Referans:(En az 2 kişi): İbrahim paşa ,  DeliTürk

Onaylandı. Steam'den benimle iletişime geçiniz.

Oyuncu Adınız: Theoden
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/OzzyDraco/
Yaşınız:18
Mensubu Olduğunuz Alay: Nr77
Neden Yönetici Olmalısınız?: Her eve bir Theoden lazım.
Yönetici Tecrübeleriniz: TR GF(Daha önce) TR Cavalry GF, PW ve PK sunucu sahipliği ve adminlik vs vs.
Referans: Vincenzo, Shepherd, Snow ve daha nicesi (inş)
Guid: Hatırlamıyorum bakarsanız sevinirim

Oyuncu Adınız: Aragorn
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561198262986014/
Mensubu Olduğunuz Alay:12thTG
Neden Yönetici Olmalısınız?:Her alayın bir temsilcisi olması gerektiğinden geçmişte bunu yapıcak arkadaşlarımıza salmıştık fakat onlarda topluluktan çıktıkları için tekrardan başvurumu koyma gereksiniminde bulunuyorum
Yönetici Tecrübeleriniz: TR PUBG HUNGER GAMES ,nr630 24e IE Eventleri,kendi yapmış olduğumuz etkinlikler pf,anglo zulu,chile zombie gibi eventler
Referans:HakanPasha,Kasuo(BSH-PRİME)
Guid:1679128

Serverda pek aktif değilsiniz nasıl adminlik yapacağınızı merak ettim. Reddedildi.

Oyuncu Adınız: Cerci
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/CerciXD/
Mensubu Olduğunuz Alay:Süvari milli takımında bulunuyorum.
Neden Yönetici Olmalısınız?: Gece saatleri daha çok girdiğimden admin bulunmuyor sunucuda (Gece 12 - 4 arası) 
Yönetici Tecrübeleriniz: Persistent World'de 1 baş adminlik, 1 Server Ownerlik, 2 normal adminlik.
Referans: SooNationaL, Axrinn
Hala bakılmadı DeliTürk

Bir kaç gün önce gerçekleşen bir olayda belirli alay oyuncuları taklit edip birbirlerine küfür eden 88th ve 6th oyuncularının bulunduğu bir grup oyuncu ve 2 admin süresiz banlandı. İyi oyunlar.

this community literally sucks

Offline Manopastero

• Corporal
  • *
  • Mapper...
    • View Profile
  • Nick: 98e[Artg]_SgtArtg_Mano
« Reply #177 on: February 02, 2019, 03:19:33 pm »
   Öncelikle bu ''TR_Groupfighting'' isimli sunucu kuralları ile işler bunu idrak edemeyenleri adminlikte bile tutmamalısınız baş adminler. Baş adminler dedim ama bu sorunu yaşatan bizzat baş adminlerden biri olan ''DeliTurk'' isimli yetkilidir. Sırf kendi isteği ile kendisinin söylediği gibi kurallarda bulunmayıp ''82nci Alay'' oyuncularını birkaç tekme bahanesi ile sunucudan ''PERM'' banlandı bunların kanıtı ise şikayet bölümündeki ekran görüntüsündedir.

Akabinde sadece bunla kalmayıp ''DeliTurk'' isimli oyuncunun adminin sunucu sahibi vs gibi davranıp istediği gibi hareket etmesine diğer adminlerin de göz kırpmasını istemiyoruz.

''TR_Groupfighting'' bireysel sunucu değildir bir ''PUBLIC'' sunucudur menfaat göz etmeksizin kurallar ile yönetilir ve bu kuralları sunucu sahibi dışında kimse değiştiremez sunucu sahibi olduğunu iddia eden tek biri olabilir o da ''Ibrahim Paşa'nın'' kendisidir.

Bu belli ve ortada olan şikayetler dışında bizzat admin ts olarak ta kullanılan 32ndBL ts sine girdim ve oyuncularımızın neden banlandığını öğrenmek üzere girdiğimde birçok hakarete ve birçok saygısızca terbiyesiz ithamlarda bulunuldu. (Olayın 32ndBL ile alakası yoktur sadece örneklemedir.)

Steam üzerinden forumda bazı yazışmaları atamamaktayız lakin isteğe özel kişilere konuşma geçmişini ekran görüntüsü olarak atabiliriz. ''DeliTurk'ün'' bizzat haklı iken ''82nci Alay'' oyuncularından özür dilemesini istemiştir. ''82nci Alay'ın'' bir oyuncusu dahi özür dilemeyecektir bu gereksiz ithamlara karşı sonuna kadar hakkımızı arayacağız ve sonuna kadar haklıyız.

-Ban açtırma talebi:
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/atakandinler/ https://steamcommunity.com/profiles/76561198340128645/ https://steamcommunity.com/profiles/76561198319072433/
Yasaklandığınız Karakterin Adı: 82nd_Centre_LCpl_Viktor, 82nd_Centre_Pfc_AhmeTweiSS, 82nd_Centre_Pvt_Presive
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel) 1767698, 1878916, 1878122
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: (02.02.2019) (16.35)
Neden Yasaklandınız?: Oyuncularımız sorumsuz adminlerden birinin canının isteği üzerine banlanmıştır.
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Oyuncularımıza haksız yere atılan banın kaldırılmasını isitoyruz.

