Author Topic: 94th Regiment of Foot [AKTİF]  (Read 1771 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fexion

• Volunteer
  • *
    • View Profile
94th Regiment of Foot [AKTİF]
« on: July 08, 2016, 08:35:21 pm »

Merkez Komutanlık

Yönetici Subayı Colonel - Quadro
2. Yönetici Subay  Major - Fexion

Yönetim Meclisi Üyeleri

-

Yönetim Meclisi Nedir?

Yönetim meclisinde önemli olaylar ve bazı sorunlar tartışılır. Böylece olabildiğince toplu karar alınmaya çalışılır.Bu meclis bir danışma ve tartışma meclisi şeklindedir. Meclis ile birlikte yönetim yetkisi olmayan erlerin yönetime katılması sağlanır. Böylece çeşitli fikirler daha rahat ortaya çıkar.

Higlanders Company

Subaylar

Colonel Quadro
Major Fexion
Captain Roebuck
Ensign Turkhani
          Astsubaylar

Er ve Erbaş

LCpl Floki

Regular RusheR
Regular Burhan
Regular Eltosen
Regular Egza
Regular Brk007

Private Okasyon
Private Eagleston
Private Darking
Private MSekmet
Private Roronoa Zoro
Private Wesbuchi
Private Migfer
Private Castiel
Private RanDower
Private Ali_Affetmez
Private Frasper
Private Kutay
Private SwindLer
Private Hawk
Private Hagrid
Private Birvetek
Private Predatoria
Private Seffaf
Private Vandal
Private brky5656
Private EmreA.
Private Gendalf
Private Rhayld
Private Sezer
Private SS Hançer
Private Ebu
Private Tosun Paşa
Private Katil_Tekir
Private EsN
Private Uzaykedisi
Private Kaan_Pasha
Private Nukelu
Private Arcann

Recruit Tibu
Recruit Siyonist Karamanoğlu

Toplam: 44

En güncel üye listesini görmek için tıklayın!

Rütbe Sistemi

Rütbelendirme ihtiyaca göre yapılmaktadır. İhtiyaç duyulduğunda üyenin aktifliğine, sadakatine ve yeteneğine bakılır. Mecliste kararlaştırıldıktan sonra terfisi event öncesi tören ile birlikte verilir.

Rütbeler

Yönetici Subaylar

Colonel (Col) = Albay
Major (Maj) = Binbaşı

Subaylar(CO's)

Captain (Cpt) = Yüzbaşı
Lieutenant (Lt) = Teğmen
Ensign (Ens) = Asteğmen / Bayraktar

Astsubaylar(NCO's)

Serjeant Major (SjtMaj) = Başçavuş
Serjeant (Sjt) = Çavuş
Corporal (Cpl) = Onbaşı
   Er ve Erbaşlar

Lance Corporal (LCpl) = Uzman Erbaş
Regular (Rgl) = Kıdemli Er
Private (Pte) = Er
Recruit (Rct) = Acemi Er

Rütbelerin Özellikleri

Recruit: Birliğe katıldığınızda ki ilk rütbedir. Kendini , aktifliğini kanıtladığında ve basit komutları öğrendiğinde bir üst rütbeye geçer.

Private: Bir birliği oluşturan temel parçadır. Basit komutları bilen , acemiliğini bitirmiş üyelerdir.

Regular: Birlikteki yetenekli üyelerdendir. Bu rütbeye geçmek için subay ve astsubaylara yeteneklerinizi kanıtlamak zorundasınız. Ayrıca Steam adınızın başında [94th] eki bulundurmak bu rütbeye erişimizi etkileyebilir.

Lance Corporal: Birlikte bulunan en disiplinli en aktif elit üyelerdir. Savaş alanında yaptıklarıyla örnek gösterilebilir kimselerdir. Sistemin nasıl işlediğini bilir ve istenildiğinde astlarına öğretebilir. Bu rütbeye ve üstüne geçmek için mikrofon kullanmak zorunludur.Bu rütbede  iyi performans gösteren ve birlikle ilgilenen üyeler eğer bölük subayı tarafından uygun görülürse ve yer var ise astsubaylığa geçiş hakkı kazanır.

Corporal: Birlikteki en düşük idari birimdir. Bu rütbede olan kişi artık erliğini bitirmiş sistemin yönetim ve denetiminde bir rol oynamaya başlamıştır. Görevleri üstleri istediğinde erlerle iletişime geçip aktifliklerini denetlemektir. Takımda ikinci yetkili kişidir.

Serjeant: Birlikteki temel idari birimlerdendir. Üyelerle sık sık eğitimleriyle ilgilenir. Eğitim ve savaş alanında üstlerine yardımcı olur. Üyelerin durum ve performansını üstlerini bildirir ve gerekenlerin yapılmasında yardımcı olur.Savaş alanında istenildiğinde disiplin denetimi yapar. Serjeant rütbesine sahip olanlar takım kaptanlığı yapmaya başlarlar.

Serjeant Major: Birlikteki en üst rütbeli astsubaydır. Görevi yetkili astlarının görevlerini yerine getirip getirmediklerini denetlemektir. Genellikle üstsubay yardımcılığı yaparlar. Bir başçavuşun üyelerle iletişimi iyi olmak zorundadır. Her iş için hazır konumdadır. Eğer bu rütbedeki kimse birlikle yeteri kadar ilgilenirse ve yönetici subaylar tarafından uygun görülürse subaylığa terfi etme hakkı kazanabilir.

Başvuru Formunu doldurarak(tıklayın!) bize katılabilirsiniz.

İletişim adresleri

-Steam
https://steamcommunity.com/groups/94thscotsbrigade

-Teamspeak
94th.wongaming.net:9988

-Sunucumuz
Sunucumuzu listede görebilirsiniz.

Sunucu ismi: TR_94th
Kapasite: 100
Adminler: Quadro,Fexion , Roebuck, Turkhani

Haftalık Event Programı

Pazartesi