Author Topic: 1v1 ligi Türkiye takım kaptanı.  (Read 17432 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Berkovic

• Second Lieutenant
  • *
  • Ne mutlu Türküm diyene!
    • View Profile
  • Nick: sikik
  • Side: Neutral
Re: 1v1 ligi Türkiye takım kaptanı.
« Reply #75 on: November 18, 2018, 04:01:04 pm »

General Shepherd:
Rebel vardı bir zamanlar yıllardır kaptanlık yaptılar bir bok beceremediler, Berkovic ise ona yardımcı oluyordu, bir gün bazı tavsiyeler verince adama burnu sürttü sanırım o aralar da benim şöhretin tam yeni kötü olduğu zamanlardı, 2014 yılından tut bu zamana kadar bir bok yapamadılar.
geçenlerde ise zar zor bir ülkeyi
sokturmadım maça anca hükmen TR galip oldu
anla yani. ( burda ne demek istedigini anlıyamadım XD )

Bunlari bire bir söylediysen shepird, tam ,,,,,. Aksam kestigim ................... Sana kaç kere dedik, madem daha iyi yönetmensen, git adamlarini topla aramizda gf yapalim kazanan TR takimini yönetsin, gittin bahaneler uydurdun. Her sene oldugu gibi kadroyu seçmek için elemeler organize ettik, ilgisi olan herkez katilabildi. Senin ve alayindaki oyuncular (Aurius ve Ensar hariç) kötü performans sergiledi veya hiç katilmadi bile. Senin elemelere katildigin sene zaten bok gibi oynuyodun, bunun da farkindaydin o yüzden bir dahada katilmadin (bunun için de tesekkürler). 88th'den çok oyuncu seçilince gene aglamaya basladin. Bu 'elestirilerini' hiç senden yüz yüze duymadim, sürekli baskalarindan duyuyorum?? Zaten diyebilecek hiç birseyin de yok. Simdi Yunanistan, Italya, Ispanya gibi ülkelerinde hiç bir sey elde etmemesi, kaptanlarin 'bi bok beceremediklerini' mi gösteriyor, yoksa takimda oynayan kisilerin yeterince iyi olmadigini mi gösteriyor? Sen halen gf'nin tek kisi ile tasinabildigini zannediyorsun. Takimin yarisi gf'nin temellerini bilmezse, buna kaptanlar ne yapsin ki? Varsayalim ki sen kaptan oldun, seninle düzgün gf oynayabilen kaç kisiyi toplardin? Birak maç yenmeyi, round bile alamazdin.

Bu arada EU toplulugunda hiç bir sekilde irtibati olmayan birisinin TR yöneticisi olmasi bana yanlis geliyor. Marji ne kadar da troll olsada, geçtigimiz seneden beri EU'da aktif olmasi ve gösterdigi performans onun shepird'dan daha iyi bir aday oldugunu da gösteriyor.

Yalancının şahidi şıracı olur, bu aralar Gatts IQ ile ilgili çok fazla şakalar yapmaya çalıştı, her iki dil forumunda. Senin de IQ ve akşam kestiğim tırnağım olamazsın demen de, burada bana karşı olan tahammülünüzü gösteriyor, 82nci Alay içerisinde Aurius ve Ensar o zamanlar gitmek istedi seçmelere gitti, ve ben elimden geldiği kadar duyurmak istedim, ben bile gitmedim.. Sizlerin bu durumuna gelecek olursak ben gördüğümü söylerim, görmediğimi söylemem ve yalan atmak gibi bir derdim olmaz, hepiniz on numara oyuncularsınız Rebellious ve Berkovic o konuda kimsenin hakkını yemem, ama kişilik açısından da bu kadar düşeceğini bilmezdim, EU Topluluğu açısından da bana söz etmeyin, sizler milli takım serüveni ve alaylarda subaylık yaparken, ben Amerikan ortamı içerisinde ki saçmalıklarla uğraşacak kadar zamanım vardı, şimdi bana gelip bir kaç yabancı bulupta EU felan demeyin..

Ayrıca bu bir Linebattle, Groupfighting değil. LB'de GF önemlidir, fakat bunu şuradan GF örneği vermen de inan bana çok ironik, EU'da aktif olmak diğer konularda soytarılık yapmaksa ne güzel, çok şükür ki ben daha çok EU'da farklı işlerle meşgul oluyorum, şu ana kadar tanımış olduğum yabancı güruhu sayısı onları yüzleri geçti, yani burada ben sidik yarıştırmak istemiyorum, iyi oyuncularsınız ama gelipte bana burada EU'da kimseyle irtibatın yok demeyin, eskiden de diyordun halen diyorsun. Kılıçdaroğlu gibi muhalefet konusunda argüman eksikliğiniz var, biraz daha gözünüzü açın ve öyle buraya yazılar yazın.

nedionlan? Benim tepkim luzikanin yazdigi seylere, o yüzden GF'yi konuya getirdim. Vallah senin geçmisteki NWWC konularina bizim hakkimizda yazdigin yorumlara bakarsak, Luzikanin paylastigi seyler hiçte beni sasirtmiyor. Bana saygi göstermeyen kisiyede ben de saygi göstermem. Sen arkamdan atip tutarsan, ben de seni insan yerine koymam. Ben ilk basinda alttan aldim bu tarz yorumlarini, ama bunlar sürekli tekrarlaninca benim de sabrim bi yere kadar.

