Language boards > M&B: Warband - Napoleonic Wars

[10ph] 10 Pułk Huzarów (Złoci huzarzy)

<< < (2/5) > >>

lysy890:

--- Quote from: Peradius on February 14, 2017, 07:33:41 pm ---Powodzenia w osiągnięciu celów. Obyśmy wreszcie ujrzeli dobry polski regiment na międzynarodowej scenie NW :)

--- End quote ---

Mam nadzieję, że pamiętasz takie pułki kawalerii jak 14pk czy 13ph (to stare, nie obecna podróbka).
Warto pamiętać, że ww. pułki osiągały wspaniałe wyniki w latach poprzednich.

Rastignac:

--- Quote from: lysy890 on February 14, 2017, 07:59:18 pm ---

Mam nadzieję, że pamiętasz takie pułki kawalerii jak 14pk czy 13ph (to stare, nie obecna podróbka).

--- End quote ---

O to się nie martw, każdy wie, że "podróbka", to "podróbka". Nie jestem tylko pewien, czy to dla twojego pułku to dobra wiadomość  ;)

Zahari:

--- Quote from: Rastignac on February 14, 2017, 10:07:25 pm ---
--- Quote from: lysy890 on February 14, 2017, 07:59:18 pm ---

Mam nadzieję, że pamiętasz takie pułki kawalerii jak 14pk czy 13ph (to stare, nie obecna podróbka).

--- End quote ---

O to się nie martw, każdy wie, że "podróbka", to "podróbka". Nie jestem tylko pewien, czy to dla twojego pułku to dobra wiadomość  ;)

--- End quote ---
Na szczęście nikt o starym 10ph nie pamięta ;)
*nie ubliżając Billyemu, którego szanuję.
 

lysy890:

--- Quote from: Rastignac on February 14, 2017, 10:07:25 pm ---
--- Quote from: lysy890 on February 14, 2017, 07:59:18 pm ---

Mam nadzieję, że pamiętasz takie pułki kawalerii jak 14pk czy 13ph (to stare, nie obecna podróbka).

--- End quote ---

O to się nie martw, każdy wie, że "podróbka", to "podróbka". Nie jestem tylko pewien, czy to dla twojego pułku to dobra wiadomość  ;)

--- End quote ---

Rozumiem, że masz ból dupy o nazwę 10ph, lecz nie porównuj tych dwóch rzeczy.
Stare 13ph wygrywało z najlepszymi na scenie, jak i osiągało wysokie wyniki w cav gf'ach. Dlatego mam prawo nazywać obecne 13ph tzw. "Podróbką".
Piszesz jakoby obecne 10ph, również bylo podróbką, Twojego 10ph, które osiągnęło 2 czy 3 miejsca w II lidze, w ktorej grały slabe pułki. To nie jest ta sama skala, co 13ph. Nie porównuj tego, do sytuacji gdzie mowa o najlepszym dotychczasowym polskim pułku huzarów.

Odchodząc od tego tematu.
Śmiesznie wygląda, kiedy osoba Twojego pokroju próbuje zgrywać doświadczonego i wysoko postawionego gracza NW. To, że grałeś jako zwykły członek w kilku lepszych regimentach (gdzie wyniki którymi się chwalisz robiły się same, a Ty byleś niczym Krychowiak w PSG xD), jak i będąc w najsłabszej jak dotąd reprezentacji 2k16 (chętnie wspomnę, że w 2k15 niestety byłeś za słaby na reprę xD), naprawdę nic nie znaczy. Zejdź chłopie na ziemie i pomyśl, nie ten poziom kolego.

Zahari:

--- Quote from: Peradius on February 14, 2017, 07:33:41 pm ---Powodzenia w osiągnięciu celów. Obyśmy wreszcie ujrzeli dobry polski regiment na międzynarodowej scenie NW :)

--- End quote ---
Dziękujemy i zapraszamy na inva ;)

Mówi o tym pułku:
https://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=27144.0

Zakładam, że chodzi Ci tylko o nazwę xD, "rozumiem" !

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version