Language boards > M&B: Warband - Napoleonic Wars

[4pp_XW] Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego

(1/6) > >>

-VEINRUS-:
Nasz temat na forum Taleworldshttp://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=6025.0

Matim:
Bardzo ładny temat, dawno takiego nie widziałem
Powodzenia

Garond~PL:
Czy ktokolwiek z Was ma jakąś styczność z tą grupą rekonstrukcyjną? Np przebieracie się w mundury i biegacie z muszkietem na inscenizacjach?

-VEINRUS-:
1.

--- Quote from: Garond~PL on January 09, 2013, 12:43:04 am ---Czy ktokolwiek z Was ma jakąś styczność z tą grupą rekonstrukcyjną? Np przebieracie się w mundury i biegacie z muszkietem na inscenizacjach?

--- End quote ---
Tak, kontakt z grupą rekonstruktorów był dość nietypowy. Grupa Rekonstruktorów Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego zainteresował się nami (między innymi sami natknęli się na nas). Tu proszę dla zainteresowanych ;)
http://www.pulk4.pl/forum/viewtopic.php?t=371
[2011-01-04]

oraz różnego typu kontakty pisemne (nawet na steam):
20:19 - yankees0: Na Pańskie ręce ppłk Veinrus, jako wysłannik GRH Pułku 4 Piechoty Xięstwa Warszawskiego składam wyrazy szacunku i podziękowania zarówno  dla Pana ppłk. Veinrus , jak też dwóch zacnych podkomendnych, tj. żołnierzy Lancera oraz Spasmo.
Bowiem z wielką mi życzliwością oprowadzili oni moyą osobę po znakomitey siedzibie sztabu 4pp_XW, nieszczędząc wyjaśnień, opisów, charakterystyk, tudzież zabawiayąc anegdotami. Sztab ów winien być wzorem dla innych regimentów piechoty Xięstwa a moje doniesienie o panującym w nim porządku, schludności i zadbaniu wielkie dadzą ukontentowanie Ks. Józefowi, naczelnikowi siły zbroyney.
Proszę przekazać moje ukłony płk. Saddamowi AZR [PL] i pogratulować znakomitej postawy żołnierzy.
Z pozdrowieniami oraz gratulacyami od GRH P4PXW
Woltyżer Yan.
20:19 - yankees0: Tym co w boju zapragnęli słynąć
Dwie tylko drogi
Zwyciężyć lub zginąć.
20:21 - [4pp_XW] VEINRUS ☦: Bardzo Dziękujemy Również za fantastyczny Pułk w realu :)
20:22 - yankees0: Mam nadzieję,że kiedyś spotkamy się w nim, racząc się bezalkoholowy Bordeaux.
20:22 - [4pp_XW] VEINRUS ☦: Doskonały pomysł.
20:22 - yankees0: Pozdrawiam.
20:23 - [4pp_XW] VEINRUS ☦: My Również, jeszcze raz: Dziękujemy.
20:23 - [4pp_XW] VEINRUS ☦: Wszystkiego Dobrego

2. Wiadomo, że Internet pozwala na takie rzeczy jak rekonstrukcja w wirtualnym świecie, ale bardziej dla osób niepełnoletnich. Większość Grup Rekonstrukcyjnych ma nacisk na pełnoletność swoich członków. Dorośli ludzie nie grają w „gry” ;)
Są u nas osoby, które interesują się rekonstrukcjami, ale nie mogą w nich być, ponieważ nie mają czasu lub są niepełnoletnie. Takim aktywnym rekonstruktorem w Naszym Pułku dla przykładu reszty kolegów może być osoba o nick’u „Celtic”. Od 7 lat siedzi w rekonstrukcji historycznej i około 4 lata spędził razem z rodziną w grupie odtwarzającej właśnie Legię Nadwiślańską, Grenadier-Jager Kompanie von Sell aus Festung Glatz 1807 oraz 1. Westpreussen Jager Kompanie, a także Royal Marines Artillery Unit.

Sam Sir Luca ma ciekawą historię w tym kierunku… ale mam nadzieje, że sam coś na ten temat powie i trochę odkryję rąbek tajemnicy o swojej osobie ;)

sir Luca:
A co tu ukrywać, moje kontakty z GRH zostały niestety dość mocno ograniczone z powodu braku czasu ale ostatnio zacząłem się odkopywać z nawału zajęć i mam nadzieję, że w końcu uda mi się do tej zacnej kompanii dołączyć;-)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version