EU'daki önde gelen rekabetçi oyunculara bi sor bakalim seni nasil biri olarak taniyorlar (taniyorlarsa tabii). Bence ortaya pek mühim bir tablo çikmaz. Sen EU'da her ne yaptiysan, kimsenin ilgisinde bile degildi, olsaydi ben biliridim. NA community'si zaten EU ile kiyas kabul etmez, o yüzden o konuyu açman bile saçma.

şimdi bana gelip bir kaç yabancı bulupta EU felan demeyin..
bunelan???????

Burda da belirtmek istiyorum, NWWC kadrosunda oynayan kisiler ile hiç bir problemim yok. Oyuncularimi kötülemek gibi bir motifimde yok. En iyi kim varsa topladik, ellerinden geldigi kadar oynadilar. TR serverlarinda ne kadar iyi oynasanda, EU'da farkli pingle oynadigin için zamanlamalar çok daha farkli oluyor. Bu yüzden RebelliouS'un dedigi gibi, EU'da basarili olmak istiyorsan, EU'da oynicaksin bu kadar basit. Ben örnegin 30 ping'den 10 ping'e geçtigimde eski formumu koruyamadim, çünkü 5-6 senedir o pingle oynuyordum.
« Last Edit: November 18, 2018, 04:03:13 pm by Berkovic »

Offline TRuzgarEfe

• Corporal
  • *
  • True Dark Lord of The Sith
    • View Profile
« Reply #76 on: November 18, 2018, 04:05:27 pm »
Konu bayağı komedi dükkanına döndü. Bu forumdan da atılmadan önce hepimiz medeni insanlar gibi tartışmaya başlasak olmaz mı? TaleWords'dan sonra dışarı da soğuk gecelerde kaldığımızı hatırlatmak isterim.
Savior,Conquer,Hero,Villain. You all things Revan, and yet you are nothing. -Darth Malak

Offline Akhilleus

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Comolokko
« Reply #77 on: November 18, 2018, 04:16:31 pm »
Ben örnegin 30 ping'den 10 ping'e geçtigimde eski formumu koruyamadim, çünkü 5-6 senedir o pingle oynuyordum.
Berko şu kısımda konudan koptum ben.. keşke benimde böyle dertlerim olsa ya hayvan gibi kıskanıyorum şu an :(

Offline UniversitasMetal

• Second Lieutenant
  • *
    • View Profile
« Reply #78 on: November 18, 2018, 04:41:36 pm »
Shepherd o 2014 2015 te bana steamden ddos tehtitleri, sizi bitircez gorursun beni tanimamissin vs tipi bana embesil mesajlar yolladin bunlari ssleyip rebele ve turnuvayi yapan adama attim bu threadi okuduktan sonra resimleri buraya atcaktim dua et bulamiyorum onlari. -snip- Küfür etmeyin lütfen
« Last Edit: November 18, 2018, 07:04:09 pm by RebelliouS »

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #79 on: November 18, 2018, 06:08:25 pm »
Shepherd o 2014 2015 te bana steamden ddos tehtitleri, sizi bitircez gorursun beni tanimamissin vs tipi bana embesil mesajlar yolladin bunlari ssleyip rebele ve turnuvayi yapan adama attim bu threadi okuduktan sonra resimleri buraya atcaktim dua et bulamiyorum onlari. Su nwden artik bi siktir ol git yazilarindan bile ruh hastasi oldugun belli git psikiyatrik yardim al dus insanlarin yakasindan.
ddosçu generalmi olur #Shepnotmygeneral

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union
« Reply #80 on: December 05, 2018, 09:44:07 pm »

Merhaba arkadaşlar,

Söz konusu Napoleons Cup - NW World Championship Türk Takım Kaptanı seçimlerinde organizasyon sahipleri tarafından Marji ve Ben olarak bir tercih kararı alınmış neticesinde ortaya çıkan sonuçta, Türkiye Takım Kaptanlığına Marji seçilmiştir..