-Yasaklama talebi:
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: DeliTurk
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel) 1234197
Neden Yasaklanmalı?: Yasak kurallara uymayan bir davraış sergilemesi ve adminliği menfaat için kullanıp belirli alayların oyuncusunu sunucudan ''PERM'' ban atılmasına sebep olduğu için.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: (02.02.2019) (16.35)
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):

-''DeliTurk'' isimli kişinin bizzat baş admin olmasına ramen kurallara uymaması ve bunları suucuda bizzat söylemesi:
https://hizliresim.com/jg6DnD

-Oyuncularımızın ''DeliTurk'' isimli kişi sebepsiz tarafından banlanma anı:
https://hizliresim.com/nQlDW5
« Last Edit: February 02, 2019, 03:35:24 pm by Manopastero »

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #178 on: February 02, 2019, 03:41:23 pm »
delitürk 82ye tek atıyor hd izle

Offline Atakan1999

• Volunteer
  • *
    • View Profile
  • Nick: Yansenhoca
« Reply #179 on: February 02, 2019, 03:42:46 pm »
   Öncelikle bu ''TR_Groupfighting'' isimli sunucu kuralları ile işler bunu idrak edemeyenleri adminlikte bile tutmamalısınız baş adminler. Baş adminler dedim ama bu sorunu yaşatan bizzat baş adminlerden biri olan ''DeliTurk'' isimli yetkilidir. Sırf kendi isteği ile kendisinin söylediği gibi kurallarda bulunmayıp ''82nci Alay'' oyuncularını birkaç tekme bahanesi ile sunucudan ''PERM'' banlandı bunların kanıtı ise şikayet bölümündeki ekran görüntüsündedir.

Akabinde sadece bunla kalmayıp ''DeliTurk'' isimli oyuncunun adminin sunucu sahibi vs gibi davranıp istediği gibi hareket etmesine diğer adminlerin de göz kırpmasını istemiyoruz.

''TR_Groupfighting'' bireysel sunucu değildir bir ''PUBLIC'' sunucudur menfaat göz etmeksizin kurallar ile yönetilir ve bu kuralları sunucu sahibi dışında kimse değiştiremez sunucu sahibi olduğunu iddia eden tek biri olabilir o da ''Ibrahim Paşa'nın'' kendisidir.

Bu belli ve ortada olan şikayetler dışında bizzat admin ts olarak ta kullanılan 32ndBL ts sine girdim ve oyuncularımızın neden banlandığını öğrenmek üzere girdiğimde birçok hakarete ve birçok saygısızca terbiyesiz ithamlarda bulunuldu. (Olayın 32ndBL ile alakası yoktur sadece örneklemedir.)

Steam üzerinden forumda bazı yazışmaları atamamaktayız lakin isteğe özel kişilere konuşma geçmişini ekran görüntüsü olarak atabiliriz. ''DeliTurk'ün'' bizzat haklı iken ''82nci Alay'' oyuncularından özür dilemesini istemiştir. ''82nci Alay'ın'' bir oyuncusu dahi özür dilemeyecektir bu gereksiz ithamlara karşı sonuna kadar hakkımızı arayacağız ve sonuna kadar haklıyız.

-Ban açtırma talebi:
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/atakandinler/ https://steamcommunity.com/profiles/76561198340128645/ https://steamcommunity.com/profiles/76561198319072433/
Yasaklandığınız Karakterin Adı: 82nd_Centre_LCpl_Viktor, 82nd_Centre_Pfc_AhmeTweiSS, 82nd_Centre_Pvt_Presive
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel) 1767698, 1878916, 1878122
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: (02.02.2019) (16.35)
Neden Yasaklandınız?: Oyuncularımız sorumsuz adminlerden birinin canının isteği üzerine banlanmıştır.
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Oyuncularımıza haksız yere atılan banın kaldırılmasını isitoyruz.

-Yasaklama talebi:
Neden Yasaklanmalı?: Yasak kurallara uymayan bir davraış sergilemesi ve adminliği menfaat için kullanıp belirli alayların oyuncusunu sunucudan ''PERM'' ban atılmasına sebep olduğu için.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: (02.02.2019) (16.35)
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):

-''DeliTurk'' isimli kişinin bizzat baş admin olmasına ramen kurallara uymaması ve bunları suucuda bizzat söylemesi:
https://hizliresim.com/jg6DnD

-Oyuncularımızın ''DeliTurk'' isimli kişi sebepsiz tarafından banlanma anı:
https://hizliresim.com/nQlDW5

Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/atakandinler/
Yasaklandığınız Karakterin Adı: 82nd_Centre_LCpl_Viktor
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel) 1767698
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: 02.02.2019 Saat: öğleden sonra 16.30 civarı.
Neden Yasaklandınız?: Haksız yere kurallarda olmamasına ramen tekme attığımı söyledi ve bir anda sunucudan atıldım.
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Haksız yere banlandığım için banımın kaldırılmasını istiyorum.

Neden Yasaklanmalı?: Haksız yere beni sunucudan banladı bir de baş admin yetkisi olmasına ramen bu göz önüne bile alınamaz.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 02.02.2019 Saat: öğleden sonra 16.30 yine aynı saatler
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): Yetkilimiz Mano bizden öncce davranıp forumda her erkan görüntüsünü belirtti aynı ekran görüntüsünü atmaya lüzum yoktur.

Not: Gereğin bir an önce yapılmasını istiyoruz.
Popüler Kültür Avcısı