Author Topic: TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com  (Read 77324 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
  • Side: Neutral
Re: TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com
« Reply #330 on: May 27, 2019, 05:27:41 pm »
Lan delitürk kırşehirde yaşıyorsun ve imam hatibe gidiyorsun, bu ego neden?

Not: 82'den hiçkimseyi sevmem ama senin burada elinde bir yetki var diye kendini bir şey sanmaya başlaman aşırı cringe
tunlicede yaşıyon lan

Offline Aurius

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #331 on: May 27, 2019, 06:01:14 pm »

Not: 82'den hiçkimseyi sevmem ama senin burada elinde bir yetki var diye kendini bir şey sanmaya başlaman aşırı cringe
tunlicede yaşıyon lan
dersim*

Offline Astoria

• Second Lieutenant
  • *
  • 98° NCO // Founder of TR_RGL
    • View Profile
  • Nick: Sabo
  • Side: Union
« Reply #332 on: May 27, 2019, 06:11:59 pm »

Kırşehir'e laf etmeyin, her ne kadar küçük bir ölçüme sahip olsa da sıcakkanlılığın dibidir Kırşehir.
« Last Edit: May 27, 2019, 06:14:15 pm by Astoria »

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
« Reply #333 on: May 27, 2019, 06:20:46 pm »

Kırşehir'e laf etmeyin, her ne kadar küçük bir ölçüme sahip olsa da sıcakkanlılığın dibidir Kırşehir.
kan adam kurtarsa osmanlı çökmezdi kardeş

Offline Thelard

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: Thelard
« Reply #334 on: May 27, 2019, 07:36:29 pm »

eyw

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
  • Side: Confederacy
« Reply #335 on: May 27, 2019, 10:12:16 pm »

Paspasabo

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
« Reply #336 on: May 27, 2019, 10:38:39 pm »
Çok boş şeyler için uğraşıyoruz. Hiç bir oyuncumuzun artık bu sunucuda oynamaması gerektiğini belirten bir mesaj yazacağım 82nci Alayın yönetimine, alın her şey sizin olsun..

Offline DeliTürk

• Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: DeliTurk
« Reply #337 on: May 27, 2019, 10:48:27 pm »
Mano uzun uzun yazıp olayı başka yerlere çekiyorsun. Ben üşengeç birisiyim. Sizin özür dilemenizi isteme sebebim sadece tükürdüğümü yalamama isteğimdir (sizin istediğiniz gibi). Ben 82 ye sırf başındaki yürüyen ego yüzünden laf etmişimdir. Aksi takdirde 82 den bireysel sıkıntılı olduğum kişiler yok (buna ahmet ve mano da dahil). Ben yöneticilerime saygısızlığı hiçbir zaman uygun görmedim. Sana sıkıntı çıkaran varsa seninde banlayabileceğini ts3 te izah ettim. Hala egoistliğimden bahsediyorlar. Ben tüm herkesin okuyabildiği özgür bir forumda büyük harflerle bana özür dile demedim. Siz özür dileyince elime milyonlar geçmeyecek. Kimse ooo DeliTürk özür diletti ne büyük adammış demeyecek. Ben sizden özür aldığım takdirde beklettiğim için özür dilemeyi de düşünüyordum aslında. Tabiki suçlu olduğunu kabul ettiği halde hala banı tekme attığı için yediğini sanmasında dolayı inadına yenik düşüyor.

Ayrıca Zülfikar bey abi Ben Kırşehir'de değil 19 yıldır Türkiye'nin Başkenti olan Ankara'da yaşıyorum. Ayrıca İmamhatipte okuduğumu kimden duyduysan o da eksik duymuş anlatmış. Ben bildiğin Anadolu lisesinde okuyorum. Elimde yetki olduğundan ego taslamıyorum. Sadece admine saygısızlık var ve bu herhangi bir admine olsa ondan da özür dilenmesi gerekiyor ( Yani sadece bana özel birşey değil bu). Tek tek log arayıp bulmak isterdim ama söylediğim gibi üşengecim ve aramaya üşendim. Ama boş yere uzarsa bir güzellik yapıp araştırırım. İyi günler dilerim Zülfikar abi.

