Author Topic: 32nd Black Legion l 5.Yıl l AKTİF  (Read 113946 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ceviz Bey

• Corporal
  • *
  • 32nd Black Legion / Veteran Colonel
    • View Profile
  • Nick: 32ndBL_Col_CevizBey
  • Side: Neutral
Re: 32nd Black Legion l Nizam ve Kalite Alayı l AKTİF
« Reply #510 on: July 26, 2019, 12:08:44 pm »
DUYURULAR
32.Alayın daha yeni ve aktif biz vizyona ihtiyaç duyduğu düşünülerek, General Hadrianusun liderdiğinde buluşulan subay toplantısında, 32.Alayın liderinin ve Generalinin Astero olmasına Colonelinin ise Hadrianus olmasına karar verilmiştir. İmajımız yani  ''Türkiyenin en Büyük Klanı'' , ''Nizam ve Kalite Alayı'' olarak değiştirilmiş ve yeni yönetimle birlikte bu imaj doğrultusunda çalışmalar yapılacağı kararlaştırılmıştır ve Yönetim Kurulu, 32.alayın eski yönetiminde yapılan kalp kırıklıklarını düzeltmeyi amaçlamış ve Türk alaylarıyla olan kötü ilişkileri iyileştirmek için çalışmalara başlamıştır

Başarılar.
Hassikome

Offline Cerci

• First Sergeant
  • *
    • View Profile
  • Nick: Cerci
« Reply #511 on: July 26, 2019, 07:19:57 pm »
DUYURULAR
32.Alayın daha yeni ve aktif biz vizyona ihtiyaç duyduğu düşünülerek, General Hadrianusun liderdiğinde buluşulan subay toplantısında, 32.Alayın liderinin ve Generalinin Astero olmasına Colonelinin ise Hadrianus olmasına karar verilmiştir. İmajımız yani  ''Türkiyenin en Büyük Klanı'' , ''Nizam ve Kalite Alayı'' olarak değiştirilmiş ve yeni yönetimle birlikte bu imaj doğrultusunda çalışmalar yapılacağı kararlaştırılmıştır ve Yönetim Kurulu, 32.alayın eski yönetiminde yapılan kalp kırıklıklarını düzeltmeyi amaçlamış ve Türk alaylarıyla olan kötü ilişkileri iyileştirmek için çalışmalara başlamıştır
???  ;D
[/img]

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
  • Nick: Astero
  • Side: Confederacy
« Reply #512 on: July 26, 2019, 09:37:46 pm »
DUYURULAR
???  ;D
Teşekkür ederiz sizede başarılar

Offline Thelard

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: Thelard
  • Side: Union
« Reply #513 on: July 26, 2019, 09:43:10 pm »
#herşeyhayvangibigüzelolacak

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
« Reply #514 on: July 26, 2019, 09:45:03 pm »
#herşeyhayvangibigüzelolacak
Sör Dö Lard siyaset yapmayınız lütfen xd

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
« Reply #515 on: July 26, 2019, 10:43:08 pm »
DUYURULAR

32. Alay'ın Vizyonu 5 Yıldır aktif olduğu her süre içerisinde hem ortamında hem alay içerisinde yeterli olmuş geniş çaplı ve sonucunda başarıya ulaşmış bir vizyondur.

"Türkiye'nin En Büyük Klanı" sloganı ve iddiasını ortaya ilk atan Alay Lideri olarak ESKİ YÖNETİM adı verilen ekiple bunları başardığımızı duyuruyu geçen "YENİ YÖNETİM"E belirtmek isterim. 

*Her zaman biz ESKİ YÖNETİM olarak Nizam-Nişan-Süngü alanında gerekli antrenmanların verilmesi ve bunların belirli bir sistem içerisinde yapılması gerektiğine inanmış kişiler olduğumuzu ayrıca benim de bu kavramlara önem veren bir liderlik sergilediğimi düşünüyorum.

*32. Alay'ın eski yönetiminin yaşattığı kalp kırıklıklarından kasıt: Alayımızın itibarının korunması, haklarının savunulması, atılan iftiralara cevap verilmesi ve kendini bu ortamda sağlam bir şekilde tutmaya çalışması ise YENİ YÖNETİM'e tavsiyem buna kalp kırmak yerine "32. Alay'ı düşündükleri için yaşanan olaylar" diye nitelendirmek daha doğru olacaktır.

*Türk Alayları ile kötü ilişkilerimiz olduğu iddiasını basit bir şov olarak değerlendiriyorum. Ortamda başka Alayların birbirleri ile olan diyaloglarına bakmadan böyle bir yönetim eleştirisi de doğru değil. Kişisel olarak geçmişte sıkıntılarım olsa da bütün bir Alay ve oyuncuları arasında bir sıkıntı çıkaracak durum oluşmasına da izin vermemiştim.

*Burada "ESKİ YÖNETİM" denerek kastedilen asıl kişinin ben olduğumu biliyorum. Özel olarak "YENİ YÖNETİM"e ilettiğim mesajlara verilen basit cevaplar sonucunda bunları okuyanların yanlış bilgilenmesini istemediğimden bu açıklamayı yapıyorum. Ayrıca Generalliği alan Astero'ya ve belirleyeceği yeni ekibine başarılar diliyorum umarım NW'de daha önce yapılmayan çok büyük mega işler yaparsınız. Herkese başarılar.

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
« Reply #516 on: July 26, 2019, 10:48:25 pm »
DUYURULAR

32. Alay'ın Vizyonu 5 Yıldır aktif olduğu her süre içerisinde hem ortamında hem alay içerisinde yeterli olmuş geniş çaplı ve sonucunda başarıya ulaşmış bir vizyondur.