Bu konuda esaslı olarak kendisiyle tarafından sevilen birisi olmasam ve yaptıkları hareketleri etik görmesem de, Türk Takımı için ellerinden geleni umarım yapar..  Türk Takımının tamamen arkasında olduğumu herkesin bilmesini istiyorum, oluşabilecek bütün sorunlarda da bu organizasyonun da bir Hakem'i olduğumu da bildirmek isterim,

Benden isteyen hoşlansın, isteyen hoşlanmasın fakat bu oyunu eğlence ve E-Spor Turnuvalarında derece alma amaçlı oynadığınızı da unutmayın, insanlardan hoşlanmak zorunda değilsiniz fakat eğri büğrü hareketlerle kaypak olmamayı da öğrenmeniz gerekiyor, o yüzden isteyen istediğini ister sevsin, ister sevmesin. Bu Türk Takımı süreci boyunca bütün herkesin Türk ortamının daha iyi olmasını ve, bu etkinlik içerisinde büyük bir derece almasını sağlamak için herkes elinden geleni yapmalıdır ve vazifesini bilip ona göre hareket etmelidir..

Kaptan olarak seçilen Marji'ye başarılar diliyorum, umarım iyi bir oyuncu olmaktan ziyade bu ortam içerisinde ki kötü düşünceleri tıpkı senin benim hakkımda düşündüğünüz gibi atar aynı zamanda umarım da benim gibi böyle yapıcı olursun..
« Last Edit: December 05, 2018, 09:46:42 pm by General Shepherd »

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
  • Side: Confederacy
« Reply #81 on: December 06, 2018, 09:41:08 am »
Turnuva başlamaya yakın oyuncu seçimlerine başliyicaz katılmak isteyen arkadaşlar bu forumu takip etsin burdan haber vericez.

Make Turkey Great Again!

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
« Reply #82 on: December 06, 2018, 02:28:11 pm »
https://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=40274.0 Başvurular açılmıştır milli takıma girmek isteyen arkadaşları bekliyoruz.

Make Turkey Great Again!

8)

Offline Sanel

• Sergeant Major
  • *
    • View Profile
« Reply #83 on: December 06, 2018, 04:52:16 pm »
hedef 2023

Offline Light

• Corporal
  • *
    • View Profile
« Reply #84 on: January 15, 2019, 01:25:37 am »
Bu konuya biraz geç bir cevap olacak bu yazı ama kusura bakmayın konuyu yine bir krize sokmak amacım değil.

Şimdiden açık konuşayım geçen NWWC seçimlerinde ben Shepherd'ın kaptan olmasını istedim. Bu sonradan düşünüp mantıklı bulduğum ve sebepleri olan bir argümandı. Rebel ve Berkovic'e saygım sonsuz çünkü yapmaya çalıştıkları şey gerçekten çok vakit isteyen ve çok stresli bir iş koca milli takımı yönetmek. Onların oyununa ve takım kontrolüne söyleyecek bir şey yok zaten her şey ortada.

Ben bir 88th GF maçını yönetirken bile ne kadar gerildiğimi ve takımın yükünü hissettiğimi düşününce NWWC gibi oyun düzeyi çok daha yukarıda olan ve sürekli ilerleyen tempolu maçlara ayak uydurmanın yükünü herkesin denemesini istiyorum çok bildiğiniz gibi değil.

Shepherd'ın oyunu, tecrübesi, süngüsü değil konu. Benim görüşüm milli takımı yönetmenin ne kadar ağır olduğunun farkında olmaması. Çünkü çıkıp bir maçta yenilmeyi bırakın 15-0 gibi bir skorla hele Türkiye milli takımının ezilme ihtimali bir kabus gibi. Takım kaptanı olarak bu sorumluluğu alıyorsunuz bunu bilin. Hiç bir şey armut gel ağzıma düş değil. Hiç bir oyuncu EU'daki gibi hazır gelmiyor, EU'da düzenli oynayanlar hariç.

Bunu her toplantıda söyledim yine söylüyorum biz yıllardır kavga,küfür, kıskançlık ve entrikadan oyun oynamayı unuttuk. Keşke oyuna sıfırdan EU'da ortalama bir klanda başlayıp sonradan Türkiye klanlarına geçseniz ne kadar farklı şeyler döndüğünü görürsünüz. Biz onun egosu bunun entrikasını konuşurken adamlar line'a geçme saniyesinden tutun, milimetrik hesaplamalar yapmaya çalışıp sürekli çalışıyorlardı. Hala çalışıyorlar ve biz hala uyuyoruz.