Offline DeliTürk

• Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: DeliTurk
« Reply #338 on: May 27, 2019, 10:49:01 pm »
Çok boş şeyler için uğraşıyoruz. Hiç bir oyuncumuzun artık bu sunucuda oynamaması gerektiğini belirten bir mesaj yazacağım 82nci Alayın yönetimine, alın her şey sizin olsun..
Ya lütfen ayberk abi sunucuda oynayın lütfen ya. Bak valla darılırım sana

Offline Manopastero

• Corporal
  • *
  • Mapper...
    • View Profile
  • Nick: 98e[Artg]_SgtArtg_Mano
« Reply #339 on: May 27, 2019, 11:01:25 pm »
Mano uzun uzun yazıp olayı başka yerlere çekiyorsun. Ben üşengeç birisiyim. Sizin özür dilemenizi isteme sebebim sadece tükürdüğümü yalamama isteğimdir (sizin istediğiniz gibi). Ben 82 ye sırf başındaki yürüyen ego yüzünden laf etmişimdir. Aksi takdirde 82 den bireysel sıkıntılı olduğum kişiler yok (buna ahmet ve mano da dahil). Ben yöneticilerime saygısızlığı hiçbir zaman uygun görmedim. Sana sıkıntı çıkaran varsa seninde banlayabileceğini ts3 te izah ettim. Hala egoistliğimden bahsediyorlar. Ben tüm herkesin okuyabildiği özgür bir forumda büyük harflerle bana özür dile demedim. Siz özür dileyince elime milyonlar geçmeyecek. Kimse ooo DeliTürk özür diletti ne büyük adammış demeyecek. Ben sizden özür aldığım takdirde beklettiğim için özür dilemeyi de düşünüyordum aslında. Tabiki suçlu olduğunu kabul ettiği halde hala banı tekme attığı için yediğini sanmasında dolayı inadına yenik düşüyor.

Ayrıca Zülfikar bey abi Ben Kırşehir'de değil 19 yıldır Türkiye'nin Başkenti olan Ankara'da yaşıyorum. Ayrıca İmamhatipte okuduğumu kimden duyduysan o da eksik duymuş anlatmış. Ben bildiğin Anadolu lisesinde okuyorum. Elimde yetki olduğundan ego taslamıyorum. Sadece admine saygısızlık var ve bu herhangi bir admine olsa ondan da özür dilenmesi gerekiyor ( Yani sadece bana özel birşey değil bu). Tek tek log arayıp bulmak isterdim ama söylediğim gibi üşengecim ve aramaya üşendim. Ama boş yere uzarsa bir güzellik yapıp araştırırım. İyi günler dilerim Zülfikar abi.

-Amacıma ulaştım başardım vs demeyeceğim çünkü bu tarz haklı yazılar bazen bazı kişilerin işine gelmediği için haklı yazılarımızı bile görmezden gelip yok Mano uzatıyor o uzatıyor bu uzatıyor o zaman 'DeliTürk' senden ricam bana haksız ithamlarda bulunma ki bende haklı olacak kadar uzun yazmayayım.

-Ben sadece gerçekleri ortaya koymak için forumda senle münazara edeceğimi belirtmiştim öyle de oldu TS3'te tekrardan zaten sunucu girip te orda oynayacağımızdan değil ha ping iyi işi olu girer oynar ben 'Adminlik' görevini yerine getiririm vesaire kimsenin sunucusuna muhtaç kalmadık dimi yine bu sunucuyu sağlayan TR_82nd sunucusu var bizim için ki her alayın var bu yüzden sorun teşkil etmez.

-Şunu belirtmek istiyorum amacım hiçbir şekilde olayı olumsuzluğa bağlamak değildir gerçek olanları ortaya koymaktır.

Offline flexd

• Private
  • *
    • View Profile
« Reply #340 on: May 27, 2019, 11:07:18 pm »

alın işte küstürdünüz adamı mutlu musunuz?

Offline soonational

• First Lieutenant
  • *
  • shit poke
    • View Profile
  • Nick: SooNationaL
« Reply #341 on: May 27, 2019, 11:30:10 pm »
Normalde başvurmayacaktım ama baktım konunun gidişatı değişiyor yerine dönmesi için atıyorum .

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: HeartZend (daha önceden ifşa ettiğim için klanından atıldı ve isim değiştiğini düşünüyorum oyüzden id'den bulun)
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel) 1914785
Neden Yasaklanmalı?: Otoblok
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: logluk bi durum yok
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):
Kanıt videosu ;

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
« Reply #342 on: May 28, 2019, 12:13:26 am »
shepherd bize boş işlerle uğraşıyosunuz diyo ahahaha hiç gülecegim yoktu

Offline Darel

• Turkish Language Moderator
  • Board Moderator
  • *
    • View Profile
  • Nick: Darel, the Chef
« Reply #343 on: May 28, 2019, 11:49:34 am »

Red Kit ile Daltonlar arasindaki muhabbeti solladiniz.
Darel, the oldfart.

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
« Reply #344 on: May 28, 2019, 01:24:08 pm »
shepherd bize boş işlerle uğraşıyosunuz diyo ahahaha hiç gülecegim yoktu

Yine trollemeye başladın marji.