"Türkiye'nin En Büyük Klanı" sloganı ve iddiasını ortaya ilk atan Alay Lideri olarak ESKİ YÖNETİM adı verilen ekiple bunları başardığımızı duyuruyu geçen "YENİ YÖNETİM"E belirtmek isterim. 

*Her zaman biz ESKİ YÖNETİM olarak Nizam-Nişan-Süngü alanında gerekli antrenmanların verilmesi ve bunların belirli bir sistem içerisinde yapılması gerektiğine inanmış kişiler olduğumuzu ayrıca benim de bu kavramlara önem veren bir liderlik sergilediğimi düşünüyorum.

*32. Alay'ın eski yönetiminin yaşattığı kalp kırıklıklarından kasıt: Alayımızın itibarının korunması, haklarının savunulması, atılan iftiralara cevap verilmesi ve kendini bu ortamda sağlam bir şekilde tutmaya çalışması ise YENİ YÖNETİM'e tavsiyem buna kalp kırmak yerine "32. Alay'ı düşündükleri için yaşanan olaylar" diye nitelendirmek daha doğru olacaktır.

*Türk Alayları ile kötü ilişkilerimiz olduğu iddiasını basit bir şov olarak değerlendiriyorum. Ortamda başka Alayların birbirleri ile olan diyaloglarına bakmadan böyle bir yönetim eleştirisi de doğru değil. Kişisel olarak geçmişte sıkıntılarım olsa da bütün bir Alay ve oyuncuları arasında bir sıkıntı çıkaracak durum oluşmasına da izin vermemiştim.

*Burada "ESKİ YÖNETİM" denerek kastedilen asıl kişinin ben olduğumu biliyorum. Özel olarak "YENİ YÖNETİM"e ilettiğim mesajlara verilen basit cevaplar sonucunda bunları okuyanların yanlış bilgilenmesini istemediğimden bu açıklamayı yapıyorum. Ayrıca Generalliği alan Astero'ya ve belirleyeceği yeni ekibine başarılar diliyorum umarım NW'de daha önce yapılmayan çok büyük mega işler yaparsınız. Herkese başarılar.
Teşekkürler. :(
« Last Edit: July 26, 2019, 10:57:25 pm by Astero »

Offline Cortex

• Corporal
  • *
    • View Profile
« Reply #517 on: July 27, 2019, 10:33:58 pm »
Yeni bir misyon sahibi olan 32. alayın yeni disiplin kurulu başkanına görevinde başarılar diliyorum.

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
« Reply #518 on: July 27, 2019, 10:56:30 pm »
DUYURULAR
*32.Alayın Yönetim Kurulu ve Yetkili kadrosunun Rütbeleri düzenlenmiştir
General:Astero
Colonel:Hadri
Lt.Colonel:Canhoo
Major: Lorassy
Lituenant:Flareon
SSgt:Harlerm
CSgt:Civciv
FSgt:Yabgu Ali
MSgt:Pirlidet
Sgt:Hknnn ve Ozan

*Disiplin Kurulu kurulmuş ve başına SSgt Harlerm getirilmiştir
Disiplin Kurulu Başkanı: Harlerm
Disiplin Kurulu Üyesi: KatilCivciv
Disiplin Kurulu Üyesi: YabguAli
Disiplin Kurulu Üyesi: Pirlidet
Disiplin Kurulu Üyesi: Hknnn
Disiplin Kurulu Üyesi: Ozan

32.Alayda 11 Gün Boyunca Generallik yapmış olan Cortexe ve Son 2 senedir uzun uzun toplantılarla Türkiyenin En Büyük Alayını kurmaya Çalışan Hadrianus namıdeğer Kösem Sultana teşekkür ediyoruz ve Kösem Sultanı son yolculuğuna uğurluyoruz.

« Last Edit: July 27, 2019, 11:43:53 pm by Astero »

Offline Theoden

• Second Lieutenant
  • *
  • My enemies are many but my equals are non!
    • View Profile
  • Nick: 32ndBL_2ndLt_Skeat
« Reply #519 on: July 27, 2019, 11:10:25 pm »
i smell darbemsi şeyler

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
« Reply #520 on: July 27, 2019, 11:35:16 pm »
i smell darbemsi şeyler

Darbe olsaydı Albay olarak devam etmezdim. Ancak Albay olmaya da pek gönüllü değildim sevgili klan lideri arkadaşım.

Offline Deltabelt

• First Sergeant
  • *
  • Ülkeye Topçu Lazım
    • View Profile
  • Nick: Deltabelt
« Reply #521 on: July 28, 2019, 01:21:49 am »
Yeni bir misyon sahibi olan 32. alayın yeni disiplin kurulu başkanına görevinde başarılar diliyorum.
Disiplinli Vantilatör

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
« Reply #522 on: July 28, 2019, 11:52:05 am »
o senin yengen yengen, yapmayın böle

this community literally sucks

Offline GodBulgur

• Private
  • *
  • i'm gonna make him an offer he can't refuse
    • View Profile
  • Nick: BABANNE LAWYER
« Reply #523 on: July 28, 2019, 12:13:29 pm »
Asteroma güveniyorum , başarılar   8) 8) 8)
Spoiler
[close]
« Last Edit: July 28, 2019, 03:27:59 pm by Darel »

Offline Karkanosjze

• Private
  • *
    • View Profile
« Reply #524 on: July 28, 2019, 01:08:58 pm »

beş dakikada 32nd olayları.