Marji'ye şimdiden başarılar dilerim, umarım varolduğu pozisyonun sorumuluğunu alıp buna göre hareket eder ama Shepherd'a gelince, bir şeyi deneyene kadar onun ne kadar zor olduğunu bilemiyoruz. Dışarıdan her şey çok kolay gül gibi geliyor. Onun gayretini isteğini anlıyorum ama fazla siyah/beyaz bakıyor olaylara. Ortada grinin tonları olduğunu unutuyor. (Referans kastı yoktur)

Sonuç olarak her alanda olduğu gibi bu ülke zafere ve başarıya aç. Ping gibi imkansızlıkların nasıl önüne nasıl geçerimi konuşalım, süngüde nasıl takım olunur onu konuşalım ama entrika küfür ego gibi çocuksu şeylere hala takılıyorsak biraz da kendimizde suç arayalım.

yecgga

• Guest
« Reply #85 on: January 15, 2019, 02:17:21 am »
Light'a katılmakla beraber şunları eklemek istiyorum. Biz 88th olarak kendimizi Avrupa'da ve Türkiye'de kanıtladık. K-KA, 33rd, 77y, 82e, 96y, Nr.2, Nr.55 vs. gibi takımları yenmeyi başardık. 2018'in en iyi 10 alayı sıralamasında 7. sıraya girmeyi başardık. Pasife geçmeden önce RGL'de yaptığımız 5 maçın dördünü kazandık(ki bu bana göre oyundaki en zorlu lig, hafife alınacak bir şey değil). Önceden bunlara imkansız gözüyle bakıyorken özellikle 2018 yılında oyunumuzu geliştirip kendimizi ileri taşıdığımızı düşünüyorum. Sadece event düzenleyerek yapılabilecek şeyler değil bunlar.

Size de aynı şeyleri denemeyi tavsiye ederim, özellikle şu yukarda saydığım klanlarla bi maç yapın, sonuçlar gelsin bi, ondan sonra tekrar bir değerlendirme yapabiliriz.

Ha bunun liderlikle ne alakası var diyecek olursan da, yöneticilerin başarısı klanın başarısı ile paralel bir şey. Yöneticileri başarılı olamadıktan sonra klan bir yerlere gelemez.
« Last Edit: January 15, 2019, 02:20:18 am by Gatts »

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #86 on: January 15, 2019, 03:15:15 am »
Light'a katılmakla beraber şunları eklemek istiyorum. Biz 88th olarak kendimizi Avrupa'da ve Türkiye'de kanıtladık. K-KA, 33rd, 77y, 82e, 96y, Nr.2, Nr.55 vs. gibi takımları yenmeyi başardık. 2018'in en iyi 10 alayı sıralamasında 7. sıraya girmeyi başardık. Pasife geçmeden önce RGL'de yaptığımız 5 maçın dördünü kazandık(ki bu bana göre oyundaki en zorlu lig, hafife alınacak bir şey değil). Önceden bunlara imkansız gözüyle bakıyorken özellikle 2018 yılında oyunumuzu geliştirip kendimizi ileri taşıdığımızı düşünüyorum. Sadece event düzenleyerek yapılabilecek şeyler değil bunlar.

Size de aynı şeyleri denemeyi tavsiye ederim, özellikle şu yukarda saydığım klanlarla bi maç yapın, sonuçlar gelsin bi, ondan sonra tekrar bir değerlendirme yapabiliriz.

Ha bunun liderlikle ne alakası var diyecek olursan da, yöneticilerin başarısı klanın başarısı ile paralel bir şey. Yöneticileri başarılı olamadıktan sonra klan bir yerlere gelemez.
güzel reklam yabdın gatts abi

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
« Reply #87 on: January 24, 2019, 03:42:47 am »
Bir kere daha Marji ve ekibini seçerek ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı belirtmek istedim, Almanya'yı ezici üstünlügümüz ile yok ettik eu forumu şuan bu olay karşısında çıldırmış durumda içimizdeki bazı iç mihraklar karşı takımı desteklese bile eu camiasına bizim kolay lokma olmadığımızı gösterdik, daha yolun başındayız turnuvanın favorisi görünen bir takımı yendik.

Açıkcası biraz iletişim kopuklugu yüzünden maç 6-4 bitti fakat daha iyi bir skorla bitirebilirdik, Türk milli takımı ülkesini dünya kupasında güçlü bir şekilde temsil ediyor.

-Saygılarımla, Team Turkey ( NC 2019 ) Takım kaptanı Luz1kA

Bir Türk dünyaya bedeldir - Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ( 1924 )
« Last Edit: January 24, 2019, 03:50:10 am by Luz1kA »

Offline Astoria

• Second Lieutenant
  • *
  • 98° NCO // Founder of TR_RGL
    • View Profile
  • Nick: Sabo
« Reply #88 on: January 24, 2019, 03:49:58 am »
Başarılarımızın devamını diliyorum. Umarım bu kupadan galip bir şekilde ayrılırız.
« Last Edit: January 24, 2019, 03:56:34 am by Astoria »

Offline Thelard

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: Thelard
« Reply #89 on: January 24, 2019, 05:11:54 pm »
Marji artık tr nin değil dünyanın en iyi oyuncusu